Opinie o Przychodnia Osiedlowa Rubinkowo-Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przychodnia Osiedlowa Rubinkowo-Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przychodnia Osiedlowa Rubinkowo-Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przychodnia Osiedlowa Rubinkowo-Sp. z o.o. w Toruń

Jakie są mocne strony pracodawcy Przychodnia Osiedlowa Rubinkowo-Sp. z o.o.?

Adam Nowy wpis

Panie w rejestracji i niektórzy lekarze z tej przychodni wydaje mi się , że pracują tam za karę. Lekarze karzą po zrobieniu badań umówić się do nich na wizytę nie znając swojego harmonogram pracy (umawiaja pacjenta na dzień w którym nie przyjmują).Panie z rejestracji z kolei są tak bardzo zapracowane , że minuty dłużej nie rejestrują. Aa.. i nie są tez doinformowane w swoich obowiązkach. Jednego dnia jedna Pani mówi, że jest rejestracja na kolejny dzień, drugiego inna , że nie ma takiej możliwości. Cały tydzień biegania do przychodni rano i w południe. Jednym zdaniem "trzeba być zdrowym ,żeby sie leczyć" tylko skąd tyle wolnego ze szkoły i pracy. Przychodnia DRAMAT!!!

Od czego uzależniona jest premia w firmie Przychodnia Osiedlowa Rubinkowo-Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 8 marca na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Lekarz.

Piot Nowy wpis

Miła obsługa rzetelne informacje i pomoc.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przychodnia Osiedlowa Rubinkowo-Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Kasia R

Przychodnia od kilku lat widać ze zmienia się na lepsze . Nowe panie w rejestracji bardzo miłe i cierpliwe . Lekarze rodzinni super . Jestem mile zaskoczona .

Edyta
@Kasia R

Zmienia się na lepsze? A co wcześniej u nich Ci się nie podobało? Czyli teraz w razie czego warto faktycznie się przenieść?

Eeeeerrkkk

Panie w rejestracji bardzo pomocne zarazem sympatyczne pan doktor Zając super chłop dzięki bardzo za pomoc M Ptaszyńsks

Dariusz
@Eeeeerrkkk

Fajnie ze panie z rejestracji są miłe bo często ich pomoc jest nieoceniona. Przyjmują tylko na NFZ czy wizyty są też prywatne i trzeba płacić?

chorypacjent

Nikt nie odbiera telefonów. Gdy w końcu ktokolwiek odbierze to obsługa jest bardzo niemiła wręcz niegrzeczna, nikt się nie przedstawia, gdy poprosisz o dane osoby która odebrała telefon, to odpowiedź brzmi, że ona nie ma obowiązku udzielać takich informacji. Praktycznie nie ma możliwości umówienia telefonicznie wizyty u lekarza. Gdy osobiście podejdziesz do przychodni, i jakimś cudem zostanie człowiek dopuszczony do okienka rejestracji, to zazwyczaj Panie z rejestracji odsyłają z kwitkiem mówiąc , że dzisiaj to już nie ma szans na wizytę, a na jutro nie ma rejestracji, że Pani doktor ma już komplet. Panie z rejestracji (na dole) stosują metodę proszę przyjść w kolejkę ok. 6.15 rano i czekać (przed budynkiem przychodni, na zimnie, często w grupie ludzi , nie ważne, ze są to osoby chore, lub mogą mieć (usunięte przez administratora) aż my od 8.00 zaczniemy rejestrować. Natomiast lekarz twierdzi, że ma 14 zł od danego pacjenta więc gdyby były płatne te wizyty to nikt by nie przychodził z byle czym, tylko zastanowiłby się wcześniej. Tak na marginesie, to przedsiębiorcy opłacając składkę zdrowotna 381,81 zł i chorobową płacą za te wizyty i to nie mało. Po to jest publiczna służba zdrowia .Wstyd, jak można tak traktować pacjentów. Nie polecam tej przychodni.

admin

Czy pracując w firmie Rubinkowo Sp. z o.o. Przychodnia Osiedlowa otrzymałeś szanse rozwoju? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Przychodnia Osiedlowa Rubinkowo-Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Przychodnia Osiedlowa Rubinkowo-Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przychodnia Osiedlowa Rubinkowo-Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przychodnia Osiedlowa Rubinkowo-Sp. z o.o.?

Przychodnia Osiedlowa Rubinkowo-Sp. z o.o.
  • Dziewulskiego 12
    87-100 Toruń

Przychodnia Osiedlowa Rubinkowo-Sp. z o.o.