Auto-Mix Krystian Klapuch

Opinie o Auto-Mix Krystian Klapuch

Damian Krzyśka

Jakość wykonywanych usług na wysokim poziomie. Obsługa klienta bez problemów. Umawiasz się na konkretną godzinę i sprawa załatwiona. Przeglądy techniczne dają możliwość zniżki 30 % rabatu na przegląd LPG. Auto posiadam i przeglądy wykonują już trzeci rok - bezproblemowo. POLECAM.

Andrzej 79

Jak zawsze miło i sympatycznie. Przegląd po 40 000. Auto na instalacji STAG4. Bez jakich kolejek problemów. Tylko tankowanie i uśmiech przy rachunku. Spalanie książkowe. Auto na gazie jeździ jak na benzynie.

Leszek K.

Posiadam instalację gazową już w trzecim z kolei aucie, zaczęło się od renault thalia w 2003, następnie renault fluence w 2012r i aktualnie renault clio 4 w 2012. Od mojej pierwszej wizyty widziałem na własne oczy jak firma się rozrasta od jednego garażu aż do aktualnej siedziby. Całością kieruje p. Krystian, który od początku się nie zmienił, ma bardzo dobre podejście do klienta. Firma cały czas się rozwija i ciągle mnie zaskakuje nowymi promocjami. Od czasu jak mają również stację diagnostyczną idelane jest połączenie przeglądu technicznego z corocznym serwisem instalacji gazowej. Przymierzam się do zakupu nowego samochodu i na pewno założę instalację w AutoMix. Nic dodać nic ująć, oby tak dalej, polecam.

Klaudiusz M

Witam. Polecam firmę AUTO MIX ze Skrzyszowa. O firmie dowiedziałem się z reklamy radiowej w Radiu Park FM. Instalację gazową montowałem w 2016 roku w VW Passat 2.0 FSI z 2005 roku i po prawidłowym ustawieniu spalania benzyna/gaz wszystko działa idealnie. Rocznie pokonuję ok. 15-20 tys. km i instalacja zamontowana w AUTO MIX w Skrzyszowie jest sporą ulgą podczas tankowania dla mojego portfela. Fachowa obsługa i specjaliści na najwyższym poziomie powodują, że zawsze będę polecał ich wśród znajomych zainteresowanych instalacją gazową w swoich samochodach. Pozdrawiam.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto-Mix Krystian Klapuch na stanowisko MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Adam M.

Fachowa obsługa, doskonała jakość wykonanych instalacji LPG. Firma godna polecenia.

BAJER STANISŁAW

Gaz założony 2 lata temu w vw polo1,4; wszystko działa bezawaryjnie. Zużycie średnio około 8 l na sto km. Jestem Bardzo zadowolony. Polecam wszystkim firmę auto- mix, którzy chcą zagazować swoje autka.

Natalia
@BAJER STANISŁAW

Fajnie, że polecasz. A co myślisz o obsłudze klienta w Auto-Mix? Jak możesz, to powiedz jeszcze coś o cenach, dzięki.

Leszek C

Najlepszy instalator w regionie. Miła i profesjonalna obsługa klienta. Na instalacji w moim Renault Megane jeżdżę już 5 lat i jak na razie wszystko w porządku. Oby więcej takich warsztatów. Polecam wszystkim

Piotr M

W moim Oplu Astrze H 1.4 instalacja działa bez problemowo bardzo polecam Auto Mix w Skrzyszowie jest to mój trzeci samochód który u nich oddałem "pod gaz" I w żadnym nie miałem problemów. Poprzednim też astrą przejechałem ponad 150 tys. km na instalacji i bez awaryjnie ponad 4 lata. Polecam tą firme w regionie nie ma lepszej Pozdrawiam

Natalia

Hej, czy obecnie firma szuka nowych pracowników? Można dostać się bez doświadczenie?

Asteros

Instalacja LPG dobrana optymalnie, spalanie na poziomie 8l, bezobsługowa. Warsztat bardzo sprawny, duży, usługi wykonuje szybko i sprawnie. Przeglądy okresowe ok.

Asteros

Opel Astra - instalacja o 20 tys ok już się spłaciła po roku

AgnieszkaP

W październiku 2018r. w Auto-Mix KrystiaKlapuch zamontowano instalację LPG w Opolu Astra 1,6 GTC. Pomimo drobnej usterki, która została szybko naprawiona auto działa bez zarzutów. Z całą pewnością mogę polecić firmę Auto-Mix. Fachowa i miła obsługa.

Wojtas

Obsługa profesjonalna, instalacja działa bez zarzutów, godni polecenia

Kuba Łą

Szybko sprawnie a co naj wazniejsze trwale :) zadnych problemow z instalacja gazowa

Konrad

W 2016 roku zainstalowałem instalację gazową w Fiacie Doblo jestem bardzo zadowolony montaż instalacji wkonany profesjonalne samochód od przeglądu do przeglądu sprawuje się bez zarzutu. Konrad K,

Leszek W.

Obsługa jest profesjonalna. Instalcja gazowa działa bez zarzutu. Leszek W.

Marian

Sprawna i profesjonalna obsługa. Korzystne warunki ratalne. Instalacja założona 4 lata temu, przejechane 50 tys. km. Wszystko działa bez zarzutu. Samochód Ford Fiesta 2006 rok, 1.3 - 69KM

Antoni

Bardzo jestem zadowolony z instalacji gazowej założonej w tut.warsztacie oraz przeglądach technicznych prowadzonych profesjonalnie ,fachowo oraz podejście do klienta wzorcowo polecam Zadowolony A. Michałowski

Ibiza 07

Wszystko w jak najlepszym porządku, fachowa robota i doradztwo. Przegląd po 20 000 km wykonany szybko i sprawnie. Pozdrawiam

Edward
@Ibiza 07

Świetnie, że jesteś zadowolony z usług firmy Auto-Mix Krystian Klapuch, to świadczy o tym, że pracownicy to prawdziwi fachowcy. Czy właśnie któryś z nich mógłby się wypowiedzieć jak dobrze mu się tam pracuje? Jestem ciekaw czy za taką porządnie wykonaną pracę są oferowane godziwe pieniądze, oraz jaka panuje atmosfera w zakładzie. Może napiszecie coś więcej na ten temat?

J0zef

Mam do nich ~~50km. Po drodze mam kilka mech.montujacych LPG jak zobaczylem wyglad warsztatu to "tragedia".Polecaam AUTOMIX,Bylem z usterka / zly sklad mieszanki/.Auto odebrane przez mechanika o umowionej godzini,po naprawie zrelacjonowal co zrobiono nawet podal kod bledu jaki zczytal komputer itd czyli pelen profesjonalizm.Polecam warsztat

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Mix Krystian Klapuch - Skrzyszów

• Jak się pracuje w Auto-Mix Krystian Klapuch?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Mix Krystian Klapuch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Mix Krystian Klapuch?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 15 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Mix Krystian Klapuch