Auto-Mix Krystian Klapuch

Opinie o Auto-Mix Krystian Klapuch

Bbaczek

Polecam, bardzo nowoczesny zaklad. Bardzo dobre podejscie do klienta.

romek

Ja, (usunięte przez administratora) niniejszym przepraszam Pana (usunięte przez administratora) za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na temat prowadzonego przez niego zakładu Auto-Mix w Skrzyszowie oraz prowadzonych przez niego napraw. Jednocześnie zobowiązuję się do zaniechania jakichkolwiek wpisów, oraz proszę o wyrozumiałość gdyż nie wiem jak usunąć wspomniany komentarz, z góry dziękuję. (usunięte przez administratora)

Mihalczyk

Najlepszy warsztat montujący/serwisujący instalacje LPG w okolicy. Indywidualne podejście do klienta, montaż mojej instalacji przebiegał bardzo płynnie, przed zamontowaniem właściciel i pracownicy przeprowadzili dokładne rozeznanie, żeby założyć najbardziej współgrającą z moim autem instalacje gazową. Profesjonalne podejście do klienta oraz wysokiej jakości sprzęt. Na instalacji jeżdżę od 2016 roku, żadnych problemów. Jaguar XJ300 silnik 3.2 Lubię atmosferę w Auto-Mix Krystian Klapuch za: Obsługa klienta, w zakładzie i przez telefon

kari

Witam serdecznie, właśnie zastanawiam się nad montażem instalacji LPG w mojej 500 l. Do tej pory byłam prawie przekonana do automix dlatego że jest dużo pozytywnych komentarzy ale są i negatywnie, chociaż nawet z krytyki można wyciągnąć wnioski w celu polepszenia świadczonych usług. W każdym razie muszę to jescze przemyśleć gdzie montować gaz. Pozdrawiam Karolcia

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto-Mix Krystian Klapuch na stanowisko MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Mariusz T.

Instalacja wykonana starannie, działa bez zarzutów. Auto jeździ na gazie tak samo jak na benzynie. Sama eksploatacja bez problemów. Raz (po ok 30 tys km) skorzystałem z naprawy gwarancyjnej, uszkodzeniu uległ reduktor. Naprawa była gwarancyjna, dla mnie bez kosztowa. Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat.

Mariusz

Bardzo polecam ten warsztat solidny szybki montaż instalacji gazowej miła obsługa i fachowość.To juz 3 samochod do ktorego zalozylem gaz w tej formie i sprawują się bardzo dobrze.solidny serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny,więc mogę polecić ten warsztat.

Romek

Oświadczam że opinia zamieszczona w serwisie Dory mechanik w dniu 20.09.2018 dotyczącej firmy AUTO MIX Nie jest i Nie była celowym działaniem na szkodę firmy AUTO MIX w Skrzyszowie. Kilka słów wyjaśnienia : gdyby w dniu 13.06.2018 uszczelka pod pokrywą zaworów była odrazu prawidłowo założona i nie doszłoby do wycieku oleju cała ta sytuacja nie miała by miejsca a tak wizyta w innym serwisie i dodatkowe koszty kilka dni temu wymiana paska napędowego alternatora i znowu koszty no ale to już moja strata. Pewnie stracę gwarancję ,mòwi się trudno. Przepraszam Pana Krystiana za krytyczną opinię. Z poważaniem już chyba były klient Roman.

@Romek

Panie Romanie, odpowiedzieliśmy już na pańskie oskarżenia w miejscu gdzie pierwotnie raczył Pan nas oczernić. Nie będziemy w tym miejscu ponownie odpowiadać i kopiować wpisu. Zainteresowanych naszą wersją wydarzeń odsyłamy do serwisu Dobry Mechanik w tym miejscu: https://dobrymechanik.pl/mechanicy/skrzyszow/auto-mix-krystian-klapuch/1000/#comments do komentarza z dnia 24/09/2018 dodanego przez użytkownika Roman. Co do utraty gwarancji na instalację LPG informuję, że w żadnym razie jej Pan nie utracił o ile tylko nikt nie wykonywał przy niej żadnych prac, co jest również jasno opisane w książce gwarancyjnej.

roman
@AutoMixSkrzyszów

Szanowny Panie Krystianie czy mugł by mi pan podać adres e-mail na który wysłał bym panu fotokopie rachunku oraz potwierdzenie od mechanika o wspomnianej usterce. Z góry dziękuję

@roman

Korespondencję mailową prosimy kierować na adres: biuro@gazautomix.pl

@AutoMixSkrzyszów

Szanowny Panie (usunięte przez administratora) wysłałem na e-mail fotokopie, gdyby ewentualnie nie doszło mogę wysłać pocztą. Zobaczy tam Pan że wspomnianą uszczelkę wymieniłem na Własny koszt, a wtej sytuacji tzn. co przeczytałem, nie widzę sensu dalszej współpracy. Śladòw oleju nie było bo po wymianie - silnik został umyty . Z poważaniem (usunięte przez administratora)

@AutoMixSkrzyszów

A do głowy mi przyszło żeby wymienić oba paski wraz z pompą wody w dniu 10.10.2017 . Odsyłam do e-mail

S.Martyniak

Jestem posiadaczem instalacji montowanej w tej firmie i jestem bardzo zadowolony, brak jakich kolwiek problemow po montażu jak i w trakcie eksploatacji, a spalanie na poziomie 11-12 litrów gazu przy prawie 2 tonowym samochodzie Renault Espace......jak dla mnie pełne zadowolenie. Naprawdę polecam

Auto Mix to firma godna polecenia. Obsługa bardzo miła.Usługi i doradztwo na wysokim poziomie

Zibi 1964

Firma Auto Mix Krystian Klapuch odznacza się profesjonalnością oraz wysoką jakością wykonywanych usług. Jeżdżę Renaultem Megane II z założoną przez nich od 4 lat instalacją gazową bez jakichkolwiek problemów. Poza tym pragnę dodać,że pod koniec kwietnia tego roku Pan Klapuch okazał się na tyle uprzejmy,że umożliwił mi utrzymanie gwarancji pomimo przekroczonego przeze mnie limitu kilometrów.

STASZEK Wykonywane pzeglądy po zainstalowaniu instalacji gazowej przez kolejne lata z fachową obsługą i z miłym podejściem do klięta.Przejęcie pojazdu do serwisu z omówieniem problemów i odstawienie pojazdu bez problemów.

sla93wek

Z samej instalacji gazowej jestem bardzo zadowolony. Do tej pory nie było żadnych problemów tylko lać i jeździć. Na gazie auto przejechało już ponad 100k km (6,5 roku). Oczywiście należy pamiętać o przeglądach, ale co do nich mam jedno zastrzeżenie. Nie zostałem poinformowany o potencjalnym problemie. Przegląd miałem robiony z lutym, a po kilku miesiącach pod maskę zajrzał znajomy mechanik i kazał mi od razu wymienić przewody płynu chłodniczego reduktora gazu, ponieważ były całe popękane, o czym nie zostałem poinformowany po wcześniej wykonanym przeglądzie instalacji. Przy konieczności wymiany kosztownych części (niezwiązanych bezpośrednio z samą instalacją) warsztat mógłby informować wcześniej i pytać o zgodę, a nie dopiero po naprawie. Ogólnie firmę polecam ze względu na to, że instalacja działa bez zarzutu.

@sla93wek

Panie Sławku, jeżeli rzeczywiście taka sytuacja miała miejsce to bardzo przepraszam. Jestem jednak przekonany, że przewody układu chłodzenia, które zasilają reduktor, miały co najwyżej mikropęknięcia zewnętrznej warstwy. Przewody układu chłodzenia składają się z wielu warstw i często na tej zewnętrznej warstwie właśnie można zauważyć "małe" spękania, które nie kwalifikują jednak przewodów do wymiany. Proszę pamiętać, że od każdego przeglądu okresowego instalacji gazowej, przez cały rok, to my odpowiadamy za sprawność instalacji i jeżeli w tym czasie doszłoby do pęknięcia tych przewodów to wszystkie konsekwencje z tym związane bierzemy na siebie. Zapraszam do ponownej wizyty w serwisie. Jeżeli będziemy mieć najmniejsze nawet wątpliwości, co do sprawności przewodów zostaną one w całości wymienione na nowe. Proszę jednak wcześniej umówić termin i zaplanować sobie 3-4 godziny na taką wizytę. Przed ewentualną wymianą przewodów musimy wystudzić samochód i stąd potrzebne nam jest więcej czasu. Natomiast jeżeli chodzi o informowanie i pytanie o zgodę na wymianę części to należy pamiętać o tym, że jesteśmy serwisem i pracujemy na zasadach serwisowych. Zlecając nam naprawę, gdzie częst jest to lista różnych usterek i niedomagań, należy pamiętać o tym, że naszym celem jest ich usunięcie. Mimo wszystko jeżeli w czasie naprawy koszty zaczynają przekraczać umowną wartość 1000,00 zł to Klient jest zawsze o tym fakcie informowany i pytany o zgodę na naprawę.

Łukasz

Fachowa obsługa, szybko, sprawnie, znają się na swojej robocie

Krzysztof mazda5

Fachowa i dobra obsługa. Profesjonalne wykonanie swojej pracy, bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Polecam.

Lidia

Witam, wszyscy z Was piszą tu o pomyślenie instalacji gazu i ogólnie o usługach jakie świadczy Auto-Mix Krystian Klapuch. A czy znajdzie się na forum osoba, która napisze coś o warunkach pracy jakie oferowane są pracownikom firmy?

Janusz

Profesjonalna obsługa i 5 lat gwarancji na instalację to największe atuty. W tej chwili po 2 latach i 40tyś km. zero problemów z instalacją (Fiat Linea z 2008r.) Polecam!

Witam! Jestem w 100% zadowolony z instalacji gazowej założonej w firmie Auto Mix do samochodu Renault Espace! Szybka profesjonalna obsługa! Polecam!

Piotrek

Jestem zadowolony z założenia inst. gazowej w Toyocie Yaris. Firma służy wiedzą i pomocą w znalezieniu optymalnej wersji gazowej. Warte podkreślenia jest to, że firma Auto Mix Skrzyszów wywiązuje się ze swoich zobowiązań na czas.

Ewelina

Witam. Polecam Firme AUTO MIX Skrzyszów ze wzgledu na profesjonalizm i dokladnosc wykonywanych usług. W jednym miejscu zalatwisz wszystko. pozdrawiam.

Morf

Jestem Zadowolony w 100% z Firmy Auto-Mix. Profesjonalna obsługa i fachowe podejście do sprawy :) Polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Mix Krystian Klapuch - Skrzyszów

• Jak się pracuje w Auto-Mix Krystian Klapuch?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Mix Krystian Klapuch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Mix Krystian Klapuch?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Mix Krystian Klapuch