Auto-Mix Krystian Klapuch

Opinie o Auto-Mix Krystian Klapuch

Kuś Marek

Dobry warszat, naprawili mi nowy gaz po poprzednich paprokach z cieszyna.

krzycho_22

Z czystym sumieniem polecam. Jezdze juz drugi rok na gazie i nie mam zadnych problemow. BMW spala 10l, a przy obecnych cenach lgp zal bylo by jezdzic na benie. polecam auto mix.

Jan Bies

Dobry kontakt, szybki serwis i bezproblemowa jazda na LPG. Gorąco polecam.

Serwisuję już kolejny samochód, obecnie Honda Civic 1,4 z LPG. Jestem bardzo zadowolony, zawsze szybko, sprawnie i profesjonalnie, Polecam.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto-Mix Krystian Klapuch na stanowisko MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Kasjan

Polecam montaż instalacji w AUTO MIX Krystian Klapuch..... profesjonalna i miła obsługa. Na chwilę obecna dwa lata bezawaryjnej eksploatacji....Przy obecnych cenach gazu nie ma co się zastanawiać ..... POLECAM!!!

Piowoja

Polecam wszystko zgodnie szybko profesjonalnie

Pawel

Jestem zadowolony z firmy auto mix mam autko już drugi rok na gazie i nic się nie psuje tylko jeździć akurat jestem po przeglądzie gazu wszystko ok dla tego mogę polecić tą firmę pozd

Sebastian Urbanek

Witam, polecam to miejsce z czystym sumieniem. Pełen profesjonalizm,dobre doradztwo i obsługa klienta. Nowoczesny budynek, z stacją kontroli pojazdów, myjnią i stacja benzynową, także wszystko czego trzeba. Szybkie terminy wizyt, gaz zakładałem 3 lata temu, jak na razie bez problemów po niecałych 47tyś km. Wybieram się tam ponownie na kontrole instalacji i przegląd techniczny samochodu. Polecam raz jeszcze.

Schludnie i estetycznie założona instalacja w silniku.

Ewelina

Czy pomimo opini klientów mogę liczyć na opinie pracowników odnośnie firmy? Jak wyglądają warunki zatrudnienia, jaką umowa?

Krzysztof

Wszystko ok, profesjonalnie.

Iwona

Serwisuje mój samochód już od 9 lat jestem zadowolona. Polecam zawsze szybko i sprawnie.

Paweł I

Polecam. Kawał warsztatu i kawał ludzi znających się na rzeczy. Zrobiłem przegląd techniczny oraz gazowy, kawka w cenie przepyszna. Jestem bardzo zadowolony

EraNet

Instalację założyłem w swoim samochodzie w 2016r (Lupo 1.4 MPI) - z Panami z diagnostyki spotykam się tylko przy okazji przeglądów gwarancyjnych a zrobiłem już 80.000km bez żadnych awarii. Można powiedzieć, że instalacja gazowa jest bezproblemowa - jak to się mówi - tankować gaz i jeździć. Polecam.

Paweł D

Profesjonalny warsztat i profesjonalna obsługa. Dwa lata temu zamontowałem w tym warsztacie instalację gazową i bez najmniejszego problemu przejechałem już na tej instalacji 40 tysięcy kilometrów. Jeśli ktoś jest niezdecydowany to szczerze polecam ten warsztat. Można znaleźć taniej ale tutaj nie ma miejsca na fuszerkę.

Guzior

Polecam Auto Mix w Skrzyszowie, profesjonalne podejście do klienta, wszystko wyjaśnione i dobrane przy podstawieniu samochodu do zabudowy instalacji. Przy odbiorze również fachowa instrukcja obsługi. Nic tylko się cieszyć jazdą.

Czester

Witam wykonali instalacje w fordzie już 4 raz będę jechał bo śmierdzi gazem zobaczymy teraz kto zwróci za kilometry

KAZIMIERZ

Polecam firmę Auto Mix w Skrzyszowie. Instalacja założona w 2019 wszystko w najlepszym porządku śmiga bez zarzutu. Polecam

Szymon Zabielski

Szybka i fachowa obsługa. Dobry kontakt. Fajne warunki umowy i gwarancji. Polecam.

Łukasz

Witam serdecznie chciałbym poleci państwu polecić , bardzo fachową i rzetelną firmę AUTO MIX w Skrzyszowie . pozaprofesjonalna obsługa , rzetelność, dbałość o wykonanie obsługi . Serdecznie polecam .

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Mix Krystian Klapuch - Skrzyszów

• Jak się pracuje w Auto-Mix Krystian Klapuch?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Mix Krystian Klapuch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Mix Krystian Klapuch?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 15 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Mix Krystian Klapuch