Opinie o Rawibox SA w Rawicz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rawibox SA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rawibox SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rawibox SA w Rawicz

nic dodać nic ująć

Nie polecam pracy na ul. Kamińskiego na magazynie zimno do tego brak ludzi i narobisz się jak wół za 3 o umowie zleceniu tzw. śmieciowce i zarobkach nie wspomnę trzeba ewakuować się stąd.

Kinga

Jaka umowę dają bo słyszałam że tylko zlecenie, jakie socjalne czy są paczki i bony na święta? Jaki warunki pracy hala klimatyzowana/ogrzewana czy zimno jak piszą poniżej w komentarzach i czy praca zmianowa po 8 godzin czy więcej?

Oli
@Kinga

Warunki kiepskie nie polecam

antek

Ponoć mają zwalniać tych na umowę zlecenie bo sezon się kończy na kartony.

Olis

Hej podobno niedługo sezon sie konczy i juz nie będzie nadgodzin

@Olis

Ludz też nie bedzie bo uciekna do Hengsa ja już pracuje i nie narzekam płacą o wiele więcej i 8 godzin a nie 10 jak w Rawibox ta firemka sobą nic nie prezentuje.

@pablo

Bieżący wątek dotyczy pracy w Rawiboxie. Wobec tego proszę, byś nie publikował nazw innych firm. Takie wpisy są postrzegane przez użytkowników jako działania konkurencji i stają się dla nich mało wiarygodne.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Rawibox SA.
...

Na Kamińskiego to nawet porządnego parkingu nie mają dla pracowników o warunkach pracy szkoda gadać firma dno nie polecam

Szukaja teraz na Kamińskiego czy na ten drugi oddział? Pytalem to dawaja umowe o prace gdy dzwonilem w srode

andriu
@Marcin

Szukają na Kamińskiego, praca zmianowa, umowa - zlecenie na początek, szukają na magazyn i produkcje.

Marccin
@andriu

Rzeczywiście jest tam az tak zle?

@Marccin

Przyjdź i się przekonaj, ogólnie wszystko do ogarnięcia jak ma się oczywiście chęci do pracy, ludzie przychodzą i myślą że im zapłacą za same przyjście do pracy no tak to chyba nigdzie nie ma, ogólnie nie jest źle jak ktoś jest nauczony pracy.

@pracownik

Ale mi chodzi o te nadgodziny czy faktycznie tak jest i to kierownictwo

@Marccin

Zdecydowanie nie polecam totalny wyzysk poza tym zimno na hali i magazynie, umowa o pracę zapomnij tylko zlecenie lepiej poszukać czegoś w Lesznie.

Nadgodziny są pracuje się po 10 godz dziennie pon - PTK i soboty też noniestety

@Marcin

Taaa dawaj śmieciowe umowę zlecenie nie polecam

Nic dodać trzeba stąd jak najszybciej uciekać brak perspektyw i motywacji

A na magazynie na Kamińskiego jak na chłodni zimno jak cholera i praca w takich warunkach po 10 godzin a chciałem tam iść do pracy ale zrezygnowałem i nie żałuję!!!

@Zainteresowany

W tej firmie nagminnie są łamane przepisy BHP i Kodeksu pracy zmuszanie ludzi do nadgodzin, niska temperatura w miejscu pracy m.in na magazynie a tym powinna się zająć PIP i odpowiednie instytucje do tego powołane.

jan_kowalski

Ja na szczeście szukam już nowej pracy i nie będę żałować!!!

zainteresowany

Firma zatrudnia na umowe zlecenie (śmieciówka) opłacana jest tylko składka emerytalna jeśli chodzi o składkę chorobową trzeba sobie samemu opłacić zresztą takie informacje podaję w kadrach tyle w temacie.

Mnhh
@zainteresowany

Bo składkę chorobową zawsze opłaca ubezpieczony. Poza tym na umowie zlecenie ubezpieczenie chorobowe jest dobrowolne.

Jan kowalski

Jak otworzą Hengst to Rawibox w ogóle nie znajdzie ludzi he he he i firma padnie prędzej czy później bo nie pidołają zleceniom i LG się wycofa że współpracy.

Jola

Lepiej isc di glownej siedziby czyna kaminskiego?

RB
@Jola

Spruboj na Kamińskiego zawsze możesz się przenieś lub zrezygnować.

Bzyk
@RB

No nie byłbym taki pewny co do przenosin. Jak tam trafisz to raczej zostaniesz,albo zrezygnujesz.

@Bzyk

Możesz powiedzieć nam skąd taka opinia? Doświadczyłeś tego osobiście? Próba przeniesienia się do innego zakładu pracy oczywiście może wiązać się z pewnego rodzaju komplikacjami, ale być może nie będzie aż tak źle?

Jola

Ale to nadgodziny zawsze sa czy macie hakis sezon teraz

Lolop

Macie stawkę godzinowa na umowie czy wpisane np 500 zl

Jola

A praca jest trudna do nauczenia?

RB
@Jola

Nie jest trudna wszystkiego się nauczysz bez problemu jak chcesz.

admin

Wyzysk na maxa nic dodać nic ująć. Umowa zlecenie ale tak to tylko robi taki rawibox i rawickie pseudo firemki bo to nie zakłady a obozy pracy!!!

nie polecam

Ja na szczęście mam już na widoku inną dużo lepszą pracę gdzie pracuje się 8 godz i zarabia dużo lepiej 3000 netto. Rawiboksu nie polecam bo to totalny wyzysk za grosze jak większość pseudo firm rawickich i tyle w temacie.

aaa

Rawibox = niewolnictwo + wyzysk za marne grosze w XXI wieku taka niestety smutna prawda o tej co by nie pisać firmie.

pablo

W Gostyniu są dwie dużo lepsze firmy od Rawibox TODO i Netbox gdzie warunki pracy są o niebo lepsze niż w Rawibox ie szczególnie tam na ul. Kamińskiego gdzie zimno, itp.

maar

na szczęście na rynku pracy istnieją inni producenci w branży opakowań . Ja akurat pracuję dla jednego z producentów , gdzie aktualnie poszukiwani są operatorzy składarko-sklejarek , oraz maszyn sztancujących na dość dobrych według mnie warunkach zatrudnienia . Wszystko jasno przedstawione podczas rozmowy kwalifikacyjnej , cele , oczekiwania , oraz zarobki :)

Podasz namiar?

@maar

Jak możesz daj namiary czy chodzi o firmę w Gostyniu czy w Rawiczu? pozdr

anoneti

Ja również proszę o namiary :) Pozdrawiam

@anonymous

Pewnie chodzi o firmę z Gostyniu TODO lub Netbox

Zostaw merytoryczną opinię o Rawibox SA - Rawicz

• Jak się pracuje w Rawibox SA?

Zobacz opinie na temat firmy Rawibox SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rawibox SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rawibox SA
3.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Podmiejska 14
    63-900 Rawicz