Opinie o Cistor Stowarzyszenie Partnerstwo Społeczne w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Cistor Stowarzyszenie Partnerstwo Społeczne. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cistor Stowarzyszenie Partnerstwo Społeczne o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cistor Stowarzyszenie Partnerstwo Społeczne w Toruń

Zenoon Nowy wpis

Myślę że opinie są zakłamane.Mieszkam na Jarze .Z tytułu iż jestem na emeryturze większość czasu spędzam w domu .Z moich okien oraz balkonu obserwowałem pracowników z Cistoru i stwierdzam że zlecona praca nie była wykonywana zarówno przez panów jak i Panie.. "Szefowa"jak ja z sąsiadami nazwaliśmy to ta starsza Pani która powinna sprzątać A tylko chodziła i prace złecala innym..Mamy teraz inna firme i narazie jest okey

ASIA Nowy wpis

DLACZEGO ZA 4 ENKI NIE MA WYPŁATY TO NIE LEGALNE NA KURSIE?JAK CO POMOGE ZGŁOSIĆ SPRAWE DO SĄDU PRZECIWKO TEJ FIRMIE CISTOR MAMY DOBREGO PRAWNIKA Z URZEDU CO ZAJMIE SIĘ SPRAWĄ ZA DARMO

Daniel Nowy wpis
@ASIA

Tak a zwłaszcza że to jest twoje jednyne utrzymanie a za 4 enki wypłaty nie dają to człowiek cały miesiąc chodził za darmo a oni ani grosza nie wpłacaja na konto pozbawiają człowieka jedynego żrudła utrzymania to jest nie zgodne z prawem człowiek ma głodny chodzić i rachunków nie zapłaci tak wykorzystują biednych i schorowanych ludzi.Koleżanka miała 3 enki i chodziła cały miesiąc i 20 minut szybciej wyszła do domu a miała miesiączke a tam gdzie była na terenie nie było toalety do gdzie miała sie przebrać pan Piotr puścił dziewczyne 20 minut szybciej do domu a kobitka zrobiła mimo to swoją prace instruktor szef Mateusz przyjechał na teren i dał jej za to enke i przez to koleżanka nie dostała wypłaty i za co ma teraz jeść i rachunki zapłacić to jest masakra pozbawił ja jedynego żrudła utrzymania masakra trzeba tą sprawe zgłosić do inspekcji pracy i sanepidu.

Czy Cistor Stowarzyszenie Partnerstwo Społeczne organizuje staże dla studentów?

Daniel

w tym cistorze za mało pieniedzy daja a wymagaja bóg wie czego ze trzeba pracowac 8 godzin a to kurs niby nawet jak szybciej sie urwiesz godzinne a zrobisz swoje to masz dzien nie obecnosci mama ci umrze lub ojciec masz dzien nie obecnosci.biora sobie do kieszeni te nasze marne grosze banda złodzieji tylko ludzi biednych wykorzystuja.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Cistor Stowarzyszenie Partnerstwo Społeczne? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator mieszalni
Sosnowiec
PowerJobs Sp. z o.o.
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
Byłam

Warunki pracy krytyczne. Zakaz przerw na śniadanie a gdyby nawet były to itak niema gdzie ponieważ w schowkach na szczotki i inny sprzęt warunki spartańskie na dodatek w towarzystwie szczurów. Instruktorzy? Brak słów.......Wszelakie zażalenia pracownika zostają zignorowane i w skutku przynoszą odwrotny skutek np. Instruktor który jest mega złośliwy i nielubiany dodaje w,, nagrode"wiecej terenu do sprzątania. Wbrew umowie nie pracuje się tu 6 godzin a 8.Wspomne również że instruktor niema zielonego pojęcia o stanowisku które zajmuje,nie wykonanie jakiego kolwiek zadania nałożonego pracownikowi skutkuje nieusprawiedliwioną nieobecnością w pracy. Instruktor nadużywa to przyzwolenie w zależności od nastroju. Podsumowując, nie polecam a to co w opinii ujęte to tylko przedsmak.

Kocur
@Byłam

Zgadzam się z wypowiedzią wyzysk człowieka przez człowieka

Irena
@Kocur

Bardzo krytycznie odnosisz się do kwestii pracy w firmie Cistor, jednak w zasadzie nie podajesz żadnych konkretnych informacji ani przykładów problematycznych sytuacji. Co dokładnie Twoim zdaniem jest nie w porządku? Możesz opisać swoje doświadczenia?

Karol
@Byłam

No u nas na osiedlu pracownicy firmy sprzatajacej nie robią kompletnie NIC,a przepraszam ciągle palą papierosy,chodzą po osiedlu i robią ,,dobre wrażenie,, jakiekolwiek zwrócenie uwagi,że coś trzeba zrobić mają po prostu gdzieś. No niestety,ale my lokatorzy płacimy i byśmy chcieli,żeby cokolwiek było zrobione,nam za nic nie robienie nie płacą

Jaka umowa obowiązuje w Cistor Stowarzyszenie Partnerstwo Społeczne podczas okresu próbnego?

Ona

Są tylko programy z urzędu miasta i z uni europejskieji pozdrawiam serdecznie .

Współpracowałem z stowarzyszeniem cistor jako firma zewnętrzna. Podkreślam słowo stowarzyszenie, gdyż jako współtwórca takiej jednostki organizacyjnej wiem jak powinno to wyglądać. Tu w cistor jest zupełnie inaczej.... P. Prezes cóż menadżer w 100% nastawiona na cel także w, szkoda tylko że prywatny. Mi osobiście ciężko zrozumieć taki stan rzeczy ze źródeł stowarzyszenie powinno pomagać tym najbardziej wykluczonym i nie mającym szans na szybki i stabilny powrót do swoich możliwości. Tu jest inaczej, Ci najbardziej wykluczeni wg mojej opinni nie mają kompletnie czego osiągnąć po CIS, nauczą się ciężkiej pracy ponad swoje siły, braku wsparcia, empatii. Ja nie polecam i nie popieram takiego stanu rzeczy.

Betti

Za niskie wynagrodzenie, i za dużo pracy. Wynagrodzenie 1/4 najniższej krajowej Zero pomocy dla osób poszukujących pracę na umowę. Za mało urlopów Brak opiek nad dziećmi z powodu pandemii. (usunięte przez administratora)

Iwona

Witam.Czy w zakres obowiazkow pracownikow panstwa firmy nalezy reczne (,lopatami )odsniezanie jezdni na osiedlu przy ul.Poznańskiej 294.Chodniki ok ale do odsniezania jezdni to przydalby sie ciagnik,a nie 1 czy dwie osoby w tym kobieta.Troche to wyzysk.Szanujcie ludzi bo i was nikt nie będzie szanował.

Byłam
@Iwona

W tej,, firmie" to norma,codzienność.,,Wyzysk" to idealna nazwa dla tej rodzinnej firmy.

Była już

Stowarzyszenie a raczej firma na papierze i facebook wygląda bardzo fajnie ALE RZECZYWISTOŚCI jest zupełnie inaczej. Firma jest rodzinna a co za tym idzie "PEWNE" osobowy mają znacznie obowiązków i są inaczej traktowane przez "górę". Sama "gora" jest bezkrytyczna w stosunku do podwładnych potrafi bez podania przyczyny przypisać im winę w różnych sytuacjach. Jest bardzo duży nacisk na projekty.....

Takata
@Była już

Dokładnie,, rodzinna firma"robią bezkarnie co chcą z pracownikami. Sypią enki za co chcą i komu chcą a później się dziwią że mało ludzi przychodzi normalnie nikt nie będzie im mył klatek za free. Że nikt jeszcze nie zgłosił o zgromadzeniach na tej śmiesznej kanciapie w czasie pandemi.

Zostaw merytoryczną opinię o Cistor Stowarzyszenie Partnerstwo Społeczne - Toruń

• Jak się pracuje w Cistor Stowarzyszenie Partnerstwo Społeczne?

Zobacz opinie na temat firmy Cistor Stowarzyszenie Partnerstwo Społeczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cistor Stowarzyszenie Partnerstwo Społeczne?

Cistor Stowarzyszenie Partnerstwo Społeczne
  • Stokrotkowa 22