Opinie o sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz w Rybnik

Drodzy pracownicy

Pretensje do Nowej nie do firmy !! Oni jak każdy staje do przetargu . Każdy ma prawo to zrobić i zasada jest że wygrywa ten który zaproponuje najbardziej korzystna stawkę . Prośby i pretensje kierujcie do prezesa spółdzielni . To on sobie wymyślił ten kabaret . Żeby zaoszczędzić ,bi kknu zabrać jak nie najgorszemu robolowi w firmie sprzątaczce . Przecież pensja minimalna to dziś luksus i nam się nie należy . Lepiej było płacić tyle lat niżej wymienione kwoty za 7 godzin pracy 5 razy w tygodniu w tych samych godzinach ,bez urlopu pracując na takich samych zasadach jak babeczki lata temu na umowę . To jest Polska. !

Zofiówka GÓRĄ

My pracujące w tej firmie nie narzekamy i robimy co do nas należy Pani W... nie jest brygadzista tylko nasza przełożona która można wszystko załatwić w sensie pracy.Kierownictwo administracyjne jest bardzo w porządku A my jako pracownicę jesteśmy różni (wszystkie mamy jakieś potknięcia)chcieli byśmy dalej w tej firmie pracować bo z praca na rynku jest różnie w tej firmie pracują ludzie w różnym wieku które potrzebują tej pracy ponieważ nie każdy ma męża emeryta .Bądźmy ludźmi że sercem nie kluczy się nie opisujemy zobaczcie co się teraz dzieje !!!!.Jeżeli komuś nie pasuje taką praca to niech znajdzie sobie inną. A co będzie z ludźmi po 50-ce z wielkim szacunkiem dla wszystkich pozdrowienia ZOFIÓWKA

Kolezanko !
@Zofiówka GÓRĄ

Owszem masz rację robimy nie narzekamy .ale to tylko tyle cała reszta z prawdą nie ma nic wspólnego !Pani Wanda jest brygadzistka tak kazała do siebie mówić i tak się nazywa sama .teraz widzę zmiana bo pracownik na śmieciowej nie podlega kontroli więc teraz niby nie ma brygadzisty ???acha. Tylko czemu tak się zachowuje i takie sobie rości prawa .Mniejsza o to opisałeś ja w taki sposób że wyszło że nią jest .Co do kierownictwa bardzo dziwne bo znajome mówiły że czasem macie takie akcje lub mieliście że niektóre odeszły nie wytrzymały .Ludźmi z sercem niech oni są o pokyslamze jak oni będą sobie na emeryturce zbijać bąki my będziemy pracować dalej .Jeśli dalej będziemy się godzić na takie coś to się nic nie zmieni i takich firm będzie więcej .Skończcie się bać ...nie można na bezprawie pozwalać bo się boicie !!!oni żyją w luksusie drudzy w miarę przyzwoitym wynagrodzeniem i umowa a my ???jak te sieroty zarabiamy grosze a obowiązków i zasad jak na etacie .Gdzie sprawiedliwość . Ile jeszcze będziemy dostawać te grosze gdzie pensja minimalna to dziś już bieda .

Bożena
@Zofiówka GÓRĄ

No popatrz a to ciekawe ,a ile odeszło babek co niby tak fajnie z Wanda trzymało i tak ja chwaliło do innej spółdzielni gdzie dają umowy .Piszesz (usunięte przez administratora) sama byś poszła jak byś miała szansę się dostajac umowę i najniższa krajowa robiąc to co robisz teraz albo i mniej a masz teraz ile 1300 ,1500 .Teraz na jej temat na temat firmy i adms i traktowania opowiadają nie za dobre opinie . Dzięki takim ludziom Polak nigdy nic nie będzie miał rząd nic nie da bo jak się widzi że ktoś się cieszy że wykonując tak ciężka pracę dostaje tyle że nie jest się w stanie z tego utrzymać bez małżonka .

Kochana
@Zofiówka GÓRĄ

A co zrobisz jak cię nagle wywala na zbity pysk ,bez ochrony bo takiej na śmieciowe nie masz . Co zrobisz jak nagle szef zrezygnuje z jakiś powodów a dwutygodniowy okres wypowiedzenia bez możliwości zasiłku to zbyt krótki okres by coś znaleźć . Wątpię że wtedy twoja szefowa która kolwiek się tobą przejmie . Czy w czasie choroby ,L4 , ktoś dba o ciebie ,otrzymujesz wynagrodzenie które powinieneś dostać mając umowę na przykład. W tej firmie pracownik jest i zostaje z niczym . Jeśli masz siłę i zdrowie robisz dostajesz grosze . Zachorujesz jesteś bez pieniędzy . Taką fajna jest ta firma i kierowniczka czytam która . Masz 50 i robisz tak ciężko tym bardziej powinieneś być zabezpieczona . Pytanie czemu w tym wieku 50 lat pozwalaszz sobie na zleceniowke . Jeśli ci taką pasuje to sobie ją miej ale co z osobami które chciały by umowę dlaczego nie możemy jej mieć bo ? Może odpowie prezes nowej który wymyślił caly ten cyrk . Dlaczego można pracować bez umowy ,można mieć ją zmieniana na prośbę bądź też z decyzji wystawiającego bo pełnej nie daje nikomu ,a dlaczego nie można pracować godnie i być na wszelki wypadek zabezpieczonym . Dlaczego dostaje smieciwke q pracuje jak na etacie tyle że 6 godzin bo ujęli godzinę ? Ktoś odpowie tu chociaż bo szef nie ma.odwago przyjechać do Jastrzębia .

@Zofiówka GÓRĄ

Właśnie bi w tej firmie pracują tylko stare schorowane panie albo panie po 50-ce bo te nie wymagają za dużo ,nie odzywają się ,szorują na kolanach cokoliki i wiele innych rzeczy bez konkretnego sprzęty tyle lat . Tylko takie baby się nie odzywają milczą i spuszczają głowę ,nie walcza o to co się należy . A prezesi się cieszą mają spokój i doja wykorzystując nas do maximum . Tylko że ja mimo 50pare lat też mam swoją dumę i tej już mam dość . Przy każdym myciu okien brak szmat brak podestów drabinek starsze panie stoją na taboretach i kawdy ma to gdzieś . Starsze panie grania hektary i mają to gdzieś. Starsze panie okewia ogródki i szorują posadzki lamperie poręcze drzwi czasem windy jak któraś robi na wysokim wszystko to w pakiecie za 800 ,1000,1300 ,a teraz 1500 zł przyjmując się do pracy w 2017 ostrzrmqkqm 800 zł pracując 7 godzin codziennie pod kierownictwem brygadzisty i adms . Poroniłam chwilę ale dość się napatrzalam i jak rozmawiam z tymi które dalej robią to mi się śmiać chce . Szeroka góra !!!

Bronia

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21904087 dajcie spokój firmie podziękujcie byłemu pracodawcy ,a teraz odbiorcy waszej pracy .

K

Kiedyś ktoś tu wspomniał że ta firma jest 100 lat za murzynami i tak jest. Wypłaty w kopertach zamiast na konto. Kto to widział ludzie nas obserwują widzą wracamy potem z taką kwota do domu czasem dojeżdzajac a jak ktoś mnie okradnie lub jak szefowa pojedzie z daleka z taką kupa kasy i stanie się po drodze wypadek czy ktoś mi zagwarantuje że otrzymam swoje pieniądze ze są one ubezpieczone. Umowy pic na wodę z prawdą nie mają nic wspólnego. Zakres obowiązków nie ma czegos takiego. Jakieś aneksy do umowy brak wpisy że pracujemy od 6 do 12 codziennie nie ma. Higiena w pracy brak. Jeśli zachorujesz jesteś w ciemnej.... e. Nie potrafię zrozumieć dlaczego mymusimy trzymać się zasad jakie sobie gdzieś tam ustalili z adms czasem robić rzeczy które po prostu nie za naszymi obowiązkami. Natomiast szefostwo ma wszystkie przepisy w głębokim powiązaniu. Ja pracowałam kilka lat temu w tej firmie i widzę że nic się nie zmieniło. A to co za czasow kariery w tej firmie widziałam i przeżyłam nadaje się na odrębny temat. Kobitki walcz ie o godność skoro inne profesje i zawody potrafią.

Walczcie
@K

O to co się wam należy bo pensja minimalna to dziś już ledwo wiązanie końca z końcem .

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Ggg

To prawda higiena w czasie i po pracy to jakaś masakra. Aby skorzystać z ubikacji trzeba przebić całe osiedle i jeszcze tuż pod oknami adms i biora pani wandy a potem gadają że człowiek nic nie robi tylko lata i siedzi w kanciapie. Jeśli chodzi o u mycie się po pracy a latem najgorzej człowiek spocony brudny zakuzony może zapomnieć jedni nie mają możliwości bo nie mają gdzie drudzy maja miejsce ale albo nie wolno o szkoda wody albo jest zawalony brudnymi wiadrami.

Szkoda gadać
@Ggg

Widać niektórzy w tej firmie wyrobili se renomę własne bioro, auto i paliwo,którym się jeździ i załatwia swoje prywatne sprawy po godzinach pracy i w czasie nich też. My nie mamy się gdzie załatwić jest wybór do wiadaerka albo bieg przez całe osiedle do jednego punktu. Brak możliwości umycia się a człowiek codziennie spocony latem nie wspomnę. To co pozostało po sprzątaczkach przyjętych kiedyś pod Spoldzizlnie i co spółdzielnia dla nich zrobiła kantorki i punkty higieny itp to jak się uchowalo to jest dobze. Ale większość Pan siedzi w ciasnych ciemnych piwnicach czy komórkach. Ktoś powie po co im więcej maja robić nie siedzieć i to prawda. Ale przechowywanie jedzenia spożywanie go trzymanie ubrań które śmierdza i są wilgotne bez możliwości suszenia jesienia czy zima.Chwila na złapanie oddechu w czasie pracy jest potrzebna każdemu. Są miejsca gdzie była by możliwość zrobić nam godne warunki niektóre stoją puste zwłaszcza w więzi cach ale po co. Jestem ciekawa czy te damesy z biora by tak kawę piły albo nasza pani W.... A.One wyremontowane maja bioro. Powinny być punkty WC mała umywalka i jakiś punkt u każdej by sie mieć możliwość umyć.Maly prysznic. Człowiek dojeżdża a wraca z pracy śmierdzacy jak skunks. Dobze że mamy husteczki nawilżające. Ta firma jest 100lat za muzynami.

Smrod
@Ggg

Wraca człowiek po pracy spocony zakuzony brudny i nikogo nie interesuje że wstyd w autobusie.sprzataly piwnice, kupy śmieci wszystko co najgorsze.

Bez zmian
@Ggg

I tu się dalej nic nie zmieniło w tej kwestii czytam czytam i tyle lat minęło a tu żadnych zmian dalej gorzej niż w PRL

Znam browara nara !!!! Miłej nocy. Dziewczyno za dużo na Ciebie !!! Pa

Przepisy Kornacki

Drogie panie i panowie (jeśli tacy tu są ). Drodzy prezesi spółki a także SM Nowa .Umowa śmieciowa jak dobrze wiecie albo i nie ,bądź też nie zdajecie sobie sprawy to umowy nie dające wam ochrony ani przez place minimalna ani przez przepisy Kodeksu Pracy .Nie przypadkiem pracę na te właśnie umowę nazwano ,,ustawa o przywróceniu pracy parobka''Bywa że w praktyce nie sa przestrzegane nawet podstawowe zasady bezpieczeństwa i higieny pracy . Główny Inspektor Pracy potwierdza że problem jest realny . Trzeba dokonać zmiany by skończyć z wyzyskiem . Zmiana musi się zacząć od was i waszego myślenia . Nie jest dobrze i nie jest przepisowo jeśli pracodawca uchyla się od umów jeśli pracujecie typowo etatowsko. Nie dopuszczalne jest by wykonując zakres obowiązków za które kiedyś otrzymywalyscie wynagrodzenie na poziomie płacy minimalnej teraz macie mniej . Nie pojęte jest że wykonując prace taką sama jk w innych spółdzielniach macie inne warunki niż tam . To skandal. Niedopuszczalne i jawne traktowanie was jak pracowników drugiej kategorii . Zasady które chronią pracownika przed ubustwem i bezpieczeństwem powinny dotyczyć wszystkich . Nie ma powodu by zwolnić od przestrzegania zasad,które obowiązują wszystkich przedsiębiorców . Jak można było się zgodzić na dotychczasowe warunki ?.Jestem w szoku . W swojej pracy spotkałem.sienz jawna niesprawiedliwością i nie respektowaniem prawa wiele razy ,ale podobna sytuacje widzę pierwszy raz . Odpowiedz kogoś mądrego kto pisze jak ci nie pasuje to się zwolnij to żart i kpina . Równie dobrze można napisać jak ci nie pasuje wyjedź z kraju ,nie głosuj itd. Nie można ,powtarzam nie można zgadzać się na wykorzystywanie . Przeanalizowałem wszystkie komentarze i owszem są też komentarze broniące firmy ale jest to garstka osób i są to komentarze bez jakiegokolwiek podanie faktów czy punktów ,dowodów na tezę że w tej firmie dzieje się dobrze . Bo trzeba pamiętać że swojanstrone trzeba uzasadnić ,a ja nie znalazłem żadnych konkretów od osób które popierają działanie tej firmy na korzyść pracownika . Komentarz typu szefowa jest fajna ,jest miła ,pomaga duchowo to nie wylumaczenie tak można opisać prywatnie koleżankę .Każdy narzeka że jest mu ciężko że państwo źle rządzi że na obczyźnie lepiej ,to zróbmy coś by było inaczej .

No masz

Pisze po chińsku ,nic nie rozumiem . A jeśli chodzi i szefowa która raz jest raz jej nie ma co mnie obchodzi jaka jest ma mi zapłacić ile się należy za pracę i na tym temat się kończy w pracy . Ale w tej firmie właśnie tak jest jak się kogoś bardziej lubi ta osoba chodzby nawet nic nie robiła dostanie w kopercie więcej .

Racja

Bo praca sprzątaczki to wstyd upokorzenie i hańba . Traktują jak pogana ,płaca grosze wymagają Bóg wie czego a umowy ani to śmieciowe ani o pracę nie wiadomo co !!!1500 za 6 godzin to 3/4 etatu!!!!! .

W sumie
@Racja

Wcześniej pracowaliśmy 7 godzin za 800 zł później za tysiąc . To wtedy ci to był za etat ?

Obowiązki

Nasze obowiązki w pracy w stosunku do godzin umowy i wynagrodzenia to kpina .Dlaczego ? bo nie ma szans by wszystko to co oni chcą zrobić w ciągu tych 6 godzin .Nie poważne jest i nie sprawiedliwe za te pracę i te obowiązki płaca tyle ile chca i dawać takie przedziwne umowy . Co to za umowa gdzie napisane jest sprzątanie według potrzeby ???Gdzie ja codziennie muszę się w pracy stawić na 6 . Ludzie jak można mówić że praca jest super pieniądze super umowa super i kierownictwo super. Jadą po nas jak łyse konie a jak czlowiek się odezwie kierują do brygadzisty którego ponoć nie ma. Ciągle coś dokladaja ,jednego się nie skończy już nastepne karzą . Cieszą się tylko osoby które te pracę chyba traktują jako dodatek bo maja inny konkretny dochód . przychodzą tu tylko poklachac,wypić kawę podawać że robią .tylko te bronią firmy adms i pani W.W

SM nowa

Tylko tu takie mecyje dokładnie!!!! Kiedyś sprzątaczki miały etat teraz prezes uwazo że chyba robimy mynij że smieciowki daje i 1350zl. Tylko że w życiu wygląda to tak że dalej robiły to samo albo i więcej bo roboty ciągle dochodzi bo kierownice wymyślają a nam płacili najpierw 800zl a po kilku latach doszły mu do 1350zl super

Umowy o pracę

Chcemy umowy normalne o pracę. Bo inaczej nie będziemy robić dokladnie tylko po łebkach.

Sonda

Kogo NIE! satysfakcjonuje pensja w wysokości 1550zl umowa śmieciowa na której są wpisane tylko grosze. Kogo cieszy ilość obowiązków w stosunku do wypłaty i umowy. Kogo raduje ilość środków do uratylania czystości bloku i terenu wokół niego. Nie wiem czyją to wina że jest jak jest,ale cierpimy na tym my. Jeśli prezes spółdzielni wynajol firmę która miała się zająć jego zasobami i dbać o ich porządek niech też kontroluje nie tylko nasza pracę i wydawanie poleceń ale tagze ilość środków, jakość sprzętu, umowy jakie mamy i pieniądze. Niech nie liczy na to że bedziemy pracować na cacy za to co mamy i tym co mamy, dość już tego. Tylko się wymaga a robić nie ma czym i za co to śmiech na sali. Tyle okien tyle posadzek tyle terenów czym to posprzątać.

?

Ja m pytanie do pan które są zadowolone z umów i wypłat, i nie jest to pytanie po złości. Jak wy to robicie ze wam starcza 1300 zł na rachunki i życie. Gdzie mieszkacie jakie macie czynsze i inne opłaty że dajecie radę. Bo przyznam że mi się to nie udaje. Albo nie umiem rozpozadzac pieniędzmi albo coś że mną nie tak. I gdzie się wam udało zapracować na emerytury. A teraz po złości tak jak górnicy emeryci na kopalni utrudniają tak wy emerytki i rencistki to robicie. Dobze się wam gada bo macie dwie pensje. Jesteście samolubne.

Sprzataczka☺️

Zgadzam się z opinią Pani "sprzątaczka" i także przyjmę hejt na klatkę. Każda z przyjmujących się osób do pracy w tej firmie od początku wie co należy do je obowiązków i za jaką płacę i na jakich warunkach więc nie rozumie tych wszystkich wpisów. Jest wiele firm na rynku nie odpowiada Ci ta złóż cv do innej!!! Są osoby które pracują w Ład od kilku lat i sobie radzą nie narzekają. I jeszcze jedno nie jest fer obrażać kogoś podając jego imię a samemu się nie ujawniać. Pracuje z Panią Wandą i nigdy nie miałam z jej strony jakiejś nie przyjemności. Zawsze się można do gadać. Tyle ode mnie.

Też pracuje
@Sprzataczka☺️

Ja nie mam zamiaru hejtowac ale też się nie przedstawiłaś. Co do pracy i warunków oraz wynagrodzenia dlaczego nie napiszesz jak jest naprawde. Co z tego że pani Wanda jest miła dla kogo chce, że się idzie dogadać to tylko dla pupilków. To w pracy nie jest najważniejsze. Dlaczego nie napiszesz ze od lat nas się (usunięte przez administratora) nas i państwo. Pracowałyśmy 7 godzin za grosze teraz nadal grosze a pracy tyle samo.Dlaczego nie napiszesz czy to co ludzie piszą to prawda a jeśli kłamią uzasadnij czemu i w czym. Dlaczego nie odpowiesz na pytanie dlaczego na umowach jest nie tak jak naprawdę. Dlaczego nie odpowiesz tym hejtujacym według ciebie na pytania dlaczego tak jest. I teraz ja ci odpowiem na pytanie możesz sobie lubić brygadziste, możliwe że masz więcej niż inni bo tak tu jest komu chce dokłada, ale praca to praca wymagają od nas, my mamy prawo wymagać żeby się nas nie oszukiwało. Poczytaj trochę na temat umowy o pracę a umowy zlecenie jakie są różnice i jakie warunki na obu tych stanowiskach pracodawca i pracownik powinien spełniać i czego wymagać . Odpowiedź mi na pytanie czy pani Wanda pracowała by teraz za te pieniądze i na te umowy, bo z tego co wiem też byla sprzątaczka ale zanim ta cudowna firma przejęła władze. Miała godne pieniądze i umowę liczaca się do emerytury. Nic konkretnego nie napisałaś koleżanko. Nic poza tym że broniłaś swojej brygadzistki z którą albo masz dobry układ albo nią po prostu jesteś.

Inna praca
@Sprzataczka☺️

Ja jak się przyjmowalach połowy rzeczy mi nie powiedziano a roboty dochodziło wymagań też. Co to tego że wiemy na jakich zasadach fakt ale jak człowiek zaczyna robić i widzi ile tego jest i za jakie pieniądze szlag człowieka trafia i się o swoje zaczyna domagać no nie stety. A jak chce płacić te grosze niech płacą ale niech nie wymogo pracy jak na etacie. Dobrze tu kieryś napisoł baby dali robią jak kiedyś yno wypłata myjszo i w papiurach pocyganione. Czamu. A co do roboty innej dostoń się jak żeś tako mondro, tam się płaci wiela się należy i dostać się ciynzko. Kilku się udało i poszły. Ty byś też poszła. Nie godej. Robić to samo za 1300 a za 1800.(usunięte przez administratora)Jeden wpis na tyle. Ktoś chce obronić ale ni ma co. (usunięte przez administratora) i tyla.

Sprzątaczka
@Też pracuje

Sprawdzałaś koperty innych masz dowody ze mają więcej? Tez pracowalam za 800 juz, teraz za 1350 i nie mam więcej mam jak każdy .Gdyby mi bylo zle wierz mi odeszlabym napewno nikt mnie nie trzyma. Na siłę .Pytania o umowę i wyplaty czy inne chyba powinne byc kierowane do Rybnika dziewczyno czemu tu pracujesz skoro Ci tak źle.Idz do pracy na umowę na 8 godz za normalną płace składki jest praca idz do Jasmosu tam ponoć super czy GSM złóż cv a nie piszecie hejtujecie ze zle wam a pracujecie nadal.

Sprzaraczka☺️
@Też pracuje

Pytania które mi Pani zadaje powinne być kierowane do Rybnika.Ja rozumie że każdy ma prawo wyrazić swą opinie ale pisząc jedno i to samo w kółko nic nie daje. Jedni zgadzają się na takie warunki drudzy nie. Jeszcze jedno ja nikomu nie zaglądam w kopertę z wypłatą i nie wypowiadam się na ten temat... nie interesuje mnie ile ma w niej Pani Wanda.

Posłuchaj
@Sprzątaczka

Tobie może dobrze bo do emerytury dorabiasz albo masz mężusia z emerytura. Ale są baby jak ja co mają rentę mała, nie starcza,dorabiać trzeba. Gdzie szukać sprawiedliwości. Dalej dawać się nabijać w butelkę. Ile to Jeszce będzie trwało. Do jasmos czy górniczej się nie dostaniesz ot tak. Tam jest godnie i się biją o robotę. Tam się dostać po znajomości tylko możesz . Dlaczego nowa tak nie może nas zatrudnić. Człowiek lubi te prace, ale pół dnia być w robicie i miec zapłacone jak za 4. To niech za te pieniądze nie wymagają, niech się skończą te zebrania w ADMS jak dzieci w przedszkolu i 4 godziny nie 6 za te kasę. Co do różnic w wypłatach dziewczyny same mówią ale głośno się nie powie by kolezance problemów nie robić. Pytania do szefa do Rybnika jak, jak człowiek nie wie kto tam jest i gdzie dzwonić nic nie wiemy, a brygadzistka od czego. Tu się rozchodzi o prawdę. Nie tylko nas się (usunięte przez administratora) się państwo. Warunki etatowskie płaca śmieciowa. I tyle.

Koko
@Sprzaraczka☺️

Zadaje, robię pytania bo bronisz firmy to mnie przekonaj i innych że się mylę że tak nie jest. Ty na moje zarzuty co do fiely i naszych szefów piszesz komentarz tylko taki ze bronisz ich imienia bo się lubicie znacie prywatnie ok, ale co odpowiesz na moje zarzuty które zarzucam firmie. Komentujesz mój wpis to się do niego. Odnieś a nie zmieniasz temat i każesz kierować je do Rybnika to po jakiego czorta to komentujesz jak nie masz nic do powiedzenia jak jest w tej firmie z twojego punktu widzenia. A bronić brygadzisty jako soby może każdy i brygadzistka i Rybnik ale co to się ma do warunków pracy umowy płacy o tym powiedz jak już coś tu szkryfiesz.

Nie prawda
@Sprzataczka☺️

A to ze przyjmując się miałam za 1350 zł 8 klatek wieżowca to norma, gdzie inne mają po 4. Mówiono mi że to zastępstwo ale zapłacone za to nie miałam. Sama odeszłam, bo wykorzystuje ludzi. Nie mają pracowników to tej garstce co została z jakiś powodów wciskają robotę co powinna inna robić. Brygadzistka W.... a mianuje swoje pupilki na tzw pseudo brygadzistki które mają pilnować i donosić to jest normalne. Piszcie jak jet naprawdę ta firma to jeden wielki cyrk. A pracujące tu baby to albo kobiety bez wyjścia w trudnej sytuacji albo właśnie dobre znajome W.... Ktire mają więcej.

Ww
@Nie prawda

Pracuję na klatkach 10 piętrowego bloku za 1350 jak mam zastępstwo na calym bloku nigdy nie zostalam oszukana zawsze mam zaplacone wiec wybacz ale nie wierzę ze za 8 klatek dostalas jak za 4 za dlugo pracuję nie wciskaj kitu ja rozumiem wszystko zle warunki pracy środki czystości za malo wszędzie tak samo ale nie przesadzajcie ludzie

Obłuda
@Ww

Za zastępstwa z tego co wiem to raczej nie płacą to jest w ramach pomocy koleżeńskiej teraz zrobisz ty potem zrobię ja. Więc cos ty koloryzujesz. Co do ilości klatek i to jest czarna magia jede mają 4 drugie 5 gdzie indziej jeszcze więcej albo mniej. A sprawa z niskimi blokami ma się jeszcze inaczej i wszędzie tyle samo no popatrz.Nie rozumiem osób które twierdzą że tu nie jest źle, dam przykład prosty umowy. Dobrze wiecie że są one fikcja w stosunku do rzeczywistości. Nie można iść na l4 bo się grosze dostaje, dłuższe wolne to już abstrakcja bo koleżanki nie będą robić za kogoś tak długo za darmo, tym bardziej jak jest ryzyko opadów. Więc z bólem kręgosłupa - którego się nabawiłam w pracy, bólem nadgarstka który też mam od roboty, grupa bo się nie raz robi w mrozie, zimnie i deszczu np mycie okien w listopadzie /grudniu się pracuje. I Jeszce ktoś napisze jak jesteś chory to się zwolnij. Bezczelność. A wypadki w pracy na szczęście się nie zdążają ale jak by??? Ale poważniejsze problemy ze zdrowiem, jak wtedy będziecie mówić. Przyjdzie wtedy do was szefowa zainteresuje się wami da na leki zabezpieczy was jakoś finansowo. Jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma prawo chorować, choroby nie przewodzisz. Ale pewne osoby tego nie rozumieją ze my nie mlodniejemy i sił coraz mniej. Więc dla was jak już się nie nadajemy jest ttmko jedno wyskcie won i radź sobie. Podziękowanie za lata pracy. Dlaczego nie możemy dostać umowy i normalnej wypłaty niech mi ktoś odpowie.

@Inna praca

Nie wierzę w to co piszesz! Ciężko dostać się do innej pracy ? Jeżeli nie chce się pracować tylko siedzieć kilka godzin i iść do domu to może faktycznie coś jest na rzeczy. A czy idąc do pracy w tej firmie nie wiedziałaś jakie są warunki, umowa i wynagrodzenie ? Czemu się nie dopytałaś ? Skoro było tak źle i nie odpowiadało to czemu nie zwolniłaś się kiedy się zorientowałaś ? Skoro nie potrafisz znaleźć sobie innej pracy to oznacza że to z tobą jest coś nie tak, a firmie Ład Komplex powinnaś dziękować za przyjęcie. Serio ludzie, zastanówcie się zanim zaczniecie płakać...

@Posłuchaj

A jak masz rentę to czasem nie możesz mieć umowy o pracę ? hm ? Chyba ktoś sam nie wie czego chce a jedynie potrafi szczekać w internecie.

Mig
@Obserwator

To znaczy że sprzątaczki z innych adms też siedzą na (usunięte przez administratora) kilka godzin i idą do hałpy a mają prawie 2 tyś i mniej roboty to dopiero mają czas siedzieć. Nie obrażaj nas wiesz bo my ciężko pracujemy. Podejrzewam że piszę to osób która nigdy nie była nie widziała jak się wiecznie albo Grabi albo myje. Posiedzieć chciało by się jak w ADMS ciągle. Coś kaza robić wymyślają i Jeszce sprawdzają czy się nie siedźi w kanciapie. Jedno napisałeś dobze że firma przyjmuje ludzi starszych, chorych, z problemami na których bazuje, zarabia i z nich zdziera. Bo te babinki cieszą się z każdego grosza, nie wiedzą i nie mają siły nawet pomyśleć o tym. Ze może być lepiej że powinno być lepiej że należy się lepiej. Nie wiedzą gdzie i jak szukać sprawiedliwości i na tym bazujecie z prezesem spółdzielni. Co do warunków wiedziałam ale przepisy się zmieniają a tu ciągle to samo. Syona parę groszy więcej żeby zatkać buzię i tyle. A sprzętu środków co kto napłakał z miesiąca na miesiąc coraz mniej i te poklamane umowy. To jak tak fajnie jest i sprawiedliwie napiszcie w nich prawdę a nie je podrabiacie.

Obrona
@Obserwator

Posłuchaj kim kolwiek jesteś ! Tu nie chodzi o robotę bo robotę mogę mieć inna, nie muszę też wogole pracować,mam ten plus że mam męża i emeryturę ale chodzi o zasady. Co wolno a czego nie. Ktoś tu zadał pytanie ,, dlaczego inni mogą zarobić a tu nie, dlaczego pracując na zasadach, na jakich kiedyś pracowano na umowę teraz ktoś mądry się wycfanil i daje śmieciowki. Dlaczego od nas jako od pracownika się wymaga, rozkazuje, czasem każe robić coś co jest nie w naszym interesie tylko dlatego żebys ty mógł zarobić a my nie. Twoja sprawa czy ci pasuje umowa, pieniądze, chcesz rób dalej za friko a oni niech zarabiają. Ale ja chce pracować jak się należy i zarobić jak przepisy nakazują. I ja wiem ze niektórym by pasowało żeby się zwolnily te co walczą o lepsze jutro, mieli byście spokój dalej(usunięte przez administratora), zarabiali, była by cisza. Ale dlaczego mamy milczeć, przecież nie opowiadamy bajek nie wymyślamy, wszysko co tu jest napisane to prawda To dlaczego każcie nam być cicho albo się zwolnić. Nie dość już tego wszystkiego panie Prezesie? Pytanie do obu. Dlaczego kiedyś sprzątaczki były na umowie a teraz żeś nas pan wywalił na te godne pożałowania zasady. Na co potrzebna była taka kasa żeby nas tak upodlic. Zle pracujemy, mało robimy. Proponuję może rozmowę z innymi prezesami spółdzielni, niech podpowiedzą jak zadzic pieniędzmi żeby sprzątaczki miały etaty. Bo tam jakoś to nieprzerwanie tyle lat jakoś funkcjonuje.

@Mig

A w którym momencie ja obrażam osoby które ciężko pracują ? Ja obrażam osoby które nic nie robią i płaczą że mają tak bardzo źle. Jeśli jesteś dobrym pracownikiem i czujesz się niedoceniany w danej firmie to idziesz do innej, tak działa rynek pracowniczy. A co do starszych i schorowanych to sama pomyśl, mając rentę nie można pracować na umowę o pracę bo wtedy przestanie być wypłacana. Po drugie wielu chorym osobą lekarz nie podpisze badań które umożliwią im pracowanie dalej, więc walczenie o lepsze warunki i lepsze umowy jednocześnie martwiąc się o starsze i schorowane osoby jest po prostu hipokryzją. A jeszcze wytłumacz mi jak to działa że chodząc do pracy przeszkadza Ci że musisz pracować i że kontrolują czy nie siedzisz w kanciapie. Umowa zlecenie polega na wykonywaniu zlecenia zadanego przez zleceniodawce, więc nie dziw się że ktoś się czepia że nic nie robisz i masz za mało.

Już odpowiadam.
@Obserwator

Odp.1 Z tego co napisałeś wynika że osoby które chcą umowę nic nie robią. Ze jak to określiłeś płaczą że mają tak źle. W tym momencie już widać jak doceniasz pracownika. Odp. 2 rynek pracowniczy przedewszyskim powinien działać przepisowo!!! I według przepisów prawnych. Więc jak mógł się on tak drastycznie zmienić że musieliście z umów o pracę i pensji minimalnej na tamte lata zejść do poziomu śmieciowek i pensji jakie obecnie tu sa. Przy (co trzeba podkreślić) tym samym systemie pracy i zakresie obowiązków. Odp. 3 hipokryzja jest przyjmowanie do pracy pan które są schorowane i po kontuzjach bez możliwości l4, i odwaga przyjmowanie tych z większymi dolegliwościami w żaden sposób ich nie zabezpieczając w razie poważnego wypadku. Odp. 4 kontrola mi nie przeszkadza w żadnym wypadku bo przychodząc do pracy mam obowiązek pracować i to robię mimo warunków pracy bo ja wiem co do mnie należy i jako pracownik jakie należą do mnie obowiązki przypisane przez was i adms. Ale chodzi o to że zasady te są nie przepisowe jeśli chodzi o proponowane przez was umowy i warunki. (radzę przeczytać punkty które powinna spełniać umowa zlecenie) a jeśli już mowa kto robi a kto nie to najmniej robią pseudo brygadzistki pani brygadzistki. I na koniec tak na deser, jako pracownicy tzw. Śmieciowek nie mamy żadnych praw, nie mamy się czym bronić, czym zasłaniać, kodeks pracy nas nie obowiązuje, dziwisz się więc że większość pisze tu. Boją się bo w tej firmie jak za dużo gadasz albo ci źle masz..... Więc reasumując jako pracownik nie mamy nic do gadania, nic nam się nie należy, ale harakter pracy jest czysto etatowsko bo wiązki zasady ble ble ble. Mam. Już dość.

@Już odpowiadam.

Nie zarzucaj mi że nie potrafię docenić pracownika, ze względu że sam jestem zwykłym pracownikiem a z firmą Ład Komplex nie mam nic wspólnego. Nie uważam że osoby które chcą umowę o prace nic nie robią, tylko uważam że nie wiedzą na co się piszą. Z tego co orientuję się obecnie będąc na umowie zlecenie (nie wiem na jaki okres czasu, co też może nieść wady jak i zalety) pracujecie od godziny 6 do godziny 12, od poniedziałku do piątku, nie macie ścisłej kontroli przez cały okres pracy jedynie kontrola "czy wszystko jest zrobione" Przyznaj że niektórzy pracownicy firmy wykorzystują to przychodząc później i wychodząc wcześniej, czy po prostu nic nie robiąc przez cały dzień pracy i konsekwencje dopiero ponoszą gdy są skargi od mieszkańców czy kontrola klatek. Co do pracujących osób starszych. Zrozum że jeśli te panie chcą pracować to nie mogą dostać umowy o pracę gdyż albo nie przejdą badań lekarskich albo zostanie im odebrana renta więc wolą popracować na tzw. "śmieciówce" albo bez żadnej umowy i otrzymać te 1300 zł dodatkowo niż nie pracować wcale. Skoro wiesz jakie masz obowiązki i po co przychodzisz do pracy to świadczy tylko dobrze o Tobie, ale nie próbuj mi wmówić że wszyscy przychodzą z takim nastawieniem i zasługują na jakieś przywileje. Jako mieszkaniec osiedla na którym usługi świadczy w/w firma nieraz miałem okazję zobaczyć i rozmawiać z paniami z ekipy sprzątającej i widać gołym okiem że te które pracują uczciwie nie narzekają tak jak niektórzy tutaj. Może przytoczysz jakie warunki prawne nie są spełniane w waszych umowach? Bo póki co nie znalazłem żadnej konkretnej informacji tylko sam hejt bez pokrycia. Mogę zgodzić się z tym że nie obowiązuje was kodeks pracy, ale chroni prawo cywilne gdyż umowy śmieciowe to umowy cywilnoprawne. Skoro masz dosyć to dlaczego po prostu nie zmienisz pracę skoro wiesz gdzie są lepsze warunki? Właśnie tak działa rynek jak wspomniałem wcześniej, jest źle tutaj to idę tam gdzie jest lepiej.

Beskidzka
@Obserwator

Nie to wasz rynek pracy tak działa nie pasuje idz gdzie indziej. Bo jeśli przepisowo bym zarabiala a mimo.by mi nie pasowało mi wtedy mogła bym iść gdzie indziej, owszem ale ja narzekam bo według tego co placicie umowa jet inna. Według tego jak pracę wykonuje i pod jakim nadzorem jakie są wymogi, wymagania i zasady które każecie mi przestrzegać powinniście dać nam inna umowę i. Inny zarobek. Ile razy wam trzeba powtarzać ze my pracujemy na zasadzie jak na etacie, a umowy dajecie śmieciowe i pieniądze. Tak nie wolno robić wylatać od pracownika zasad umowy o pracę a wynagradzać go umowa cywilno prawna. Skoro nie masz wogole z firmą nic wspólnego to dlaczego się tu udzielasz??? Przecież nie masz pojęcia jak ty robimy i co od nas wymaga. Jeśli chodzi o kontrolę jest ona prawie codziennie, brygadzistka potrafi zadzwonić jak mnie nie widzi gdzie jestem, wejść na pokój śniadań i pogonić do pracy. Kontrola jest bardzo ścisła. Rano punkt 6 później na przerwie i o 12. Kontroluje nas też adms w ten sam sposób. A ja rozmawiając z koleżankami z pracy i z innych osiedli widzę że pieniądze są dla śmieszne. Co do umów jak ktoś wspomniał jeśli potraficie ie dać żadnej i iść na rękę idźcie też na rękę tym co ja chcą. Jeśli chodzi o umowę zlecenie co ja harakteryzuje a co nie przeczytaj sobie w internecie. Nic z niej nie jest tu spełnione Dobze o tym wiesz. Dalej pracujemy dla SM tylko pod przykrywką firmy. Bo to polecenia, rozliczanie z oracy, codzienne zebrania tam mamy. A nie powinnyśmy. Jak już coś powinien brygadzistka iść dostać listę zadań i nam ja praekacac i tak samo on powinien nasz ewentualne zgłoszenia przekazywać tam. Ale SM się wycfanilo chcą dalej takiego samego systemu pracy od nas jak kiedyś tak samo wymagają i tak samo z nami współpracują z tą różnicą że płacą za to 40 procent mniej. A bez pokrycia jest obrona firmy i adms bo nie dostałam żadnych kintetnych przykładów na. Afront. Natomiast ci hejtujacy sypia tu przykładami z rękawa.

MalPol
@Obserwator

Mylisz się jak nie pasuje, jak się uważa że się więcej za robota należy, ja się widzi że jest się....... I jest nie przepisowo to się walczy a nie podkula ogon i ucieka. Tak robią górnicy, pielęgniarki, lekarze i inne profesje. Bo jak bydymy robić jak wy chcecie, nigdy nie bydzie lepi. Takich firm jak ta jest dużo i nie wolno na to pozwalać. Już politycy mają nas są nic, ustalając takie pensje, ale przynajmniej jakieś są a tu to co nam dajecie to już trocha przesada. Wyzyj jeden z drugim za to wtedy pogodomy. Kto nie chce niech bako na smieciowce,a kto bydziz chciol niech Mo etat budzie też mieć jakoś licho ale mieć emerytura. A jak żeś tu dobrze napisol smieciowki trzeba babom z emeryturom, z ryntom, chorym,one mają jakiś zabyspueczynie już bo się im udało kasik nazbjyrac składek.

Zoha

A ja mam pytanie chodź już nie pracuje, czy jest jakaś różnica pomiędzy zakresem obowiązków kiedyś i dziś. I czy kontakt sprzątaczki z dana odms jest dalej taki sam czy inny. Kiedyś jak pracowałam na umowę robiłam dokładnie to samo co teraz robią dziewczyny, a moim szefem była SM a nadzorowało moja pracę, wydawała polecenia, dana adms na osiedlu gdzie robiłam. Teraz też z tego co dziewczyny mówią tak jest. I zdaza się że kierownictwo adms bardziej napiera niz brygadzistka. Jeśli są jakieś spięcia brygadzistka nie broni, pod kula ogon wręcz, boi się w naszej sprawie interweniować. To po co wogole one są jak si o coś poprosi wiecznie nic nie ma nic 'ie umie załatwić. Nie lepiej dać sobie spokój z nimi i te pensje rozdzielić między nas. Po co nam dwóch nadzorujących.

Radca prawny

Drogie Panie, czy podpisujecie coś takiego jak lista plac? Czy na umowie i rozliczeniu miesięcznym podana jest ilość godzin przepracowanych w danym okresie i podlegająca obliczeniu i wypłaceniu. Godziny powinny być podliczone wspólnie z pracownikiem i zatwierdzone przez niego,wiec najlepiej samemu sobie je zapisywać by nie było później problemów. Lista płac powinna zawierać następujące elementy: nazwę pracodawcy, okres, którego dotyczy, datę wypłaty wynagrodzenia – zgodnie z tą datą rozliczane są składki ZUS oraz podatek, numer lub nazwę listy płac, podpisy osób sporządzających listę płac, wszystkie składniki wynagrodzeń, naliczenia składek i podatku oraz wszelkich innych potrąceń – na liście płac powinny być wyszczególnione wszystkie składniki wynagrodzenia.

....Była pracownica.

Wytrzymałam tam kilka miesięcy. Zwolniłam sie. 15 klatek to nic. Ale te ogródki, grabienie w lutym, usuwanie gum z chodników. Kierowniczka adm to nawet nie wiem jak to nazwac. Ludzi ma za nic. I u siebie w biurze i na terenach. Lokator mi powiedział: Dziewczyno spier... Stąd nawet na kasę do Lidla. "Koleżanka " z pracy była ba ty z p. Wandą. Więc wszystko wiadomo. My punkt 6 na terenie, ona 6.30 przyjeżdżała. No ale cóż dojazdu nie miała. Tak zniszczonej psychiki nie miałam nigdy. Co do p. Wandy nie miałam z nią problemu. Tylko wrażenie, że naszą szefową była kierowniczka adm nie ktoś inny.

Klamcy
@....Była pracownica.

Bo tak to tu właśnie wygląda dalej robimy dla Nowej to im się musimy z pracy spowiadać ich wysłuchiwać ich zadania i rozkazy wypełniać na codziennych zebraniach. Pani W.... a to tylko przykrywka chodź też pilnuje a tak jak wspomniałaś ma swoich pupilków którzy mają fory (mogą być później, szybciej wyjść, dłuższa oraerwa dla nich i kawy kilka razy za dniówki, więcej wolnego i ogólnie mają lepiej) dalej robimy to samo na blokach i wokół nich tylko żeby spółdzielnia mogla zaoszczędzić wynajęła firmę której płaci grosze. Ta firma na nas zarabia też nas pilnuje żeby nie było że ktoś się zorientuje dla logo w końcu pracujemy. Okr,..... a nas SM Nowa ok.... r... a ład komplex. Co tu dużo mówić to przekręt jakich mało. Tyle lat baby robią się nie odzywaja czy to się skończy czy ktoś nam pomoże.

Znajome Ład
@....Była pracownica.

Turystyczna i Wielkopolska najgorsze kierownice, myślą że jak są na stanowisku to moga człowiekiem pomiatać. Jesteśmy pracownikami ład komplex tak? Oni nas ponoć wypłacaja to z jakiej racji ja muszę codziennie na baczność stać w ADMS przed Panią kierownik i jej zdawać relacje z tego co zrobiłam i co mam zrobić. Dlaczego to ona ma prawo mi robić wyrzuty i komentować jak pracuje. Udziela reprymendy czasem w nie przepisowy sposób. Wszysko to jest grubymi nicmi szyte.

Zero

Wszysko w tej firmie jest dziwne, podejrzane, i gołym okiem widać że to ściema. Różnice w ilości klatek i wielkości budynków (wieżowce, niskie) a wszyscy robią tyle samo godzin i zarabiają tyle samo. Bez sensu to. Jedne piszą że mają 4 klatki wieżowca inne że 3 inne że 8 a na niskich blokach mają po kilkanaście. Jedne robią za pół ceny bo mają mniejsza ilość niż ogół a i tak robią te sama ilość godzin. Co tu jest grane. Na pewno tu nie jest płacone za godziny ani za ilość klatek. Chiala bym wiedzieć skąd wy bierzecie stawki i ustalacie pensje dla nas. Lista plac która robi brygadzistka to czarna magia a to co w niej napisane i dlaczego wie tylko ona. Myjki myjące schody to już wogole jaka paranoja. Jedne robią dłużej drugie krócej też mają tak samo. Kto ustala ile komu przypadnie wypłaty. Czy brygadzistka robiąc listę plac decyduje o tym w zależności od dobrego dnia i sympatia do pracownika.

Do szefów

Mały dwóch szefów i jedna brygadzistke, wszyscy od nas wymagają,stawiaja rządania, pilnują czasu pracy. Ale nikt nie zapłaci ile się należy jak mowa o pieniądza j jedni zwalają na drugich. Najwięcej do powiedzenia mają kierwonice na zebraniach a niby nie nasze szefy. Ponic nie robimy dla Nowej to z jakiej racji jak dzieci w pierwszej klasie stoimy w tych adms i się spowiadamy co robimy i słuchamy co mmay zrobić. Dlaczego żądza nami pracownicy prezesa SM Nowa, żądza nami brygadzisci prezesa Kopocza. Jakich my mamy w końcu szefów, kto nam płaci i z jakiej racji się nas pilnuje i wydaje polecenia jak my na smieciowkach są do cho.... l.... ery.

Jasia

Gdy by tak wszyscy myśleli jak Ty, to pracodawcy by nas zjedli… Pewien mądry człowiek powiedział,, Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach” Strach jest domeną ludzi malutkich .Walczcie kobiety, bo o swoje trzeba wołać. Inni potrafią odważcie się i wy. Jest coraz gozej i nikogo z naszych szefów nie interesuje jak mamy za te pieniądze przeżyć. Oni mają robota zrobiono, pinondze w kapsie , a My?

Brak słów

Nie zdajecie sobie sprawy, jakie oni na was kokosy zarabiają. Stawka godzinowa, przypuśćmy ze ja macie ale pod stołem. Bo z tego co piszecie umowy macie nie pełne. Więc wygląda to tak - wam liczą 17 zł za godzinę ze składkami ale ze wy macie na umowie połowę albo mniej a nie które wogole umowy nie mają do nich idzie połowa tej kasy hahahaha a na wasze składki to co powinno iść z tej kwoty nie idzie na pewno całe, idą grosze reszta wędruje znowu do kieszeni prezesa. Te co robią bez umów też mają potrącane na składki ale składek się nie płaci bo przecież formalnie was tam nie ma. I kasa znowu idzie do kieszeni prezesa. No chyba że te bez umowy mają na czysto 17 za godzinę bo tyle powinny mieć!! Jesteście  nabijane w bambuko jak nic, nie potrafię uwierzyć jak można być tak naiwnym i głupim by się nie połapać i nic z tym tyle czasu nie zrobić tylko na nich zap...... i dawać im zarobić. Tym bardziej że kiedyś robiłyście na umowę jak każdy inny pracownik tego typu. Ja jak robiłam pod Nowa to miałam umowę i wszystkie składki jak należy i poszłam na emeryturę, a jak weszła ta firma i prezes nowej postanowił komuś jeszcze uszczyknac by mieć więcej bo przecie ma mało!!!! To się porobiło takie (usunięte przez administratora) właśnie. Kto wam daje takie umowy podpisywać wogole, kto w spoldzielni jest taki odważny żeby robić takie coś. Jestem w wielkim szoku że ktoś jest tak głupi by dla paru 100 narobić se problemów. Będzie o Nowej głośno bo żadna spółdzielnia tak nie robi. A przecież czynsze wszędzie są podobne. 0

Polska ludowa.
@Brak słów

Pracownika trzeba traktować jak inwestycje a nie jako koszt. Wg mnie pracownik który zarabia 2500zl na rękę kosztuje pracodawcę łącznie 4200zl a nie 5000zl. Jak cie nie stać na pracownika to go zwolnij i sam wykonuj jego pracę bedzie taniej wg ciebie. A jak nie to zamknij firmę jak Cie nie stać a nie potrafisz wykorzystać.

Zostaw merytoryczną opinię o sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz - Rybnik

• Jak się pracuje w sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz?

Zobacz opinie na temat firmy sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 17 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz?

Kandydaci do pracy w sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz
1.4/5 Na podstawie 278 ocen.
  • Energetyków 5
    44-200 Rybnik