Adres: Energetyków 5, 44-200 Rybnik

2 116 556 5 1

Opinie o sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz

Filtruj opinie po kryteriach:

Adam

A ja uważam, że niektórym najlepiej wychodzi marudzenie więc się tu rozpisują.

zainteresowany

Gdzie można znaleźć wasz zakres obowiązków?, czy takową rzecz wogóle panie posiadają dołączoną do umowy bądź udostępnioną do wglądu pracownikom zwłaszcza nowym??Czy faktycznie maja panie ustalone godziny pracy? Których muszą się trzymać. Czy faktycznie nie mają panie płacone 13zl za godzinę?? Czy faktycznie godziny na umowie różnią się od tych faktycznych, czy posiadają panie aktualne badania okresowe i szkolenia bhp?

TakNie3
Dziwne
@zainteresowany

To od kiedy stawka godzinowa jest 17,85 brutto nie słyszelim

Lodzia

Nauczyciele strajkuja może i my zacznijmy domagamy się normalnych umów. (usunięte przez administratora) Nic do emerytury, nic na teraz. Jeszcze niedawno człowiek harowal 7 godzin dziennie za 800zl.teraz wielece dobrzy się zrobili i skrocili o godzinę i podnieśli do 1350 zł abo i więcej co niektóre. Może coś z tym zróbmy baby.

Tak1Nie3
Okna

Ta firma jest już ponoć ponad 20 lat na rynku więc ja się pytam nie mieli dość czasu kupić sprzątaczkom drabine i podestów do mycia okien tylko dalej baby stoją na taboretach krzesełkach itp oczywiście wszysko stare chybotliwe przyniesie z śmieci. Niektóre z domu drabinki przynoszą ale te co dojeżdżają albo mieszkają dalej nie mają takiej mozliwosci. To już jest przesada mycie okien a tu ani sprzętu ani szmat cholera opamietajcie się w tym Rybniku bo zaczynamy mieć już dość. Koleżanka dziś spadła z tabireta dobze że nogi nie złamała.

Tak3Nie3
Lodzia
@Okna

Dobrze ze przez okno nie wyleciała. U nas na wieżowcach okien do mycia od groma. I też człowiek skoko na starych krzesłach. A szmat czy innego sprzętu do okien jak nie było tak nie ma. (usunięte przez administratora)

Tak1Nie2
Uchybienia

Teraz okres mycia okien jedne już mają porobione inne są w trakcie, i tu kolejny problem czym myć. Jak co roku nie dostajemy na ten cel nic. Jedna pieluche i jedna szmatke z mikrofibry. To jest hanba. Na tyle okien 4 klatki wieżowca. Zacznijmy od tego że pieluch kompletnie nie nadaje się do polerowania szyb. Wszysko trzeba se w swoim zakresie przynieść ręczniki papierowe, jakiś konkretny płyn do szyb, czy szmaty zakupione w ciucholand ach zrobione z starych poszewek czy wziętych z własnego zapasu bo i tak się zdarza że dziolchy przynoszą własne poszewki z domu i tak rok w rok. Szkoda gadać.

Tak3Nie5

Szok

Nie mogę już czytać tych debilnych komentarzy dlatego pierwszy i ostatni raz się wypowiem. Jestem ciekawa dlaczego? Skoro tak bardzo ktoś tu ciągle broni firmy szefostwa i tego nedznego zarobku, umowy są inne niż zeczywistosc, dlaczego na umowach nie są napisane prawdziwe godziny przepracowane a tylko połowa jak nie mniej. Dlaczego pieniądze są na umowie inne niż w kopertach. Skoro wszysko jest jak być powinno i ktoś tu podaję jakiś kalkulator na jakiej podstawie jest obliczany dochód dlaczego nie mamy normalnych umów albo o pracę albo zleceniowek z faktycznymi przerobionymi godzinami. Po co te machlojki skoro jest tyle ile się należy czemu to ukrywacie. Czemu oficjalnie tego tym kobietom nie napiszecie na tych nedznych smieciowkach. I dlaczego dochody różnią się między dziewczynami a pani W.... a daje ile jej się podoba. Co jest grane????

Tak4Nie8

Bo.
@Szok

Bierze dla siebie takim to wiecznie mało!

Tak4Nie4

Marlek

pracuje w tej firmie od listopada 2018 i z moich obserwacji które do tej pory zaobserwowałem to jest straszne to co się dzieje z ludźmi moja brygadzistka stosuje Mobbing stosuje długo trwałe nękanie pracowników poniża ludzi ośmiesza w oczach innych izoluje ludzi w brygadzie prawie wszyscy donoszą na siebie nawzajem, nigdy w żadnej pracy nie doświadczyłem takich uchybień a pracowałem w wielu firmach. Może zacznę zbierać stosowne dokumenty i spotkamy się w sądzie ?

Tak4Nie5

Zgadzam się!!!
@Marlek

Jeśli robiłaś u Wandy to jest tak jak piszesz. Również to odczulam a pracowałam krótko. Na osiedlu gdzie robiłam nikt nie chce być, z racji tego że ona tam mieszka i wlazi w tylek wsayqkimkacznie z adms. Ma swoje faworytki które chodźbym nie wiem co są chronione, a inne za nie zasowaja. Picie kawy do 7 i siedzenie na wiaderko gdzie inne muszą zapizprz1c bo są nowe i na celowniku za te grosze. Kopert nie wolno pokazywać temat tabu, bo daje w nie ile jej się podoba jedne więcej drugie mniej a znajoma na Jastrzębiu ma też inaczej.Firmie nic nie zrobisz tyle lat okradli i nadal będą, chyba że się faktycznie dziolchy zbiorą. Ale brygadzistka niech w końcu odpowie za Mobbing przez duże M.

Tak5Nie2

Dajcie spokój

Piszesz głupoty nic nie jest dobze. Jedne zarabiaja mynij inne więcej. Do o co nie którym więcej w kopercie żeby nie podpadlo że każdy w firmie ma tyla samo. Ale o tym się nie dowiesz bo lista plac a koperty to duża różnica. Jedne się po cichu przyznają że mają kilka stowek więcej inne nie, bo się boją to stracić. A robimy wszystkie tak samo. Ja już kilkakrotnie od znajomych z innych terenów słyszałam że mają więcej bo mają wieżowce dużo mycia i tak dalej. Wia.... a to kombinatoryka jak by to była jej firma. A potem dziolchy się nie umiom dogodac i się władzom. Dzięki naszej brygadzistce. Pani już podziękuję my.

Tak4Nie10

Damesa
@Dajcie spokój

Ta firma to dla niej dojna krowa nie odpuści jak długo się da znam taki typ ludzi. A dziewczynom wciska największe brednie i robi z nich idiotki. Jednej da tyle drugiej tyle i jeszcze dla siebie uszczyknie.

Tak4Nie6

Proza życia...

Pretensje do rządu i polityków, bo to dzięki nim w Polsce jest jak jest. Pensja sprzątaczki w tej firmie to realia takie jak wszędzie. Nigdzie nie zarobisz więcej koleżanko takie życie taki fach, a jak chcesz kokosow to do szkoły podnieść swoje kwalifikacje na wyższe stanowisko. Jestem wdzięczna. Też bym chciała by sprzątaczka zarabiala 3 tys ale to nie realne nigdzie w Polsce.

Niewdaizczni..

Dokładnie tak. Proponuję pracę na produkcji 8 godzin przy taśmie na nogach, bez możliwości odpoczynku bo coś boli. Z przerwa śniadaniowa 15 minut i z brygadzistka za plecami. Tam będziecie rozliczani z każdej godziny, a z tych co was nie będzie nie będziecie mieć wypłacone. Jak będziecie chciały wolne wezniecie urlop oby wam go starczyło a nie tak jak tu ktoś porobi i idzie a zapłacone ma za cały dzień. Dodatkowo w niektórych firmach trzeba robić weekendy a tu mamy wolne. Czego Jeszce brakuje chyba większej kontroli dla tych co mają za dużo czasu bo zamiast sprzątać piszą komentarze durne i na internecie siedzą.

Tak14Nie1

A....

I Jeszce jedno niektóre osoby ciągle się zwalniaja załatwiają lekarzy sprawy urzędowe przychodzą porobia 2 godziny i są puszczanie szybciej by pozałatwiać a mimo to mają zapłacone jakby były w pracy normalnie tego się nie widzi jak tak bardzo wam źle idźcie gdzie indziej tam tyle wolnego nie dostaniecie. Będziecie rozliczani z każdej godziny. Połowę bab robi 4 godziny i albo siedzi Al o ich nie ma czy ktoś was pilnuje. Nie rozumiem was ludzie szefostwo się stara ale niektórym nie dogodzi a najwięcej do powiedzenia maja pracownicy którzy akurat najwięcej robią. Jest ok.

Tak12Nie1

Pracuje i pracować będę!!!

Pracuje od 2013 roku w tej firmie i ja jestem zadowolona pieniądze są zawsze na czas albo i szybciej podwyżek było kilka ale wiecznie komuś źle ciągle coś nie pasuje u mnie koleżanki też zadowolone umowy wporzadku tyle ile ktoś robi tyle ma zapisane i wypłacone. Mam do tych osób co im nie pasuje niech zmienia firmę pracy jest od groma. Jak wam tu nie pasuje idźcie gdzie indziej nikt tu nikogo na siłę nie trzyma. Skończcie robić (usunięte przez administratora) burze i pisać coś co kie jest prawda, komuś strasznie zalzyw by narobić problemów ludziom którzy z oracy są bardzo zadowoleni.

Tak11Nie2
Normy

Czy w tej firmie przestrzega się stawki godzinowej? Czy wypłaty są zgodnie z przepisami, jaka umowę oferuje pracodawca na jaki etat ile godzin się pracuje i ile dni w tygodniu będę wdzięczny za odpowiedź.

Gość
@Normy

24 h 8 dni w tydniu

Bella Italia
@Normy

Tu się nic nie przestrzega... Stawki godzinowej, przepisów umowy zlecenie, faktyczne wypłacone godziny,nic. Robimy jak na etat a płacone mamy za polowe godzin.

Tak1Nie1

@Bella Italia

1633 x 0,75 = 1225 nie całe LICZ znów jedziecie wam nie warto zresztą szkoda gadać Dobranoc

Radca
@Gosc

W marcu będzie 126 godzin do wypłacenia stawka godzinowa wynosi 14,70 brutto to netto jakieś 12 zł netto bo macie najniższe składki z możliwych na tej umowie. Wychodzi ze w marcu powinnyscie zarobić 1, 512zl.

@Radca

2008 h x0.75 - urlop 15dx6h : 12 mcy x 10,70 niecałe 1263 zł plus urlop tj jak poradza liczyć 1345,50 zeta i ile minelo od podwyżki 1 miesiac i zas od nowa polsko ludowa to sami se odpowidzcie Pozrawiom was

Tak4Nie

Robota jest fajna kontakt z brygadzistka bez zarzutu ale nie ten zarobek. Szefie czy nic się nie dla nas nas zrobić zwłaszcza tych naprawde długoletni h pracowników którzy szanują robotę.

Tak9Nie1
Am
@Pytanie

Bedzie nadplata za styczen juz napisane. I po temacie amen

@Am

Była dzięki

Malpi gaj

Weźcie już baby skończcie!!!! Jak małpy w zooo jedna przez drugą stare a grupie.

W
@Malpi gaj

Spadaj chamie jeden

Xx
@Malpi gaj

Zachowaj kulturę baranie..

K

Ja robie już kilka lat robota ok fajna nasza szefowa fajna babka ale te pieniądze są uwlaczajace godności. Skoro nie mamy do emerytury to chociaż niech na teraz jest godnie. A tak to więcej nie mam się do czego doczepic

To my
@K

Jest fajno to fakt co trzeba załatwi jak szybko się da o co się poprosi to da czy plyn czy co ale z Tom wyplatom to by mogli polepszyć bo naprowda zasuwomy

Ddd
@To my

Aria.... a jest wporzadku jak najbardziej robota fajna a co nie jest fajne to wynagrodzenie tylko ciekawi mnie czyja to wina

G

U nas będzie strajk jak nie dostaniemy wyrównania bo to się nam należy mało się narobimy nasluchamy szef uważa że nie zasluhujemy chociaż na to jak reszta jest jaka jest. Ja też pracę lubię ale ludzie święty skończcie już kombinować. Miało być teraz na wypłatę i ma być niech nawet nie myślą że pod koniec lutego zuca ochlapy bo będzie źle już się pozwalnialy baby a będzie Jeszce gorzej.

Nie dowierzam

Panie 'oprócz czy pan wiesz ze to co nam dałeś w tym miesiącu wypłaty powinno być na czysto za styczeń po podwyżce policz se godziny przed ni to ci wyjdzie zdaje się że ktoś w biorę liczyć nie umie.... A my dostali tyle razem z odśnieżaniem. To jawna kpina. Pan już przesadza zdecydowanie. A u pa a pew ie wszysko procentuje na koncie. Robić się odechciewa a po niedzieli zaś Mo sypac.

@Nie dowierzam

Zgadzam się z tobą ale jak po wypłacie kupujesz flaszeczke by opic ten dzień by zapomnieć że tak mało dostałeś wytrzewiej najpierw i wtedy pisz żeby szło się doczytać

?
@Nie dowierzam

no fakt cyrk jak nic ...i gdzie tu prosić o pomoc ja nas maja gdzieś i oficjalnie robią w bambuko

Julia
@Nie dowierzam

nie chce sie w to wrecz uwierzc ze to tak mozna tle czasu i nic sie z tym nie dzieje matko swieta

Tak jest
@Julia

Wszystko na pewno bedzie juz powiedziano więc nie ma o czym gadać

Rysiek
@Nie dowierzam

Ale dlaczego nie macie jaki jest powod co powiedział wasz szef przeca wszędzie to weszło.nie łapia jedna firma a takie coś jedni maja tyle drudzy tyle

@Rysiek

Nie dopłaco bo wiemy koniec gadki amen

@To tak

Wiemy że dostaniemy i koniec dyskusji

@To tak

Zle napisane ma byc ze wiemy ze nam dajo przepraszam za blad

S
@Nie dowierzam

Miało być od stycznia!! przepisy są to niech się ich trzymo czamu my musimy trzymać się czegoś czego nie momy nawet na papierku jo chcę wiedzieć czamu już teraz nie bylo dane co powinno być?? Praca jest fajno ale szkoda że tak z pyniondzami krencom

@S

Wszystko bedzie wyrownane ament

Moje zdanie...
Nazwa działu: Ochrona

Na początku chce podkreślić jedno, mówię tylko w smoim imieniu.W tej firmie pracownik jest po to by wykonać wysrubowane normy, które ustalił Pan prezes z prezesami innych spółek dla których wykonuje usługi i swoimi brygadzistami. Takie żeby ich i oczywiście siebie zadowolić. Człowiek potem się zastanawia dlaczego jest w stanie zarobić na samochód szefostwa i dom, a ledwie wystarcza mu na zapłacenie własnych rachunków.

Sprzataczka

Niech pani zglosi ja najszybciej do PIP najlepiej w Katowicach, te wyszystkie braki ktore pani wymienia sprzatajac klatki schodowe.I poczekac na reakcje, w koncu po to oni tam sa .

Tak19Nie

Wystarczy poczytać panie
@Sprzataczka

Kiedy Umowa Zlecenie nie jest Zleceniem Jeśli więc ktoś wykonuje pracę pod nadzorem przełożonego, a miejsce i czas wybiera pracodawca, a nie dana osoba, to wszystko wskazuje na to, że powinna być podpisana umowa o pracę. Przy umowie-zleceniu to zleceniobiorca decyduje o miejscu wykonywania określonego działania, sam też określa czas. Zlecenie nie powinno też podlegać stałemu nadzorowi, a co więcej – zleceniobiorca nie musi wykonywać go osobiście. Zleceniodawca może jedynie dawać wskazówki dotyczące jego wykonania, a zleceniobiorca powinien się do nich stosować

Tak13Nie

Kum
@Wystarczy poczytać panie

Pogodnych Świąt dzięki za piękne życzenia

ciekawe
@Wystarczy poczytać panie

Z początkiem roku 2019 wzrośnie minimalna stawka godzinowa z 14 do 14,70 zł dla określonych umów cywilnoprawnych. Zleceniobiorca otrzyma „na rękę” 10,54 zł. Wzrośnie również minimalne wynagrodzenie za pracę z kwoty 2100 zł do 2250 zł brutto.

@ciekawe

To bardzo istotne informacje - dobrze, że Nam je przekazałeś. Teraz już spokojnie możesz przejść do kwestii, które powinny Cię tu zajmować, a mianowicie do wyrażenia opinii na temat warunków, jakie stwarza swoim pracownikom Spółka Jawna Ład-Komplex. Czy macie tam dostęp do pełnej, bezpłatnej opieki medycznej?

Pop

Tak mamy.

???
@ciekawe

No to czekamy na wypłatę....

@Pop

A zatem to bardzo dobrze. W ten sposób pracodawca pokazuje, że w jakiś sposób zależy mu Was. Skoro już zechciałeś mi odpowiedzieć, to byłoby świetnie, jakbyś opowiedział Nam jeszcze o innych kwestiach związanych ściśle z warunkami pracy w Spółce Jawnej Ład-Komplex. Nadmieniłeś już o opiece medycznej. A co z dodatkami pozapłacowymi? Dostajecie jakieś?

Dziwne to
@Wystarczy poczytać panie

Swobodny stosunek pracy. Zleceniobiorca ma też przywileje wynikające z samej istoty umowy cywilnoprawnej - zleceniodawca nie może mu narzucić określonych godzin pracy czy miejsca wykonywania obowiązków.A w praktyce jest inaczej pracujemy od 6 do12 jeśli trzeba zostać dłużej nie wypłacaja nadgodzin. Brygadzistka kontroluje nasza pracę praktycznie kilka razy w tygodniu pani W.. A jest na obchodzie pilnuje przestrzegania godzin. O co chodzi.

Mim
@Dziwne to

A jak idziecie szybcij to zabierajo czy nie czy macie wolne to zabierajo jak to jes

@Mim

Jak ktoś idzie szybciej to na swoją odpowiedzialność bo może potem mieć nieprzyjemności mamy być na terenie od 6 do 12 ale teraz człowiek zaczyna już od 5 jak jest na miejscu bo trzeba zadbać o chodniki

Jak można
@Mim

Kto idzie szybciej teraz człowiek dopiero zapier.. nicza my nie mamy prawa w czasie pracy załatwiać swoich spraw jak inni a wolnego też ciężko dostać a należy się bo człowiek robi cały Boży rok dzień w dzień

M
@Jak można

A gdzie jest napisane od której do której macie robić. Macie zrobić i iść. To umowa zlecenie. No chyba że macie ustna umowę, nie zdziwiła bym się, bo stałe godziny podlegają już etatowi.

Hdhe
@Mim

Tylko jak przychodzimy na 5 żeby nadgonic robotę żeby się komuś krzywda nie stała na chodniku tego się nie widzi. Sami przyznaliscie że kontrolujecie nasza pracę i godziny więc jest to zaprzeczeniem tego co powinno być w umowie zlecenie. Wszysko tu nie gra. A szkoda bo praca fajna.

Moderator
@Mim

Czy przy wypłacaniu wynagrodzenia zleceniodawca prowadzi ewidencję czasu pracy zgodna ile faktycznie godzin zostało przepracowanych?? Czy w dokumencie jest wykazania liczba godzin w ramach których ma wykonane być zlecenie? Proszę pamiętać o kilku zasadach które powinny być przestrzegane przez pracodawcę prwy umowie cywilno-prawnej(zlecenie) 1.Jeśli wykonujesz obowiązki na podstawie umowy-zlecenia, nie musisz wypełniać poleceń. Zleceniodawca nie może np. nakazać Ci przerwania pracy i zrealizowania dodatkowego zadania. 2.Masz prawo zrezygnować w każdej chwili. 3.Możesz korzystać z płatnego zwolnienia. Czy w państwa firmie są przestrzegane te zasady.

Tosia
@Moderator

A kto to stoi ile by było tych co stojo to nic sie nie mówi ci sie robi fajnie idzie siedziec czy jak porabane czy jak a zreszto mam to gdzies mie tam pasi a inni moga isc roboty jes w pierony wszendzie kaj sie nie obrucisz

Jo robia
@Tosia

Robota jest fajno ale trochę więcej dejcie w kopercie bo idzie do góry wszystko i skończcie pilnować jak w specjalnej szkole my stare baby wymy co trza zrobić jak my momy regulamin trzymejcie się wy też trochę tego co trza a budzie dobre

nie ma pracownikow

nie ma chętnych do tej pracy za te pieniadze nie ma i nie gadajcie ze macie ludzi i jak nie pasuje won dobze wiecie ze naginacie przepisy gdzie brgadzista pilnuje ciagle jak dzieci w przedszkolu nie ma skarg robota zrobiono tle lat juz wiec o co codzi po co

Gość

Przyjmują do pracy pijaczki z marginesu baby więcej nie robią niż robią bo ciągle wolne a my za nie musimy robić a kasa ta sama jak to jest ciągle ktoś odchodzi zuca kluczami istny młyn nie będzie lepiej jak się nie zmieni pieniądz

@Gość

Wydaję mi się, że powinieneś raczej skupić się na opisywaniu warunków oraz samej specyfiki pracy w Spółce Jawnej Ład-Komplex, a nie na tym, kogo tam zatrudniają. Powiedz, czym właściwie zajmujesz się w strukturach tej firmy. Pracujecie w oparciu o umowę o pracę, czy zlecenie?

Nie oceniejmy
@Gość

Ludziom o których piszesz się pomaga a nie ich eliminuje z życia taki problem może w każdej chwili być naszym problemem oby nie ale to jest trudne do pokonania czasem trzeba lat by z tego wyjść to też są ludzie gdzieś się pogubili

Kk
@Nie oceniejmy

Ja to rozumiem tylko takie osoby przychodzą na chwilę porobia moment zostawia (usunięte przez administratora) który potem trzeba doprowadzić bo jak są to robią po lebkach a potem ich nie ma i są zastępstwa ale to nie dziwne za takie pieniądze garstka będzie robić na poważnie te co faktycznie muszę robić bi sytuacja zmusza i szanują robotę i co chwilę nowa widzi c się w firmie wyrabia a potem chodzą u obmawiaja a potem pretensje do innych

Ulica
@Nie oceniejmy

Ale nie kosztem innych bo robotę za taką trzeba zrobić a my nie mamy mało swojego potem człowiek lata jak opętany nikt tu nie chce robić na tych warunkach za te pieniądze i przy wstretnych zadach pani W.... y na czele z adms dlatego jesteście zmuszeni przyjmować takich ludzi zawsze to jakiś pracownik tylko że potem taki normalny pracownik bez nałogów chodzący do pracy systematycznie ma dowalonych obowiązków bo tamten nie robi a jak robi to po lebkach ale jak to mówią jaka płacą taka praca do siego...

Zgadzam się
@Ulica

Święte słowa!!!!

@Zgadzam się

W swojej dyskusji poruszacie kwestie, które akurat na tym forum powinny nieco mniej Was zajmować. Twój wpis także nie skupia się najistotniejszych tu rzeczach. Jak mniemam - jesteś zatrudniony w Spółce Jawnej Ład-Komplex, dlatego też zachęcam Cię, żebyś skoncentrował się przekazaniu Nam wiedzy o tamtejszych warunkach pracy. A może wiesz, czy posiadają tam jakieś wakaty dla osób z małym stopniem niepełnosprawności?

Kum

Zdrowych i Pogodnych Świąt dla wszystkich absolutnie wszystkich których lubimy nie lubimy bezwzględnie WSZYSTKICH i dobrego ROKU 2019

Wesołych

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Ci spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Ciebie pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia

Piękne
@Wesołych

Piękne życzenia Wszystkim takich pięknych życzeń

@Wesołych

Serdecznie dziękujemy Ci za te piękne życzenia świąteczne. Ale chyba jednak sam mi przyznasz, że najlepiej byłoby je złożyć w sposób bezpośredni, a nie na forum. Tutaj rozmawiamy o szeroko pojętych warunkach pracy w Spółce Jawnej Ład-Komplex. Powiesz Nam, za co jesteś odpowiedzialny w strukturach tego przedsiębiorstwa? Później przejdziemy już do innych kwestii.

Brygadzistki nie są postronne

Dużo wymagań!!! a warunki kiepskie płaca umowa zorganizowanie określenie dokładnych obowiązków w pracy i jednakowa ocena każdego pracownika

tak
@Brygadzistki nie są postronne

mobbing

Tak10Nie

Tak było
@tak

Mom za 9 do 10 godzin 1500 kaj idziej a wy za 5 abo 6 1250 liczcie za 8 jest 1530 na reka polowa to jes 750 robimy wszyscy oprocz tych co dostaja z opieki za darmo 500 plus nie było nic nawet w soboty my robili a teraz makabra .....

Juj
@Tak było

Posłuchaj mądralo OPS i 500 plus to indywidualna i przedewszyskim prywatna sprawa każdego i nic ci do tego skoro to jest to się z tego korzysta jeśli się kwalifikuje a jak zazdrościsz zrób se dzieci i też dostaniesz. Nie rozumiem co to ma wspólnego z tą firmą nie ma się czym bronić to się czepia tematu nie mającego nic, Wspólnego z tematem firmy. Ale nie dziwię się jedna. Pani brygadzistka zawsze umiała się wtrącać w prywatne życie pracowników komentować go a czasem na tej podstawie oceniać stosunek do pracy. Za dużo sobie pa i pozwala jak ktoś tu kiedyś napisał z buciorami se możesz wlazic do chlewa a nie w prywatne życie. Porównania teraz się robi a niedawno jak człowiek robił 7 godzin czasem więcej miał płacone 800 zł to było wporzadku tak??? Tego się nie pamięta. Za te lata powinniście się t te raz nie odzywać i dać godnie zarobić. Sprawa druga różnice w zarobkach temat ucichnol do czasu...

Jo
@Juj

Ok sory korzystaj i tyle........

Hm
@Jo

Ja nie napisałam że korzystam ale znam osoby co mają na dzieci 500 plus i uważam że po to to zrobili żeby to brać więc nie rozumiem irytacji i zazdrości.

Nnn
@Jo

Jak się pracuje i ma 500 plus to jest ok ale te lebry co żyją tylko za to i do roboty się nie rusza bo po co za to trzeba by się było wziąść. A ty skoro tak strasznie ubolewasz nad tym że ktoś to ma a ty może nie narob se dzieci i też dostaniesz i od razu emerytura ci podskoczy bo w tej firmie z tego co wiem nie dostaniesz żadnej. A skoro tak bronisz jej wizerunku i opinie musisz mieć dobrze w kopercie albo normalna umowę. Bo niestety tu w parze nic nie idzie. Skoro zarobek jest taki super i jest wręcz porównywalny do etatowego dlaczego nie jest udokumentowany normalnie.

Tak8Nie

Jo
@Hm

Nikomu niczego nie zazdroszczę niech bierze pełnymi garściami na zdrowie my tego nie mili zdrowych świąt i tylko o to chodziło

,,,,,
@Jo

pretensje do rządu !!!! ale nie rozumiem co to ma wspólnego z warunkami tu w pracy czemu ma służyć ten komentarz wogole wnioskuje ze uważasz ze jak ktoś ma pomoc od państwa to tu ma zarobić mniej czy jak ????w jakim celu ten komentarz został napisany masz kogoś konkretnego na myśli??kiedyś mieszkania dostawali teraz nikt ci nie da i nie ma możliwości go za grosze wkupić,kiedyś jak się nie chciało uczyć szlo się robić na kopalnie i się naprawdę fajnie zarobiło były dodatki na rozpoczęcie szkoły na duza rodzinę 14.barbórki itp premie świąteczne teraz porobili firm jak ta i wszędzie wciskają śmieciówki kombinują kręcą płacą grosze.mam pytanie będzie jakaś premia świąteczna pewnie nie.

Oj
@,,,,,

Nie kazdy mial to o czym piszesz wesołych

szkoda slow....
@Oj

Nie nie każdy ale większa płowa tak.Bylo łatwiej lepiej się zarabiało praca byla i to konkretna szlo wybierać a teraz młodzi uciekają za granice bo porobili firm i wszędzie śmieciówki.Gdzie ci ludzie będą szukać emerytur.Szewstwo za niedługo se będzie odpoczywać a co z młodymi.Ja mam dzieci za granica nie widuje ich bo tu robić nie chcieli ja zostałam mam emeryture ale muszę dorabiać.

pracownik wodzisław

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości oraz błogosławieństwa Bożego w każdym dniu nadchodzącego Roku

Wesołych świąt.

Niedługo święta teraz okres adwentu_oczekiwania ludzie uspokujcie się po co te kłótnie dajcie spokój teraz tuż przed Bożym narodzeniem. Nic się nie zmieni więc nie warto się spierać. Ja życzę wszystkim wesołych świąt. Najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Wiele ciepła i radości przy wigilijnym stole. A w nowym roku pomyślności.

Tak8Nie

Tur.

Naszo kazala nam okna z piwnic myć ostatnio do czego to już doszło kiedyś styklo Miotla obmiesc od pajeczyn teraz już to za mało wygląda że okien do mycia mamy według nich za mało kpina

Tak22Nie

heee
@Tur.

chyba zartujesz to juz przesada !! ale od strony piwnic tez ??? to znaczy ze lokatorom w piwnicach tez musicie myc ? ta baba jest nie powazna te jej lizanie du...y to juz przesada .

Tak18Nie

bb
@Tur.

do reszty powariowali ja nazet w domu tego nie robie

Tak21Nie

Wjd
@bb

Dokładnie wymyśla robotę które tak naprawdę nie trzeba było by robić bo jest po prostu śmieszna i nie logiczna ale przecież ona na głowie stanie jak będzie trzeba się spółdzielni Jeszce bardziej przypodobać stare baby będą kleczec przed okienkami i machać niech bierze sałatę i sama to robi też pracuje z w tej firmie i zarabia nie mało

Mysl
@Tur.

Ale na śniegu macie kleczec i myć czy jak.. Boże zlituj się

@Mysl

Może pozostawisz już te kwestie i zechcesz przedstawić Nam, z własnej perspektywy, Spółkę Jawną Ład-Komplex jako pracodawcę. Wnioskuję, że jesteś tam zatrudniona, a więc na pewno wiesz, w jaki sposób funkcjonuje wskazana powyżej firma. Zapewniają Wam tam dostęp do ubezpieczenia zdrowotnego?

Spadaj
@Edyta

A ja mam propozycję by ta cała Edyta rzekomy moderator se już poszedł do innej firmy gdyż irytują nas twoje komentarze ie pomagają a jedynie (usunięte przez administratora)

@Spadaj

Pamiętaj, że na forum o charakterze publicznym zawsze powinniśmy używać kulturalnego słownictwa. Proszę, żebyś już raczej nie skupiała się na mojej osobie, tylko zaczęła w sposób merytoryczny wyrażać swoją opinię o warunkach pracy w Spółce Jawnej Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz. Macie w niej dostęp do ubezpieczenia, czy raczej nie?

Mig
@Edyta

Na to pytanie już padła odpowiedź czytaj dokładnie Edyto komentarze hehe

to śmieszne !!!!

Podejmując prace i będąc na tzw. rozmowie kwalifikacyjnej pani W....a nie powiedziała mi wielu rzeczy które potem wyszły w praktyce.Zostały zatajone szczególne fakty które były by na pewno powodem tego ze grubo bym się zastanowiła nad podjęciem u niej pracy.Na początku jest ładnie pięknie milo ale jak już są wypełnione papiery rozmowa nagle zmienia kierunek i zaczyna dochodzić obowiązków i informacji o których nie było mowy na początku. Papiery dane itp zostają podpisane po miesiącu od podjęcia pracy czasem dłużej a do tego czasu jakby mnie nie było a człowiek pracuje .Potem się dziwią ze kobity odchodzą po przerobieniu miesiąca bo jak w teorii jest inaczej a w praktyce tez nie każdy się na to godzi pracy jest od groma pieniędzy tyle co kot napłakał.Ogólnie mowa jest o sprzątaniu klatek zamiataniu itp rzeczywistość to grabienie hektarów terenów z liści skoszonej trawy żywopłotu plewienie ogródków żywopłotów brzegów bloku (opaski) podcinanie drzewek krzewów wykopywanie wkopywanie przesadzanie sadzenie podlewanie wożenie piachu na zimę wożenie zaległej ziemi gliny potrzebnej do prac odśnieżanie sypanie mycie lamperii okien drzwi balustrad sprzątanie piwnic wynoszenie pozostawionych przez ludzi gabaretow masa zeczy a jestesmy tylko kobietami mamy na to malo czasu chca miec zrobione od razu wszysko a wynagrodzenie za to takie ze sie chce płakać

Tak13Nie

Zarobić godnie
@to śmieszne !!!!

W tej Polsce to się chce już tym wszystkim żygac. Psie pieniądze beznadziejne wypłaty nie szanuje się swoich pracowników my na ich utrzymanie robimy a na swoje już niestety nie da rady zarobić, ja jestem ciakawa czy oni by dali radę za 1200 zł się utrzymać. Takie grosze człowiek ciągle musi dorabiać. Ciągle długi i pożyczki bo ciężko opłacić i wyżyć. Czynsz nie płacone regularnie na leki brak, czasem na jedzenie brakuje. Takie życie to nie życie. Człowiek lubi te prace i robi bo se nie wyobraża siedzieć w doma ale szlag trafia jak na nic nie starcza. Czasem mi się wydaje że te lebry i pijaku maja łatwiej co nie robią. Pójdą do OPS i dostaną więcej niż ja ciężko zarobie.

nnnnnn

ile razy dziewczyny prosily brygadzistke by kupila w uzywanym jakies poszewki za grosze to jak grochem o sciane pogledza i umyja tak sie nauczyli jak by sie nie umylo okien bo by nie bylo czym zastrajkowało moze by jakis skutek byl na wszysko szkoda pieniedzy po co jak dziewczyny kupia przyniosa z roku na rok ten sam problem ale jakos to jest kolezanki kupuja plyny do szyb szmaty plyny pahnace papierowe reczniki rekawice bo to co dostajemy do kpina albo byle jakie srodki najtansze albo w takiej ilosci ze po tygodniu nie ma po tym sladu a czysto chca miec doplacajcie glupie

Mysl
@nnnnnn

Jak ja pracowałam kilka lat temu wszysyko miało się z odzysku wyciągało sie z kontynera co po padło kurtki buty pościel i było w czym chodzić i czym myć teraz widzę podwyżki jest za co kupić jak ja robiłam było 800zl podnieśli ale i tak wielkie nic patrząc na ustawy i przepisy

Zostaw opinię o sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz - Rybnik

Chcę opublikować: