Opinie o Rawibox SA w Rawicz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rawibox SA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rawibox SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rawibox SA w Rawicz

Szukam pracy?

Czy to prawda że otwierają oddział w Bielsku Białej? Mam doświadczenie w branży i chętnie podejmę się nowych wyzwań ????

Mientus

Czy potrzebują tam pracowników na dzień dzisiejszy?

Wiecie czy Rawibox SA udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Biuro

Z tego co wiem pracownicy biurowi pracują normalnie na Podmiejskiej, ale na dwie zmiany czy jakos tak

Ile jest zmian w Rawibox SA?

Raw

W zależności od pracy dwie zamiany zawsze czasem praca na trzy zmiany w sezonie

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Rawibox SA.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Rawibox SA?

Raw

Wynagrodzenie jak i wszystkie inne dodatki są przelane tylko i wyłącznie na konto. To są wynagrodzenie, premia, nagrody, zmianowe.

Sebastian
@Raw

Sporo tych dodatków. Czy mógłbyś napisać jak procentowo wygląda premia w stosunku do podstawy wynagrodzenia i jest uznaniowa, czy wypłacana obligatoryjnie co miesiąc?

@Sebastian

Premia uznaniowa w zależności od humoru dyrektora i pracy w danym miesiącu

Kovid19

W firmie nie tylko nie mowi sie o zadnym urlopie dla pracowników w zwiazku z niska ilością zleceń ale tez jest śmiech na sali w zwiazku z procedurami apropo koronawirusa, naprzyklad na portierni termometr ktorym bada sie kazdego jest kompletnie zepsuty i nie pokazuje dobrej temperatury i tak oto ktos z lekka goraczka bez problemu moze sobie wejsc na teren zakładu. Jest to i tak zmowa pracodawcow rawickich gdyz Rawag podobno tez nic sobie nie robi z ogolnokrajowa kwarantanna. Dopiero jak ludzie zaczna padac jak muchy to ktos w zwiazku z tym cos zrobi. Brak płynów do dezynfekcji byl przez dlugi czas dopiero obudzili sie okolo 2 kwietnia z nimi ale śmierdzą gorzej niz denaturat. Maseczki rozdali rowniez dopiero teraz ale sa tak niewygodne ze watpie ze po 8 godzinnej katordze ktos je po raz kolejny dobrowolnie zaloży...

Czarna

Witam. Czy firma przyjmuje teraz Panie do pracy (ul. Podmiejska)? Na jaką umowę? Z góry dziękuję za informację.

Ggdr
@Czarna

Cały czas szukają do pracy na początek umowa zlecenie oczywiście potem jak się nadasz może po miesiącu może po trzech lub nawet roku otrzymasz umowę o pracę

Witold

Świetna firma więc nie każdy daje radę utrzymać się. Niestety zawsze znajdzie się ktoś kto lubi oczerniać!!!

Sebastian
@Witold

"Nie każdy daje radę utrzymać się", w sensie, że wymagania są aż tak duże? Piszesz o jakimś konkretnym stanowisku? Zastanawiam się też czy nacisk na wyniki powoduje dużą presję i jak może się to przekładać na atmosferę pracy.

Zapomniales dodać praca na śmieciowe za 10 zł A człowieka mają za nic .

wolek
@Gość

Witam jak tam dzial utrzymania ruchu podobno sie pozwalniali i nie ma komu robic

Stolarz
@wolek

Jeden został i daje radę ;)

On

Jak wyglądają zarobki w rawibox i jakie umowy dawają?

Ble
@On

Na początek kobiety mają zlecenie i nie mogą doprosi" się o umowę. A faceci umowy dostają po miesiącu zasówają na 3 zmiany za 1800 zł

Konrad

Firma zbiera dobre opinie w internecie również jako pracodawca a na forum tak słabo oceniacie. Dlaczego tak jest?

Umowy śmieciowe, zarobki za grosze A mało tego mobing I praca na akord. Atmosfera mało przyjazna . Tylko robić aż padniesz na pysk !

A. N.

Pracodawcy o ile tak można ich nazwać pijroja rawibox i inni powinni zniknąć z rynku raz na zawsze a najlepiej niech się wyniasa tam skąd przyszli!!!

bob budowniczy
@A. N.

A co to jest "pijroja"?

bob budowniczy
@A. N.

Ale najpierw poczytaj słownik ortograficzny.

Ja bym tam został gdyby była normalną umowa o pracę a nie zlecenie które nie gwarantuje stabilnego zatrudnienia. Ogólnie atmosfera nie najlepsza warunki pracy kiepskie jak na XXI wiek na magazynie było zimno, do tego dochodzi zła organizacja pracy na magazynie zarobki bez komentarza temat ten dotyczy zakładu na ul. Kaminskiego

znający temat

Dla zainteresowanych tam praca pytajcie jaja umowę dają bo w ogłoszeniu piszą umowa o pracę a w kadrach dają zlecenie czyli wprowadzają ludzi świadomie w błąd i są nie uczciwu wobec pracowników i tej firmie o ile tak można to nazwać to można by cała książkę napisać wystawiając ocenę MEGA NEGATYWNĄ!!!

nie polecam tam pracy

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) tylki tyle można napisać o tej firmie jak traktuje się ludzi pracujących oczywiście na umowach śmieciowych (zlecenie) o (usunięte przez administratora)nawet nie wspomnę

znający temat

Same negatywne opinie mówią same za siebie bez komentarza

Jarek

Ja słyszałem że budować mają i przenieś zakład do Bielsko-Bialej takie chodzą słuchy na Rawiboxie

europejczyk

Chodzi najprawdopodobniej o Szwajcarska firmę MODEL GROUP produkująca opakowanie z tektury falistej mająca już zakłady w Polsce

europejczyk

Podobno chodzą słuchy że w Rawiczu na powstać duża zachodnia firma że Szwajcari z branży opakowań kartonowych która pierwotnie miała powstać a Lesznie w wolnej strefie inwestycyjnej. Jeśli to się potwierdzi to Rawibox nie istnieje

Zostaw merytoryczną opinię o Rawibox SA - Rawicz

• Jak się pracuje w Rawibox SA?

Zobacz opinie na temat firmy Rawibox SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rawibox SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rawibox SA
3.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Podmiejska 14
    63-900 Rawicz