Auto-Mix Krystian Klapuch

Opinie o Auto-Mix Krystian Klapuch

Michał K.

Polecam ten warsztat.Na instalacji LPG zamontowanej w tym zakładzie przejeździłem już 5 lat i nie narzekam.Fachowa i miła obsługa. Pełen profesjonalizm.

Tomasz K.

Super obsługa,zakładany gaz działa bez zastrzeżeń , fachowa robota przejechane 20 tys. na instalacji i żadnych incydentów .Polecam w 100% , robią dobrą robotę .

Włodarczyk

Obsługa na wysokim poziomie. Klient jest o wszystkim informowany. Wszystko wykonane na czas bez ukrytych kosztów. Polecam w 100%.

Zibi1964

Polecam ten warsztat. Fachowe podejście do klienta, jak i pomoc z jakimkolwiek problemem. Posiadam instalację już 5 lat i z czystym sumieniem ponownie wybrałbym ten warsztat. Wszystko działa sprawnie. Pan (usunięte przez administratora)okazał się na tyle uprzejmy, że umożliwił mi utrzymanie gwarancji na instalację, pomimo przekroczonego przeze mnie limitu kilometerów.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto-Mix Krystian Klapuch na stanowisko MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Zibi 1964

Polecam ten warsztat. Fachowe podejście do klienta, jak i pomoc z jakimkolwiek problemem. Posiadam instalację już 5 lat i z czystym sumieniem ponownie wybrałbym ten warsztat. Wszystko działa sprawnie. Pan Kłapuch okazał się na tyle uprzejmy, że umożliwił mi utrzymanie gwarancji na instalację, pomimo przekroczonego przeze mnie limitu kilometerów.

kazimiera

KAZIMIERA .J Polecam instalacja gazowa działa ok już dwa lata fachowa obsługa

Henryk

Barfzo dobra firma, cała rodzina zakładała i serwisuje tu instalacje LPG. Jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim Auto-Mix

MorfeniX

Jak najbardziej polecam ten warsztat. Fachowe podejście do klienta, jak i pomoc z jakimkolwiek problemem. Posiadam instalację już parę lat i z czystym sumieniem ponownie wybrałbym ten warsztat.

Adam Grabiec

Profesjonalne podejście do klienta, szybka obsługa, wszystko starannie zamontowane. Instalacja od ponad 3 lat spisuje się bardzo dobrze. Polecam

Piotr G

Gaz założony rok temu w Citroen C5 . Wszystko działa bez zarzutów, no oprócz troszkę spadku mocy !!! Polecam tą firmę . Już za 2 dni pierwszy przegląd - myślę , że będzie wszystko OK .

Kamil Sikorski

Wszystko szybko i sprawnie, Profesjonalne podejście do klienta Polecam

Gosia Gabryel

Gaz zakładany ponad rok temu. Wszystko działa sprawnie, rzetelne kontrole po określonej liczbie km. Polecam!

Damian Malorny

Bardzo miła obsługa, polecam instalację gazu w tym warsztacie

Monika Kalita

Witam. Założyłam instalację gazową do Volkswagena Golfa V w 2017r w Auto Mix Skrzyszów i jestem bardzo zadowolona. Samochód nie stracił na mocy, super się jeździ, a przede wszystkim ekonomicznie. Nic się nie dzieje. Obsługa w Auto Mix Skrzyszów była bardzo miła i profesjonalna, wszystko dokładnie powiedzieli pokazali :-) Za tydzień kolejny przegląd. Gorąco polecam!!!

Kowal

Gaz założony cztery lata temu.Wszystko działa bez zarzutów !!! Polecam tą firmę . Jutro następny przegląd - myślę , że jak za każdym razem wszystko OK .

LukasLuka

Satysfakcja gwarantowana, profesjonalny serwis, profesjonalna obsługa. Kolejna wizyta, kolejne zadowolenie. Serwis godny polecenia. Dziękuję Łukasz Dodge 3.6l

Kuzyn1979

Witam. Serdecznie polecam Auto-Mix Krystian Klapuch - Skrzyszów. Pełen profesjonalizm, montowałem cztery instalacje w tym warsztacie i wszystkie pracowały i pracują bez zarzutu.

Kamil

Lubię atmosferę w Auto-Mix Krystian Klapuch za: W Firmie Auto Mix Krystian Klapuch założyłem dwie instalacje LPG i z obu jestem bardzo zadowolony. Polecam skorzystanie z usług tej firmy, szybko, profesjonalnie i bez problemów.

Szymon

Jak najbardziej polecam tę firmę. Instalacja w moim aucie zrobiona przy 72 km teraz ponad 300 tys. i wszystko śmiga. Bardzo miła obsługa.

W serwisie wszystko przebiega sprawie i szybko jak co roku. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Mix Krystian Klapuch - Skrzyszów

• Jak się pracuje w Auto-Mix Krystian Klapuch?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Mix Krystian Klapuch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Mix Krystian Klapuch?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 15 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Mix Krystian Klapuch