Auto-Mix Krystian Klapuch

Opinie o Auto-Mix Krystian Klapuch

Michał L

Gaz założony 2 lata temu, montaż jak i obsługa całej operacji na poziomie PRO. Wszystko działa sprawnie.

AlekS

Gaz założony dwa lata temu, 40 kkm zrobione bez żadnych problemów. Pracownicy bardzo uprzejmi, cena niewygórowana. Teraz dodatkowo otwarta stacja paliw, z której też na pewno skorzystam. Firma i produkty przez nią stosowane godne polecenia.

Kamil S

Witam, instalację zakładałem 2 lata temu wszystko przebiegło szybko i sprawnie.Instalacja działa bez zarzutów,miła obsługa Polecam

Mateusz Michel

Osobiście jestem bardzo zadowolony z instalacji nigdy mnie nie zawiodła. Polecam wszystkim, którzy wykonują długie trasy, można naprawdę sporo zaoszczędzić.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto-Mix Krystian Klapuch na stanowisko MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Basia

Serdecznie polecam auto mix profesjonalne usługi miła obsługa podejście indywidualne do każdego polecam

Artur Blady

Ja, Artur Potera niniejszym przepraszam Pana Krystiana Klapucha za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na temat prowadzonego przez niego zakładu Auto-Mix w Skrzyszowie oraz prowadzonych przez niego napraw. Kierowany złością i chęcią odegrania się dałem upust swoim emocjom w taki, a nie inny sposób, co stwierdzam po czasie nie powinno w ogóle mieć miejsca. Tym bardziej, że cała sytuacja wydarzyła się dobrych kilka lat temu. Wyciągając wnioski z zaistniałej sytuacji zrozumiałem, że czasem lepiej jest dwa razy się zastanowić i przemyśleć sprawę na chłodno zamiast wylewać swoje żale za pośrednictwem internetu. Jeszcze raz przepraszam zarówno Pana Krystiana Klapucha jak również wszystkich pracowników jego firmy Auto-Mix w Skrzyszowie. Chciałbym także na zakończenie podziękować Panu Krystianowi za okazaną wyrozumiałość w zaistniałej sytuacji.

Robert Kowalski

Auto jezdzi na gazie od trzech lat bez najmniejszego problemu. Fachowa obsługa,znają się na swojej robocie.Polecam

KST

Po raz kolejny z kolei korzystam z ich usług uratowali mi kiedyś samochód...wszyscy rozkładali ręce na usterkę w automixie sobie z tym poradzili owszem trochę mnie to kosztowało ale jakby nie było auto do tej pory jeździ...właśnie kolejny raz do nich jadę na okresowy przegląd :)

Sebastian U.

Witam, polecam to miejsce z czystym sumieniem. Pełen profesjonalizm,dobre doradztwo i obsługa klienta. Nowoczesny budynek, z stacją kontroli pojazdów, myjnią i stacja benzynową, także wszystko czego trzeba. Szybkie terminy wizyt, gaz zakładałem rok temu, jak na razie bez problemów po niecałych 15tyś km. Wybieram się tam znów za miesiąc na kontrole instalacji i przegląd techniczny samochodu. Polecam raz jeszcze.

Wacław Konieczny

Polecam ten zakład.Instalacja gazowa sprawuje się dobrze.Konieczny Wacław,Wodzisław śląski

Słyszałem, że firma to super pracodawca. Po lekturze na forum widzę, że klienci również są zadowoleni. Czy potrzebni są pracownicy?

AutoMixSkrzyszów
@Andrzej

Aktualne oferty pracy znajdują się na stronie internetowej. Można też uzyskać na ten temat informacje telefonicznie w Biurze Obsługi Klienta.

mateusz

Polecam jak najbardziej Auto Mix Krystian Klapuch. Od wielu lat ja oraz ojciec nie narzekamy na instalację gazową, która była instalowana właśnie w tym serwisie. Pełen profesjonalizm i cena adekwatna do niezawodności instalacji. Polecam !

Piotr Nawrat

W 100% polecam Auto Mix, jestem ich klientem już po raz drugi i pewnie nie ostatni. Bardzo rzetelna i profesjonalna firma która zna się na swojej pracy, fachowo dobrana instalacje do mojego samochodu sprawiła iż jazda przebiega bez najmniejszych problemów. Firmę Auto Mix mogę z czystym sumieniem zarekomendować każdemu!!!

marian

Montaż instalacji 40 tyś.km temu. Dotego czasu wystąpiły male usterki, tzn. Czujnk temperatury silnika zespul się, samochód na zimnym silniku nie odpalal za poerwszym razem.jednak wszystkie usterki zostały dobrze naprawione przez automix. Polecam. Fachowa obsluga. Atrakcyjne sa tez promocje na przeglady :)

Seba19368

Polecam Automix Skrzyszów ze względu na dobrą i profesjonalną obsługę klienta, oraz za szybkie i rzetelne wykonywanie usług.

Jonasz

Polecam Auto Mix usługa wykonana szybko bezproblemowo. Obsługa, sprzęt oraz warsztat na najwyższym poziomie. Przejechane 40000 km bez żadnych usterek.

Paweł Piszka

Polecam. Montowalem w Automix instalacje LPG w 2 autach. Montaż odbywa się szybko. Z instalacja brak jakichkolwiek problemów. Bardzo miła i szybka obsługa. Na wielko plus zasługuje także możliwość wycenienia kosztu instalacji przez telefon.

Daniel Knurów

Jestem posiadaczem 3 auta, które zagazowałem w AutoMix Skrzyszów. Pomimo znacznej odległości uważam, że warto! Jakość instalacji, serwis na wysokim poziomie. Myslę, że jak zakupię kolejny samochód to oddam go właśnie do AutoMix, bo robota którą wykonują jest naprawdę świetna i godna polecenia! Pozdrawiam

tokar 26

witam pare miesiecy temu wykonalem montaz instalacji gazowej w auto mix skrzyszow. jak do tej pory nie narzekam na jakiekolwiek problemy techniczne w samochodzie. auto pracuje bez zarzutow. fachowa obslucha oraz montaz i to wszystko na zyczenie kilenta. jakosc samochodu utrzymana w wysokim standardzie a takze estetyka wykonania. auto pracuje tak jakby nic przy nim nie bylo robione. firma rzetelna i godna polecenia!!

Robert F.Trybalski

Było Stilo teraz jest Opel Meriva ..zero problemów.Pełny profesjonalizm firmy .Polecam każdemu gazowanie i serwisowanie autek u P.Krystiana

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Mix Krystian Klapuch - Skrzyszów

• Jak się pracuje w Auto-Mix Krystian Klapuch?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Mix Krystian Klapuch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Mix Krystian Klapuch?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Mix Krystian Klapuch