Opinie o sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz w Rybnik

Jastrzębie Zdrój

Pracuje na bloku 10 piętrowym i mam 4 klatki plus teren - plac zabaw . A koleżanka ma niski blok 15 klatek . Zarobio tele samo . Co to za sprawiedliwosc . Jo nikomu nie żałuja ale ludzie kochani ona nie mo okien ,lamperii . Kto to dzielił i jak dzielił nie wjym . Jedne mają kilka klatek mynij i też tyle samo bo placyk więcej . Ciekawe jak mają kaj indzij sprubuja się dowiedzieć i napisać dziolchy . Komunikujmy się . To się dowjymy co w trowie piszczy .

????

Czy coś się w tej firmie zmienilo na lepsze ? Czy pracownicy mają umowy zgodne z tym co faktyczne ? Godziny przerobione są wypisane ? Czy może jest szansa już na etat i pensję minimalną . Czy nadal małpi gaj . Z tego co pamiętam to Spółdzielnia Nowa nami rządziła ,wydawała dyspozycję ,zadania ,trza się bylio codziennie tłumaczyć w adms na zbiórkach . To spółdzielnia nas kontrolowała trzeba było wszystko z nimi omawiać . A brygadzistka była bo była . Tylko po to by po przywieźć płyn ,mopa czy wypłatę w kopercie albo podsunąć do podpisania te prześmieszna umowę . Czy wy też przyjmując się do pracy wypisywaliscie kwestionariusze w których proszono was o nie wpisywanie daty ??? Potem się okazało że koleżanki pracowały miesiąc ,dwa ,trzy albo i dłużej bez umowy ! Jak to teraz jest . Pracowałam 4 lata temu dość długo kilka lat . Ale kontakty się urwały i nie ma jak spytać . Pozdrawiam koleżanki .

Pracuje
@????

Witam koleżankę ... Gdzie pracowałas ? Odezwij się na FB jest grupa .Nic sie nie zmieniło ... Dalej w (usunięte przez administratora) lecą ,jak firma tak i spółdzielnia . Roboty coraz więcej terenu dokładają ogródki dochodzą a umowa dalej taka sama . Niektóre ja mają inne nie jeszcze inne mają coś pomiędzy . Ale ogólnie nikt nie ma etatu czy tego co faktycznie zarabia . Wieczne pretensje i wpieprzanie się w prywatne życie . Spółdzielnia łącznie z tą firmą powinna dawno mieć pozadna kontrolę . Ale jak dobrze wiemy rączka rączkę myje a ludzie na krzesłach uważają że są nietykalni ... Do czasu . Pozdrawiam koleżanki . Uciekajcie z tam tad nie dajcie im zarabiać na swoje ciężkiej pracy i wykorzystywać się .

Bożena
@????

Nic się nie zmieniło , też pracowałam trochę lat o od kilku gdzie indziej i z tego co opowiadają koleżanki z którymi pracowałam jest ciągle tyle samo . Wyzysk . Kibitki robią coraz więcej ,wymagań jeszcze więcej ,terenow a spółdzielnia zadzi bardziej niż swoimi pracownikami . Jak się ponoć skarżą brygadzistce ta nic nie robi tylko każe robić . Zastanawia mnie i od zawsze zastanawiało jak robiłam po co wogole ten etat tej pani jak tak naprawdę ta pani nic nie mogła i nic nie umiała . O wszystkim decyduje administracja . Etat zbędny a niby firma taka biedna . Brygadzista jest tylko od zaopatrzenia i kopert .

......
@????

Jaka to grupa na fb jestem byłym pracownikiem

Pracowałam .
@Pracuje

Pod (usunięte przez administratora) na Jastrzębiu wielkopolska . Nic się nie zmieniło i nie zmieni do puki baby nie zaczną się domagać swojego albo im się nie wezmą za (usunięte przez administratora) . Smieciowki z wynagrodzeniem kilkuzlotowym . Komornika zabiera bo dla.nich to nie ważne . Dadzą umowę na parę groszy żeby zabrał jak najmniej ale normalnej nie dadzą Dali by umowę człowiek nie miał by się o co bać i nie kombinował by . To co zabiera to dla mnie było durzo a dla nich tyłek se podetrzeć . Człowiek robi a do emerytury nic . Kaj indzij umiom dać . Nie polecam . Teraz nie robię urodziłam dzieciątko ale jak następnym razem będę szukać pracy nigdy już nie pójdę robić na bloki do Nowej . Wolę zapieorzac w Biedronce .

Hejty
@......

Wystarczy na FB wpisać SM Nowa i wyskoczą hejty na dole strony ,trzeba zjechać i będą się pojawić .

Nie dziwota

Że się sypią coraz gorzej w tej robocie tylko dodają i dodają a reszta bez zmian . Człowiek ciągle plewi i dubie a randapu brak . Człowiek już siły nie ma zaraz liście okna . A pieniądze i umowy to fikcja

Gosia

Na stronie Nowej też komentarze się sypią chyba baby mają już dość nie dziwia się . Rozkazywać i godac co momy robić jest wielu ale jak się my pytali o wypłaty i umowy czy jest szansa na normalne i minimalno to pytajcie swojego szefa . Cała ta spółdzielnia to kpina ta firmą zresztą też ,wola robić na produkcji .

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Czy w firmie sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz są regularne szkolenia pracownicze?

Żenada

Szkolenia co ??? Pracownicze? hahahaha tu się nawet zasad BHP nie przestrzega nie ma szkolen ani takich ani takich . Pracowałam kilka lat od ponad dwóch już nie ... I to co w tej firmie przeszłam ,przeżyłam i zobaczyłam to horror w porównaniu do tego co gdzie indziej można mieć majac umowę o pracę i stawkę godna . Tu jest dwóch szefów . Spółdzielnia nowa swoje a brygadzista swoje . A ty robisz tak by uszczęśliwić oboje a o tobie nie myśli nikt . Brak odzierzy ,butów.

Frela

A jo to srom nie przyda po niedzieli do roboty . Ni mom zamiaru za te grosze robić . Umowa śmieciowo nikaj nie pisze że mom od 6 do 12 siedzieć . Mogom mie pocałować . Jak chcecie pilnować nom godzin to umowa o pracę prosza i wtedy inaczyj pogodzony. A nie zlecenie a tibia dzynnie tyla samo godzin .

Cebulak
@Frela

To nie przychodzi !!! Skoro nie doceniasz pracy a teraz tym bardziej kiedy tyle pracodawcow musialo zamknąć interesy ,ludzie zostali bez dochodu ty (usunięte przez administratora) narzekasz , krzyżyk na drogę . Ja dziękuję szefom że mam pracę że mam za co kupić chleb. Jak można być takim człowiekiem i teraz pisać takie zeczy ,wiedząc że tyle ludzi straciło pracę !!! Ty wogole wiesz co się dzieje teraz , wątpię . Ważne że się interes kręci . Oby nasza firma nie odczula tych tragicznych dla niektórych przedsiębiorców wydarzeń które się teraz dzieją . Dziękujemy za po prace !!!! Żory .A.W.

Ronia

Tu nie chodzi o pracę bi jest fajna . Naprawdę lubię sprzątac , grabic itp. . Chodzi o warunki pracy . Umowy ,wypłaty . Nie są adekwatne do tego co i jak robimy . Teraz w dobie kryzysu dopiero nas powinni docenić . Bo nie ma opcji żeby ktoś nie przyszedł bloków posprzątać . Oni się zamkną w biurach , inne firmy zamkną na jakiś czas produkcję itp. A tu robota jest dzięki nam szef ma kasę . A Nowa może od ludzi z czynszów brać . Chidz tak naprawdę to w tej całej spółdzielni robimy tylko my . Reszta pozamykana ,okrojona z pracowników . Ale kasę od lokatorów biora tę samą . My doceniamy że praca jest ale niech się do cholery doceni nas . Zero twkawic zero masek zero płynie do dezynfekcji rąk w kantorkach . Wiecznie się na nas oszczędza . A nasze zdrowie jest dla nich niczym .

Ludzie

Nie narzekajcie !!! Nie oczerniajcie . W tym tak trudnym okresie dla każdego ,nie czas na to . Cieszmy się że mamy pracę ,że nie ma postoju, że będzie płynność finansowa. Wielu ludzi straciło pracę ,lub musiało wziasc przymusowe wolne ze względu na nakaz zamknięcia niektórych przedsiębiorstw . Niektóre firmy mogą zbankrutować lub będą musiały zamknąć swoją działalność . A tu jak na razie praca jest więc i pieniążki będą . Oby zdrowie było . Może właśnie w tym czasie warto docenić że cię te pracę ma że względu na wszystko właśnie nasza praca jest potrzebna . I tak myśleć a nie znowu szukać złego . Przecież można się dogadać z koleżankami jak się jest chorym na pewno pomogą zastąpią. Miejcie dla siebie serce i bądźcie dobre Zdrówka koleżanki i koledzy oraz szefowie . Aneta W .

My
@Ludzie

My się cieszymy ,bo lubimy te pracę wiele razy już tu pisaliśmy . Ale chodzi nam o warunki pracy . Umowy i przynajmniej tak pensja minimalna . Właśnie teraz w tym okresie trzeba może docenić pracownika ,jego zdrowie . Pomyśleć jak by nas nie było , jak by zachorowały koleżanki co by się stało i pójść po rozum do głowy . Czy nasze stanowisko faktycznie jest najmniej opłacalne ???? Chyba właśnie nie ,bo teraz widać jak by nas zabrakło jak by wyglądały osiedla . A pani w biurze zrobi robotę w domu ,zamknie się w biurze albo nie przyjdzie kilka dni też robota nie ucieknie . O to chodzi . Też chcemy mieć płatne normalnie L4 i inne .

Kto będzie robił za koleżanki jak będą chore te zastępstwa .. skoro uważają że nasza praca jest nic nie warta że tak nisko nas cenią i uważają że te wypłaty i umowy to wszystko co się nam należy . Czy zastanawiali się kiedyś nad tym jak będą wyglądać osiedla jak by nas zabrakło . To jest pytanie .

Aneta

Nie martw się na zapas . Na razie jakiś dajemy radę ja też jestem świeżo po chorobie koleżanki zrobiły za mnie zastępstwo teraz zrobię ja . Idzie się dogadać . Tylko trochę więcej wyrozumiałości i serca do innych .

Wszedzie mówią o lekarzach ,pielęgniarkach , ekspedientkach ,kasjerkach, a zapomina się o nas sprzataczkach . Tym bardziej że zawody wymienione wyżej zazwyczaj mają umowy ,są pod ochroną kodeksu pracy a my . Najniższy szczebel społeczny brak umowy albo umowa śmieciowa . Ale pracować każą jak wszedzie . I zero zabezpieczenia . Wstydź się SM Nowa i prezesie tej firmy . Co my nie ludzie . Nam się nie należy ochrona zabezpieczenie . Wstyd i hańba . Oby się za was wzięli . Baby same rękawiczki jednorazowe sobie kupują każecie dezynfekować a przeszkolenia faktycznie nie ma . Zapominacie że my są w grupie ryzyka tu są same kobiety po 50 ce schorowane ja z astma gdzie maski i rękawice !!! Administracja się zamknęła ,mądrale szef siedzi w Rybniku a my ?dziolchy czas się wszystkie zebrać w kupę i przestać robić .

???? virus

Ja jestem ciekawa co zrobi szef jeden i drugi i brygadziści jak się rozchoruja pracownicy albo będą na kwarantannie bo wykryją u nas wirusa. Kto za nich będzie robił i jak ich finansowo zabezpieczycie jeśli dajecie takie umowy w nie inne . Może w końcu coś się zmieni ,docenia się pracowników, ktoś się tym zajmie na co słynna nowa pozwala ,która się tak chlubi swoimi osiągnięciami . Oby brygadziści i szef nie musieli założyć rękawiczek których my nie mamy do teraz !!! I robić za nas .

K.
@???? virus

A ja mam prośbę do pracowników i koleżanek po fachu ,otwórzcie oczy i zacznijcie się domagać tego co się wam należy . Może ta sytuacja wam teraz otworzy oczy i uświadomi na co pozwalają i się godzą te co tak bronią dobrego imienia firmy . Zastanówcie się jak zachorujecie co was czeka . Jaką macie pewność otrzymania pieniędzy . Jak wam szef pomoże w razie kwarantanny czy poważnej choroby . Z tą umową to se możecie ... Szef jest zabezpieczony on się nie ma o co bać ma na przeżycie powiedzmy w razie W . A wy ? Święty czas żeby w tej spółdzielni powróciły poprzednie zasady . Bo umowa o pracę jest i tak minimum w tym kraju by zwykły szarak był w najmniejszy sposób zabezpieczony . A te 1900 pensji minimalnej to i tak jak dobrze wiem bardzo mało na spokojne życie a my za pracę jak na etacie faktycznie jak to mówicie mamy jeszcze mniej . Nawet teraz nami się nikt nie przejmuje . Dali środki bez rękawiczek i masek i kazali dezynfekować bez przeszkolenia PHP czy szkolenia jak to robić . Brak słów .

Nie ladnie

Teraz w dobie epidemia nawet do nas nie mają litości i nie żałują nas . Za te marne grosze i te śmieciowa cholerna umowę każą siedzieć w pracy . Niewdzięczna robota a szef nie wporzadku . Człowiek dziennie siedzi od 6 do 12 chodź w umowie tego nie ma to nawet teraz nie umieją sie nad nami pochylić . Dobrze wiecie że nie mamy nawet L4 nic a baby co druga chora . Zadzicie nami jak wam się podoba a najbardziej nowa która niby z nas zrezygnowała a teraz się do nas wtrąca . Wszystko jest nie tak a teraz w dobie pandemii człowiek zaczyna się zastanawiać co ta robota jest warta .

Stenia

Ja nie mam emerytury utrzymuje się jakiś z tego ciężko nie powiem ale co zrobić. Też nie mam umowy ,a nie pobieram ani 500 plus ani nic bo dzieci już dorosłe . Nie mam bo ta umową i tak do emerytury się nie liczy ,poza tym z tego co wiem te co mają i co pokazywały i tak nie mają jej z całym wynagrodzeniem . Więc na co ona komu potrzebna . Nie warto zajmować się pierdolami nic nie zmienimy ,ma maluczcy jesteśmy takie życie .

Małgorzata

Nie wszyscy robią bez umowy bo chcą kogoś oszukać lub dostać pieniądze które im się nie należą ,mów za siebie. Po pierwsze tu jest taki dochód ze wątpię że komuś do czegoś przewyższa . Po drugie mając umowę też ma się ja bardzo niska więc też nie ma możliwości na po rzekroczenie dochodu do róznych zasiłków z tego co wiem . Nie pisz więc i nie rób z nas (usunięte przez administratora) . Ja pracuje bez umowy bo nie jest ona mi do niczego po prostu potrzebna . Mam emaryture a tu dorabiam . Pisząc takie zeczy obrażasz ludzi którzy pracują i robotę szanują .

Umowa śmieciowa

Jeśli bedzie gorzej i będzie zakaz pracy jesteśmy w ciemnej du..... ie. Ta umową nic wam nie gwarantuje ,zostajecie bez pieniędzy ,a nawet jeśli by wam dali coś to te pokombinowane umowy dadzą tylko parę groszy . Ja nie mam wogole umowy więc jestem w najgorszej sytuacji . Teraz mnie nachodzi myśl na co się godziłam i ile se problenow narobiłam . Mam prośbę do prezesa nowej i szefa zastanówcie się czy dalej nam się faktycznie należą śmieciowki za te pracę ,dobrze wiecie że za to co robimy i jak robimy powinnyśmy mieć przynajmniej 3/4 etatu . Wy na pewno jesteście zabezpieczeni a co z nami ???

Sanepid

Pracodawca ma nam niezwlicznie zapewnić maski oraz rękawiczki jednorazowe które trzeba zmieniać nazwy co godzinę !!!!

Pracuje bez umowy ,mnie tu nie ma i nie było więc mi mogą ...a te co podpisują niech się martwią o siebie każdego szkoda . Nie czas na dyskusję korona wirus atakuje .

Ludzie

Ci co mają zmienione umowy albo pracują bez mają to na własne życzenie nikt ich do tego nie zmusza . A teraz robi się z szefów najgorszych chodź idą na rękę . Macie komorników i chcecie dostawać 500 plus to kombinujcie a potem pretensje do Rybnika . Ile jest takich co cygania bo ma zajęcie i by nic nie dostalo bo komornik by zabrał ,a tak ma . Oj ludzie .

Źle się dzieje

Żart, kilkanaście lat temu za te pracę sprzątaczki miały umowę i najniższa na te czasy, teraz kiedy tyle razy była podwyzka od tych lat i tyle się mówi o umowach śmieciowych i każdy wie jakie są zasady pracując na ich zasadzie , oni za te same robote dają nam właśnie zleceniowki i teraz już niecałe półtora tysiąca ..to.kpina . Prośba do tych co to wymyślili, jeśli już zabieracie nam godne umowy ,przyzwoite według państwa wynagrodzenie ujmijcie obowiązków . Bo to ze jest ich tyle samo co lata temu tyle ze teraz trzeba je zrobić w 6 godzin jest nie w porządku . To że kiedyś dziewczyny się nie buntowały przeciwko zmianom ,to wynik niewiedzy ,zastraszenia ,braku informacji co im wolno co nie cio się należy co nie,były inne czasy ,wieksza bezkarność mniej się mówiło jakie pracownik ma prawa . Czasy się zmieniły ,zmieniły się zasady a wy dalej tym samym systemem dzialacie ,tylko na waszą korzyść . Jeśli mamy dalej robić to samo co koleżanki kiedyś proszę nam płacić za niektore rzeczy mycie okien grabienie mycie lamperi sprzątanie korytarzy piwnicznych ,plewienie ogrudkow ,sadzenie czy grabienie trawy czy roznoszenie korespondencji za podpisem ! To masa roboty która robimy na zasadach nie to etatu mi to zlecenia . Nie wspomnę o myciu bloków ,sprzątaniu kontynentów ,opróżnianie koszy ,sprzątanie gowien i szczynow . Według kogo się pytam to mało roboty za.ktora ktoś uważa nam się nic nie należy . Zakres obowiązków to niekończąca się lista z obowiązkami do wykonania które w żadnym razie nie są do.zrobieniq w 6 godzin . Druga sprawa niech mi ktos powie ,gdzie na umowę zlecenie pracownik przyjaźni do pracy cały boży tydzień i pracuje od do.

Szkolna Jastrzębie

Witam, Chciał bym się dowiedzieć czy kolportaż ulotek wyborczych p. Gadowskiego przez sprzątaczki jest w zakresie obowiązków tych Pań. Czy mieszkańcy wyrażają na to zgodę? W końcu płacą za pracę, a nie za pomoc w wyborach.

Wypijmy za błędy
@Szkolna Jastrzębie

Nie należą ale jak ci dadzą w adms to bierzesz i się nie odzywasz a co masz zrobić jak szefy karzą my są yno sprzątaczki robić ,nie odzywać się i cieszyć z tego co jest przeca było gorzej teraz to już luksusy momy chlup

Zostaw merytoryczną opinię o sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz - Rybnik

• Jak się pracuje w sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz?

Zobacz opinie na temat firmy sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 17 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz?

Kandydaci do pracy w sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz
1.4/5 Na podstawie 278 ocen.
  • Energetyków 5
    44-200 Rybnik