Opinie o Centrum Medyczne Damiana w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Medyczne Damiana. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Medyczne Damiana o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Damiana w Warszawa

Berbra

Z każdym dniem coraz gorzej. Pomiatanie personelem i wyznaczanie nieosiagalnych celów na porządku dziennym. Tylko kasa się liczy a chyba w placówce medycznej powinno być też miejsce na przyzwoitość i szacunek wobec drugiego człowieka... Jeśli ktoś rozważa pracę czy jako lekarz czy jako personel pomocniczy to radzę się dobrze zastanowić. Część świetnych fachowców już się spakowała, resztą wkrótce pójdzie ich śladem.

Obecny pracownik

Na stanowiskach kierowniczych zatrudniani są ludzie niekompetentni i pozbawieni ludzkich odruchów. Pensje są bardzo niskie, atmosfera coraz gorsza. Niestety w ostatnim czasie dochodzi do (usunięte przez administratora)

Jakaś Anna

Przy pracy na obsłudze klienta pensja ok 1800 na rękę, a wymagania kosmiczme. To jakiś żart w Warszawie. Podwyżki groszowe raz na kilka lat, Wewnętrzna ścieżka rozwoju? Można zapomnieć bo prawie wszystkie rekrutacje z góry ustawione. Pozbywa się lojalnych pracowników. Cały zarząd to skupisko znajomych którzy co chwile się zmieniają między stołkami a nie mają pojęcia o firmie od środka. Kasę ślepo ładują w nieopłacalne projekty a jak im się 'nowosci' nie sprzedają to wina szarych pracowników.

Andrzej Wisławski

Nie wspomagajcie tego nastawionego na kasę szwindlu. Ktoś w tej firmie zdecydował, że telefony od pacjentów z poważnym zagrożeniem zdrowia lub życia odbierać będą randomowe panie z call center, które nie wiedzą do jakiego lekarza ludzi skierować, kto może im pomóc i czy może im pomóc. Z nikim innym nie mogą porozmawiać ani zapytac, a call center robi co może, żeby ich zapisać nawet pomimo absolutnego braku kompetencji. W efekcie chorzy ludzie przychodzą tam, mają zapłacić z góry grubą kasę po podaniu ogromu informacji o sobie od razu przez telefon i pokazaniu dowodu, zapewne żeby im ta cenna kasa w razie czego nie uciekła - zamiast w tym czasie i za tę kasę pójść jak najszybciej gdzieś gdzie ktoś może im pomóc w sprawie zdrowotnej - tracą czas, pieniądze i być może zdrowie albo życie, bo jakiś samolubny biznesmen na górze zdecydował, że tak będzie taniej i on więcej zarobi, sam kryjąc się za pracownikami. Uważam za oczywiste, że ktokolwiek decyduję się na taką prace przykłada rękę do złego, szkodzi ludziom i uczestniczy w oszustwie. Natomiast każdy lekarz, który świadomy tego dalej pracuje w tej firmie, nie przestrzega etyki lekarskiej i przykłada rękę do tego, że ludzie nie ufają lekarzom, nie wierzą w ich umiejętności i ogólnie rzecz biorąc jest wygodnickim i zachłannym szkodnikiem, nie lekarzem.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Medyczne Damiana? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Zbyszek

Porażka , stanie w kolejce do rejestracji jak w państwowym szpitalu, wizyta umówiona przychodzę a pani nie chce mnie skierować bo nie mam dokumentu o którym wcześniej nic nie mówiła zmarnowany czas

Kinga

Ludzie nie dajcie się nabrać. Większość pozytywnych komentarzy zostało napisanych celowo przez pracowników. Prawda jest daleka od tego, co przeczytacie w tych wymyślonych, przesłodkich opiniach.

Laura

Podoba mi się praca w CMD, godziny ok, można poprosić o wolne kiedy rzeczywiście trzeba wyjść coś załatwić. Przełożeni są w porządku, atmosfera w zespole bardzo fajna, koleżeńska. Moim zdaniem jest ok.

Krzysztof
@Laura

Fajnie, że jesteś zadowolona z pracy. Pisząc o dostosowaniu godzin pracy masz na myśli, że grafik jest elastyczny i można ułożyć go według własnych potrzeb? Napisz jak wygląda sprawa z dodatkami do wynagrodzenia? Czy pracodawca zapewnia premie lub kursy branżowe pozwalające podnosić kwalifikacje zawodowe? Znalazłem kilka ogłoszeń o pracę w Centrum Damiana w Warszawie na stanowiska: fizjoterapeuta i fizjoterapeuta dziecięcy oraz recepcjonistka. Napiszcie jeśli zdecydujecie się aplikować.

Laura
@Krzysztof

Bardziej chodziło mi o to, że przełożeni są w porządku - można z nimi pogadać jak z ludźmi, nie robią problemów tam gdzie ich nie ma i taktują człowieka jak człowieka.

iza

W Damianie pracuję już jakiś czas, jestem zadowolona z wynagrodzenia a przede wszystkim z tej stabilności zatrudnienia. Nie miałam problemu z przyznaniem kredytu co w dzisiejszych czasach jest bardzo trudne a i sama praca jest motywująca i ciekawa.

A.Janicki

Jestem zadowolony z pracy w CMD. Kasa OK, godziny pracy można odpowiednio dostosować.

aleks

To za co cenię pracę w Damianie to przede wszystkim możliwość rozwoju. Jeżeli chcesz to możesz zajść wysoko, trzeba tylko sumiennie pracować. Powoli pnę się po stanowiskach pozwala mi to realizować moje ambicje. W poprzedniej pracy nie miałem takich możliwości jakie mam tutaj

XYZ

Zaskakujące są te wszystkie pozytywne opinie o pracy w CMD. Skoro tyle osób jest/było zadowolonych, czemu jest tak duża rotacja w całej spółce? Firma nie jest nastawiona na pracownika tylko na wyniki. Nie dopuszczają do siebie tego, że jak docenią pracownika to i wyniki mogą być, a nawet będą lepsze. Wynagrodzenie nieadekwatne do wykonywanych obowiązków. Wykonujesz pracę za dwóch, trzech a czasem i za pięciu, ale nie masz co liczyć na to by ktoś to: a. zauważył, b. docenił. Rozliczają ludzi za kompletnie wszystko, natomiast jeśli ktoś wejdzie w dobre towarzystwo to może ugrać dodatkowe środki dla siebie. Jedyne czego nie można zarzucić to atmosfera - są jednostki, które trzymają wszystko (ale trzeba uważać bo dwulicowość się rozprzestrzenia) gdyby nie to myślę, że CMD byłoby na skraju..

Mamusia85
@XYZ

XYZ daj spokój. Ja pracowałam w CMD prawie 3 lata i za mojej kadencji rotacji nie było. Nie ma co się czepiać, że firma jest nastawiona na zysk. Każda jest, przecież taki jest cela zakładania przedsiębiorstwa. Ja byłam doceniana w pracy i to adekwatnie do swoich obowiązków, gdyby nie to, że zaszłam w ciążę na pewno pracowałabym tam dalej - obecnie jednak pozostałam mamuśką na pełen etat :D

Wanda

@XYZ, piszesz tą opinię jako pracownik firmy? Jeśli chodzi o rotacje pracowników może firma się rozwija i wciąż potrzebuje najlepszych specjalistów na rynku. Piszesz , że firma jest nastawiona na wyniki. Każda firma stara się osiągnąć jak najlepsze efekty finansowe, bo to przekłada się na lepsze warunki pracy dla pracowników. Fajnie, że atmosfera w pracy Ci odpowiada. Czy relacje z przełożonym są równie dobre? Napisz, czy firma daje stabilne zatrudnienie i gwarantuje kontrakty długoterminowe? Na stronie https://www.damian.pl/kariera/ pracodawca poszukuje lekarzy różnych specjalności, a także konsultanta do spraw rejestracji wizyt, recepcjonistkę do działu administracji i konsultanta do spraw rejestracji telefonicznej. Zaciekawiła Was ta oferta rekrutacyjna? Jeśli zdecydujecie się aplikować napiszcie na forum jak przebiegła rozmowa o pracę?

kas ka

Polecam pracę w Centrum Medycznym Damiana, jestem zadowolona z warunków, płacy i atmosfery.

Ciekawa

Poszukuję opinii na temat pracy w sprzedaży telefonicznej w CM Damiana?

Ola

A co sądzicie o pracy w CMD na Al. Zjednoczenia

@Ola

Hej, osobiście pracuje w CMD na Al. Zjednoczenia i szczerze mówiąc podoba mi się tu. Zmiany są co 6 godzin, więc łatwo to pogodzić ze studiami dziennymi. Dziewczyny na recepcji są sympatyczne, pielęgniarki również, na kierowników też nie można narzekać. Nie ma problemu z układaniem grafików. Nie wiem o co dokładnie pytasz, gdybym wiedziała odpowiedziałabym ci konkretnie. :)

Ola
@KC.

głownie chodzi o lekarzy i kierownictwo, chciałabym się tam zatrudnić jako lekarz, jaka atmosfera i jakie zarobki

@Ola

Atmosfera jest fajna , nie ma nie potrzebnych sprzeczek. Kierownicy są naprawdę w porządku. Zarobków lekarzy niestety nie znam, swoich też nie udostępnię, lecz mogę powiedzieć że jestem zadowolona.

gabriela
@Ola

Przede wszystkim bardzo zgrany zespół. Zawsze można liczyć na pomoc zarówno przełożonego jak i współpracowników. Poza tym atmosfera jest bardzo przyjazna. Szczerze mówiąc, to chyba pierwsza firma, z pośród tych w których miałam przyjemność pracować z tak "rodzinną" atmosferą, gdzie każdy traktuje Cię jak równego sobie.

K_k
@gabriela

Ja nie ukrywam, że też jestem zadowolona bardzo - jest mi tam dobrze, i nie planuje zmian :)

Wiktoria

Może zacznę od tego, że klinika stwarza bardzo dużą możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy medycznej. Przywiązują ogromną wagę do zadowolenia Pacjenta. Po drugie każdy pracownik jest odpowiednio doceniany za swoje zaangażowanie. Dla mnie bardzo ważna jest atmosfera w pracy, a tutaj zdecydowanie czuje się rodzinną atmosferę. CMD to innowacyjna klinika, która rozwija się bardzo dynamicznie, więc naprawdę można się wiele nauczyć.

Wanda

@nikuz, piszesz, że masz dobrze wyposażone stanowisko pracy. Cieszę się, że firma dba o pracownika. Twoi poprzednicy też wypowiadali się pochlebnie o firmie. Piszesz o innych udogodnieniach. Mogłabyś przybliżyć ten temat i napisać coś więcej? Czy obejmują Cie premie lub pakiet socjalny? Czy atmosfera w pracy Ci odpowiada i masz dobre relacje z pracodawcą? Szczegóły Twojego zatrudnienia pomogą osobom zainteresowanym aplikacją do Centrum Damiana.

Elwira
@Wanda

świetna firma, bardzo dba o pracownika, bardzo dobra pensja i wszystkie dodatki. polecam

Potencjalny
@Elwira

W jakim dziale pracowałaś/pracujesz?

@Wanda

Te wpisy to jakieś żart, jak tam jest cudownie:)

edek
@były pracownik

tak non stop ostatnio ktoś pisze, jak jest extra. Przecież od razu widać, że szef kazał. Rzeczywistość jest daleka od tego co tu się wypisuje.

nikuz

Stanowisko pracy bardzo dobrze wyposażone, komfortowe. Jestem szczęśliwa, że udało mi się podjąć tu pracę, bo jest naprawdę bardzo ciekawa i cieszę się, że pomagam ludziom. Z kwestii formalnych jestem usatysfakcjonowana – zarobki w porządku, są też inne udogodnienia.

maaartynika

Jak dla mnie super – praca w dobrze zorganizowanym zespole, mili ludzie, cały czas się czegoś uczę, poznaję nowe przypadki i rozwijam zawodowo. Kwestie finansowe ok.

Wanda

@leszczyc, byłeś zadowolony z pracy w Medycznym Centrum Damiana. Atmosfera i relacje ze współpracownikami też Ci odpowiadały. Czy do wynagrodzenia pracodawca dodawał premie, szkolenia lub pakiet socjalny? @milaa, Ty tez wypowiadasz się pozytywnie o firmie. Piszesz, że praca jest rozwojowa i poszerza horyzonty. Czy myślisz, że będziesz mogła z czasem liczyć na awans i podwyżkę? Te informacje będą cenne dla osób poszukujących zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Damiana - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne Damiana?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne Damiana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne Damiana?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 6 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Medyczne Damiana
1.8/5 Na podstawie 86 ocen.

Centrum Medyczne Damiana