Opinie o Rawibox SA w Rawicz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rawibox SA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rawibox SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rawibox SA w Rawicz

europejczyk

Zastanawia mnie dlaczego w prasie itp. ogłaszają się że szukają ludzi do pracy nie informując że na zlecenie i że nie płacą za święta itp. jak na normalnej umowie o wszystkich składach nie wspomnę. Na Kamińskiego kolejne umowy na zlecenie czyżby firma była nie pewna jutra o co tu chodzi???

. ..

Nie dziwie że nie mogą znaleźć ludzi do pracy jak oferują śmieciowe umowy za przysłowiową miskę ryżu brak słów po prost i najlepiej żebyś robił bez przerwy przez 24 h na dobę.

Ludzie omijajcie ta firemka szerokim łukiem i nie dajcie się zabić umowami o pracę oni tylko oferują zlecenie!!! Ha na szczęście pracuje już za granicą i zarabiam 2300 EUR na miesiąc a Rawibox oferował mi 1500 netto ta firemka to śmiech po prostu nic poza tym!!!

K91

Ludzie ci wy gadacie?! Sa wszystkie składki! Chorobowe sa dobrowolne. Teraz zleceniodawca MUSI placic emerytalne, zdrowotne, wypadkowe i rentowe. Wprowadzacie ludzi w blad!

@K91

Dokładnie. Poza tym chorobowe, obojętnie czy na umowie o pracę, czy na zleceniu, zawsze jest opłacane przez ubezpieczonego.

jan_kowalski
@K91

Przy umowie zleceniu chorobowe liczy się ale dopiero po 3 miesiącach pracy a więc na początku nie ma opłaconej składki, emerytalne jest opłacane ogólnie umowa zlecenie (śmieciowa) nic nie daje.

@jan_kowalski

Jeżeli mieliście wątpliwości co do wysokości składek, jakie opłaca pracodawca, czy zwróciliście się z pytaniem do szefostwa? To ważne informacje i taka rozmowa zapewne rozwiałaby wszelkie wątpliwości. Jeśli rodzaj umowy, jaką otrzymałeś jest dla Ciebie nieodpowiedni, to czy pytałeś, jakie warunki musisz spełnić, aby dostać inny rodzaj umowy? Rozumiem, że chodzi o umowę o prace.

@Ewa

Żeby dostać umowę o pracę wystarczy być facetem. Nie potrzeba nawet żadnych umiejętności... Taka prawda, tylko faceci, kobiet się nie szanuje.

@Ewa

Wystarczyło upewnić się w ZUSie i niestety pracodawca nie opłacał składki chorobowej a składkę emerytalną opłaci dopiero po 1,5 mies pracy czyli umowa zlecenie i praca rozpoczęta 10.09 a zgłoszenie do ZUS od 01.10 czyli przekręt?!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Rawibox SA.
rawibox

Ponoć na Kamińskiego będą likwigowac

marsjanin

Niestety ale te negatywne opinie o rawibox to prawda!!!

Firma nie opłaca składki chorobowej na umowie zleceniu byłem sprawdzić to w ZUSie w Rawiczu do tego w pierwszym miesiącu nie opłacila składki emerytalnej ZUS będzie to wyjaśniane bo jest jakiś przekręt umowa zlecenie podpisana 10.09 a zgłoszenie do ZUS od 01.11. coś jest nie tak.

Jola

Witam. Czy oplacaja w rawiboxie wszystkie składki na zleceniu? Oczywiscie chodzi mi o spoleczne czyli rentowe, emerytalne, zdrowotne oraz wypadkowe. Bo wiem, ze o chorobowe musze sama załatwic. Pozdrawiam oraz prosze o rzetelna odpowiedz.

admin
@Jola

Nie, opłacają tylko emerytalne, umowa zlecenie nic poza tym, praca min 10 godz. dziennie

@admin

Wnioskuję, że jesteś pracownikiem firmy Rawibox. Wobec tego możesz podpowiedzieć nam, jakie warunki pracy panują w tym miejscu? Z czego Twoim zdaniem wynika, że firma nie opłaca wszystkich składek? Czy jest to wynikiem powszechni uznawanych w firmie umów zlecenie?

RB
@Jola

Tylko emerytalne masz opłacone na umowie zleceniu, chorobowego nie opłacają. Co do pracy to musisz przyjść i zobaczyć czy Ci się spodoba czy nie.

RB
@Ewa

Atmosferę tworzą ludzie pracujący że sobą ogólnie jest dobra. Przy umowie zlecenie opłacają tylko emerytalną nie opłacają składki chorobowej. Praca nie jest ciężka ale po ok 10 godzin dziennie.

@RB

Na zleceniu są wszystkie składki opłacane. Natomiast chorobowe jest dobrowolne dla zleceniobiorcy. Doedukujcie się.

@RB

Jeśli chodzi o wspominany typu umowy, zgodnie z obowiązującym prawem, rzeczywiście jest tak, jak powiedział @Mnhh. Czy Ty możesz powiedzieć nam coś więcej na temat atmosfery w firmie? Określiłbyś ją jako atmosferę wzajemnej współpracy? Pracownicy wzajemnie się wspierają i pomagają sobie? Czekamy na Twój komentarz.

Oli
@Jola

Witam, tak ja umowie zleceniu odprowadzania jest składka emerytalna (ZUS), chorobowe odprowadzane jest po 3 miesiącach pracy chyba że samemu się opłaci, wypadkowe tez ponieważ każdy pracodawca zobowiązany jest do płacenia składki wypadkowej.

@Ewa

Atmosfera... Jest dużo osób, które mają satysfakcję z rzucania innym kłód pod nogi. Nie polecam, naprawdę... Parę kobiet na Podmiejskiej dostało umowy o pracę, bo nikt nie chce już tam pracować. Doświadczeni pracownicy odchodzą, kobiety pracują tylko na umowę zlecenie (jedynie kilka dostało umowy). Zarobki tragedia, trzymają pijaków, a porządnym ludziom pozwalają odchodzić.

antek

Atmosfera i umowy zlecenie o pracę w tym zakładzie delikatnie mówiąc są nie na miejscu dotyczy to tego baraku po byłych GS-ach ul. Kaminskiego do tego zimno na halach i magazynie szczegolnie

Rawiczanin

Banda (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o umowy o pracę, zarobki marne, warunki pracy na Kamińskiego tragedia po prosty ludzi wykorzystują na maxa radzę omijajcie tą pseudo firmę szerokim łukiem!!!

@Rawiczanin

Nic dodać nic ująć prawda

Onn
@Rawiczanka

Podobno jeden magazynier pracował dwa tygodnie ZA DARMO!!!

prawnik
@Onn

Raczej nie mógł pracować za darmo bo kodeks pracy wyraźnie mówi że za pracę należy się wynagrodzenie. Jak pracodawca nie zapłaci wynagrodzenia to sprawę kieruje się do sądu pracy i wygrywa nie ma innej opcji. Jeśli okaże się że rawibox zatrudnia na czarno to sprawa już do prokuratury idzie !!!

Onn
@prawnik

A jednak to prawda. Nawet od niego nie chcieli nr-u konta bankowego.

RW

Oni mają bezczelność ogłaszania się że szukają ludzi do pracy na umowe a w zeczywistosci to umowa zlecenie tzw. śmieciówka bez opłacanej składki chorobowej!!!

ak

A ciekawe co się stało z Panem Cz....em z magazynu bo nie ma go od początku roku, podobno chory jest ktoś coś wie. Ogólnie widać było że gość za... lał w pracy w porównaniu do innych.

@ak

Dobrych ludzi zwalnia dyrektor produkcji a leserów i obiboki palaczy zostawia ależ cóż jeśli majster też (usunięte przez administratora) na to pozwala pali z nimi

ona
@ak

Ponoć zmienił pracę na dużo lepiej płatną i na normalną umowę bo miał dosyć umowy zlecenia i pracy bez wsparcia ze strony innych magazynierów.

@Rawiczanka

Jeżeli masz zastrzeżenia dotyczące współpracowników, zawsze możesz podzielić się nimi z szefostwem. Pamiętaj także, że na forum dzielimy się wyłącznie sprawdzonymi informacjami dotyczącymi warunków pracy w firmie. Plotki nie są wiarygodnym źródłem informacji i mogą wyrządzić więcej szkód niż pożytku. Czy ktoś wie, jakie benefity pozapłacowe są dostępne dla pracowników w Rawiboxie?

była pracownica

Praca w tej firmie nie pewna zatrudniają tylko na umowy zlecenie na Kamińskiego część ludzi pozwalniali przed świętami reszta umowy zlecenia nic pozatym

ona

Czy to prawda że Kamińskiego maja zlikwidować do końca 2019 roku, bo chodzą takie pogłoski na rawiboxie

Rawiczanin

Przy takich umowach i zarobkach jakie oferują to nie dziwię się że nikt tam nie chce pracować tyle w temacie. Oni już sobie wyrobili najgorsza opinie wśród ludzi i w necie wystarczy poczytać opinie

@Rawiczanin

Dyrektor produkcji traktuje kobiety z pogardą na Kamińskiego zimno śmieciowe umowy straszne omijajcie

aaa
@Rawiczanka

Bo jego iloraz inteligencji równa się zeru to typowy burak nic nie prezentujący sobą!!!

Omijajcie ta firmę szerokim łukiem, zero szacunku dla pracownika, wyzysk ludzi w pracy, umowy śmieciowe, kiepski zarobki, częste redukcje pracownikow.

cypisek

Rawibox to firma pokroju Euroconfort, Euroline czy Leithauser czyli liczy się wyzysk pracownika niskim kosztem (umowy zlecenie- śmieciowe) i kiepskim wynagrodzeniem za pracę tyle w temacie.

lol

W takiej Biedronce i Lidlu lepiej płacą i dają bony i paczki na święta!!!

magazynier

Czy opłaca się tam przyjść do pracy chodzi o Kamińskiego magazyn lub produkcja. Z tego co tu piszecie to umowa tylko zlecenie i nie ciekawie. jakie zarobki czy zarobię 2500 na rękę?, czy są bony i paczki na święta??? jaka atmosfera panuje w pracy???

Aanna

Ciekawe czy przedłużą umowy osobą na Kamińskiego bo chodzą słuchy po hali że będą zwalniać a trochę osób zaoewbe odejdzie sama do inne pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Rawibox SA - Rawicz

• Jak się pracuje w Rawibox SA?

Zobacz opinie na temat firmy Rawibox SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rawibox SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rawibox SA
3.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Podmiejska 14
    63-900 Rawicz