Opinie o Huapol w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Huapol. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Huapol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huapol w Warszawa

Barbara

Dzięki za informacje! Możesz napisać coś więcej na temat tego, jak przyjmowane są przez pracowników nowe osoby? Można liczyć na pomoc we wdrożeniu się do pracy ?

Jaro

Jak jest tak świetnie to mam pytanie :CzyMacie bony na święta,paczki dla dzieci,kartę na siłownię.basen,wynagrodzenie odpowiadające wymaganiom i wiedzy którą musisz posiadać bo to co zarabiasz teraz to powinna być tygodniówka,czy za podniesienie kompetencji poprzez zdanie certyfikacji na wyższy poziom pracownik dostaje podwyżkę? ICzy więcej czasu spędzasz z rodziną czy z kolegami w pracy żeby przynieść parę groszy więcej do domu?

@Jaro

A gdzie jest napisane że bony na święta i paczki dla dzieci czy siłownia to obowiązek pracodawcy? Większość firm nie daje takich bonusów i też jest coś za coś, za darmo nie dostaniesz. A auto służbowe, którym jeździsz prywatnie to wliczyłeś czy też się należy? Jeśli masz takie super kwalifikacje i tak się cenisz, to po tu się męczysz?

@Michał

Kto pisał że to obowiązek? Poczytaj oferty pracy i jakie benefity może otrzymać pracownik w coraz większej ilości firm-moze niedługo będziesz szukał,a wpis o korzystaniu z auta służbowego do celów prywatnych jest śmieszny- to że pracownik ma auto jest dla firmy wygodne bo nie musi płacić za.parkingi .poza tym ilu monterów by się zwolniło jak by mieli płacić za dojazdy do pracy autobusem...Tato przyjedzie po wypłacie i powie dzieci nie kupię wam tego i tego bo mnie nie stać ale ptzewiozę Was za to moją wypasioną bryką służbową. Myślę że moje kwalifikacje są wyższe od Twoich i dlatego jak to napisałeś nie męczę się już- trzeba się szanować,a za auto służbowe co miesiąc potrącano mi podatek z wypłaty,-Tobie potrácają ? ".I jeszcze jedno nie każdy piszący negatywnie na tym forum jest zwolnionym (usunięte przez administratora) jak to przeczytałem w jednym z komentarzy

@Jaro

Każda szanujaca się firma i szanująca pracowników posiada gratyfikacje do pensji jako bonus pod różnymi postaciami, kusząca potencjalnych przyszłych pracowników, W tej firmie nie ma kompletnie nic z takich rzeczy jest natomiast praca siedem dni w tygodniu po 12, 16 h najlepiej

@Tak ni jak

Nie jesteśmy w stanie spełnić oczekiwań wszystkich naszych pracowników. Zapewniamy Cię, że tak jest w każdej firmie. W Huapol obowiązuje system premii i jak w każdej szanującej się firmie również wymagamy efektów pracy. Dziękujemy za wskazanie innych potencjalnych czynników motywujących dla pracowników. Weźmiemy je pod uwagę planując rozwój firmy. Pozdrawiamy - Zespół Huapol

@Huapol

Proszę odpowiedz kim jesteś , - przedstawiasz się jako pracodawca W czyim imieniu lub od kogo dostałeś /aś upoważnienia do opisywania na posty, kogo reprezentujesz i czym się zajmujesz, wspominasz tyle o anonimowości w wszystkich odpowiedziach na posty, zarzucając wszystkim brak przedstawienia się i anonimowości , lecz sam nie potrafisz się przedstawić, jako spółka zoo jest wiele wariantów właścicieli więc do końca nie wiemy z kim mamy do czynienia w odpowiedziach i zripostowaniu ich, jeżeli stać Ciebie na taką odwagę, przyjąć krytykę, po ogłoszeniu swoich persjonaliow, uchylę Tobie rąbka tajemnicy o sytuacji, bo odczuwam że nie masz pojęcia o sytuacji w firmie i wywalonych pieniędzy w błoto na osoby otaczające Ciebie jeżeli naprawdę jest z Ciebie pracodawca a nie jakiś Dyrektorek od słodkiego pierdzenia lub Pani z za biórka dorabiajaca do premi na reagowanie w ustabilizowaniu sytuacji.

@Tak ni jak

Uważamy, że portale internetowe nie są właściwym forum dla tego typu dyskusji. Zapraszamy Ciebie na bezpośrednie spotkanie z właścicielami firmy oraz Zarządem Huapol. Warianty właścicieli jak i Zarządu Huapol powinny być Tobie, jako pracownikowi znane. Zawsze możesz upewnić się, sprawdzając KRS. Żadna z tych osób nie jest anonimowa. Zatem, kiedy już wiesz z kim rozmawiasz, zachęcamy do zebrania się na odwagę i przyjęcia zaproszenia na spotkanie. Czekamy w centrali firmy na Okopowej. Jesteśmy częścią Zespołu Huapol - Pozdrawiamy!

@Tak ni jak

Wiem bo pracowałem w tej firmie.Pozdrawiam

Zenek

Ty chyba w innej firmie pracujesz? wypłata na czas? nie zawsze była na czas.Zaczęła wpływać na czas tylko dlatego żeby nikt już jak to wcześniej bywało nie zwolnił się w trybie natychmiastowym bez zachowania 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia , aczkolwiek dziś 11.11.2019 a wypłata w terminie nie wpłynęła,jak w ogóle wpłynie te 1800 netto.Kasy nie ma już na nic-sprzęt,baterie do mierników ,bilety za parkometr itd.Samochody w opłakanym stanie , brak jakiegokolwiek serwisu , wymian płynów eksploatacyjnych ,ogumienia, bieżących napraw-wszystkie warsztaty w okolicy spalone.Nie piszą to osoby zwolnione za kradzieże tylko piszą pracownicy żeby pokazać jak jest naprawdę , a nie jak napiszę pan od dobrego wizerunku firmy.

@Huapol

Poczytajcie sobie inne opinie z innych miast :), przewidywuje że obserwujecie tylko poziom Warszawy od jakiegoś czasu gdy dyskusja przeniosła się na centrale, wszystkie wypowiedzi z filli są identyczne w opini, czyżby cały kraj był w błędzie? Wszędzie taka sama sutuacja jesteście oderwani od rzeczywistości powodzenia w nadrabianiu zaległości o wszystkich wpisach na temat firmy w wszystkich miastach!

@Jaro

A Twoi koledzy z firmy też się śmiali, że "to służbowe, to niech ch..je płacą"? Przecież te auta i sprzęt pracownicy niszczą. Mnie samego szlag trafił jak w tapicerce dziury po papierosach były a (usunięte przez administratora) sie sam nie zrobił. Ale wszystkim należy się nowe.

@Michał

Jak niszczą sprzęt i samochody to powinini pracownicy być obciążeni- otrzymując samochód lub inny sprzęt podpisujesz protokół odebrania sprzętu to samo jak dostajesz sprzęt po kimś .Śmiali się? Może nie byli obciążeni a kto za to odpowiada? Przy odbiorze sprzętu powinny być wypisane wady powstałe w okresie użytkowania i porównane z protokołem przekazania sprzętu danemu użytkownikowi było to robione? Jak by ktoś dostał fakturę za zniszczenie samochodu to by może inni się nie śmiali- zgłaszałeś problem ze swoim samochodem kierownikowi i co on zrobił podjął temat czy machnął ręką?

nestor
@Tak ni jak

Z całym szacunkiem należnym Tobie jako Osobie - nie powinieneś zdać matury za taki język polski. Jeżeli myślisz tak jak piszesz, to chyba nikt cię nie rozumie.

@nestor

Jak na 6 lat w Polsce to i tak chyba dobrze. Czego nie rozumiesz?

Sebastian
@Tak ni jak

Pracowałem na kierowniczych stanowiskach w 2 dużych międzynarodowych firmach na zachodzie zaznaczam dobrych firmach i nic nie miałem , komputer miałem nawet swój i żadnych cudownych dodatków. Nie jest regułą pakiet socjalny. Jeżeli jest przynęta to musi być i haczyk :) Nie jestem pracownikiem Huapol.:)

hehe

Wszystko ok.Kasa czasami terminowo.Atmosfera? super jesli lubisz kabarety i nie przeszkadza ci ze za dobry kabaret trzeba dobrze zapłacić to polecam.Przełożeni? najlepsi w Polsce.Polecam każdemu prace w Huapol!!

Były kierownik
@Michał

Michale. Wprawdzie nie pracuję już w firmie,ale jako kierownik działu FTTH w łodzi wielokrotnie borykałem się z problemami takimi jak brak podstawowych narzędzi dla moich monterów ( dość powiedzieć że na 5 serwisantów w samej łodzi miałem 1,5 w porywach 2,5 spawarki (pół bo spawarka była tak styrana że spawać potrafiła jeden spaw 30 minut) czy 1-2 mierniki światła i podobną ilość źródeł światła, że o 1 reflektometrze na całe województwo nie wspomnę) czy łyse aż do drutów opony w autach. Mówisz że ludzie niszczą. Jasne, wcale tego nie neguję ale powiedz mi jak zjedli bieżnik na oponach i za czyje pieniądze mięli dawać spawarki do kalibracji rocznej ? Bo te sprzęty, które miałem kalibracje miały 2-3 lata wcześniej. Suma sumarrum firma ze mnie w pewnym momencie zrezygnowała, bo stałem się bardzo niewygodny. Skoro nie mogłem się dogadać ani z dyrektorem na miejscu, ani z regionalnym, to zacząłem dogadywać się wprost z Orange aby może oni wpłynęli na poprawę warunków pracy i co za tym idzie szybsze i efektywniejsze realizowanie zleceń. Miło, że dbasz o image swojego pracodawcy, jednak zastanów się dobrze czy aby tenże pracodawca dba tak samo bardzo o Ciebie ?

Flis
@Były kierownik

Wszystko to co napisałeś to szczera prawda, byłem technikiem na rejonie kiezmark - przywidz w latach 2013-2015 , chciałem wkleic tutaj fot swojej opony z której wyszły druty ale niestetynie ma tu takiej możliwości. W każdym razie w pewnym momencie na całą strefĘ (4 auta) było jedno koło zapasowe. O aresztowaniu aut w warsztacie nie warto wspominać nawet.... narzĘdzia hmmmm od firmy pĘkniĘta najtańsza skrzynka narzdiowa a w niej zgiĘty wkrĘtak oraz złamany młotek. Jeżeli chodzi o sprzĘt pomiatowy to jeden miernik szerokopasmowy na strefĘ(4 auta). reszta na słuch.... z tym że z na słuch też był problem bo magazyn słuchawek testowych nie chciał wydawać a nawet gdy tozrobił to te natychmiast paliły siĘ na PCM kach. Dlatego prywatnie monterzy kupowali sobie w saturnie suchawki gigaset za 39,99 ktore to siĘ nie paliły.( ci serwisanci ktorzy chcieli pracować i nie mieli do końca (usunięte przez administratora) O konstrukcjach z serii Speedstream4100+zasilany z aku jako miernik nie wspomnĘ. I majstersztyk w moim wykonaniu funbox na centrali w pruszczu z którym można było połączyć siWszystko to co napisałeś to szczera prawda, byłem technikiem na rejonie kiezmark - przywidz w latach 2013-2015 , chciałem wkleic tutaj fot swojej opony z której wyszły druty ale niestetynie ma tu takiej możliwości. W każdym razie w pewnym momencie na całą strefĘ (4 auta) było jedno koło zapasowe. O aresztowaniu aut w warsztacie nie warto wspominać nawet.... narzĘdzia hmmmm od firmy pĘkniĘta najtańsza skrzynka narzdiowa a w niej zgiĘty wkrĘtak oraz złamany młotek. Jeżeli chodzi o sprzĘt pomiatowy to jeden miernik szerokopasmowy na strefĘ(4 auta). reszta na słuch.... z tym że z na słuch też był problem bo magazyn słuchawek testowych nie chciał wydawać a nawet gdy tozrobił to te natychmiast paliły siĘ na PCM kach. Dlatego prywatnie monterzy kupowali sobie w saturnie suchawki gigaset za 39,99 ktore to siĘ nie paliły.( ci serwisanci ktorzy chcieli pracować i nie mieli do końca (usunięte przez administratora) O konstrukcjach z serii Speedstream4100+zasilany z aku jako miernik nie wspomnĘ. I majstersztyk czyli funbox na PG Pruszcz Gdasnski z którym można było połączyć sie zdalnie i zrobić tzw. STID'a (teraz pewnie inaczej si nazywa). Nikogo w orange nie dziwiło że w pewnym momencie 90% pomiarów linii jest takie samo.... co tylko potwierdza co miała na celu ta procedura. Narzdzi

dobrzepoinformowanyczłowiek
@Barbara

Można liczyć na szczerą radę, aby jak najszybciej oddalić się w bezpiecznym kierunku od tej firmy! :)

pękuś
@Huapol

premię to chyba tylko kierownictwo między siebie dzieli a szary pracownik dostaje najniższą krajową, o premii może zapomnieć.

Bąbelek

Firma nie płaci wynagrodzenia na czas. Od paru lat nie płaci ZUSu za pracowników tylko chorobowe by nikt się nie zorientował. Kierownictwo nie szanuje pracowników. Firmy nie polecam, chyba że ktoś lubi ostrą jazdę bez perspektyw, stabilizacji i szacunku do samego siebie.

BrodaTy

Witam, cześć i siemka, poniżej parę słów o pracy w Huapol Toruń na stanowisku dyspozytora. Polecam tą pracę, możecie wiele się nauczyć. Praca ma same plusy, postaram się wymienić najważniejsze z nich: - firma kilka razy do roku organizuje solidne szkolenie z podstaw ekonomii, gdy trzeba opłacić rachunki, przedszkole, auto, a wypłatę dostaje się tydzień po czasie. - ugruntowana pozycja firmy na rynku sprawia, iż masz stabilne zatrudnienie w czasie trwania umowy. - osoba obecnego dyrektora (nie tych pięciu, którzy byli wcześniej), niesłusznie nazywanego bucem, czy malowanym lalusiem - jest może trochę porywczy, za dużo przeklina, ma skwaszoną minę, no ale cóż, jaka rodzina, takie wychowanie; nie można mu odmówić uroku osobistego i błyskotliwości, co potwierdzi Pani Kierowniczka centrum. - dobre warunki pracy zwłaszcza dla osób, ceniących spoufalanie się; tutaj szczególnie panie kierowniczki są w stanie nauczyć Cię, jak być blisko dyrektora i się nie zeszmacić, jak zostać pupilem, który może nawet dostać premię za dobre sprawowanie. - darmowy Voucher do zoo, nie musisz już jeździć na Bydgoską, na miejscu masz okazję poznać zwyczaje Hien, Sępów, Papug, a w tym stadzie znajdzie się nawet kret; i może to wszystko wydaje się trochę kiszkowate, ale zapewniam Was, drodzy studenci, że nawet w Hua natraficie na 2, 3 osoby, które będą w stanie zrezygnować z tych wszystkich przywilejów na rzecz szacunku do własnej osoby i znajdziecie w Nich dobrych kumpli z pracy. Także nie czekajcie ani chwili dłużej, aplikujcie!

Witajcie Huapol szuka dyspozytora i analityka ... Czy firma faktycznie zapewnia jak pisze: " stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych " ?

Czekający na poprawę.
@Zainteresowany

Stabilność zależy od stanowiska. Kierownicy zmieniają się nawet 4 razy do roku. Dyrektorzy co roku. Monterzy , to zależy. Żadnych perspektyw rozwojowych poza szkoleniami wymaganymi przez zleceniodawcę Szkoda nerwów i czasu.

@Zainteresowany

Z tego cytatu pozostawiłbym słowo "zatrudnienie"

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
ss

To nie firma

Majka

@Jack brakuje naprawdę takich podstaw?

Jack
@Majka

@Majka - No najwyraźniej... Planowałem aplikować. ale do takiej firmy to raczej nie ma sensu skoro moje pytanie dostało aktualne potwierdzenia ze strony Hansa i Telemontera ? Chciałem uzyskać aktualne informacje aby się nie wpakować w kłopoty ! Jak widać sporo tutaj tych negatywnych opinii i to z różnych stanowisk więc coś jest na rzeczy.

Jack

Kierownik Projektu w Huapol pojawił się w ogłoszeniach po niezbyt pochlebnych opiniach dot. Kierownika Grupy Technicznej. Wymagania i zakres obowiązków pozostały analogiczne. Czyżby był kłopot z rekrutacją ? Nic dziwnego ! Skoro brakuje środków na papier do drukarki czy środki do dezynfekcji to kto w takich warunkach zechce zostać kierownikiem ?

Telemonter
@Jack

Niestety potwierdzam. Mieliśmy przez moment normalnego kierownika na Nowym Sączu to długo nie zagrzał miejsca. Chciał poprawić warunki pracy załogi, ale dyrekcja mu nie pozwoliła. Dyrektor regionu niewiele może, bo w rzeczywistości jest figurantem zarządu do tłumaczenia się przed OPLem. Zaś zastępca dyr, a właściwie kierownik z Nowego Targu chciał trzymać Nowy Sącz żelazną ręką, to doprowadził do tego że zwolniło się pół doświadczonej załogi w Sączu, ale to poszło na karb nowego kierownika, więc to z nim się pożegnali. Chłop zebrał tylko to co mu wcześniej posiali. Źle trafił . Taka sytuacja ciągnie się już lata i nie widać szans na poprawę :( .

@Telemonter

Na Nowym Sączu kierowników tak często zmieniali że otrzymywali kryptonimy od pór roku.No ale cóż jak ciągle się koncepcja zmieniała,a po tylu latach okazuje się że jest to chyba w fazie projektu skoro szukają kierownika projektu....

Ktoś pracowal jako dyspozytor w twj firmie? (Warszawa) Możecie coś więcej napisać o tym stanowisku.

bidulek

Bardzo dobra firma-- do monterów trzeba dopłacać bo nie zarabiają a inwestycje nieopłacalne, więc jak tam na górze mają kase zresztą nie małą na swoje wypłaty

aaa

A co z informacją w zamieszczoną w KRS: SĄD RESTRUKTURYZACYJNY SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE XVIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY DLA SPRAW UPADŁOŚCIOWYCH I RESTRUKTURYZACYJNYCH, 16.07.2020, XVIII GRZ 1/20. Wkrótce żadne wynagrodzenie nie zostanie wypłacone

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Pieniądze śmieszne a na rozmowie obiecują kokosy..

ZwolniłemSięSam

Odkąd dyrektorem w Toruniu został pan Pączek :) wszystko się popsuło, chcąc pokazać się prezesom ile to kasy można zaoszczędzić kosztem podwykonawców i pracowników rozwalił - Grudziądz,Bydgoszcz,Toruń.Ot cała prawda.

Kajtek

@Mikel i tak ciągle ? A jak z innymi umowami? to samo ?

Mikel

Jeżeli chcesz się zatrudnić to zapomnij!!! 4miesiace nie wypłacają umów zlecenie, nie potrafią wytłumaczyć dlaczego!!! Tylko w piątek, w piątek i w piątek ale w którym roku ja się pytam?

@Mikel

Pewnie w piątek 29 lutego..

Pączek

To tylko parę sms-ów jakie dostajemy codziennie od wielu lat , a wszystko za najniższą krajową . I proszę nie pisać o premii bo jej nie ma. Decyzją dyrekcji pracujemy do 18:00 do odwołania W związku z dużą ilością uszkodzeń, urlopy są odwołane , chyba że zejdziemy z uszkodzeń Panowie proszę o maksymalną mobilizację na dzisiaj.  Po 3 dniach wolnego jest bardzo dużo do zrobienia . OPL się wścieka. Decyzja dyrekcji- przychodzimy wszyscy w sobotę jak w normalny dzień Ze względu na trudną sytuację z ilością uszkodzeń po burzach proszę, o wydłużenie czasu pracy. Wstrzymuję wydawanie dni wolnych za pracę w soboty oraz wydawanie urlopów do czasu poprawy sytuacji. Panowie proszę o pozostanie dzisiaj  dłużej w pracy.  SPRAWA bardzo WAŻNA Proszę o info. Kto zostaje. 2 GODZINY Standardowo kto moze chociaz z 2 uszk wiecej po godzinach mile widziane jest cisnienie na to Koledzy zostancie dzis troche dluzej jest silna presja.jutro moze nie bedzie nacisku na sobote Koledzy sytuacja nic sie nie poprawia-mamy wydluzyc prace chociaz 1godzine Panowie decyzja nie dyrekcji.ale juz wyzszych wladz pracujemy do 18.00 do piatku wlacznie i wstrzymane sa wszystkie wolne -beda do odbioru pozniej.Musimy zejsc z tej ilosci uszkodzen,wszelkie pytania czy watpliwosci mozna dzwonic

@Pączek

Tak smsy albo polecenia służbowe na piśmie ,a jak człowiek pytał o podwyżkę to słyszał odpowiedź " udam że nie słyszałem pytania" mam pytanie czy strefa Tarnów jeszcze istnieje czy to już strefa Łódź Południe?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

rusek

Polecam zatrudnić się na maks 3miesiace lub do czasu jak zaczną Ciebie samego wysyłać, nie wierzyć w obiecanki, to wszystko.

Lololo
@rusek

Nie rozumiem tych wszystkich opinii pracuje w tej firmie ponad rok, jeżeli się angażujesz i starasz zarobki rzędu 3500 zł na rękę to jest pikuś. Wiadomo na początku nikt Ci nie da nie wiadomo ile ale po sobie wiem że się da. Polecam

AktualnyMonter
@Lololo

Piękny lolo widocznie jesteś tym kolegą który sprzedaje swoich kolegów do kierownika lub dyrektora. Pewnie podlizujesz się że nawet z urlopu jesteś wstanie zrezygnować żeby przyjść do pracy. Wtedy może dostajesz 3500zł na rękę. Taki pracownik w firmie to złoto.

Wykończony

Pytania do mądrej głowy od strony Huapolu. Mówisz że coraz lepiej w naszej firmie to wytłumacz mi kilka problemów. (usunięte przez administratora) 2. Nie terminowe opłacanie ubezpieczenia PZU 3. Opóźnienia w wypłacaniu Premi 4. Brak kasy na co kolwiek, baterie, kołki, Flopy itp. 5. Brak serwisów samochodowych. 6. Brak odzieży roboczej. 7. Brak funduszu socjalnego( 650osob w firmie) Jest jeszcze wiele innych problemów w tej firmie braki kadrowe, coraz to więcej obowiązków a ludzi coraz mniej. Tylko dyrektorów przybywa zaraz będzie więcej kadry zarządzającej niż serwisantow. Dużo by pisać

@Wykończony

Huapol nie posiada zaległości w ZUS - chyba zdajesz sobie sprawę z tego, z jakimi konsekwencjami wiąże się nieopłacanie składek. Tak samo przy ubezpieczeniu PZU. Niestety to bardzo poważne zarzuty i mogą rodzić naszą zdecydowaną reakcję, również prawną, tym bardziej że Twój wpis jest anonimowy, co znacznie zmniejsza jego wiarygodność. Tak samo jak pozostałe podane przez Ciebie informacje. Przy tak dużej firmie i ilości zatrudnionych osób, rotacja jest rzeczą naturalną a na braki kadrowe nie narzekamy. To naturalne, że poszukujemy lepszych managerów, którzy pozwolą rozwijać się firmie i podnosić standardy jej działania. Jeśli jesteś naszym pracownikiem, zachęcamy do aplikowania. Jeśli widzisz problemy, podziel się z nami pomysłami na rozwiązania. Pozdrawiamy - Zespół Huapol.

@Wykończony

A co było w pierwszym punkcie?

Huapolek
@Huapol

Niestety to co pisze wykonczony jest prawdą . W tej firmie nie ma na nic pieniędzy . Narzedzia , mierniki , klipy , kupujemy za swoje inaczej nie byłoby czym pracować . Samochody jadące do serwisu zagrożone są aresztem przez firmę bo są nieopłacone lisingi . Dyrektorów pełno -wielu z przypadku bez wiedzy i doświadczenia na takich stanowiskach . To samo tyczy się kierownictwa - tu kadra jeszcze większego przypadku . Zostało jeszcze kilku doświadczonych pracowników ale tylko dla tego bo to ludzie którzy kochają ten zawód i to co robią . Czekają na lepsze dni ale nie w tej firmie . Oby w końcu Orange zrezygnował z takiego partnera jak Huapol a wybrał odpowiednią firmę aby serwisanci co chcą i potrafią jeszcze cokolwiek zrobić mieli gdzie to wykazywać .

@Huapolek

Huapolek, formułujesz swoją wypowiedź, jako pracownik Huapol? Może warto ujawnić swoje dane - anonimowość znacznie obniża Twoją wiarygodność, a wręcz wygląda jak wpis konkurencji :) Pragniemy uspokoić konkurencję - Orange nie rezygnuje z naszych usług, opłacamy również terminowo nasze zobowiązania. Huapolek - zachęcamy Ciebie do aplikowania na stanowisko kierownicze bądź dyrektorskie - chętnie skorzystamy z wiedzy i doświadczenia takiej osoby jak Ty - zamiast krytykować anonimowo w internecie, pomóż firmie stać się lepszą! Pozdrawiamy - Zespół Huapol

M.
@Huapol

Jako pracownik OPL podpisuję sie w całej rozciągłości z negatywnymi opiniami - to wszystko prawda. Wie to kazdy kto ma jakikolwiek kontakt z ludzmi z tej firmy. Dyspozytorzy, monterzy, kierownicy - tyle osob nie moze sie mylic. To, ze dyrektorzy - ktorych notabene co chwila coraz wiecej - zaklinają rzeczywistość, to juz inna bajka.

@M.

Jeśli jesteś naszym pracownikiem, prosimy o ujawnienie swojej tożsamości. Anonimowość raczej pozwala nam stwierdzić, że nie pracujesz dla nas. Pamiętaj, że tylko konstruktywna krytyka - czyli taka, która poddaje rozwiązania - pozwala coś zmienić. Sama negatywna opinia niewiele wnosi. Kiedy będziesz gotowy na otwartą rozmowę, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiam - Zespół Huapol

@Huapol

W składek do ZUS'u nie płacicie w pełnej wysokości tylko marne grosze żeby Was nie skasował , mam potwierdzone na piśmie braki w składkach od samego początku działania firmy czyli od 2017, pensja nie regularna co na to odpowiednie.

@Huapol

Jak to nie posiada , proszę pokazać potwierdzenia przyjęcia wpłaty do ZUS'u ponieważ nadal nie jest uregulowane zadłużenie w stosunku do ZUS a pieniądze zostały potrącony z poporów, czyli powinna się tym zająć prokuratura.

@Łódź i okolice

Dziwne już nie grożą prawnikami za takie opinie...

Jak długo trwa proces awansu w Huapol?

Hans

Po 3 miesiącach awansujesz na samodzielnego montera i to by było na tyle...

Telemonter
@Hans

Można tylko trzeba chcieć

@Telemonter

Co trzeba zrobić?Praca na dwie umowy,pełna dyspozycyjność?

Łódź i okolice

W tej firmie już brakuje gotówki , bo zwalniają ludzi jak mają im zapłacić dużą kasę za wykonaną robotę. Teraz kierownicy mają pro mam zobsadzeniem rejonów , szczególności że muszą wysyłać na "ratunek strefy Tarnów" bo tam też dziury w zatrudnieniu , kiepsko płacą a potem się dziwią...........

AktualnyMonter
@Łódź i okolice

Sama prawda jak kolega napisał. Ludzi zwalniają za rzekomo słabą wydajność. No jak ktoś uważa ze 5 zleceń na dzień to słaba wydajność radze zmienić branże lub kraj na ChRL. Czasami 2-3 sztuki to dobrze jak z dojechaniem do lokalizacji plus szukanie przerwy na linii która ma 5-10km bez miernika tdr. W miastach można zrobić więcej o ile są dobre kable magistralne i rozdzielcze. Pozdrawiam.

Lololo
@AktualnyMonter

To przejdź na inwestycje a nie narzekasz

Zostaw merytoryczną opinię o Huapol - Warszawa

• Jak się pracuje w Huapol?

Zobacz opinie na temat firmy Huapol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huapol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Huapol?

Kandydaci do pracy w Huapol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Huapol