Opinie o Bielska Fabryka Dźwigów Befard Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

counter
1 3 19 5 1
sk

Zdecydowanie nie polecam produktów tej firmy. Na starcie zabezpieczają się co 3 miesięcznym serwisem urządzeń, moim zdaniem słabe ponieważ zamiast urządzenie pracować to trzeba wysyłać je na czasochłonne przeglądy ( w firmowych produktach tego nie ma dzięki temu sprzęt zarabia i nie jest wstrzymywany).Zakupiłem w tej firmie chwytak. Takiej słabej jakości nie widziałem nigdy. Chwytak do złomu powinien być solidny a tym czasem wygina się jak plastelina, po 2 tygodniach użytkowania wyglądał jakby miał już z 10 lat. Wszystkie śruby się ciągle luzują, olej leje się z każdej strony. Zrobiłem zgłoszenie na serwis gwarancyjny po mega długim czasie w końcu go odebrali a po jeszcze dłuższym oddali w stanie nie naruszonym ponieważ stwierdzili że chwytak jest cały połamany i nie robiłem przeglądów co 3 miesiące, dla wyjaśnienia chwytak jest powyginany a nie połamany to chyba świadczy o jakości stali z jakiej został wykonany. Dla chętnych mogę wysłać zdjęcia chwytaka dla wiarygodności. W każdym bądź razie mam nauczkę że cena = jakość.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Bielska Fabryka Dźwigów Befard Sp. z o.o.?

SŁAWEK Nowy wpis
Klient

To najgorsze roboty montażowe , którymimpracowałem XC 800 to porażka straszna. Serwis beznadziejny Pracownicy serwisu beznadzieja. Maszyna nie funkcjonalna . Drży jak stara kłajpeda Niestabilna Nie ma mowy o włożeniu szyby 200 kg do ramy Podane dane na tabliczkach nie odpowiadają rzeczywistości Nie polecam nikomu ani kupować ani wypożyczać tego sprzętu. Nie nadaje się do pracy z szybami , które sa bardzo drogie. Nie ma co liczyć ,że tym sprzętem wykonacie prawidłowo montaż szyb. Uciekać z dala od tej firmy.

Befard Nowy wpis
Klient

Na wstępie dodam, ze firma kasujemy wszelkie negatywne opinie z Internetu, świadczy o tym brak jakichkolwiek opinii, podczas gdy firma istnieje na rynku juz 5 lat. Zdecydowanie nie polecam dźwigu tej firmy. Dźwig przez okres 1 roku był dłużej w naprawie, niż w użytkowaniu. Podczas zakupu zapewniano o tym, że dźwig może nieprzerwanie pracować przez 20-30 min w zależności od obciążenia. W rzeczywistości jest to, przy korzystnych warunkach, maksymalnie 5 minut. Rozumiem już dlaczego serwisy są co 3 miesiące, gdyż sprzęt średnio raz na 3 miesiące ulega uszkodzeniu. Proszę również uważać na wszelkie ustalenia ze Sprzedawcami, nawet maile nie są u nich gwarantem niczego. Ustalona przez nas kwota 300zł za serwis gwarancyjny okazało się, że jest ważna tylko przez rok, a nie 3 lata jak było ustalane pierwotnie. Po roku kwota za przegląd (raz na 3 miesiące) wzrasta ponad TRZYKROTNIE, do abstrakcyjnej wartości 390 zł + 2zł za km w jedna strone. Za serwis w Łodzi zapłaciłbym, więc około 1400 zł(6000 zł rocznie!). Sam serwis polega na przesmarowaniu pędzlem prowadnic dźwigu oraz usunięciu usterek, które prawie zawsze się pojawiają. Długo hamowałem się z wystawieniem opinii, gdyż liczyłem na rozwiązanie wiecznych problemów z dźwigiem. Dodam jeszcze, że większość elementów dźwigu (poza czerwonym ramieniem) po ROKU czasu wygląda gorzej niż 8 letnia koparka w mojej firmie - HDS jest cały pordzewiały, farba schodzi, powstają parchy. Za jedyny plus pragnę dodać, że dźwig, wtedy gdy jest sprawny, posiada sporo siły.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 318 dni.

Wiecie może czy w Bielska Fabryka Dźwigów Befard Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

sk

Andrzej
@sk

Widzę pewną nieścisłość....chwytak po 2 tygodniach nie nadawał się do pracy a skoro serwis odmówił naprawy na gwarancji z tytułu braku co 3 miesięcznych przeglądów to po jakim czasie była naprawiana usterka?Po 2 tygodniach 3 miesiacach czy może po upływie gwarancji czyli ponad roku? Niespójna jest ta historia...

Riko
Użytkownicy czekają na odpowiedź 351 dni.

Jak wygląda praca i atmosfera w zakładzie Bielska fabryka dźwigów region zakład Łęki prosił bym o opinie

Roza

@Konstanty to nie ma tu sztywnych widelkow pensji?

Gość

Befard to porażka roboty montazowe do szkla i okien. Nie polecam . Z daleka od tej firmy.

Krzycho

@Wrocław Dziwna jest ta opinia ponieważ poważny kontrahent doskonale wie jaki jest adres firmy i tam wysyła reklamacje a nie na forum pracownicze !!

Wrocław

Nie polecam najgorszemu wrogowi tej Firmy . Ludzie nie kupujcie tam tego ich słabej jakości sprzętu ,lepiej dołożyć do sprawdzonych zachodnich marek ,a te ich Roboty do szkła to dramat . Zamówiony sprzęt zamówiony w grudniu 2018 miałem odebrać po 6 -8 tygodniach ,a faktycznie gotowy był w pażdzierniku 2019 .Przez ten cały czas nie odbierał telefonu i nie odpisywał na @. Po interwencji mojego Prawnika wydali ROBOTA XC 600 Po odebraniu Robota przystąpiłem do pracy i wykryliśmy kilka wad w konstrukcji ,połączenia spawane pokrzywione ,elementy trzymające i odpowiadające za poziome trzymanie szkła krzywo pospawane ,co uniemożliwia bezpieczną pracę ze szkłem . Naprawdę przestrzegam przed zakupem jakiego kolwiek sprzętu od tej Firmy BEFARD Lepiej dołożyć kasy i kupić coś dobrego zachodnich marek . Pozdrawiam Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 576 dni.

Dziewczyny jaki styl panuje w Bielska Fabryka Dźwigów Befard Sp. z o.o.?

Konstanty

Zarobki każdy musi indywidualnie uzgadniać, przecież to zależy od wielu spraw,

AABBCC

Jak z zarobkami na stanowisku magazyniera?

juhan

Moje sugestie dla Bielska Fabryka Dźwigów Befard Sp. z o.o.: zgłoszenia gwarancyjne to porażka czeka się po 6 mies. od zgłoszenia lepiej dopłacić do zagranicznego sprzętu. ramiona się wyginają mówię o BEFARD serii XC 600

Dominika
@juhan

Tak długi okres oczekiwania faktycznie może nieco irytować. A próbowałeś rozmawiać o tym z Dyrektorem Bielskiej Fabryki Dźwigów Befard? Może podczas nich doszlibyście do jakiegoś porozumienia i czekałbyś krócej. Co sądzisz o takim rozwiązaniu?

stasek
@juhan

To jest portal dla pracowników a nie klientów (usunięte przez administratora).

gość

Bielska Fabryka Dźwigów Befard to ta sama firma co Hds- Serwis Kozy. Polecam poczytać opinie o Hds-Serwis i wszytko będzie jasne. Nie polecam!!!

Czy według ciebie warto zostać pracownikiem przedsiębiorstwa Bielska Fabryka Dźwigów Befard Sp. z o.o. w mieście Bielsko-Biała? Dodaj komentarz na temat tego pracodawcy i opisz jak wygląda u niego zatrudnienie.

Zostaw merytoryczną opinię o Bielska Fabryka Dźwigów Befard Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad