Opinie o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP w Toruń

licho wygląda ta opinia napisana z polecenia...

obecny pracownik

A ja gorąco polecam. Pracuję tutaj już od kilkunastu lat a opinie leniwców, którym nie chciało się uczciwie pracować należy lekceważyć. Jeżeli ktoś pracuje uczciwie, zostaje zauważony i doceniony. Frustraci, którzy są niezadowoleni z otrzymywanych nagród za samo przychodzenie do pracy, próbują popsuć nam opinię. NIech ktoś z Was spróbuje w prywatnej firmie, tam za wkład pracy taki jak w OHP z pewnością dostanie nagrody :-)

ewa

Nie mówię że atmosfera jest bajeczna tylko że komendant jest otwarty na dialog i zachowuje się jak człowiek.są jednak wiadomo problemy a,Warszawa oczywiście jest ich głównym sprawcą

ohp-owiec

Zazdrościmy bardzo. U nas się nie da normalnie pracować. Warszawka ma nas głęboko w poważaniu. Nie reagują na żadne skargi i prośby. Większość czeka w nadziei, że wybory zmienią naszą sytuację. O zarobkach nie wspominajmy.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko DORADCA ZAWODOWY/ DORADCA ZAWODOWY - STAŻYSTA?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń
logo firmy Specjalista ds. umów
ONDE S.A.
logo firmy Specjalista ds. eksportu
Toruń
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
ewa

Wspolczuje wam serdecznie !Za to w Zach-pom mamy świetnego komendanta i całą kade jedyne na co mozna narzekać to fakt-zarobki

pełen nadziei

Nadzieja w wyborach!

nie polecam, strata czasu.

Jola

Witam, Wiem że z pracą kiepsko jest, ale praca w tym miejscu niewiele zmieni w Waszym życiu, tutaj niestety znajomości decydują w pełnej lini. A robaczków do szarej roboty zawsze potrzeba raczej licho.

Odradzam pracę w tym miejscu. (usunięte przez administratora)

Artykuł mówi sam za siebie http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130311/REGION/130319957

Zostaw merytoryczną opinię o Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP - Toruń

• Jak się pracuje w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP?

Zobacz opinie na temat firmy Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 2 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP
1.2/5 Na podstawie 34 ocen.

Kujawsko Pomorska Wojewódzka Komenda OHP