Opinie o Centrum Medyczne Damiana w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Medyczne Damiana. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Medyczne Damiana o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Damiana w Warszawa

NowyPracownik55

Od poniedziałku zaczynam szkolenie w CMD na dziale CC w Radomiu. Pracuje może ktoś tu? Jak to wszystko wyglada?

@NowyPracownik55

Większość komentarzy jest o Radomiu te ze świnkami więc uciekaj póki możesz nie warto chyba że chcesz mieć nerwicę

Jabuu
@NowyPracownik55

Polecam jak najszybciej poszukać innej pracy.. poczytaj opinie. W CC jest coraz gorzej :(

@NowyPracownik55

Będzie dobrze nie taki wilk straszny...

Kasjer007

Lepiej pracować w Lidlu albo Biedronce. Lepsze pieniądze i lepsza atmosfera.

Nie polecam
@NowyPracownik55

Polecam zarezerwowac juz dzisiaj termin do lekarza psychiatry. Okad odeszli stamtad pracownicy wieloletni i zastepca kierownika kest jeden wielki (usunięte przez administratora) balagan (usunięte przez administratora) kila i mogila. Jak bedziesz miec problem z czymkolwiek nie bedziesz mogl na nikim polegac wiec uwazaj! Kierowniczka bez wiedzy merytorycznej i ogolnie bez wiedzy jakiejkolwiek..lider w radomiu ma swoje 2 sluguski ktore maja uszy w kazda strone wywrocone wiec nawet jak powiesz cos nie tak na ich krolowa radomska badz "warszawska" masz przewalone. Wspolczuje wyboru pracodawcy i zastanow sie zanim tam wejdziesz. I badz czujny bo przez pierwszy dzien beda robic dobra mine do zlej gry. Zeby tylko zapchac dziure konsultantem zeby lider dostal premie z twojego ciezkiego naparzania polaczen a kolejki sa po 50 osob oczekujacych i ani chwili wytchnienia bo po 3 sek wpadnie Ci kolejne .. wielkie powodzenia!

@Nie polecam

Pracownicy wieloletni mieli mysleli ze kazdy będzie ich prosił na kolanach o pozostanie niestety tak się nie stalo i stąd ten bojkot.Jak wszyscy tęsknią za zastępca kierownika powinni na znak solidarności sie pozwalniać dopóki pracowała nikt dobrego słowa na jej temat nie powiedział a teraz wielka tesknota sie w Was odezwala.Pozwalniajcie się jak Wam praca nieodpowiada i po problemie nikt nikogo na siłę nie trzyma

To jest gruba przesada
@Kasjer007

To czemu tam nie pójdziesz? Wynocha i daj pracować ludziom a nie siejesz jad.

Ola

Moze sie przedstawisz?jest Ci tak wspaniale bo nic nie robisz robia to za Ciebie inni ludzie a zbierasz kase nikt ci nawet czesc nie mowi jak wchodzisz na sale jestes bezkarna pani liderko bo przeciez wiadomo ze to ty panno o :) dobrego slowa nie da sie o tobie powiedziec jak to jest byc az tak nielubiana?

Kobieta Pracująca

Masz racje! Lepiej postawić na ilość a nie jakość. Na bylejakość jaka jest teraz reprezentowana. Ja pracuje w oddziale w Radomiu i wiem ze nigdy nie bylo tu na miejscu wpacia merytorycznego i dbania o jakosc i nigdy nie bedzie. I nigdy nie powiem na glos swojej opinii bo mam stala prace i zobowiazania i nie moge sobie pozwolic na dzien bez pracy. Nie mam tez 20lat i nie jestem studentka zeby zmieniac co juz robote albo miejsce zamieszkania i prace. Teraz siedze robie swoje i wychodze. Jest tylko jedna liderka z warszawy na ktora moge liczyc a reszta niestety nie ma do takiej funkcji drygu. Tu nic nie powiem bo jest dwoch kapusiow. A co do mowienia dobrego slowa to wiadomo jak jest. Zawsze sie narzeka. Nikogo sie nie chwali. Bo pewne osoby traktuje sie jak swego rodzaju stabilizacje. Zawsze sa. Zawsze pomoga i daja poczucie bezpieczenstwa. Dopiero jak kogos zabraknie to ze zdwojona sila widac nieudolnosc pozostalych. Kazda kopia, nawet najlepsza, to tylko kopia. A jezeli teraz w najlepszej komitywie zyja osoby ktore sa mlode stazem pracy, niewiele wiedza a uwazaja sie za wszechwiedzace i wszechmocne to reszta zagryza zeby i skupia sie na robocie. Kiedys to bylo miejsce do ktorego chodzilam chetnie. Teraz to zaklad pracy. Chronionej. A chroni tych co do pracy maja dwie lewe rece

Konsultantka
@Nie polecam

Niestety brak miejsc u psychiatry wszystko juz zarezerwowaliscie(usunięte przez administratora)

agent007
@To jest gruba przesada

Skoro to jest Kasjer 007 to znaczy ze juz tam pracuje w Lidlu czy Biedronce..i jak pisze lepiej zarabia, w czym jest wiec problem?

Jaka ja

Praca w Rehabilitacji?na Recepcji? Moze ktos chce sie poczuc jak w bajkach Andersena? Zapraszam na 3p do Dzialu Call Center tam odchodza istne Gwiezdne Wojny. Moze kierowniczka sie wypowie dlaczego taka rotacja w zespole? Na pewno nie dlatego ze sciany sa brudne albo krzesla upocone czy express skradziony z oddzialu polozniczego Medikałer smierdzi zsiadlym mlekiem.

Agatha
@Jaka ja

Kierownik...chyba tylko w stopce maila. Zero szacunku wsrod zespolu, zero wiedzy, zero wsparcia. Taka marioneta w rekach Pani Dyrektor. Ale wiadomo, że takie w korpo to najbardziej w cenie. Wszystko zrobi, nie ma własnego zdania. Takim człowiekiem najłatwiej manipulować. A Pani Dyrektor przecież uwielbia pionki w tej swojej wielkiej grze. Ja już przeżyłam tlumaczenie pani kierownik w temacie rotacji i ciągłych szkoleń. "No to niech mi zarząd, jak taki mądry, wskaże call center w którym nie ma rotacji". Mądra w swoim akwarium. Poza nim z podkulonym ogonem przemykająca jak cień korytarzem.

M.G.
@Agatha

Pani Kierownik to była najtańsza na rynku, więc tylko dlatego pracuje. Zresztą Pani Dyrektor nie pozwoliłaby sobie na porażkę po zatrudnieniu poprzedniego kierownika Call Center. Sama też trzęsie portami przed Mcov. Co jak co ale obecna kierownik CC przynajmniej nie chla i na imprezach integracyjnych nie ląduje w krzakach z kim popadnie. A później z rozwalonym łbem nie leczy moralniaka udając, że niczego nie pamięta. Po swoim poprzedniku to jest w porządku. Idealna jako wykonawca poleceń z góry. Beznadziejna dla pracownika ale dla własnego przełożonego złotko.

Notak

Stracone lata w tej firmie. Ale to juz bylo. Wspolczuje tylko tym co tam zostali, siedza i narzekaja ale pracy nie zmienia bo tak wygodnie, bo swoje niepowodzenia i frustracje najlepiej wyladowywac w pracy zenada. Stadko zgorzknialych babeczek w kazdym dziale zaczynajac od daku konczac na rehabilitacji .. a siedzcie tam jak te kury na kurniku. Wierze w karme i mam nadzieje ze do Was wroci do Ciebie dyrektorko do Ciebie kierowniczko i do Ciebie koordynatorko..dotknelo? To dobrze bo w tym poscie chodzi o Ciebie :) nie zycz3 nikomu pracy w tej firmie. Inaczej matki dyrektorki kierowniczki i koordynatorki czy chcialybyscie by wasze dzieci pracowaly w tej firmie? Nie musicie odpowiadac :) Z Damianem przez cale zycie.

Musztarda po obiedzie

Ta osoba już chyba do pracy nie przyjdzie,(usunięte przez administratora)trudno o odpowiedzialność. Szkoda dziewczyny ale regulamin regulaminem do pracy przychodzimy trzeźwi

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Medyczne Damiana? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Inspekcja

W Call Center w radomiu na stanowisku konsultanta pracuje osoba która spozywa alkohol. Każdy czuję zapach i szepcze. To się kwalifikuje do inspekcji pracy

PIIIIP
@Inspekcja

W Warszawie też byli Konsultanci którzy walili sake. Jeden wylądował w punkcie interwencyjnym a drugi kopnął innego pracownika bo był na rauszu. Tu się wszystko zamiata pod dywanik. Za uderzenie innej osoby po alko w pracy kierowniczka zaprasza do akwarium i sie trzęsie ze strachu. Dywan jest wielki. Radomskiego pijaczynkę też pomieści. Wszystko zamieść. I udajemy że wszystko jest ok

poczatkujacy

ja jestem bardzo zadowolony z pracy w centrum rehabilitacji. kiedys nie bylo mozna uczyc sie i doskonalic zawodowo tuz po studdiach w tak renomowanym osrodku. mozna uczyc sie zawodu, mozna uczyc sie kultury pracy. ekipa pracownikow bardzo spoko, kierownictwo - nie przeszkadza w pracy, moze dlatego ze nie zna branzy-nie jest z branzy? ogolnie bardzo cieszy mnie to ze moglem pracowac w tym miejscu, dzieki temu w innych klinikach na starcie jestem lepiej oceniany, bo moja pierwsza praca w CMD. dodatkowo bardzo mile sa dziewczyny w rejestracji, ogolnie kultura pracy jest spoko. mozna bardzo szybko obyc sie ze STEKANIEM i KWEKANIEM korpo - pacjentow, bo oni placa cale 60 zl i maja bez limitu rehabilitacje. dzieki takiemu "obyciu" mozna pracowac z podniesiona glowa w innym miejscu, bo juz nic nie zrobi na mnie takiego wrazenia, jak wlasnie praca w CMD.

Fango
@poczatkujacy

Super, że tak wychwalasz CMD. Jak widać sama DOBRA ZMIANA. Pracowałem lata i kiedyś to był cyrk. A może dalej jest cyrk a opinia tak "rzetelna", że szkoda gadać. Za moich czasów jak coś schrzaniliśmy na rehabilitacji to ratunkiem było CMD Wałbrzyska. Zawsze Pacjenta np. poparzonego po zabiegu fizyko można było ogarnąć w szpitalu. Nie było takiej rotacji wśród pracowników a i dla Pacjenta był czas. A nie jak później, że kineza po 20min. Kierownictwo nie ogarniete to fakt. Jedna podstarzała, szukająca materiału genetycznego wśród pracowników ochrony. Druga tak sfrustrowana, że odreagowywała na pracownikach recepcji. I jeszcze trzecia, najmłodsza która świrowała non stop z jednym z rehabilitantów. Więc recepcjonistki puszczone samopas. Jak ktos przychodzi do pracy odbębnić szychte to praca, jak każda inna. Ale jeżeli chcesz sie czegoś nauczyć, poza pracą na czas, to nie polecam. Podziwiam odwagę do umieszczania tak cudownych opinii. Od razu widać ze to jakiś fejk.

Recepcjonistka

pracowałam na recepcji rok, wiec trochę mogę na ten temat powiedzieć. Ogolnie- jeżeli masz mocne nerwy i nie przejmujesz się pretensjonalnymi ludźmi- po stronie kierownictwa, pielęgniarek ale również pacjentów, to może wytrzymasz dłużej niż ja. Kierowniczka zwala wszystkie swoje obowiązki na recepcje, to co jest napisane w wymaganiach w ogłoszeniu o prace to jest zaledwie 1/100 tego co trzeba będzie tam robić. Pani kierownik potrafi jednego dnia na ocenie kwartalnej zrównać kogos z ziemia, natomiast za trzy dni powiedzieć, ze jest świetnym pracownikiem i kogos takiego potrzeba jej w zespole! Nie potrafi pomoc w ŻADNEJ SYTUACJI- ani tej z ciężkim pacjentem, ani tej związanej z systemem/rozliczeniami. Ogolnie, jeżeli nie chcesz zepsuć sobie nerwów to nie polecam. Do tego dochodzą również niesamowicie pretensjonalnie lekarze, które wszystkie swoje problemy odbijają na recepcji

Byłam jakiś czas na rozmowie na stanowisko Konsultantki telefonicznej. Od poczatku cos nie tak. W ogloszeniu adres Cybernetyki 7, w rzeczywistosci 7b. No kto to opracowuje? Te ich ogloszenia? Rozmowe prowadzila jakas osoba, ktora sie chyba uczyla, trzesła się jak osika, rece jej latały a i okulary z nosa mało nie spadły. Praca i wymagania hoho, ale jak przyszło do tematu zarobków to spłonęła rumieńcem. Nie dziwie się rekruterce, że proponując takie stawki jest jej wstyd. Nie zdecydowałam się na prace. Nie za te pieniądze w Warszawie. Dodatkowo pokój rekruterki i biuro...no cóż. Typowe call center. Obskórnie, bez pomysłu, boksy a w boksach pochowani ludzie.

Kazimierz
@Anna

Rozumiem, że nie zdecydowałaś się na zatrudnienie ze względów finansowych. Czy mogłabyś napisać na jakim poziomie była zaproponowana pensja i czy miałaś możliwość uzyskania dodatków, które podwyższyły by jej wysokość?

przez cale zycie z damianem..

niekompetentne, ospałe studentki w rejestracji, studenci na sali rehabilitacji - brak kompetentnych fachowców. . nie da się pracować w warunkach chaosu, dziwie się ze tak długo tam pracowałem.. po kilku miesiącach każdy zauważa ze wstyd tam pracować ..

Izabela
@przez cale zycie z damianem..

@przez cale zycie z damianem.. Chyba dobrze, jeśli to miejsce pozwala na zdobycie doświadczenia zawodowego i zatrudnia studentów. Napisz, czy są realizowane podwyżki w Centrum? Będę wdzięczna.

Belaiz
@Izabela

Zatrudnianie studentów? I ich uczenie się na pacjentach, którzy płacą za zabieg rehabilitacyjny pełną kwotę i nie wiedzą, że ktoś dopiero się uczy? No świetny pomysł Izabelo! I traf np. do takiego uczniaka rehabilitanta jak jesteś po urazie lub operacji. Na pewno dojdziesz do pełnej sprawności!

Magdalena
@Izabela

Student ma prawo uczyć się na praktykach , a nie przy łóżku pacjenta na samodzielnym stanowisku bez nadzoru . I jeszcze dumnie rozmawiać o terminie obrony dyplomu oraz, o żądania podwyżki . Ciekawe, że są jeszcze takie miejsca ze to tak działa. Osobiście nie jestem zadowolona, że w ramach abonamentu obsługuje mnie mało kompetentny student, a na łóżku obok doświadczony rehabilitant pracuje .

Czy Centrum Medyczne Damiana organizuje staże dla studentów?

Tak

Raczej wolontariat za miskę ryżu. Akcja humanitarna tylko z niehumanitarnym podejsciem do ludzi

Hejt to nie opinia. A co jeśli opinia ocierajac się o hejt mówi 100% prawdę?

wieslaw

Niestety opinia moja nie jest pozytywna.Panie pracujące w rejestracji chyba nie wiedzą co maja robić.Zarejestrowanie pacjenta na wizytę trwa ponad 15 minut.Udzielne księżniczki w rejestracji nic ztego nie robią.Moja noga już tam na pewno nie stanie.Nie bedę płacjł za dziadostwo.

@wieslaw

@wieslaw Takie uwagi warto skierować bezpośrednio do Centrum Medyczne Damiana. Znalazłam właśnie ogłoszenie o pracę na stanowisko recepcjonisty https://www.gumtree.pl/s-oferty-pracy/centrum+medyczne+damiana/v1c8q0p1. Napiszcie proszę jak wygląda rekrutacja i czy ten pracodawca przyjmuje bez doświadczenia zawodowego? Z góry dzięki.

ciekawy
@Izabela

Uwagi? To raczej krytyczna opinia. A zglaszac w jakim celu? Przeciez oni wszystko wiedza i nic nie robia aby poprawic sytuacje. Kolejki rejestracji jak w panstwowej przychodni... albo nawet gorzej.

Lila

Nie polecam pracy w CMD- CC Warszawa. Praca kłopotliwa i uciążliwa. Trzeba dzwonić w sprawie pacjenta do lekarza lub pielęgniark czy jeszcze gdzieś tam; dopytywać itd. Praca w trybie zmianowym - godziny 7-21, różna ilość godzin w jednym tygodniu: 12, 8, 10 godzin. Potem z tych zmian dochodzą wolne dni pod koniec miesiąca. Mi to absolutnie nie odpowiadało. Wolę pracować po 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Nieustanne kolejki, presja na wyniki (produktywność czy wydajność - już nie pamiętam). W moim przypadku pani kierowniczka podczas rozmowy kwalifikacyjnej rozminęla się w dwóch kwestiach z prawdą.. Biuro brzydkie, krzesła - kategoria vintage, nieestetyczne ścianki wokół stanowiska pracy, stare zawieszające się komputery - dziwne, że to osobom odpowiedzialnym nie przeszkadza. Na tym samym piętrze jest inna firma i widać ogromną różnice. Biuro to wizytówka firmy. Przychodnia na ul. Wałbrzyskiej też wymaga odnowienia budynek jest brudny (chyba jakoś oszczędzają czy jak). Spotkania zespołu w brzydkiej sali szkoleniowej. Zarobki kuriozalne 1800pare złotych netto. Jeśli ktoś się decyduje na tę pracę to na kilka miesięcy. Potem może się ta praca odbić na zdrowiu, no i można potężnie zubożeć. Czasem było słychać - tak tak nawet w najdalszym kącie tej sali - jak obie koleżanki liderki niezbyt dyskretnie śmieją się z czyjegoś błędu. Warto zwrócić uwagę na ustawienia rodzajow połączeń, bo to przełoży się na Twoją pracę. Plusem jest umowa o pracę i dojazd od metra, pakiet medyczny jest ale kiepski z dużą dopłatą. rodzaj pracy - typowe call center. Aha, i jest karta multisport. Ogólnie szkoda czasu.

Milena
@Lila

I te testy wiedzy merytorycznej. Test po okresie próbnym i testy co miesiąc. Kiedyś na papierze jak w szkole, później na kompie. Pani kierownik jakby usiadła do takiego testu to by miała 10% a od pracowników wymagali 90% czy tam 95% już nie pamiętam. I wciskanie pakietów Pacjentom. A może pakiecik? A może będzie Pan więcej korzystał? A może wyniki będą złe i będzie potrzebna kolejna konsultacja? Nie nie tak generalnie to życzę "zdrowia" ale weź kup Pan pakiet. Będzie z 8-10zł brutto prowizji!

Szymon
@Milena

Zaciekawiłaś mnie swoim komentarzem o rzekomych testach wiedzy merytorycznej, które przeprowadza firma Centrum Medyczne Damiana. Zastanawia mnie, co w przypadku kiedy zatrudniony pracownik z takiego testu osiągnie mniejszy wynik niż 90%? Będą wyciągane z tego jakieś konsekwencje? Sprecyzuj, proszę komentarz w tym zakresie.

Milena
@Szymon

Niewiele. Kierownictwo aktualnie nie wyciąga żadnych konsekwencji bo nie ma ludzi do pracy. Jest wręcz więcej profitów niż dawniej. A i podwyżki po 2 razy, żeby tylko nie odchodzić. Obniżono wymagania na karcie coachingowej. Tak, że niedługo to wystarczy się przedstawić w rozmowie i z 200zł wpadnie. Generalnie jak ktoś przychodzi tylko po hajs to może siedzieć dzień i noc i hajs się będzie zgadzał. Jak ktoś oczekuje od pracy więcej, liczy na jakiś rozwój czy ścieżkę kariery to nie ma tu czego szukać.

500+
@Milena

Co racja to racja. Dobra passa trwa. Premie i po 500zł co wcześniej było nie do pomyślenia. Więc nic tylko korzystać :-) teraz nic nie jest winą call center o call center w dobie kryzysu personalnego trzeba zadbać. Na stołkach idioci nie siedzą. Wszystko pewnie się skończy przy planowaniu kolejnego budżetu, otwieraniu nowej przychodni albo po zewnętrznym audycie. Zresztą będzie badanie opinii pracowników. Czymś mordki trzeba pozamykać. A najlepiej hajsem. W to mi graj :-)

Xx
@500+

"Milenka" ty trolu nie mozesz przebolec ze w tym miesiącu byli lepsi? Wszyscy ciężko zapracowali na swoje premie. Brak opóźnień, wzorowa frekwencja i bezbłędne rozmowy to tylko kilka rzeczy które składają się na premię i dobrze o tym wiesz więc nie pisz farmazonow że premie są za " dzien dobry". P.s. jakbys nie zauważyła "szymonek" jest osobą ze stołka co widać jak na dłoni po stylu komentarzy. A jak chcesz robić karierę to chyba raczej nie ta branża :) niektórym to się nigdy nie dogodzi dają źle nie dają też źle. Proponuję wziąć się za robotę a nie zionąć zawiścią bo ktoś ma więcej. Gratuluję wszystkim którzy zgarneli premię.

XxYyZz
@Xx

Szymonek jest pracownikiem serwisu podtrzymującym dyskusję Ty bystrzacho!

@XxYyZz

@XxYyZz Zauważyłam, że w internecie jest dużo ogłoszeń o pracę w firmie Centrum Medyczne Damiana https://www.gumtree.pl/s-oferty-pracy/centrum+medyczne+damiana/v1c8q0p1. Możesz mi odpowiedzieć czy ta firma wymaga doświadczenia zawodowego na dane stanowisko? Czy gwarantuje jakieś szkolenia?

Nowa

Odeszłam od razu na etapie szkolenia. Niestety większość z tych rzeczy to prawda. Spokojnie nie można iść do kuchni czy na papierosa, bo łeb pęka od "opowieści" co robić i na kogo uważać. Pracownicy sfrustrowani i niezadowoleni. Po co się męczyć...

Szymon
@Nowa

Nie miałaś żadnych nieprzyjemności z uwagi na to, że zrezygnowałaś z pracy w tej firmy już na etapie szkolenia? Ciekawi mnie, czy osoba, która rezygnuje w taki sposób, nie ma zobowiązań wobec firmy Centrum Medyczne Damiana za czas poświęcony na dotychczasowy etap szkolenia. Odpowiedz, proszę, jak to wygląda.

Alfa
@Szymon

Umowy nikt nigdy nie dostał pierwszego dnia pracy. Jak zrezygnujesz przed podpisaniem świstka to na szkoleniu przesiedziałeś na (usunięte przez administratora)

KRZYK W CC

Czas najwyższy skończyć te wzajemne obelgi i oskarżanie się co kto napisal i kto się kryje pod którym nickiem.Kazdy wyraził swoje zdanie i zrobiło się tylko gorzej .Pomyślmy chwilę co nam tak naprawdę to dało.Osoby które odeszły nie wrócą dla jednych to smutne dla innych miłe-takie życie każdy ma swoje zdanie na ten temat ale my co zostaliśmy zróbmy cos wspólnie zeby pracowało się milej i przyjemniej,nie musimy sie na wzajem wychwalać nawzajem i raptem tworzyć kręgu wzajemnej adoracji ale pamietajmy ze to my tworzymy to miejsce!!!!Nasze kłótnie między sobą wzajemne obelgi napewno nie pomogą nam poradzić sobie z sytuacją jaka teraz zapanowala.Nie jest winą ani moją czy Twoją że ktoś się zwolnił to oni podjęli taką decyzję i my nie mamy na to wpływu.MY MUSIMY WALCZYĆ O SIEBIE a napewno brak wspolnego porozumienia w tym nie pomorze.Zastanowcie się czy warto i co nam to dało do tej pory....

Magda
@KRZYK W CC

No coz trzeba bylo zrobic spotkanie zespolu i nieprawda ze pisza te opinie pracownicy ktorzy juz tu nie pracuja!ja pracuje nadal i uwazam ze firma stracila tylu wspanialych pracownikow z doswiadczeniem i wiedza merytoryczna. To Ci ludzie tworzyli to Call Center ja teraz przychodze do pracy bo przychodze ..jak robot..maszyna jak tamagotchi i o to wam drogie kierownictwo wlasnie chodzilo..a wszystko zaczelo sie przez zazdrosc..czyja zazdrosc chyba nie musze wymieniac inicjalow

Swetwiki

Na recepciji zarobki wysokośc1700-1800zl na rękę, a pracy duzo, czasem nie ma kto zmienić żeby wyjść do łazienki czy zjeść obiad. W dodatku odpowiedzialność za pieniądze i awantury z pacjentami na porządku dziennym. Mam porównanie;lepiej poszukać miejsca w jakiejś mniejszej przychodni lub np stomatologii -tam płacą llepiej i jest czas dla klienta

Dwórka we dworze

Czy to oficjalna odpowiedź z profilu Pracodawcy? Bo wydaje mi się że nie. Jeżeli kadra menadzerska wypowiada się w ten sposób o byłych czy obecnych pracownikach...Że stanowią tło... pamiętaj, że bez takiego tła sama wypadasz bardzo blado. Poza tym obejmując takie stanowisko dobrze wiesz, że inni obserwują każde zachowanie, każdy ruch bo jesteś na czele zespołu. A jeżeli nie umiesz nabrać dystansu to może również to miejsce nie jest dla Ciebie? Jako menager nie powinno się wypowiadać negatywnie o współpracownikach. Czy to byłych czy obecnych. Bo stosunek do współpracowników tworzy wlasnie atmosferę. A jak teraz piszesz, masz ich gdzieś to nie ma się co dziwić, że ich podejscie jest podobne. Bycie odseparowaną jednostką lub w gronie dwóch koleżanek stworzyło już taką barierę, że żadnym słowem i udawanym uśmiechem niczego nie zmienisz. A szkoda.

SZOK

Obserwuje od jakiegos czasu te wpisy bo mialam zacząć tu prace ale po tym wpisie sie mocno zastanawiam czy chce pracowac w firmie gdzie przelozony traktuje tak swoj zespol. Pani pracownicy są dla Pani nic nieznaczacym tłem?? Pogardza Pani pracą w infolinii? Przaciez sama Pani tu pracuje. Odebralam to ze traktuje Pani swoj zespol jak ludzi gorszego sortu mowiac ze nie maja przed soba zadnych perspektyw, podburza jednych na drugich i nagabuje do zwolnienia sie z pracy, mowi ze sa prostakami??? Podpisuje sie swinka?? OMG co sie dzieje w tej firmie. Mocno sie zastanawiam nad tym czy jutro sie tam pojawic. Jestem w szoku ze przelozony wypowiada sie publicznie w ten sposob. Jestem sklonna uwierzyć ze wszystko co pisali poprzednicy o Pani jest prawda.

Ewaewaewa

Nam chociaż odpowiadają 'cześć' po wejściu do pracy a ty zakłamana liderko nie masz szacunku u pracowników. Taka jesteś mądra bo masz poparcie kierowniczki! Po trupach do celu! Komuś innemu zabiorę ale wezmę dla siebie! Zwolnienia? Ty w każdy poniedziałek bralas l4 a później szlas do knajpy ze znajomymi! Żałosne

Truth

Nareszcie nazwalas rzeczy po imieniu ,ciekawe jak tetaz czuja sie komentatorzy zdarzen, czy rownie latwo jest przeczytac prawde czy pisac o innych klamstwa

@Dwórka we dworze

Przy wszystkich innych epitetach ktore tu padaly bycie tlem jest subtelnym okresleniem. Ale to krytyujesz nie zauwazylas obelg pod postacia swinek i suk,na to nie zareagowalas.Moze badz bardziej obiektywna.

Pracownica
@SZOK

Przykro że odebrałaś takie wrażenie ze pisze to lider ale mogę Cie zapewnić ze to nie ona.

emka
@SZOK

hej przyszła ew koleżanko,jako osoba już tu pracująca czyli w CC Radom mogę Ci tylko powiedzieć - nie sugeruj się opiniami z forum,jak wiesz internet wszystko przyjmie,po prostu zacznij pracę,poznaj ludzi,wyrób sobie własne zdanie i wtedy zdecyduj czy to praca dla Ciebie czy nie

Bunng
@SZOK

Również głeboko się nad tym zastanawiam :)

Nie moze tak byc
@Truth

Nie ma znaczenia my szare mrowki robotnice mozemy sie wypowiadac na temat tego w jakikolwiek sposob. Liderka nie powinna uzywac sformulowania ze ludzie sa tylko tlem!pokazuje prawde o tych wszystkich sytuacjach. Brawo! A Ty jestes jedna z tych dwoch ktore obsadzily sie wokolo niej przy korytku i zastanow sie 2 razy zanim napiszesz i staniesz w obronie liderki ktora nazywa ludzi nic nie znaczacym tlem..to jest menager i nie ma prawa na forum sie tak wypowiadac.Inni wylewaja frustracje i zale bo sa to wieloletni pracownicy Ty nie masz prawa sie wypowiadac bo za krotko tu pracujesz ..poza tym jakby nie patrzec tez jestes tlem ktory pracuje na jej premie. My mrowki robotnice mozemy narzekac dowoli ale prawdziwy menager powinien wyjsc z twarza i POWINNA GO OBOWIAZYWAC KULTURA wypowiedzi i szacunek do ludzi do zespolu z ktorym pracuje czytajcie wszyscy w takim razie ile znaczycie dla tej liderki jestescie tylko tłem JESTESMY TYLKO TLEM.

Mam już dosyć tych opinii, dosyć chamska to że jesteście anonimowi nie zwalnia Was z pokazania właśnie kultury osobistej i kultury wypowiedzi, obie strony przeginają, zakończymy tą dyskusyjne i bierzcie się do pracy, lider powinien być oparciem dla pracowników i powinien być ponadto wszystko, to są tylko wypowiedzi większości osób których już nie ma po co brać je do siebie i jeszcze je komentować?!!! A pracownicy powinien rzetelnie wykonywać swoją pracę jak dotychczas było, każdy ma swoją paczkę znajomych przy których czuje się najlepiej tak jak w życiu nie można uwielbiać wszystkich. Proszę aby więcej nie komentować już na tej stronie i dać nam wrócić do normalności dnia codziennego. Jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia do czyjejś pracy niech mu to powie w cztery oczy a takowa osoba niech nie unosi się honorem tylko spróbuj przyjąć uwagi i potraktować to jak lekcje praca w Damianie stawia przed nami codziennie nowe wyzwania łatwiej je pokonywać razem- przełożony i pracownik. Pokażmy nowym osób że można na nas liczyć i że nie jesteśmy ludźmi zawistnym bo każdy z nas jest różny ale razem tworzymy jedną całość która wzajemnie się uzupełniaj wierzę że będzie dobrze.PROSZE WRÓĆMY DO NORMALNOŚCI I PROSZĘ NIE DODAJCIE JUŻ KOMENTARZY KTORE SĄ ZBĘDNE I RANIĄ INNE OSOBY.POZDRAWIAM

CMD

Zgadzam się żyjmy normalnie hejt rodzi hejt

Ktos

Wszyscy narzekają na wszystko na ludzi na armosfere na kierownikow.Dziwi mnie tylko dlaczego wszyscy tam pracuja ja jak mi praca nieodpowiada i nie chodze do niej chetnie to się zwalniam.Pamietajcie ze to Wy tworzycie atmosfere w pracy i noe sądzę żeby wszyscy byli bez winy.Uprzedzajac komemtatze nie pracuje w Centrum Medycznym Damiana

B.
@Ktos

Zwolnilo się całe mnóstwo osób i będą się zwalnaic nadal bo nic nie zmienia się na korzysc pracownila

Truth

Forum ściągnęło frustratów ,którzy jeśli nie zdobyli wymarzonego stanowiska i władzy postanowili firmę i jej pracowników obsmarować publicznie na forum nie ujawniając swojej tożsamości ,tchórze ponieważ publicznie pod swoim nazwiskiem nie mieliby odwagi tego powiedzieć.Uważa,że to również osoby które odeszły z tej pracy bo nie umieli upomnieć się o swoje i wygodniej było uciec.Żyjcie więc już swoim nowym cudownym życiem i nową wspaniałą pracą ,po co wracacie jeszcze żeby się wyżalić. A może jednak Was boli że opuściliście tą firmę i dlatego sądzicie że takimi wpisami zaszkodzicie osobom tu pracującym. Bez Was firma będzie istniała ,nie ma ludzi niezastąpionych.Zajmijcie się swoim obecnym życiem lub odważnie wyraźcie swoje opinie lecz nie anonimowo.Więcej odwagi i szczerości.

O.n.a.
@Truth

Podpisano. Odważny Gall Anonim. Albo Gallina Anonima :-) negowanie faktów nawet za te 500-600zł podwyżki niewiele da i niewiele zmieni. Ja tu pracuje, nigdzie się nie wybieram. Ci co odeszli to już mają prace i dawno zapomnieli o tym darze niebios jakim jest praca w CMD. Zazdroszcze ale sama będę siedziała. Zdziczałam tu. Nigdzie się nie odnajde i nie mam odwagi na zmiany.

Jola
@Truth

Jestem obecnym pracownikiem i wstrzymywalam sie od udzielania sie tutaj na temat pracy w call center..ale nie bede milczec ..nie jestem osoba ktora jest konfliktowa jestem obserwatorem i jedno moge powiedziec ze to co sie teraz dzieje w tym dziale to jest opomste do nieba wolajace..tak zle nie bylo nigdy NIGDY jest nielad niczego nie mozna sie dowiedziec kierowniczka ucieka i sie nie dziwie nie spodziewala sie takiego obrotu sprawy ..zaluje ze wszyscy Ci co odeszli juz nie pracuja bo oni tworzyli ten zespol i nie dziwie sie ze siw tu wypowiadaja i przestrzegaja inne osoby przed praca tutaj ..ja siedze poki co cicho bo obserwuje bacznie co sie siedzie!do czasu a to co pisza tu ludzie to szczera prawda a osoby zarzadzajace powinny wyciagnac wnioski bo to jest wolanie o pomoc..dziwie sie ze to jeszcze nie jest zgloszone do PIP

nick
@Truth

odezwała się ta co ma odwagę. Idź upominaj się o swojego kopniaka w d. Tylko to dostaniesz.

Prawda
@Truth

Odwage to mieli Ci co odeszli a przed odejściem jasno wyrazili swoje zdanie o firmie. A nie zakłamane karierowiczki co to obrabiają wszystkich na boku a później tup tup tup i na przyjacielskie pogaduchy do kierowniczki. Po trupach do celu, co?

@Truth

Jesteś pewna że chcesz poznać opinie wszystkich prosto w twarz? Zastanów się dobrze bo życzenia się czasem spełniają. I mylisz się firma bez nas nie będzie istniała możemy to łatwo udowodnić za to bez Ciebie owszem.

Emanuela
@Truth

Nie widzę problemu świnko żeby powiedzieć Ci to w twarz ale nie wiem czy chcesz to usłyszeć?! Chcesz się podlizać tym komentarzem? Czy dostałaś za to premie? A może aneks do umowy?

Truth

NieTymnie przyjmowałaś i nie Ty mnie będziesz zwalniać ,kopniaka się niespodziewam ale od tego wszystkiego martwi mnie zawzietość pracowników , kttórzy siedzą i narzekają ale czekają aż ktoś inny zrobi za nich czarna robotę.Przestańcie narzekać skoro i tak siedzicie.Wystarczy jużpsucia atmosfery skoro uważacie ,że nic się już nie zmieni nalepsze to chociaż nie psujcie bardziej tego co zostało.Miejcie resztki rozsądku i przyzwoitości w stosunku do tych co chcą zostać i pracować. A opinię chętnie poznam nawet prosto w twarz ,tym mnie nie zastraszysz .

Jola J i Jola S
@Jola

My -Jole z infolinii CMD nie życzymy sobie używania naszego imienia jako nicku przy pisaniu tu komentarzy.Jeśli jesteś obecnym pracownikiem i chcesz wyrazić swoją opinię a wstydzisz się lub boisz ujawnić swoje imię - to użyj wymyślonego nicka, bo to bardzo nieładne podpisywanie się naszym imieniem.

NowyPracownik55

Powiedziano mi, że szkolenie teoretyczne trwa miesiąc. Czytając opinie, ludzie podejmujący się pracy zrażają się do tego. Jeżeli dobrze zrozumiałem, bedzie to 8h dziennie przez cały tydzień. Czy jest tu jakiś pracownik, który wie w jaki sposób odbywa się takie szkolenie i czy jest ono tak samo płatne jak kazdy dzien pracy?

Obecny
@NowyPracownik55

Otrzymałeś prawidłowe informacje. Szkolenie jest płatne i trwa 8 godzin dziennie. Umowa podpisywana od 1 dnia szkolenia.

Coach
@NowyPracownik55

A która opinia z tych 140 odnosiła się do trwającego miesiąc szkolenia? Hm? Tak. Trwa miesiąc. Zwróć uwagę na umowę. Możesz mieć odroczoną płatność za szkolenie. Tzn. że pieniądze za miesiąc szkolenia dostaniesz po miesiącu normalnej pracy. Jak przychodziłam do pracy ze dwa lata temu to szkolenie trwało 3 tygodnie i w 4 już odbieranie połączeń. Wszystko zależy od tego jak kumata jest grupa

@NowyPracownik55

Tak,szkolenie trwa miesiac jest w 100% platne i zazwyczaj trwa 8 godzin dziennie.Komentarzami bym się nie przejmowala bo to jakaś (usunięte przez administratora) burza wywołana przez bylych pracowników pojdziesz zobaczysz jak jest i wtedy dokonasz wyboru pracować czy nie.Jakoś pracujemy i dajemy radę osoby którym nie pasuje powinny się zwolnić i dać szanse innym a ci co odeszli i zaczęli wypisywać te komentarze widocznie żałują decyzji podjętej pochopnie. Przyjdź,zobacz,spróbuj zawsze mozesz porozmawiać z nowymi osobami i spytać co one na to zarowno w Warszawie jak i w Radomiu sa pracownicy którzy pracują parę tygodni i nie należą do żadnego z obozów.

Pracownik12345
@NowyPracownik55

Tak. Masz płacone za każdą godzinę szkolenia nawet jak idziesz na badania lekarskie.

Prawda jest taka

Popracuj jeszcze trochę i sama się przekonasz o pewnych smaczkach o których jeszcze nie masz pojęcia. Przekonasz się z kim pracujesz, kto jest twoim kierownikiem, jak bardzo zakłamana to osoba. Na początku są nadzieje i wiara w ludzi, a później z każdym dniem oczy się otwierają i człowiek nie wierzy w to czego się dowiaduje.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Damiana - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne Damiana?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne Damiana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne Damiana?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 6 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Medyczne Damiana
1.8/5 Na podstawie 86 ocen.

Centrum Medyczne Damiana