Opinie o Centrum Medyczne Damiana w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Medyczne Damiana. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Medyczne Damiana o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Damiana w Warszawa

Aktualność
Drodzy Pacjenci,

życzymy Wam ZDROWYCH Świąt Wielkanocnych!

Wam?

Powinno byc napisane Państwu. W Polsce obowiązuje forma grzecznościowa.

Osoby, które sortują CV w tej firmie komplenie nie mają żadnej wiedzy w tym kierunku, ani żadnego doświadczenia w tej dziedzinie. Brak jakiejkolwiek odpowiedzi na nadesłane aplikacje, co powtarza się już od kilkunastu lat. Do tego pojawiające sie co kilka miesięcy te same ogłoszenia, jakby firmie tylko chodziło o zbieranie i magazynowanie danych osobowych kandydatów, bez ich zgody lub po prostu te miejsca już są z góry wcześniej obsadzone przez znajomych.

Magdalena2552

Opinia dotyczy lekarza psychiatry, pani Katarzyny l. Nie uzyskalem zadnej pomocy,Szufladkowanie ludzi w tej dziedzinie nie jest najlepszy pomysłem.Tym bardziej brak pomocy

bylominelo

Przez jakiś czas pracowałam w CMD jako recepcjonistka, więc moja ocena dotyczyć będzie pracy bezpośrednio w przychodni. 1) Wynagrodzenie - kompletnie nieadekwatne do zakresu obowiązków. Co i rusz pojawiają się nowe porcedury, produkty, usług, promocje, trzeba posiadać dużą wiedzę merytoryczną, żeby umieć szybko i sprawnie odpowiadać na pytania pacjentów, do tego część obowiązków pielęgniarek przerzucana jest na zespół recepcyjny. Raz na kwartał premia, zależąca w dużej mierze od widzimisię pani kierownik, więc widział ją każdy, tylko nie ci, którzy naprawdę powini. 2) Atmosfera w zespole - to chyba zależy jak się trafi, na Wałbrzyskiej bywa z tym różnie, ja akurat miałam świetny zespół i to była chyba jedna z nielicznych zalet tej pracy. 3) Atmosfera między zespołami - tu też różnie bywa, akurat z zespołem lekarskim rzadko zdarzały się problemy, natomist gorzej było z zespołem pielęgniarskim. Różnica w traktowaniu przez kierownika widoczna gołym okiem - na recepcję zrzucanych było milion obowiązków, podczas gdy od zespołu pielęgniarskiego nie egzekwowano tak właściwie prawie niczego. Nawet w sytuacjach, gdy pielęgniarki nie wykonywały należycie swoich obowiązków (chociażby rejestracja daty powrotu wyników badań), obowiązek poprawy tych błędów był zrzucany na recepcję. 4) Przełożeni - tu też bywało różnie, koordynator bardzo w porządku i pomocna, kierownik działu bez jakiejkolwiek umiejętności zarządzania zespołem, w trudnych sytuacjach po prostu udawała, że rozpłynęła się w powietrzu. Kierownik przychodni bardzo lubiła (usunięte przez administratora) i miała kilku ulubieńców - jeśli się do tego grona nie należało, to miało się pod górkę. Bardzo lubiła wtrącać się w czyjąś pracę w najmniej potrzebnych momentach. Podsłuchiwanie zza ściany rozmów pracowników było standardem. 5) Możliwości awansu - praktycznie żadne, chyba, że było się solidnym lizusem. Poza tym wszystkie wyższe stanowiska w administracji to straszny beton. Wyścigu szczurów może i nie ma, ale trudno znaleźć motywację do pracy, skoro i tak wiadomo, że nie zajmie się żadnego wyższego stanowiska. Na stanowiskach kierowniczych i menadżerskich pracują głównie ludzie po znajomości - nie umiejący zarządzać zespołem i nie mający bladego pojęcia, jak wygląda praca pracowników niższego szczebla, stąd coraz to głupsze pomysły na usprawnienie pracy, które w rzeczywistości jeszcze bardziej wszystko komplikowały. 6) Benefity - pakiet medyczny tak biedny, że większość klientów korporacyjnych korzystała z lepszych opcji. Benefity z ZFŚS zostały w tym momencie wstrzymane ze względu na obecną sytuację, ale o tym w następnym punkcie. 7) Koronawirus - ze względu na epidemię zostały wstrzymane benefity z ZFŚS, podobnie z premiami. Pracownikom obcięto pensje i etaty (o 15 %) - co jest o tyle skandaliczne, że całę biuro, które wykonywało pracę zdalnie, dostało takie same obniżki jak ci, którzy pracują na pierwszej linii frontu. Pracownicy mający umowy zlecenia nie przychodzili do pracy (nie wiem jak jest teraz), pracowali jedynie pracownicy etatowi. Początkowo faktycznie było mało ludzi i dwie osoby spokojnie wystarczały, by ogarnąć wszystko, ale już od dłuższego czasu pacjentów było coraz więcej, a na zmianie nadal trzy osoby - dwie obsługujące klientów i jedna wykonująca triage przy wejściu (oczywiście zepół pielęgniarski jako osoby medyczne nie mógł się tym zajmować). Czasem zdarzały się nawet sytuacje, gdy trzeba było jednocześnie robić triage i obsługiwać, co powodowało niebotyczne kolejki. Generalnie pracę dla czterech osób wykonywały dwie osoby, co dla firmy było niezwykle opłacalne. Biorąc pod uwagę to wszystko, o czym napisałam, zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Medyczne Damiana? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Julka

Witam, Czy ktoś się orientuje czy do pracy na rejestracji trzeba znać język angielski ?

Ropucha
@Julka

Dobrze jest umieć się swobodnie porozumieć. Jest sporo anglojęzycznych Pacjentów

Jakie macie opinie na temat pracy na słuchawce w Radomiu? Ostatnio miałam rekrutację chyba z kierownikiem, co myślicie o tej Pani i pracy?

AlanL

Link do "unsubscribe" newslater nie działa.

PAWEL

Skandal ! Wizyta do psychiatry umówiona telefonicznie online nie odbyła się. Prawie dwa tygonie czekania 4 godziny przy telefonie przekładana co chwile na inną godzinę. Sposób w jaki potraktowano mnie jest oburzający.

Ula

Jestem oburzana bezmyślnością informatorów telefonicznych. Przyniosłam badania teściowej 87 lat w ubiegłym tygodniu, wynik miał być w tym tygodniu dzwonię i pytam czy jest wynik ( nie jaki wynik) a pan mi odpowiada że nie może mi odpowiedzieć bo nie jestem upoważniona. Proszę mi podać jeden powód gdyby mi odpowiedział tak lub nie czym ja mogę zaszkodzić osobie badanej. Pytam pana czy w obecnej wirusowej sytuacji nie może mi powiedzieć czy jest wynik czy nie , abym nie jechała na darmo odpowiedź brzmi -nie. Gratuluję Państwu organizacji i wyrozumiałości.

@Ula

Dzień dobry, prosimy o przesłanie szczegółów wizyty oraz rozmowy na adres: reklamacje@damian.pl - Sprawdzimy zaistniałą sytuację i wrócimy do Pani z informacjami.

@Ula

Czy pani jest poważnym, myślącym człowiekiem? Sama informacja, czy jest wynik dałaby odpowiedź na pytanie czy dana osoba robiła takie badanie. Nie można udzielać informacji o tym czy ktoś był u danego specjalisty albo robił jakieś badanie - Chciałaby pani aby wszyscy wiedzieli jakie badania pani robi? USG ciąży? Histopatologię? Brzydzę się pacjentami CMD, głupie robaki, które dostały abonamenty z pracy i wyżywają się na wszystkich pracownikach bo myślą,że złapały pana Boga za nogi hahahah

Ten komentarz mogła zostawić tylko jedna osoba. Chamska, niewychowana i nie szanująca pacjentów która nigdy nie przyzna się do popełnionego błędu. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam.

Za to ty na pewno nie jestes powazny ani myslacy. Naucz się procedur nim zaczniesz się mądrzyć. Osoba trzecia ma jak najbardziej prawo zapytac czy jest wynik jesli przeszla weryfikacje pełną lub ma upowaznienie. A twoim obowiazkiem jest udzielenie odpowiedzi tak lub nie.

No właśnie - JAK MA upoważnienie

Rozumiesz słowo LUB?

Lea

Jak to możliwe, że pacjent nie wie na kiedy ma być wynik badania. Co to w ogóle za przchodni albo to wina bałaganu u pacjenta w dokumentacji. Odreagowywanie na pracowniku - no comment. Pewnie w sklepie też kłóci sie z paniami kasjerkami...

@Ula

wystarczy, że teściowa zadzwoni i po problemie. jak widać nie każdy wpadnie na takie nietuzinkowe rozwiązanie

Badanie mykologiczne- totalnie nie polecam.Pani doktor ledwo łaskawie odpowiedziala na pytania,czyste zdzierstwo i wyłudzanie od ludzi pieniędzy.

Czy Centrum Medyczne Damiana zatrudnia studentów?

Tak zatrudnia

Czy można liczyć w Centrum Medyczne Damiana na prywatną opiekę medyczną?

Tak

Kazimierz

Rozwiń swój komentarz i napisz na jakie jeszcze benefity z funduszu socjalnego można liczyć? Takie dodatki są dużą zachętą dla przyszłych pracowników, więc warto o nich napisać.

Fair

Dobrze, że CMD jeszcze stać na profil Gold i może moderować opiniami a co lepsze usuwać. Tylko po co...

Ala

Tak nadal ta Pani jest kierownikiem zastępca kierownika natomiast nie pracuje.

Na wałbrzyskiej w Damianie stosuje się mobbing

@Ewa

Nie tylko na Walbrzyskiej stosuje sie mobeenck. Z reszta kto madry to odchodzi z cmd to juz nie jest to co bylo 10 lat temu. Siedza tylko klempy co sie utrzymaly po znajomosci. W tej firmie pracuja ludzie siejacy postrach nie majacy szacunku do drugiego czlowieka stosujacy mobeenck. Przerzucani z jednego stanowiska na drugie z jednej lokalizacji do drugiej. Mam na mysli kierownikow na ktorych byly skargi wlasnie z w/w powodow. Ale nosil wilk razy kilka..

Jakiś Łoś

Ta firma nigdy nie pójdzie do przodu jeżeli na większości stanowisk zasiadają zmanierowane klempy. Nie sztuką uważać się za kogoś ważnego, sztuką jest by inni uważali Cie za ważną osobę. Wyniosłe, uważające innych za swoich sługusów... same nie mają frajdy ani satysfakcji z wykonywanej pracy a frajdę i satysfakcję zabierają innym, którzy są niżej w damianowskiej społeczności...tym, którym jeszcze chce się chcieć

Optymista

Śpieszmy się szanować pracowników tak szybko odchodzą....mam nadzieje na lepsze jutro

Wrona

Najgorsza osoba pracujaca w tym calym cmd jest pani kadrowa. Ludzie sa zastaraszeni tym ptakiem. Mam nadzieje ze kiedys pojawi sie strach na wroble ktory pogoni pania gdzie pieprz rosnie. Jedna kontrola z pipu dot. Nadgodzin nie wystarczyla by pani spokorniala. Pani tez ma ustawiony alert jak inni wysoko postawieni dyrektorzy jak pojawi sie tu opinia?

@Wrona

O co chodziło z nadgodzinami i kontrolą? :)

CypsAlboZyps

W tej firmie nie ma nadgodzin. Żeby to obejść podpisujesz smieciowa umowe zlecenie z zewnetrzna firma. Dzieki temu pracujesz na "nadgodzinach" i niewiele z tego masz. Pensja po 10 latach to max 3500brutto. Za 1 "nadgodzine" 23 brutto. Ścieżka awansu...hmmm... rekrutacje wewnetrzne ustawione. Na Lidera Call Center nikt nie aspiruje bo dostaniesz 500+ do pensji, obowiązków bez liku a jeszcze uzerasz sie i z pacjentami, reklamacjami, odsluchami i z kierowniczką. Lepiej być juz klepaczem. Siedzisz i klepiesz non stop to samo. A awans spoleczny...hm w warszawie z sali brzydkiej do ladniejszej. O ile wiesz o co chodzi i rozumiesz.

Jużbyłapracownica

W call center już nie pracuje, ale chciałabym się podzielić swoimi wrażeniami z Warszawy. Atmosfera wśród pracowników jest bardzo dobra, wszyscy są pomocni i życzliwi, praca tez mi się podobała chociaż czasami było ciężko z połączeniami. Najbardziej cenie i dobrze wspominam szkolenie, prowadzone przez cudowną osobę. Tyle by było z pozytywów. Najgorsze moim zdaniem są liderki oraz kierowniczka. Jeden lider jest bardzo pomocny i można na niego liczyć, natomiast pozostałe liderki ? Robią za każdym razem łaskę kiedy jest potrzeba się czegoś dowiedzieć, obgadywanie za plecami, ciagle polecenia od tak i nic więcej. Najważniejsze jest dla nich aby wziąć jak najwiecej ciasta lub cukierków, kiedy ktoś ma urodziny lub imieniny. Papierosek, kawka i jedzenie, jedzenie, jedzenie. Kierowniczka nie ma niestety o niczym pojęcia i wylewa swoją frustracje na pracowników. Myśle, że jeżeli nastąpiła by zmiana kadr liderek oraz kierowniczki praca byłaby świetna. To moja subiektywna ocena, pracowałam dość krótko, aczkolwiek kilku zdarzeń dobrze wspominam prace w call center

Verita
@Jużbyłapracownica

Dosłownie. Kierowniczka nie ma o niczym pojęcia. Przytakuje i koloryzuje. Sama tak świeci przykładem i wiedzy i stosunku do pracy, że nie dziwota że innym nie chce się chcieć. Nie wina menagera niższego szczebla, że nie ma mentora i jest sam sobie. Kierowniczka sama siedzi przy stanowisku pod szalikokocem i wpieprza zupki chińskie plastikową łyżką. Przykład idzie z góry. I jedzenia przy stanowisku i generalnie stosunku do pracy. Przychodzenie kierowniczki jak się wyśpi, wieszanie kurtki na oparciu siedzenia zamiast w szafie, jedzenie przy stanowisku czy niechęć do rozwiązywania problematycznych sytuacji. Na pytania na które wg Ciebie lider odpowiada 5 minut kierownik odpowiada 5 dni. Unikając Cie w tym czasie jak ognia. A jak przyjdziesz zapytać kolejny raz to nerwowo tak przewraca kartki w kalendarzu, że mało ich nie powyrywa. I wiecznie nikt z innych działów od niej nie odbiera, nikt nie oddzwania i nikt jej nie dał odpowiedzi.... samotna Iwona....

Elf

Moge napisac o pracy w CC Warszawa: niskie zarobki, duzo wymagan i bardzo duzo pracy. Nie ma miejsca na odpoczynek a kuchnia jest ciasna. Lider byl kolezenski a liderki niesympatyczne. Jednej z nich udzielenie odpowiedzi zabieralo ok 5 min: 1-2 czy nie powinienes/as tego wiedziec plus 3 min na szukanie odpowiedzi; a pacjent czeka na linii. Szkolenie prowadzila specjalistka od usypiania. Byl tam jeszcze taki dziwny zwyczaj ze jesli ktos z innego dzialu mial sprawe do konsultanta to stal mu za plecami dotad az ten skonczy rozmawiac z pacjentem Jakiez to bylo meczace i denerwujace. Wpisywalo sie na liste przerw, czasami brakowalo miejsca wiec przerwa byla problematyczna. Ponadto presja na wyniki i dosprzedaz pakietow uslug.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Damiana - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne Damiana?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne Damiana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne Damiana?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 6 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Medyczne Damiana
1.8/5 Na podstawie 86 ocen.

Centrum Medyczne Damiana