Auto-Mix Krystian Klapuch

Opinie o Auto-Mix Krystian Klapuch

Mariusz

Na Auto- Mix trafiłem za namową kolegi. Założyłem tam instalację do nowej Hondy CR-V Executive 2.0 150KM w 2017r przy przebiegu 19tyś.km. Obecnie auto ma przebieg 50tyś w tym 30tyś na lpg. Zbiornik 61L . Jestem bardzo zadowolony z instalacji. Posiadam też audi A4 B6 1.8T 210KM do którego również założyłem instalację lpg w tym samym zakładzie :) Jestem zachwycony profesjonalizmem, podejściem do klienta jak również czystością zakładu i dużym zapleczem aut starszych oraz nowych jako zastępcze podczas montażu instalacji. Szczerze polecam. Lubię atmosferę w Auto-Mix Krystian Klapuch za: Bardzo duża wiedza i doświadczenie mechaników, czystość zakładu, profesjonalne podejście do klienta, miła i uśmiechnięta obsługa w biurze.

Waco

Lubię atmosferę w Auto-Mix Krystian Klapuch za: Polecam ten warsztat, instalacja gazowa działa poprawnie. Konieczny W

Ewelina

Edward
@Ewelina

Fajnie, że polecasz firmę i jesteś zadowolona z obsługi. Twoja opinia z punktu widzenia klienta jest ważna i wpływa na wizerunek firmy. Prosiłbym jeszcze o więcej komentarzy ze strony pracowników firmy. Jakie są Wasze odczucia względem zatrudnienia? Jesteście zadowoleni ze współpracy i tez moglibyście polecić tego pracodawcę?

Ewelina

Gorąco polecam firmę AUTO MIX! Bardzo dobra obsługa, a instalacja gazowa wykonana z największą precyzją ;) Po roku czasu użytkowania nic się nie dzieje. Jestem bardzo zadowolona z usługi ;) Lubię atmosferę w Auto-Mix Krystian Klapuch za: profesjonalna instalacja gazu

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto-Mix Krystian Klapuch na stanowisko MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Anita Wilkus

Witam. Polecam firmę Auto-Mix ze Skrzyszowa. Zakładali instalację gazową w moim Fordzie Mondeo MK3 2.0 146KM dwa lata temu i jestem bardzo zadowolona jak z montażu tak i z obsługi serwisowej. Zetelna i konkretną obsługa. Polecam!!!

Instalacja Holenderska zamontowana w Skoda Octavia III spisuje się poprawnie.Wszystko starannie zamontowane dobrze zabezpieczone antykorozyjnie.

Patryk

Fachowe doradztwo, szybki montaż instalacji gazowej, jeżdżę już ponad 40 000 na ich instalacji gazowej i brak jakichkolwiek problemów. Polecam wszystkim Auto Mix Lubię atmosferę w Auto-Mix Krystian Klapuch za: Dobrze wykonane naprawy/ przeglądy

Mrus

Gaz założony w zeszłym roku. Wszystko działa bez zarzutów!!serdecznie polecam tą firmę!!!☺profesjonalne podejście do klienta .

Klaudiusz Morawiec

Witam. Polecam firmę AUTO MIX ze Skrzyszowa. O firmie dowiedziałem się z reklamy radiowej w Radiu Park FM. Instalację gazową montowałem dwa lata temu w VW Passat 2.0 FSI z 2005 roku i po prawidłowym ustawieniu spalania benzyna/gaz wszystko działa idealnie. Rocznie pokonuję ok. 15-20 tys. km i instalacja zamontowana w AUTO MIX w Skrzyszowie jest sporą ulgą podczas tankowania dla mojego portfela. Fachowa obsługa i specjaliści na najwyższym poziomie powodują, że zawsze będę polecał ich wśród znajomych zainteresowanych instalacją gazową w swoich samochodach. Pozdrawiam.

Asia

Lubię atmosferę w Auto-Mix Krystian Klapuch za: Pełny profesjonalizm - od wykonania napraw po kontakt z klientem. Polecam :)

Zibi 1964

Firma Auto-Mix Krystian Klapuch dała się poznać jako wpełni profesjonalna, o wys. jakościach wykonywanych usług, co mogłem stwierdzić zakładając u nich 4 lata temu instalację gazowa do Renault Megane II (2007), która działa bez zarzutu do dziś. Pan Kłapuch okazał się na tyle uprzejmy w stos. do mnie , iż umożliwił mi utrzymanie gwarancji na instalację pomimo przekroczonego przeze mnie limitu kilometrów. Lubię atmosferę w Auto-Mix Krystian Klapuch za: Uprzejmość w stos. do klientów, terminowość i rzetelnośc wykonywanych usług.

Bbaczek

Polecam, bardzo nowoczesny zaklad. Bardzo dobre podejscie do klienta.

romek

Ja, (usunięte przez administratora) niniejszym przepraszam Pana (usunięte przez administratora) za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na temat prowadzonego przez niego zakładu Auto-Mix w Skrzyszowie oraz prowadzonych przez niego napraw. Jednocześnie zobowiązuję się do zaniechania jakichkolwiek wpisów, oraz proszę o wyrozumiałość gdyż nie wiem jak usunąć wspomniany komentarz, z góry dziękuję. (usunięte przez administratora)

Mihalczyk

Najlepszy warsztat montujący/serwisujący instalacje LPG w okolicy. Indywidualne podejście do klienta, montaż mojej instalacji przebiegał bardzo płynnie, przed zamontowaniem właściciel i pracownicy przeprowadzili dokładne rozeznanie, żeby założyć najbardziej współgrającą z moim autem instalacje gazową. Profesjonalne podejście do klienta oraz wysokiej jakości sprzęt. Na instalacji jeżdżę od 2016 roku, żadnych problemów. Jaguar XJ300 silnik 3.2 Lubię atmosferę w Auto-Mix Krystian Klapuch za: Obsługa klienta, w zakładzie i przez telefon

kari

Witam serdecznie, właśnie zastanawiam się nad montażem instalacji LPG w mojej 500 l. Do tej pory byłam prawie przekonana do automix dlatego że jest dużo pozytywnych komentarzy ale są i negatywnie, chociaż nawet z krytyki można wyciągnąć wnioski w celu polepszenia świadczonych usług. W każdym razie muszę to jescze przemyśleć gdzie montować gaz. Pozdrawiam Karolcia

Mariusz T.

Instalacja wykonana starannie, działa bez zarzutów. Auto jeździ na gazie tak samo jak na benzynie. Sama eksploatacja bez problemów. Raz (po ok 30 tys km) skorzystałem z naprawy gwarancyjnej, uszkodzeniu uległ reduktor. Naprawa była gwarancyjna, dla mnie bez kosztowa. Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat.

Mariusz

Bardzo polecam ten warsztat solidny szybki montaż instalacji gazowej miła obsługa i fachowość.To juz 3 samochod do ktorego zalozylem gaz w tej formie i sprawują się bardzo dobrze.solidny serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny,więc mogę polecić ten warsztat.

Romek

Oświadczam że opinia zamieszczona w serwisie Dory mechanik w dniu 20.09.2018 dotyczącej firmy AUTO MIX Nie jest i Nie była celowym działaniem na szkodę firmy AUTO MIX w Skrzyszowie. Kilka słów wyjaśnienia : gdyby w dniu 13.06.2018 uszczelka pod pokrywą zaworów była odrazu prawidłowo założona i nie doszłoby do wycieku oleju cała ta sytuacja nie miała by miejsca a tak wizyta w innym serwisie i dodatkowe koszty kilka dni temu wymiana paska napędowego alternatora i znowu koszty no ale to już moja strata. Pewnie stracę gwarancję ,mòwi się trudno. Przepraszam Pana Krystiana za krytyczną opinię. Z poważaniem już chyba były klient Roman.

AutoMixSkrzyszów
@Romek

Panie Romanie, odpowiedzieliśmy już na pańskie oskarżenia w miejscu gdzie pierwotnie raczył Pan nas oczernić. Nie będziemy w tym miejscu ponownie odpowiadać i kopiować wpisu. Zainteresowanych naszą wersją wydarzeń odsyłamy do serwisu Dobry Mechanik w tym miejscu: https://dobrymechanik.pl/mechanicy/skrzyszow/auto-mix-krystian-klapuch/1000/#comments do komentarza z dnia 24/09/2018 dodanego przez użytkownika Roman. Co do utraty gwarancji na instalację LPG informuję, że w żadnym razie jej Pan nie utracił o ile tylko nikt nie wykonywał przy niej żadnych prac, co jest również jasno opisane w książce gwarancyjnej.

roman
@AutoMixSkrzyszów

Szanowny Panie Krystianie czy mugł by mi pan podać adres e-mail na który wysłał bym panu fotokopie rachunku oraz potwierdzenie od mechanika o wspomnianej usterce. Z góry dziękuję

AutoMixSkrzyszów
@roman

Korespondencję mailową prosimy kierować na adres: biuro@gazautomix.pl

@AutoMixSkrzyszów

Szanowny Panie (usunięte przez administratora) wysłałem na e-mail fotokopie, gdyby ewentualnie nie doszło mogę wysłać pocztą. Zobaczy tam Pan że wspomnianą uszczelkę wymieniłem na Własny koszt, a wtej sytuacji tzn. co przeczytałem, nie widzę sensu dalszej współpracy. Śladòw oleju nie było bo po wymianie - silnik został umyty . Z poważaniem (usunięte przez administratora)

@AutoMixSkrzyszów

A do głowy mi przyszło żeby wymienić oba paski wraz z pompą wody w dniu 10.10.2017 . Odsyłam do e-mail

S.Martyniak

Jestem posiadaczem instalacji montowanej w tej firmie i jestem bardzo zadowolony, brak jakich kolwiek problemow po montażu jak i w trakcie eksploatacji, a spalanie na poziomie 11-12 litrów gazu przy prawie 2 tonowym samochodzie Renault Espace......jak dla mnie pełne zadowolenie. Naprawdę polecam

Auto Mix to firma godna polecenia. Obsługa bardzo miła.Usługi i doradztwo na wysokim poziomie

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Mix Krystian Klapuch - Skrzyszów

• Jak się pracuje w Auto-Mix Krystian Klapuch?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Mix Krystian Klapuch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Mix Krystian Klapuch?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 15 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Mix Krystian Klapuch