2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Armatis-LC Polska

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Armatis-LC Polska?

Armatis-LC Polska

Dzień dobry, w ramach naszej organizacji prowadzimy różne projekty, a każdy z nich ma odmienną specyfikę. Z tego powodu warunki, jakie należy spełnić mogą być różne dla każdego z nich. Przy każdej z ofert wskazujemy umiejętności oraz kompetencje, które należy posiadać dla danego stanowiska. To, czy umiejętności, którymi dysponuje kandydat są na odpowiednim poziomie, określamy w ramach rekrutacji. Jest to sprawny i kompleksowy proces, więc zachecamy do przesłania swojego zgłoszenia na wybraną ofertę. Pozdrawiamy, Zespół Armatis.

Pablo

Miec mocne zdrowie psychiczne!

Odbieracie możliwość pracy zdalnej w ciagu 1 godziny i kazecie z dnia na dzien wrocic do firmy gdzie nie ma miejsc! Czy Armatis zapewni zdalnym pracownikom jakaś alternatywe czy czekacie az wszyscy dobrowolnie sie zwolnia??? Nigdy nikomu nie polece tej firmy!

Agenci pracujący zdalnie zostali jednego dnia zmuszeni do powrotu do firmy. W ogolne nie szanuja ludzi!!! Omijajce jak najszerszym łukiem te firme!!!

akordeon

to prawda, ta firma to jakiś koszmar

Firma stracila w ciagu chwili wielu pracownikow. Z dnia na dzien kazali wrocic do firmy. Maja (usunięte przez administratora) na ludzi!

Konsultant Telefoniczny

Całkiem profesjonalna rozmowa w porównaniu z innymi na których byłem, przedstawione warunki współpracy, sporo elementów dotyczących obsługi klienta przez telefon i mojego nastawienia do tego rodzaju pracy. Wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania, sporo informacji o firmie, atmosferze. Wyszedłem z pozytywnym wrażeniem, na drugi dzień telefon, że zostałem zaproszony na szkolenie.

Doświadczenie, motywacja do pracy, przykłady zachowań w konkretnych sytuacjach z klientem.

Pytanie o prace

Cześć, na jakich projektach jest możliwość pracy zdalnej 100%? Chce aplikować, prosze o informacje. Pozdrawiam.

@Pytanie o prace

Dziękujemy za zainteresowanie podjęciem pracy w naszej firmie. Obecnie prowadzimy rekrutacje zarówno na projekty realizowane zdalnie, jak i stacjonarnie. W przypadku projektów stacjonarnych zwykle po odpowiednim okresie wdrożenia również jest możliwość zmiany formy pracy na zdalną lub hybrydową (jest to jednak kwestia zależna od specyfiki konkretnego projektu). Jeśli w ofercie widnieje informacja o pracy zdalnej, to będzie to również docelowa forma współpracy oraz szkolenia wstępnego. Jeśli takiej informacji nie ma, należy kierować się lokalizacją wskazaną w ogłoszeniu. Zachęcamy do przesłania aplikacji pod wybrane ogłoszenie, a Specjalista ds. Rekrutacji odpowiedzialny za dany proces odpowie na wszystkie pytania dotyczące lokalizacji oraz warunków współpracy. Z poważenim, Zespół Armatis

Xxx
@Pytanie o prace

Na pewno nie na ryanair

Klamcy!!!
@Armatis-LC Polska

Klamstwo!!! W 15 minut kazaliscie sie wszystkim wylogowac ze zdalnej i wrocic do firmy!!!!!

Zzz

CHORA FIRMA Pracownikom w ciągu 15 minut zostala odebrana możliwość pracy zdalnej. Liderzy dali opcje powrotu do firmy z dnia na dzień albo zwolnienia się!!!! W biurze w Krakowie i Warszawie juz nie ma mieć, chcą nas zeslac do Bielska Białej. TO (usunięte przez administratora) Nie polecam firmy!!!!

anonym

Uwaga jesli szanujesz siebie to nigdy nie zatrudniaj sie w tej firmie. To co sie tu dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Wszystkie negatywne opinie tutaj to prawda. Nie szanują pracowników, ciągle jakieś zmiany oczywiście na gorsze i na niekorzyść pracownika co najlepsze bez podpisywania żadnych umów. Masz w umówię napisane ze bonus będzie po wypracowaniu 80 godzin miesięcznie ale nagle zmieniają to na 100 godzin a najlepiej jak robisz 160 mimo ze w umówię jasno napisane jest 80. Patrzą tylko na wynik i jeżeli jesteś dobrym pracownikiem ale raz noga ci się podwinie to nie ma zmiłuj. Kolejna rzecz odebranie pracy zdalnej WSZYSTKIM pracownikom i nie nie z dnia na dzień tylko z godziny na godzinę. Decyzja zapadła o 17 i o 18 nie było już pracy zdalnej. O awansie można pomarzyć, nie ma żadnych awansów jedynie dołożenie obowiązków za niewielka dopłata. Naprawdę radzę unikać tej firmy. Każdego projektu.

Xxx

Firma z godziny na godzinę pozwoliła na odebranie pracownikom pracy zdalnej, która miała być dostępna do końca roku i była dostępna od 2 lat. Firma nie zapewniła ani złotówki na materiały do pracy, zero zwrotu za prąd czy eksploatacje komputera. Nie ma co liczyć na odprawę jeśli ktoś nie może pracować stacjonarnie. Nie warto sobie szargać nerwów na takie niskie zarobki

vork

nie polecam, odebrali prace zdalna z dni na dzien, skandal, zniszczyli projekt ryanair

Lotnik

Firma zapewnia niskie standardy pracy w stosunku do konkurencji, stawia na pracowników tymczasowych na umowach cywilnoprawnych. Armatis pokazał wielokrotnie, że nie zależy mu na wieloletnich pracownikach, nie warto w tej firmie rozwijać swoich kompetencji, gdyż nie daje Ci żadnej szansy negocjowania podwyżki - pensje są ustalane z góry i są równe dla wszystkich pracowników niezależnie od stażu czy umiejętności. Masz wpływ na swoją premię, jednakże wymaga ona bardzo ciężkiej pracy, w mojej ocenie niewspółmiernej do jej wysokości. Decyzje ważne dla każdego pracownika - szczególnie te negatywne - podejmowane są z dnia na dzień, np. redukcje stanowisk, które miały na celu pomoc wdrażającym się osobom czy rezygnacja z pracy zdalnej. Ta ostatnia decyzja została przekazana "na ostatnią chwilę", dosłownie godzinę po ogłoszeniu informacji, dostępy zostały cofnięte, a dla części pracowników było to równoznaczne z wypowiedzeniem - część osób nie mieszka w miastach, w których zlokalizowane są biura, nie ma zatem możliwości kontynuowania pracy. Z kolei na decyzję odnośnie podwyżek inflacyjnych czekaliśmy 6 miesięcy. Firma nie zapewnia podstawowych, jakościowych narzędzi do pracy, takich jak komunikator, poczta e-mail dla każdego pracownika, a nawet jest problem ze sprawnymi słuchawkami (w call centre!). Jedynym plusem pracy w tej firmie jest zespół, z którym pracujesz. Ludzie są niesamowicie życzliwi, wprowadzają niesamowitą atmosferę pomimo przeciwności z góry. Pracując w tej firmie jakiś czas, jestem świadkiem ile dobrych zmian zostało wprowadzonych z inicjatyw oddolnych. Podsumowując - praca na krótko, dla studenta - poznasz fajnych ludzi, rozwiniesz się w komunikacji, szczególnie w językach obcych. Mam nadzieję, że z ludźmi poznanymi w Armatis spotkam się w przyszłości gdzieś w innej firmie! Dotyczy dużego projektu dla linii lotniczej.

Zdalna

Cześć, pracuje na projekcie zdalnym dwa miesiące i jestem zadowolona Rekrutacja przebiegła szybko, dostałam rzetelne informacje i szkolenie też było bardzo konkretne Jeśli chodzi o zarobki to jest ok, szczególnie że odpadaja mi koszty za paliwo które ponosilam wcześniej

Kolega namawia mnie do złożenia cv i chwali projekt lotniczy. Czy ktoś może napisać jak wygląda taka praca? Czy jest ciężko? Czy atmosfera dobra? I czy istnieje możliwość pracy w domu? Proszę o opinię

Aztec
@Tomek

Ja nie z tego projektu, ale powiem Ci wprost, że na początku może być ciężko, ale przyzwyczaisz się szybciej niż myślisz. Jak wygląda praca – za szerokie pytanie, monotonna nie jest, tego możesz być pewien :P Atmosfera to IMO flagowy atut tej firmy, a czy zdalnie się pracuje... na projekcie Twojego kolegi z tego co słyszałem pracują zdalnie

@Aztec

Dziękujemy za podzielenie się opinią :) Pozdrawiamy, Zespół Armatis

Aztec

Tego dnia zakończyłem dziesięciomiesięczną współpracę z firmą Armatis i z czystym sumieniem stwierdzam że było super :D Myślę, że sam charakter pracy na słuchawce w dużej mierze decyduje o takich słabych ocenach jak tu, ale powiem wam że cały stres związany z obsługą klienta mija dosyć szybko (ludzie niestety jeszcze szybciej rezygnują :P) ... Albo jest to po prostu specyficzna praca dla wybranych, nie wiem. W każdym razie jestem pewny że każdemu warto spróbować, ja spróbowałem i nie żałuję. Co mogę powiedzieć o samej firmie? Były pewne mankamenty, głównie systemowe, ale nikt mnie tu nigdy z niczym nie (usunięte przez administratora) a atmosfera zawsze zapewniała uśmiech na twarzy :D

Widziałem ogłoszenia o prace do jednego projektu związanego z obsługa czatu i linii. Zastanawiam się czy aplikować. Czy jest możliwość pracy tylko zdalnie?

Podbijam
@Kandydat

Podbijam pytanie, czy jest mozliwosc tylko pracy zdalnej? Czy Armatis przeprowadza szkolenia zdalne? Jestem zainteresowany. Ofertę widziałem na pracuj pl. Czy grafik jest elastyczny?

@Kandydat

Raz jest gorzej, a raz lepiej ale projekt linii lotniczych zapewnia prace zdalną i ja jestem bardzo zadowolony z takiej pracy. Godzę ją ze studiami i życiem. Mam pomoc w każdej chwili, nie ważne o której pracuje. Nie wiem skąd tyle negatywnych opini. Stawki mogłyby być troszkę wyższe ale poza tym projekt jest w porządku.

Bardzo słabe pensje, dużo poniżej średniej na dane stanowisko. Brak podwyżek.

Armatis-LC Polska

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami opinią. System wynagrodzeń w Armatis jest konkurencyjny w stosunku do rynku. Wynagrodzenie zawiera nie tylko stawki podstawowe, ale również premie za realizację celów ustalanych dla konkretnych projektów. Cele są natomiast określane w odniesieniu do doświadczeń w podobnych projektach, aby były możliwe do osiągniecia. Dodatkowo, aby dobrze przygotować naszych pracowników do stawianych im zadań, poza treningiem wprowadzającym, każdego roku zapewniamy im średnio ponad 50 godzin szkoleń. Z poważaniem Zespół Armatis

pracownik projekt Orange

Fajna praca szczególnie dla studentów, nie ma problemu w kontakcie z przełożonymi, możliwość pracy zdalnej co jest dużym plusem a zarobki dość konkurencyjne w porównaniu do innych call center. Polecam :)

Miła atmosfera, współpracownicy i przełożeni są w porządku ale najbardziej cieszę się z możliwości pracy zdalnej. Armatis zdecydowanie tym wygrywa i w sumie to przyczyniło się do tego że zostałam w tej pracy po studiach :) Polecam choć zarobki mogłyby być wyższe. Projekt Ryanair.

Polecam

Jestem zatrudniony w Armatisie od ponad pół roku, i polecam te prace każdemu. Zarobki są dobre, nawet bardzo dobre w momencie kiedy ktoś się przykłada. Fakt faktem może nie od pierwszego miesiąca, bo wiadomo trzeba się nauczyć wszystkiego ale w moim przypadku po 3 miesiącach te wypłaty zaczęły wchodzić duże. Mega elastyczny grafik co bardzo mi odpowiada bo studiuje dziennie, i długo szukałem pracy która pozwoli mi połączyć naukę z zarabianiem na siebie. Kontakt z przełożonymi też jest super, dużo pomagają na sali, reszta zespołu też fajna. Czasem rzeczywiście trudno się dogadać z klientami ale no nie jest to coś za co odpowiada firma.

Zarobki

Bardzo niskie zarobki. Dostaliśmy podwyżki a następnie podniesiono nam obowiązki i zwiększono target. W takiej sytuacji zarabiamy mniej niż rok temu. Ciezko wyżyć. Poza praca zdalna nie ma nic fajnego. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Armatis-LC Polska - Kraków

• Jak się pracuje w Armatis-LC Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Armatis-LC Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armatis-LC Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 19 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Armatis-LC Polska?

Kandydaci do pracy w Armatis-LC Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.