Bud-Tor S.C. Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Leszek i Andrzej Kosmaty

Kaniów

Opinie o Bud-Tor S.C. Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Leszek i Andrzej Kosmaty

były pracownik

Rzekomy pracowniku. Pochwal się ile dostałeś premii w tym miesiącu? Bo z tego co wiem każdy z moich kolegów 0% którzy ciężko pracują, narażają swoje życie i zdrowie. Co trzeci miesiąc 300zł na pranie i pełne składki, to nie są warunki dzięki którym przed biurem ustawiać będą się tłumy zainteresowanych dozorowych spawaczy, którzy spawają wszystko co dostaną pod badania UT. A i proszę pamiętać że l4 bardzo niemile widziane, z automatu po premii 0% ciągnie się z miesiąca na miesiąc na święta 350zł. Kolega spawacz dostał w listopadzie 2200zł i podziękował. Zarobić 3000zł z dodatkiem spawacza 200zł i praniem (co trzeci miesiąc) bez soboty i paru nadgodzin jest bardzo ciężko. Dodatkowe prace na umowę o dzieło bez składek. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Nie wiem kto z was pisze te opinie, ale chyba nie macie pojęcia o rynku pracy. Pokażcie mi takiego drugiego proacodawce który wszystkim pracownikom daje umowy o pracę, premie i inne bonusy.... Wszędzie wokół tylko śmieciówki, a tu pryznajmniej właściciel dba o to by wszyscy mieli etaty. Najłatwiej krytykować anonimowo.... Jak wam źle to szukajcie szczęścia gdzie indziej w okolicy.... Powodzenie tylko żebyście potem nie musieli przepraszać. Jak dla mnie jest dobrze i polecam

dino

Co to znaczy prezes spoko, skoro piszesz, że w " obóz pracy za marne pieniądze " ? Jeżeli byłby spoko to nie pisałbyś o obozie pracy i marnych pieniądzach !! Przecież jedno drugie wyklucza. Jaki prezes na poziomie gotuje ludziom warunki o których piszesz, przecież to czysty wyzysk a człowiek o którym piszesz prezes to chyba tak ma na nazwisko. Sorry ale usprawiedliwiasz w swojej wypowiedzi człowieka który jest za to odpowiedzialny. Nawet jeżeli dobiera sobie personel który ładuje go w ku ku, to albo kompletnie się nie zna ( więc niech go ładuje ) albo dobrze wie co robi.

znany

ludzie w porządku (po za wyjątkami oczywiście) , wysoka kultura wśród pracowników,"nowa kadra kierownicza" wiadomo o kim pisze-tragedia obiecuje prezesowi nie wiadomo co a potem obóz pracy za marne pieniądze,prezes spoko lecz jeśli zysk dla prezesa zamiast 10 gr na kilogramie spada do 9 groszy to nie do przyjęcia pomimo ze zyski są kilka razy większe niż były(p.s.Panie Prezesie jeśli tak nie jest to chyba znaczy że pana "ktoś zwyczajnie okrada na na wielkie pieniądze,i raczej nie są to marnie opłacani fachowcy.Historia w końcu lubi się powtarzać.Pozdrawiam wszystkich.Powodzenia :)

dudi

A jaki jest właściciel i jaka jest atmosfera w pracy?

do yellow

W Polsce, mało jest firm,ale jest wiele lepszych niż ta śmieszna firma. Ale najbardziej za granicą dobry spawacz jest bardzo ceniony, Norwegia, Niemcy, Anglia, Holandia. Szacunek, spokój i przede wszystkim 5 razy więcej kasy na wypłatę i na emeryturę niż w tej wspaniałej firmie rodzinnej PUP-TOR :DDD:DDD.ps.za jakiej kadencji najwięcej się fachowców zwolniło?

yellowelephant

Jakich opini bym nie czytal to wszędzie są negatywne oceny...o co chodzi?to gdzie wy wszyscy pracujecie,polećcie cos gdzie dobry spawacz będzie doceniony

spawacz

Dobre chłopaki wyjechały a na ich miejsce sami wiecie...ogólnie firma rodzinna i rodzinne układziki...

bestwinian

Ciężka praca zależy dla kogo,bo może parę osób pracuje a reszta w ... wali,mimo wspaniałych kosztownych kamer.( wielki brat patrzy,hehe) Tu rozchodzi się o zdrowie. Po pracujecie w tym zakładzie parę lat to będziecie wiedzieć czy za te marne pieniądze się opłacało. Niech jeszcze jedna hale wybuduje i kilka działek kupi to będą większe zarobki.

M.......

Krytyku-czy pracujemy dalej w tej firmie czy nie,jest bez znaczenia.Tutaj są opinie na jej temat,które powinny uświadomić ludziom że nie jest to Eldorado tylko ciężka praca i ciągłe wysłuchiwanie że wszystko jest źle,za mało,za powoli,mała wydajność,brak dyspozycyjności,itd.za niewielkie wynagrodzenie.Jest także w tej firmie parę plusów-ale docenianie pracowników poprzez godne zarobki do nich nie należy.

Krytyk

Panowie narzekacie,a wszyscy tam dalej siedza,tylko nie liczni uciekli i znalezli coś lepszego.

Spawalnik

Nie polecam,spawy są lepsze na płotach w ogrodzeniach,niż tam,hehe,nie wiem jak tego klienci nie widzą. Panowie szkoda zdrowia i nerwow,a punkty to jest żenada dzieciaków. Porządni spawacze już dawno tam nie powinni robić.

M.......

Jeżeli lubisz pracować w czynie społecznym-przychodź!

spawacz

chłopaki spadajmy z tej firmy póki mamy zdrowie tak dłużej nie może być..

spawacz

Panowie nie polecam firmy,patrzy tylko na siebie. Spytajcię ludzi co tam pracują.

pawel

Nie składaj.

robot

Masz rację,nie idźcie tam pracować,nie polecam,(usunięte przez administratora)

niunia

spawacze zarabiają od pięciu lat te same pieniądze,dzięki nowemu kierownikowi...a wymagania umiejetności z kosmosu

lolek

poszukują pracowników,bo ludzie uciekają,co o tym sadzicie? bo chce składać tam cv...

kornel

Zgadzam się, też nie polecam!!!!!!!!!!!!!!

leszcz

Nie polecam, na prawdę, trzeba to w gazecie Bestwinskiej opisać,hehe

Zostaw opinię o Bud-Tor S.C. Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Leszek i Andrzej Kosmaty - Kaniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bud-Tor S.C. Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Leszek i Andrzej Kosmaty