REMAX Sp. z o.o.

Opinie o REMAX Sp. z o.o.

kielce

co to za kretynska firma kaza kandydatom przyjezdzac po 50 czy 100 km po to tylko zeby wypelnic jakis byle jaki kwitek ,ktory mozna wypelnic przez internet i wysłac skan .Chyba tylko po to zeby ta dziewucha która tam siedzi miala co robic .Nawet nie wie jaka jest stawnka minimalna w niemczech brutto ....gada ze 7,5 euro do reki .Jak pracodawca moze powiedziec przed rozpoczeciem pracy jaka jest stawnka jezeli w niemczech jest 6 klas podawtkowych w zaleznosci od stanu cywilnego, od posiadania numeru podatkowego itd?wysyłaja juz do roboty po paru dniach ,bo potrzebja (usunięte przez administratora) !!!!(usunięte przez administratora) ...

Pracownik śmieciarki, leader

Pracuje na śmieciarkach już jakiś okres czasu, tygodniowo mam od 40 - 50+ h, co tydzień zaliczki, przerwy po 30 minut, robota nie jest ciężka( worki że śmieciami ważą max 10kg), darmowy transport do pracy ( powrót na pieszo ponieważ nie każdy pracownik wraca o tej samej godzinie, lecz nie jest to problematyczne bo to ok. 20 minut spacerku), kwatera nie jest jakaś wybitna ale źle też nie jest, ludzie są spoko pomimo tego że jest kilku alkoholików (nie imprezują po nocach itp). Po przepracowaniu 9 tygodni bus w dwie strony do kraju i spowrotem jest za friko. Zupełnie inna sytuacja jest na DPD w Lehrte, nie ma godzin, cały dzień musisz czekać żeby przyszła lista kto idzie do pracy, a i tak może się okazać że pojedziesz i wrócisz na kwaterę ( jesteś jako zastępstwo gdyby ktoś kto jest zatrudniony bezpośrednio pod DPD nie przyszedł do pracy). Przez dwa tygodnie przepracowałem łącznie 30h niecałe co przy stawce 7.5e daje śmieszne pieniądze. Polacy są traktowanii jak tania siła robocza do zajebania przez niektórych Niemców/Turków na magazynie. Podsumowując - polecam śmieciarki, a odradzam magazyn DPD.

Kamil

Frima tragiczna nie polecam!!!

Grzesiek
@Kamil

Ja polecam, od lat tu pracuje, godziny mam, zaliczki, mam, wynagrodzenie się zgadza i transport darmowy.

ROLI97
@Grzesiek

A może pan powiedzieć coś więcej na damy temat firmy? Chcemy wybrać się z kolega właśnie z tej agencji.

Grzesiek
@ROLI97

to wbijaj, nie ma sie co zastanawiać. Ale z tego co wiem to trzeba czekać, bo maja mnostwo ludzi chetnych. Nawet moj kumpel który jezdzi od lat czekał chwilę na miejsce.

Asik80
@Kamil

Ja polecam firmę, pracę mam, zarabiam, nie narzekam. Nie czekam na kasę z bezrobotnego albo z zasiłków.

on

witam , mam kilka pytań co do tej firmy. - są wypłacalni ? - ile trwa rekrutacja ? - czy są pewne godziny ? - i jak z warunkami na mieszkaniach ?

Adam87
@on

jak szybko się dostaniesz zależy od tego kogo najbardziej szukają, ale pracownika usług komunalnych czyli ładowaczy często szukają, dużo ich tam pracuje. Godziny są, nie masz się o co martwic, Jak ja pracowałem to tez w sobotę robiłem, zawsze więcej kasy wpadło. Kasę zarobioną dostałem plus premie za długość umowy. Takze spoko

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie REMAX Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pracownik usług komunalnych?
Dawid

Odradzam wyjazd z tą agencją ostatnio pojechałem do Hannoveru do pracy w DPD. Przyjechałem do Hannoveru do miejsca zakwaterowania i ludzie w tym pokoju w kótym byłem to była zupełna (usunięte przez administratora) Pokój miał 4 łóżka ale były w nim oprócz mnie 2 osoby. Osoby w pokoju bardzo nie kulturalni i nie mili , słuchali całą noc muzykę że nie mogłem spać jak im zwróciłem uwagę , ze są za głośno to byli agresywni i wywyższali się że to ich itp. Masakra. Prawie się na mnie nie rzucili , pobyłem w tym pokoju może 6-8 h , trudno to nazwać przespaniem się , ale przeleżałem i wróciłem do Polski. Ludzie nie mili , jakieś pijaki to były. W łazience to była cała miska piw , ciagle jakieś problemy robili. Na koniec to myśłałem , że jeden z nich to bedzie mnie chciał pobić. Spakowałem się rano i opóściłem to miejsce i wróciłem do Polski. Nie polecam tą agencje , zatrudniają tam jakąś patologię. NIe wiem jak warunki pracy bo niestety , ale zmyłem się z tego miejsca szybko , ale oni nie byli nowi tylko pracowali tam długi czas , więc trzymają takich ludzi to źle świadczy o agencji. Jeszcze gdyby to byli jacys nowi to pech ktoś taki pojechał ,, ale jak sa dłużej tacy ludzie to znaczy , z agencja patrzy tylko aby jak najwięcej zatrudnić pracowników mieć kasę i nic nie patrzeć na jakość.

@Dawid

Dokładnie na ta ofertę pracy pojechałem - https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-magazynu,0HSjhQgo5cNou5NFm4M2pU,hanower oczywiście nie polecam , opisałem post wyżej dlaczego.

Paweł Bytom
@Dawid

stary twardym trzeba być, na DPD to silni mężczyźni jeżdżą. Jak to za granicą, trzeba sobie radzić, ludzie pracują różni od po podstawówce do magistrów i doktorów. teraz taki kryzys w kraju, że jeszcze więcej będzie pracowało za granica. Ja pracuje tu i utrzymuje bez problemu swoją rodzinę, nie pije i nie palę, wiec jest dobrze.

Jureczek
@Paweł Bytom

tez tak uważam ziom. Tez kiedyś tam pracowałem, było ok.

@Paweł Bytom

Ciężko być twardym jak od wejścia na kwaterę są jakieś problemy oraz mieszka się z jakimiś dziwnymi ludźmi. Na przyszłość to ogarnę sobie sam jakiś pokój przez np airbnb a praca przez agencję. Bo jadąc na kwaterę to nie wiadomo na kogo się trafii.

Blgg

Witam opowie ktoś mi o pracy jako pomocnik śmieciarza? Jakie tam są warunki itp, Chętnie bym się chciał dowiedzieć jakie są warunki w Hotelu roboczym czytałem wasze opinie na ten temat i to mnie troszkę przeraża picie wyzwiska itp zmieniło się coś? A i jak to jest jak chcę jechać do tej pracy to transport z Polski do Niemiec gwarantowany przez tą agencję czy tylko z Hotelu do miejsca pracy już tam na miejscu, Jaka cena biletu jest żeby tam dojechać ja ogólnie z Torunia jestem. Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedz

BigMaciej
@Blgg

Laderzy pracują na pierwszą czyli ranna zmianę, maja swój rejon, wyznaczone przerwy i teren. Na hotelach są kierownicy, hotele pracownicze normalne, pralki automatyczne suszarki do ubran itd. Do pracy jeździ sie bezpłatnie busami tam/powrót. Za to dojazd do Niemiec jest autokarem, za darmo jest jak pracujesz min 9 tygodni, wtedy w obie strony nie płacisz. Jak pracujesz krótszy okres niż 9 tyg. to autobus jest płatny 75 euro/ to kwota w obie strony, czyli wg mnie tanio, teraz to już busy tyle kosztują w jedna stronę. Mam nadzieje, że pomogłem!

Justyna

Jakie zarobki ma Opiekun Pracowników dokładnie na tej niemieckiej umowie, którą tak się szczycą w ogłoszeniu o pracę? Bo z jakiegoś powodu nie napisali żadnych konkretów, nawet widełek.

Jureczek
@Justyna

normalne ogłoszenie mają, z tego co zauważyłem to większość firm nie pisze wynagrodzeń w ogłoszeniach. ale można się dowiedzieć, jak spełniasz ich wymagania to wyślij CV albo zapytaj u źródła u nich w biurze. Nic prostszego! ;)

Aga

Poprosze opinie na magazyn czy ktos wyjezdzal ?

Mareczek
@Aga

wyjeżdżam, pracuje tu od 3 lat. Umowa o pracę, zaliczki co poniedziałek, kasa w euro na koniec, wszystko gra

Pilna Pomoc

Witam serdecznie każdego z osobna, mam bardzo ważne pytanie odnośnie osób wyjeżdżając do Niemiec z tej agencji a dokładnie na śmieciarki do miasta Neustadt! Czy znajdzie się jakaś osoba która w przeciągu 6 miesięcy wyjeżdżała tam do Neustadt z GLIWIC? A dokładnie chodzi mi jakim transportem się tam osoby kierują (wiem że jest to busik 9-osobowy lub podobne) Tutaj chodzi o osobę zaginioną z którą nie ma żadnego kontaktu i wszelkie jakiekolwiek informacje będą przydatne! Bardzo dziękuję!

Grzegorz
@Pilna Pomoc

jak ktos zaginie to się zgłasza na policję. A najlepiej zapytać u żródła czyli w biurze, mają listy osób wyjeżdzających i zatrudnionych.

Feliks

nowy rok, nowe wyzwania, stara praca ;) bo dobra...wracam po świętach, trzeba zarobić na życie bo w Polsce coraz to drożej.

Otóż jest tak w napomnianym u słynnym Peine .zakwaterowanie ...masakra pokoje dwu lub trzy lub czteroosobowe ...samozwańczy hausmajsterzy czy jak to zwać ....pijaństwo , narkomania . Smród ..a kierownik jakiś Ślązak który nic nie ogarnia tylko siedzi na kamerach i obserwuje ...żeby mieć godziny trzeba mu w (usunięte przez administratora) włazić ....a poNiej kłopoty przy rozliczaniu ...bo on tak ma na liście i tak wypłaci ...omijać tą agencje z daleka ..panie w biurze mówią to co chcesz słyszeć ...pozdrawiam

Były

Ruski przyjeżdża kasę ci daję www pokojach (usunięte przez administratora) wszystko stare i pijaki

Firma REMAX Sp. z o.o. poszukiwała osób na stanowisko Kierowca Ciężarówki. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Piotrek

brałem udział, pracowałem jako kierowca śmieciarki, umowa o pracę z niemieckim pracodawcą, 1 zmiana, najpierw cię szkolą, dostaniesz swoją trasę i laderów do pomocy czyli osoby ładujące kosze. Praca podobna jak w Polsce w Remondisie. Nie narzekałem.

Antoni
@Piotrek

O to w sumie spoko, że masz swoją trasę i jeszcze liderów do pomocy. Po jakim czasie byłeś już przygotowany do samodzielnej pracy jako kierowca śmieciarki? Bardziej mi chodzi o to, jak długie jest to szkolenie.

Gzregorz

Witam osobiście wczoraj przywiozłem brata z tego (usunięte przez administratora) jaki zapewniają swoich pracownika firma Remax brat pracował w Hanoverze przy przeladunku paczek.Z wtorku na środę zachorował nikt nie chciał go zawieść do lekarza kierownik twierdził ze są problemy z jego ubezpieczeniem kręcił i motał osxukiwał brat mial dusznosci oddech płytki gorączkę kazali mu brać leki przeciwbólowe.W sobotę w nocy pojechałem po niego do miejscowości Peine gdzie mieszkał. Brat slanial się na nogach nie mógł oddychać. Odrazu wróciłem z nim do Polski gdzie zawiozłem go do szpitala. Brat ma przewlekłe zapalenie płuc co mogło skutkować śmiercią gdyby nie moja interwencja. TAKZE DO WSZYSTKICH ZASTANÓWCIE SIE GDZIE JEDZIECIE I DO KOGO.

Darek
@Gzregorz

mój kumpel z pokoju był chory i wylądował w szpitalu, nie musiał za nic płacić, wszyscy pracownicy są ubezpieczeni. Jak ktoś był u nas chory to normalnie szedł do lekarza, nie było problemu.

Grzegorz
@Darek

@Darek Gdyby miał ubezpieczenie to by tam był w szpitalu urzekła mnie twoja historia ale niestety w nią nie wierzę

@Gzregorz

zero ubezpieczenia fakt i jeszcze oferują prace w danej firmie i okazuje się ze nie masz na to wpływu i jebiesz po 14h na sortowni.

Justyna
@Marcin

14 h? I tak niby codziennie? To ile kasy z tego ostatecznie wychodziło, w tym były nadgodziny?

Zgadzam się

Christopher

Praca w tej firmie wygląda tak. Zatrudnia cię firma IPL Personal Leasing, z nią podpisujesz umowę. Zarobek za godzinę pracy wynosi 7.50Euro do ręki. Jednak tu zaczynają się schody ponieważ godzin brakuje i realnie prze robisz w porywach 20-25h. Dodatki za pracę w godzinach nocnych nieistnieją (wbrew prawu niemieckiemu, które mówi o +20% za pracę 23-5 rano). Ładujesz po kilka kontenerów w tym samym czasie. Jesteś na ogół pomiatany przez kierownika. Twoja zaliczka tygodniowa to kwestia humoru kierownika. Odzież płatna buty 30E strój tak samo kolejne 30E. Zarobki na miesiąc 300-800Euro. Całość płatna dopiero po zakończeniu kontraktu. Ludzie mieszkający z tobą w hotelu są naj grzeczniej jak się da mówiac z nizin społecznych. A cała umowa którą ewentualnie podpiszesz jest fikcją (brak ubezpieczenia itp) . Niezwykle chętnie odpowiem na potencjalne pytania :D

Andreas78
@Christopher

co do ubezpieczenia to nie masz racji, byłem w szpitalu i nie musiałem za nic płacić. Badania, pobyt i opiekę pokryła ubezpieczalnia. To nie te czasy żeby zatrudniać tyle ludzi i ich nie ubezpieczać. Dawno by tej firmy nie było a ja tu pracuje 8 lat. Moi znajomi tez korzystali z lekarza i nie było problemu. Co do godzin to różnie, każdy zakład ma swoje godziny a z tego co wiem, to mają kilkadziesiąt zakładów pracy. Wiec nie można pisać za wszystkie.

kandydat

czy to prawda że firma Remax każe żyć w Niemczech za 50 euro zaliczki tygodniowo? pytam bo mam jechać ale za takie pieniądze to nie ma opcji przecież tam przeżyć

Artek
@kandydat

Byłem kilka lat temu zweibrucken Niemcy ładowacz śmieciarki. Tragedia 6 euro na rękę. Płatne dopiero po 3 miesiącach. Co poniedziałek zaliczka 50 euro na jedzenie. W pokoju po 6 osób sama patologia. Ruski szef Jacob i polka Janina tragedia. Od 3 w nocy do 22 poza domem. Po pracy czekasz na inne osoby aż skończą nawet po kilka godzin na dworze

Wolf

To prawda

????////

POMYŚL O INNEJ FIRMIE ,OSZCZĘDŹ SOBIE KŁOPOTÓW

@kandydat

Prawda i obiecują ci6. 6 euro a dostajesz 5 ruska (usunięte przez administratora)

2 były pracownik

Prawda

Robert

Jest. A ty mało wiesz

stary wyjadacz

wyjeżdżam od nich już ładne lata, pracy nie brakuje tylko młodym się teraz robić nie chce. Za leżenie nigdzie nie płacą, najpierw zarób a potem na urlop!

Sghg
@stary wyjadacz

Pewnie sam pracownik biura wpisał komentarz

Awon
@stary wyjadacz

Kurcze wybieram się tam ,ale te opinie mnie niepokoja ,ale mówisz, że jest ok.

darek
@Awon

ja wyjezdzam od 10 lat, pracuje normalnie, kase dostaje, hotel ok a z przełozonym mozna sie spokojnie dogadac.

Awon
@darek

A jak z zarobkami ,da się zarobic ,sorki ,że tak pytam.

@Awon

Nie opłaca się krencom nie zwracajom kaucji mało godzin nie polecam!

@As

Mi się wszystko zgadzało, dostałem premie za długość pobytu 150 euro i godziny tez sie zgadzały.

Robert
@As

Jak się nie pracuje tylko leci w kule

Hej z partnerem jezdze mamy pokoj 2 osobowy sie udalo praca lekka zero myslenia a w polsce tyle nie zarobie

Boczek
@Kasia

Nie ma pracy z zero myślenia

@Kasia

Mało pracy jest robiłem tam teraz pracuje w Polsce i zarabiam wiecej w Polsce

Patryk Ruda Sl.
@As

ja pracuje na laderce, pracy jest sporo, wieksze zarobki od pazdziernika, podniesli stawke i premia 300 euro.

Dorota
@Patryk Ruda Sl.

Ta premia to co miesiąc jest? bo widzę niżej coś o 17 tygodniach i nie rozumiem. Ona jest z jakiegoś konkretnego powodu czy po prostu się ją dostaje? No i jak tam standard tych pokoi, jest czysto i sucho?

@Dorota

Jest wypłacana za przepracowanie 17 tygodni bez zjazdu

Filip
@As

dokładnie, dostaje się 300 euro premii za przepracowanie 17 tygodni, przejazdy są bezpłatne do/z Niemiec po 9 tygodniach pracy

Sebastian
@Kasia

Witam.mam jechac przez te biuro.czy sa wyplacalni.jakie sa warunki.prosze o odpowiedz

Franek

Głupoty piszesz, nikt u nich nie oferuje 10 euro Brutto. Najniższa krajowa jest 12 euro brutto , nie ma takiej stawki jak opisujesz, no chyba ze 10 euro NETTO, to tak. Wszystkie stawki podają w biurze i na zebraniu raz jeszcze je przypominają w Niemczech. Wkurza mnie jak ktoś guzik wie a wypisuje pierdoły, pracuje tutaj i nie zarabiam mało. Umowa o pracę jest w dwóch językach po polsku i po niemiecku, każdy pracownik po podpisaniu dostaje egzemplarz dla siebie. Transport autokarem od 9 tygodnia pracy jest za darmo a kto pracuje krócej niż 9 tygodniu płaci za transport 75 euro - za przejazd w obie strony!!!. Ciebie należy omijać z daleka, koleś daruj sobie pisanie takich bzdur. Nie chcesz to nie pracuj u nich ale daj pracować innym bo ja zarabiam i utrzymuje swoją rodzinę. AAA i mają nową premię 300 euro -- ale tego to chyba nie wiedziałeś ;-)

Ilona
@Franek

Fajnie z tym transportem, 9 tygodni szybko zleci. Napisałeś o tej premii, za co można ją otrzymać?

Franek
@Ilona

premia za długość pobytu, jak przepracujesz 17 tygodni, wtedy dostaniesz 300 euro do wypłaty.

Potencjalny pracownik.

Serio lepiej nie wyjeżdżać z tą firmą ? Potrzebuje pracy a oni zapewniają nawet dojazd i dają zaliczki. Więc koszty wyjazdu są minimalne. Na dpd pracowałem,ale w NL dałbym radę. Ale czy warto ? Czy zarobię godziwe pieniądze ? Czy są wypłacalni

Fremde Man
@Potencjalny pracownik.

Nie zarobisz tam godziwych pieniędzy: 7-7.5 euro na rękę po odliczeniu hotelu pracowniczego (tragicznie warunki-patologia). Są oferty z darmowym zakwaterowaniem i normalnymi warunkami, więc dobrze szukaj. Na Facebooku i różnych stronach jest dużo ciekawych ofert. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o REMAX Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w REMAX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REMAX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMAX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 27 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REMAX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w REMAX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REMAX Sp. z o.o.