Opinie o Centrum Medyczne Damiana w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Medyczne Damiana. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Medyczne Damiana o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Damiana w Warszawa

Ano

Ja tam nic nie mam do lidera z Rdm ale cały dział plotkuje o tym zatrudnieniu siostry,to była gruba przesada i jak ja mam liderowi donieść zwróci uwagę siostrze nie sądzę. I jak mam myśleć czy test pisze sama. Uważam że liderzy nie powinni mieć wglądu w test przed napisaniem konsultantów wszystkich. Znają odpowiedzi mogą podać a to psiapis jednej drugiej a to rodzinie. Inni liderzy nigdy nie mówia co będzie na teście. I kto ile miał punktów powinno być dostępne może trochę by się bała podać albo chociaż raz na 3 miesiące robiły błędy tak dla zmyłki. Proszę o udostępnienie wyników wszystkich

kamila

w firmie są równi i równiejsi, ja jako pracownik call center nie mam co liczyć na premię w tym roku bo covid ale asystentka dyrektora dostała dodatkową kasę w uznaniu zaangażowania za 2019 rok czy to jest sprawiedliwe ??????

Cc
@kamila

@kamila a skąd Ty niby wiesz ze asystentka dyrektora dostala premię ????

@Cc

trudno niewiedzieć jak chwali się tym na mediach społecznościowych

Km
@kamila

O ktora asystenke chodzi powiedz cos wiecej...

@Km

Z wałbrzyskiej

Magdalena
@kamila

A jakieś inicjały bo dalej nie wiem która

Blabka
@Magdalena

Tam jest tylko jeden dyrektor i jedna asystentka

ubudubu
@kamila

kamila czy chodzi o inicjaly takie jak ma znana grupa kapitałowa ktora produkuje naprzyklad pampersy?

@ubudubu

dokladnie ;)))))

Nina

Te kolejki wykończą pracowników infolinii, najlepiej wolne niby premie wróciły ale na jakich zasadach, jak mamy osiągnąć wynik grupowy przy takiej liczbie połączeń? Ciekawe jaka ilość osób dostanie 2( koleżanki lidera)....

@Nina

Koleżanki zaraz wskoczą na stołki trenera i lidera. Miejsca są już zaklepane a rekrutacja to formalność. Ehhh dużo by tu można gadać

Natalia Natalia

Byłam na operacji w Centrum Medyczne Damiana. Operację wykonał Doktor Krzysztof Kucharski (wyłuszczył dużego mięśniaka). Doktór i cały personel medyczny, którzy pracują na oddziale, z dużą troską i opieką zajmowały się mną. Też chciałam podziękować Panią, które zapisują na operację (opowiedzą każdy szczegół jak się przygotować). Nawet Panie które dbały o czystość na sali były miłe i pomocne. Szpital Damiana jest warty polecenia!!!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Medyczne Damiana? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Ania Adamiak

To jest odpowiedź moja odnośnie Centrum Damiana Koneser Ponieważ już jedna opinie wstawiłam Ale po kontakcie Pani z infolinii chcialam wstawić druga. Niestety moj adres został zablokowany Centrum Damiana Koneser (usunięte przez administratora) pacjentów. Za wizytę najpierw się płaci A potem ba nią idzie. Cel nie jest zrealizowany więc należałoby oddać pieniądze za wizytę. Najgorsze centrum jakie znam i na dodatek dr Maj kłamie. A poniżej opis: "Ja mam pytanie - jaki lekarz wykonuje badanie podmiotowe i przedmiotowe na 5 minutowe wizycie? Poza tym skoro byłam z dzieckiem które chodzi samo i jestem bez wózka to znaczy że muszę dziecko jeszcze w trakcie trwania wizyty przypilnowac. Więc wizyta była błyskawiczna. Ponadto, skoro cel wizyty nie był zrealizowany to uważam że powinnam otrzymać zwrot kosztów. Nie zamierzam z was już nigdy korzystać i na wizytę z dzieckiem nie przyjdę, ponieważ boję się braku kompetencji że strony centrum jak i lekarza. Skoro na 5 minutowe wizycie wykonuje się według lekarza badanie przedmiotowe i podmiotowe. Którego nie było. I to ja poinformowałam lekarza że chce zwrot kosztów za wizytę. Będę wasze centrum odradzala wszystkim i ponadto macie chyba słabego lekarza gastrologa skoro na wizytę czekałam niespełna tydzień. A do specjalisty dobrego czeka się zazwyczaj min. 1 miesiąc I to na prywatną wizytę. Taką opinie zamieszcze również na waszej stronie i uczule pacjentów na omijanie was szerokim łukiem A każdy pacjent niech sam wyciągnie wnioski

aga

W centrum medycznym damiana na wałbrzyskiej robiłam 2 krotnie(. odpłatnie oczywiście) posiew moczu.Równoczesnie miałam robiony posiew moczu na nfz.Okazało się że wyniki były różne.W CMD wynik 2 krotny mówił,że nie mam bakterii w moczu ,zaś wynik z laboratorium nfz wskazywał,że mam bakterie w moczu.Prawidłowy był wynik laboratorium nfz.W jaki sposób mają leczyć ludzi w CMD skoro żle pracuje laboratorium i są błędne wyniki?

Robot

W CM Damiana pracują nie ludzie a roboty i tutaj oczywiście rozwinę swoją opinię: sztuczny uśmiech-bo tak trzeba,konwersacja np w socjalnym-bo tak wypada,brak swojego zdania-bo dywanik u kierowniczki. Tak byłam robotem w CM Damiana i już nie jestem. Nie potrafię być sztuczna. Nie polecam tej firmy do pracy, Tam się nie pracuje tylko kabluje,podgląda i obserwuje innych pracowników, kierowniczki uwielbiają kapowanie i same kapują pracowników. Wszyscy są obgadywani nawet lekarze którzy prywatnie w CM D wynajmują gabinety. Znam pracownika-pracowniczkę która na pacjentów mówi ,,dziady,, mimo że zostawiają oni sporo pieniędzy, bo przecież wszystko jest w CM D prywatnie. PAMIĘTAJCIE NIE POLECAJCIE WIZYTY I PRACY W TEJ FIRMIE

realizacja celów

no i klapa,kolejny dzień a cel znów niezrealizowany! proszę obsługujcie sprawniej bo już niedaleko...do celu.i znów kolejna prośba do pani M - maile o samodyscyplinie sie skończyły,moze czas zaprzestać pisać o realizacji celu? czyjego celu? komu i czemu mają służyć te maile? na pewno nie nam konsultantom,bo naszym celem jest maksymalne skupienie się na rozmowie z pacjentem by nie popełnić błędu,a cele pani M mamy w....są nam obojętne. I te spotkania,szkolenia na darmowym zoomie -czy naprawdę firmy nie stać na niską opłatę za zoom,by nie logować się po raz -enty bo darmowa sesja wygasła? to żenujące!!!

Elżbieta

Wczoraj 1.09. byłam w placówce przy Wałbrzyskiej ok. 14.40 i robiłam RTG kolana, mimo ,że nikogo nie było oczekującego na badanie, czekałam pewien czas ponieważ pani rozmawiała w pokoju obok z koleżanką i nie była to rozmowa służbowa tylko prywatna. Prosiłam o szybsze badanie pani która to robiła nie chciała mi w żaden sposób pomóc mimo, że mówiłam ,że nie mogę wejść na podest aparatuRTG {6 tygodni temu miałam operację}. To samo było przy schodzeniu. Miałam trudność w zejściu po schodkach. Pracownica nie wykazała się żadną pomocą.Czułam się jak trędowata.

Krzyś

Czy pracownicy CMD mają darmowe badanie na COVID-19?

XY
@Krzyś

Krzysiu jak będziesz troszkę starszy dowiesz się, że w życiu nie ma nic za darmo ????‍♀️

Gosia
@Krzyś

Hahahaha, dobry żart. Obniżka pensji, firma biedna, nie ma pieniędzy ani na pensje, ani na premie, ledwo co im starcza na pakiety medyczne (też żałosne swoją drogą), więc na badania na COVID już niestety nie mają. No chyba, że dla zarządu.

telekonferencja
@Gosia

nie zapominajmy ze zarowno zarzad jak i kierownictwo sa bardzo narazeni na kontakt z koronawirusem (np poprzez prace zdalna albo telekonferencje) nie to co personel medyczny czy recepcja

samodyscyplina2

Koleżanki i koledzy z CC,dziękuję Wam za tak liczne poparcie mojego wpisu.Pewnie zauważyliście,że nieco się zmienia-pani kierownik zorganizowała spotkanie (pierwsze po 4 miesiącach) jednak gdyby nie kilka pytań konsultantów to całe spotkanie poświęciłaby tylko swojej osobie i tym co już niby osiągnęła w CMD ,zaprzestała pisania "motywujących "maili,można starać się o umowę o pracę a i nowi konsultanci nie są zostawieni sami sobie. Zastanawia mnie i Was pewnie też coś innego -rekrutacje -odrzucane są kandydatury osób znających język angielski i pracujących już wcześniej "na słuchawkach" a przyjmowane są osoby,które są rodziną i znajomymi już tu pracujących.Czy naprawdę nie chodzi o wysoki poziom obsługi a tylko o to,by "wcisnąć" do pracy kogoś znajomego,kogoś komu dłużej zejdzie z nauką procesów i obsługą infolinii? Osób polecanych przez nas nawet nie zaprasza się na rozmowy, a jeśli już zostaną zaproszone po rozmowie zostają odrzucone( pewne ze względu na to kto je polecił). W firmie panuje nepotyzm i kumoterstwo. Lider zatrudnił już kilka osób od siebie przez co inni konsultanci czują dyskomfort w pracy, znajomi są lepiej traktowani i oceniani. Dziwnym trafem zawsze mają 100 % na testach... W pracy nigdy nie wiadomo co przy kim można powiedzieć żeby nie trafiło to do lidera. Proszę napiszcie co o tym myślicie.

Ada
@samodyscyplina2

Ja się pytam kiedy wrócą premię? Chyba nigdy robimy to samo nawet więcej a premi dalej nie ma ale jak to powiedziała Pani kierownik można pakiety proponować ..... Kto w tych czasach kupi taki pakiet!!!

ana
@samodyscyplina2

dajcie juz spokoj z tym narzekaniem,narzekaliscie jak byla IJ,a teraz chcecie by wrocila?,nowa kierownik stara sie by w cc bylo jeszcze lepiej a ze jeszcze malo wie -kto z was po 4 miesiacach pracy byl taki wszechwiedzący? ona ma mase spraw organizacyjnych i musi wszystko ogarniać.nie tylko wy nie macie premi,wszyscy na UP mają zmniejszone pensje,co do rekrutacji to moze polecane przez Was osoby wcale nie byly takie super?pewnie inni byli lepsi i dlatego juz pracują

Tutej napisze
@ana

Gratuluję kolejnej świetnej rekrutacji już widać kto za chwilę odpadnie na pierwszej prostej. Tak się trwoni firmowe pieniądze. Samo szkolenie też woła o pomstę do nieba 3h dziennie przez 2 tyg i to on line? Proponuję robić też testy z j.polskiego oraz gramatyki i poprawnej polszczyzny bo wstyd dla firmy słownictwo co po niektórych tych "lepszych"

On line
@Tutej napisze

"On line" no łatwo się z kogoś śmiać. Nie używaj słów których nie rozumiesz!

@samodyscyplina2

Trochę to niesprawiedliwe że robimy to samo a nawet więcej połączeń jest więcej. Testy na covid idą jak świeże bułeczki a premii dalej nie ma. Trzy miesiące minęły coś mi sie wydaje że nigdy nie wrócą. Te 200 złotych zawsze było coś człowiek się starała a teraz po co??

Spójrz na Siebie
@On line

Wielki słownik ortograficzny PWN (2003) podaje dwie formy oboczne: online i on-line.....

Do zarządu
@Karolina

Też się chętnie dowiem jaki jest powód braku premii? Ilość dzwoniacych bije rekordy plus oszczędność dla firmy że siedzimy w domu i nie używamy biura. Tylko po co dac nam premię jak można zwalić na covid, który akurat naszej firmie przynosi zyski. Uważam, że premie powinny wrócić i to większe niż były.

Nieuki ***

To, że ktoś nie użył myślnika według ciebie oznacza, że nie rozumie co znaczy słowo online? Właśnie o takich imbecylach był ten wpis.

Rex
@ana

Chcesz powiedziec ze osoba na kierowniczym stanowisku nie ma wiedzy? Jest incompétent?

Oni

Czy ktoś wie czemu od dłuższego czasu nie organizuje się rekrutacji w Warszawie?

Kadrowa
@Oni

Rekrutacji nie będzie, bo tańsza siła robocza i wynajem powierzchni jest w Radomiu.

konsultantka

Ana dokladnie, ludziom nie dogodzisz byla Iwona bylo zle jest Maria tez nie pasuje, przyjdzie ktoś inny tez bedzie źle. A nikt nie widzi ze tw durne komentarze wplywaja negatywnie na orace w zespole, brak premii nie jest wina Marii, przyszły takie czasy ze trezba sie cieszyc ze nie ma zwolnień i kazdy z nas ma prace i stabilna pensje, przypomnę że UP nie ma nadgodzin dzieki tym wpisom na tej stronie, sami sobie jesteście winni ze źle wam sie pracuje, pamietajcie ze to my tworzymy atmosferę w pracy.

Omg

Szcze :)))

Ciekawski

Czy ktoś z Radomia może powiedzieć o co chodzi z tymi 16 stanowiskami?

Igo
@Ciekawski

Człowieku czytaj ze zrozumieniem!!! Czytaj poprzednie wpisy

Loja

Przyszłam do racy jak kierowniczka była Iwona. Były wtedy premie, możliwość umowy o prace, możliwość polecania nowych pracowników i benefity za to, każdy miał swoje biurko, szafkę itp w planach wizja większego pomieszczenia na CC, Iwona zawsze pomocna, po naszej stronie Przyszła Maria, nie ma premii , nie ma umów o prace, nie ma polecania pracowników, nie ma benefitów, redukcja biurek do 16 stanowisk gdzie wciąż jest za mało osób do pracy i przy tak małej ilości biurek nie ma szansy na posiadanie własnego Maria za to pod lecą się swoim urządzonym biurem, służbowym samochodem, na jakakolwiek prośbę pomocy wzrusza ramionami „bo co ona może” Ona nawet nie ma podstawowej wiedzy i gdyby choć raz odebrała połączenie od pacjenta to pewnie nie wiedziała by nic, nie mówiąc o jej schemacie rozmowy który wysyła na maila co pare dni, jakby każda rozmowa była taka sama. Ja osobiście polubiłam ta prace , ale w zaistniałej sytuacji zaczynam się rozglądać za czymś nowym

jbc
@Loja

strasznie głupi ten Twój wpis,zmiany o których piszesz to nie wina MR -choć sam nie mam o niej najlepszego zdania- ale epidemii.Błędy w pisowni -żenada!Chyba nie pracujesz tu zbyt długo bo nie do końca ogarniasz o co chodzi,biureczko,szafeczka jest dla ciebie ważna? Co do wpisu "samodyscypliny" to popieram Twoją opinię o liderach,dodałbym jeszcze pochwałę dla Basi(usunięte przez administratora)mnie to osoba która ma największą wiedzę z nas wszystkich i zawsze można na nią liczyć !!!

Tło
@jbc

Nasza Basia nie bez powodu została pracownikiem roku :) Według mnie powinna zostać liderem, ma ogrom wiedzy i zawsze chętnie wszystkim pomaga nawet jak nie musi/nie powinna. Dla nas Basia jest nie pisanym liderem. Takich pracowników powinno się doceniać i umożliwić im rozwój.

jeszcze konsultant

odnośnie tych 16 stanowisk w Radomiu - dlaczego właściwie CC zostało przeniesione z większego, bardziej przestrzennego pomieszczenia do małej sali za szybą? Znacznie mniej tu miejsca a konsultantów w planach więcej. Czy chodzi o Panią MR by miała swoje " akwarium" ? Na pewno nie o komfort pracy dla nas... Osoby pracujące zdalnie na zawsze pozostaną w domu? I tak nie ma gdzie wracać. Dobrze byłoby poinformować pracowników co zamierza dalej firma.

głos konsultanta

pracuje w CMD w CC niecały rok kiedyś były normalne szkolenia które trwały miesiąc około i wtedy pracownik był gotowy ale nadal obawiał się. Jednak słuchała nas osoba z większym stażem pracy pomagała to było super bo ktoś czuwał. A teraz szkolenie dla nowych trwa dwa tygodnie i Pani MR uważa ze jest super nie jest. Bardzo współczuję ludziom którzy pracują w biurze w Radomiu. Następna sprawa zawsze była informacja ze zdasz test możesz mieć umowę o pracę teraz kilka osób które pracują już od roku a nawet dłużej z zapytanie o umowę prace otrzymała odpowiedź nie ma i raczej nie będzie. Umowa o pracę to stabilność dla firmy i pracownika ale zdaniem kierownika CC lepiej zatrudnić 100 byle jakich osób na umowę o zlecenie niż mieć pewne osoby.. Nie tylko ja myślę o zmianie pracy. Przeżyłam dużo trudnych spraw z pacjentami, jeśli czegoś nie wiem otrzymuje odpowiedź głównie od lidera raczej nie trenera... Ale czy nie zasługuje na umowę o pracę? Następna sprawa poniedziałki to taki dzień kiedy zawsze były kolejki to po co pisać maile o samodyscyplinie to co mam zrobić stanąć na głowie.... Nigdy nie docenia się tego co się ma dopóki nie straci. Jak było tak było ale nigdy nie było tak źle..

samodyscyplina

źle się dzieje w CC CMD,większość konsultantów z długim stażem już rozsyła CV Pytanie do Pana Dyrektora Marka - Czy wie co się dzieje w firmie? To co się teraz dzieje na infolinii jest nie do przyjęcia!!Każdy z nas szanuje swoją pracę i pacjentów ale jak mamy ich obsługiwac "w locie",najlepiej nie korzystając z żadnych przerw prywatnych (czyt potrzeb fizjologicznych) jeśli nowa pani kierownik ciągle naciska na jak największą ilość połączeń?Konsultanci infolinii nie tylko starają się dobrać najlepsze rozwiązanie dla pacjentów ale mają również szereg dodatkowych równie ważnych jak odbierania obowiązków wynikających z pracy w sekcjach,nie jest to dla nas problem,ale ciągłe naciskanie pani kierownik aby wracać do odbierania i rzucić wszystko gdy jest 2-3 osoby w kolejce.Ciężko sobie wyobrazićw jakim stresie teraz pracujemy odkąd pojawiła się ta osoba,każdy tylko myśli jak uwolnić się choć kilka dni od pracy czy to przez L4,czy zasiłek lub dzień wolny. Pani kierowniczka ma ciśnienie nie na te sprawy,które są ważne na infolinii,proponuje by w wolnym czasie - zamiast wisieć na telefonie i rozmawiać o sprawach prywatnych- nieco się doszkoliła,bo jej wiedza o pracy na infolinii oraz ta merytoryczna jest zerowa.I proszę sobie darować te codzienne maile o samodyscyplinie i mobilizacji bo to już nudne i nadaje się tylko do "usuń".My naprawdę doskonale wiemy co tu jest najważniejsze i nie pracujemy tylko "zarobkowo" - tak nas pani podsumowała.Większość z nas lubi tę pracę,a to że czasem trzeba być na "służbowej" to kwestia naszej dokładności i pewności ,że wszystko zrobione jest ok.Prosimy bardziej nas doceniać,nie jesteśmy robotami,a ludzie tak szybko odchodzą....Liderzy - super!! dzięki Wam tu jeszcze jesteśmy ,BRAWO WY!!

Damian
@samodyscyplina

W 100 procentach się z tym zgadzam nigdy nie było tak źle. Proszę otworzyć oczy. Proszę poczytać te maile które Pani M wysłała na CC. (usunięte przez administratora) Niech sama zachowa dyscyplinę i zdobędzie jakąś wiedzę o pracy. Pomoc żadna z jej strony tylko dodatkowy stres.

@samodyscyplina

jeszcze warto dodać o szkoleniach na ilość a nie jakość. Niedługo na infolinii będzie pracować 100 osób zostawionych samych sobie ale najważniejsze żeby kolejkę nie było. Nic innego się nie liczy.

@Marta

Tak niedługo upchna 100 osób na tych 16 stanowiskach :) Ja się pytam dlaczego osoby które miesiącami odbierają interniste i pediatre (a i tego dobrze nie potrafia) i nudzą się podczas gdy reszta nie ma chwili wytchnienia i ogarnia wszystko zarabiają te same pieniądze???

Kierownik ds przerw

Dobry szef to taki który zaczynał w danej firmie "od zmywaka". Powinien znać odpowiedź na każde pytanie. Kolejna osoba z zewnątrz która o niczym nie ma pojęcia. Przyswojenie tego ogromu wiedzy trwa miesiącami tylko jeszcze trzeba chcieć. Radom dostał kolejnego pozoranta na stanowisku. Dajcie nam żyć i w spokoju pracować bo sami wiemy jak ją wykonywać i robimy to dobrze, nie potrzebujemy dyktatora z batem nad głową. Tęsknię za Paulina i Iwoną

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Damiana - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne Damiana?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne Damiana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne Damiana?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 6 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Medyczne Damiana
1.8/5 Na podstawie 86 ocen.

Centrum Medyczne Damiana