Opinie o Rawibox SA w Rawicz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rawibox SA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rawibox SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rawibox SA w Rawicz

pablo

Niedługo powstanie Hengst w Rawiczu to ludzi już nie znajdą za takie pieniądze i warunki do pracy. Rawibox musi zatrudniać na normalną umowę a nie na tzw. śmieciowki (zlecenie) i płacić min. 2500 netto na rękę bo inaczej firma pujdzie na dno.

Zainteresowana

Czy ktoś z Góry lub okolic chce się tam zatrudnić? Bo na stronie urzędu pracy oferta, że jak znajdzie się 10 osób chętnych to pracodawca zorganizuje dojazd

Była
@Zainteresowana

Lepiej uderzyć na Leszno większe perspektywy, firmy oferują normalną umowę a Rawibox zlecenie, zarobki kiepskie bo to Rawicz

Tam ludzi do pracy za taką kasę co płacą i umowy to nie znajdą !!! A opinia o firmie negatywna już od jakiegoś czasu krąży po Rawiczu i necie

...

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zarobki nędza i nic poza tym.Nie polecam tam pracy totalny wyzysk za grosze.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Rawibox SA.
menager

Ogólnie rzecz biorąc pracownik przepracowany nadgodzinami jest mnie wydajny bo jest przemęczony niestety ale ludzki organizm to nie jest maszyna która może pracować w ruchu ciągłym. Myślę że lepiej poszukać innej pracy zmianowej ale po 8 godz. A ofert jest dużo np. na elka. pl itp. i zarobki w branży plus umowy dużo lepsze.

Niki

Niedługo będą musieli zatrudniać Ukraińców bo ludzie im odejdą pewnego dnia i nie będzie miał kto pracować o zamówieniach nie wspomnę. Praca ponad siły nic dodać nic ująć i te ciągłe nadgodziny.

W okolicy jest dużo firm oferujących bardziej komfortowe warunki pracy np. Leszno godze jest bardzo dobry dojazd S5, Gostyń który się ciągle rozwija i powstają nowe miejsca Pracy. Rawibox tak jak i Rawicz cofnął się w rozwoju o dekadę a może dwie taka niestety prawda ludzie stąd uciekają do dużych miast dających większe możliwości pracy u rozwoju.

Jeszcze trochę to nie będzie miał kto tam pracować dużo osób myśli o ucieczce z tego zakładu, warunki na Kamińskiego jak w średniowieczu, zimno, praca ponad siły i po minimum 10 godzin. Nie polecam chyba że ktoś chce przyjść na góra 2-3 miesiące, zero perspektyw.

Zero szacunku dla pracownika umowy śmieciowe, warunki pracy tragiczne firma totalny (usunięte przez administratora)

mm

Ogolnie nie polecam brak atmosfery i współpracy między ludźmi a przełożoną tworzy bardzo złą atmosferę. Fatalna organizacja i zarządzanie. Firma chyba jeszcze jest w czasach głębokiej komuny a nawet w średniowieczu rzenada porostu. Jeszcze raz nie polecam. Złe zarządzanie i podział pracy na ul. Kamińskiego. Po prostu brak słów!!!

Ludz zatrudniają na umocy zlecenie. Praca od 6.oo do 18 a nawet dużej co już niezgodne jest z k.p ponoć nawet kobiety pracowały w tym tygodniu 20 godzin co skłania do powiadomienia inspekcji pracy co niezgodne jest z prawen. Ogólnie atmosfera i organizacja fatalna a wręcz tragiczna. Sprawa dotyczy oddziału w Rawiczu ul. Kamińskiego. Szczerze nie polecam tam nikomu pracy chyba że na 1-2 miesiące

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w Rawibox SA, jeśli chodzi o wynagrodzenia?

biedak

Nic

dajcie znać jak się pracuje w sprzedaży- zarobki flota zakres obowiązków

Zuza

Czy tak dobrze się tu pracuje, że przestaliście pisać?

Driver

W dniu 29.03.17r przed godziną 8:00 przejeżdżając widziałem piękna blondynkę na hali produkcyjnej przez okno. Pozdrowienia dla Niej

Mickey

Słuchajcie jak wam źle to zlaozcie se własne firmy i juz po problemie. Znajdźcie klientów, zatrudnijcie ludzi i placcie im po 4000 netto i premie. Ja nie widzę problemu. Acha i nie jestem żadnym kierownikiem czy kimś takim. Po prostu najłatwiej narzekać. Zmiencie coś we własnym życiu. Na marudzeniu nie poprawicie swojego bytu.

firma !

kobiety pracuja na umowe zlecenie za 6,50 na godz :/ na świeta ani żadnej premii ani jakiś paczek nie wspominając w ogole o zyczeniach !!!!! (wspomne, aby że ludzie z produkcji na świeta dostali po 1000zl premii) a bezczelny dyrektor M.... przychodzi i ma jeszcze szczelnośc podaj ręke i spojrzeć w oczy !!!!!

Janek

Na magazynie dopiero syf

Kiedy nastana czasy ze motyl i kadys zamiast do biurka stana przy maszynie? Dajcie ludziom wieksze pensje bo ten stan zakonczy sie buntem! Lg niech rozwiąże umowe i spokój! Firma niech zawija sie do siebie a nie w bialy dzien dyma ludzi. Bedzie spokoj !

borsuk

Ffirma to kpina! Zbyt male zarobki dla pracownikow!

Zostaw merytoryczną opinię o Rawibox SA - Rawicz

• Jak się pracuje w Rawibox SA?

Zobacz opinie na temat firmy Rawibox SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rawibox SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rawibox SA
3.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Podmiejska 14
    63-900 Rawicz