opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Fortum Energia

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 122 ocen
Opinie o pracy(312)
Dodaj opinię
Opinie o usługach(46)
Aktualności(1)

Opinie o pracy(312)

Dodaj opinię
Opinie o usługach(46)
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kariera w sprzedaży
  • .
  • Dla Partnerów Fortum
  • .
  • Social Media

O nas

Kariera

Kariera w sprzedaży

Dla Partnerów Fortum

Social Media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Tczew
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Krępiec
  • Borkowo Łostowickie
  • Kowale
  • Przejazdowo
  • Wiślina
  • Mokry Dwór
  • Radunica
  • Jankowo Gdańskie
  • Bogatka
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Gdańsk
  4. /
  5. Opinie o Fortum Energia S.A.

Opinie

Opinie o Fortum Energia Gdańsk UL. MARYNARKI POLSKIEJ 197

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconFortum Marketing And Sales Polska S.A.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Fortum Energia S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Mariola

    30.11.2019 21:38

    Inne

    Radzę omijać szerokim łukiem. Bardzo agresywny i nieuczciwy marketing bazujacy na naiwności osob głównie starszych. Zwyczajny pośrednik.
    ReviewUserIcon
    Olgierd

    23.10.2019 21:04

    Inne

    Kadra zarządzająca niesłowna. Brałem udział w rekrutacji na doradcę biznesowego. Mimo zapewnień, że bez względu na fakt czy rozmowę przeszedłem pozytywnie czy też nie- dostanę informację zwrotną maksymalnie w ciągu tygodnia. Aktualnie minęło już chyba 1.5 miesiąca i odzewu niestety brak. Nie polecam, skoro nawet nie umieją uszanować czasu jaki poświęciło się dla nich.
    ReviewUserIcon
    Izabela

    07.07.2019 21:29

    Inne

    Czy ktoś z Was pracuje obecnie w firmie? Jaka panuje atmosfera podczas pracy? Wszelkie informacje będą pomocne dla osób zainteresowanych ofertami pracy w Gdańsku. Wasze doświadczenie może być cenną wskazówką przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu.
    ReviewUserIcon
    Dee

    19.10.2019 11:32

    Inne

    Ja pracowałam w centrali w Gdańsku (nie w sprzedaży) i byłam zadowolona. Świetny zespół i brak korpo gadania.
    ReviewUserIcon
    OMG

    11.09.2019 15:59

    Inne

    Zastanawiałam się, jaka część negatywnych opinii o fortum może być prawdziwa. Okazuje się, że większa. Zwykła plantacja bawełny otwarta przez Skandynawów, którą zarządzający (polscy) mają gęby pełne frazesów o "szacunku", "uczciwości" i innych jeszcze trudnych wyrazów, których znaczenia chyba sami nie rozumieją. Tymczasem twardo hodują bantustańskie standardy i nie stać ich nawet na feed back po rozmowie kwalifikacyjnej. Dodam, że szukają białego Mudzinka na plantację za miskę ryżu, ale wykwalifikowanego (angielski bardzo dobry, prawo korporacyjne, compliance, RODO). Na informację o wysokości oczekiwanego wynagrodzenia (ok. 3800 netto) twarze rozmówców wydłużyły się i zapytano o możliwość negocjacji. Trudno nawet ten przybytek nazwać żałosnym.
    ReviewUserIcon
    OMG

    17.09.2019 05:47

    Inne

    To nie jest niezadowolenie. To niesmak.
    ReviewUserIcon
    Szym19

    29.08.2019 15:30

    Inne

    Fajna praca na początek - pracowałem w centrali w Gdańsku . Fajni ludzie, fajna atmosfera, zarobki ok .

    Kontakt - Fortum Energia S.A.

    UL. MARYNARKI POLSKIEJ 197 80-868 Gdańsk

    NIP:7811861610

    REGON:301677244

    KRS:0000378299

    Fortum Marketing And Sales Polska S.A.
    Branże: Sprzedaż energii i gazu
    ReviewUserIcon
    Izabela

    06.02.2019 20:35

    Inne

    Firma Fortum Marketing and Sales Polska od lat organizuje staże dla studentów i absolwentów szkół wyższych. Dla najlepszych praktykantów i stażystów istnieje możliwość pozostania w firmie oraz kontynuacji kariery jako pracownicy etatowi. Występują one w formie płatnej i bezpłatnej na 3-4 miesiące. Tutaj znajdziecie więcej informacji: https://www.fortum.pl/o-fortum/kariera/dla-studentow Czy ktoś z Was brał w nich udział? Jak oceniacie ich przebieg?
    ReviewUserIcon
    KAROLINA

    29.05.2019 18:13

    Inne

    (usunięte przez administratora) UCZĄ KRĘTACTWA MŁODYCH LUDZI. STAŻE NA OSZUSTÓW
    ReviewUserIcon
    nick

    03.01.2019 14:16

    Inne

    Sposob rekrutacji sprawia, że firma wydaje się niekompetentna. Zadając pytanie Panu prowadzącemu rekrutację nie otrzymałam ani razu konkretnej odpowiedzi na zadane pytanie. Uważam pójście na rozmowę za stracony czas. Mało kompetentny przebieg rekrutacji.
    ReviewUserIcon
    Katarzynka

    03.01.2019 18:43

    Inne

    Orientuje się ktoś ile płacą na początek na obsłudze klienta i na jakim poziomie powinien być język angielski aby można było kwalifikować się na ofertę pracy.
    ReviewUserIcon
    K

    08.01.2019 19:37

    Inne

    1980 zł netto plus premia 20%, po przedłużeniu umowy 150 zł brutto podwyżki.
    ReviewUserIcon
    Pablo86

    12.11.2018 17:02

    Inne

    UWAGA !!! (usunięte przez administratora), dzisiaj , 12.11.18 - święto i wolne od pracy zapukał ich człowiek, mój ojciec lat 78 otworzył i wpuścił, dobrze że ja byłem w drugim pokoju, bo by ojciec dał się oszukać, facet bzdury gadał że dostaliśmy pismo w styczniu o jakiejś zmianie taryfy czy coś, wciskał kit że płacimy Berlinowi za dostawę, obiecywał lepsze warunki, na moje pytanie o identyfikator pokazał ksero swoje ( mam wątpliwość czy swojego) dowodu osobistego, jak powiedziałem żeby zostawił wizytówkę to oddzwonimy to owszem zostawił numer ale bez nazwiska , uważajcie na(usunięte przez administratora), pilnujcie swoich staruszków !!!
    ReviewUserIcon
    Justyna

    29.08.2018 17:32

    Inne

    NIE POLECAM !!! W ostatnim czasie moich dziadków mieszkających w Toruniu odwiedził akwizytor legitymujący się legitymacją z Fortum które rzekomo zmienia się z Orange. Pan Kaczmarek przedstawił warunki ustnie inne niż zapisane w umowie. Moi dziadkowie niestety ją podpisali. Następnie pochwalili się że będą mieli innego operatora. Jak się okazało wszystko to jeden wielki pic na wodę!!! Na szczęście wszystko przeszło jeszcze weryfikację telefoniczną podczas której odmówiliśmy i zrezygnowaliśmy telefonicznie z umowy. Pan akwizytor zaczął nękać nas telefonami abyśmy z niej nie rezygnowali i odkręcili wszystko u Pani z centrali w bardzo nieładny sposób. Omijać szerokim łukiem. Nam się na szczęście udało w ostatniej chwili.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    27.10.2018 09:49

    Inne

    Również NIE POLECAM!!! do naszych rodziców (wiek powyżej 80+) zapukali podający się za inkasentów PGE pracownicy Fortum i namówili dziadków do podpisania umowy na zmianę dostawcy energii elektrycznej. Obiecywali zmniejszenie rachunków o 10%. Nie mieliśmy tyle szczęścia co Justyna, bo rodzice zapomnieli o podpisanej umowie i minął czas na zerwanie. Przyszły rachunki 100% wyższe i zagrożenie odcięcia energii, a odstąpienie przed upływem czasy to koszt około 500 zł. Dodam jeszcze, że wpłaty nie odbywają się na podstawie faktur za energię elektryczną tylko "świstków" z numerem konta, nazwą właściciela konta i tytułem PŁATNOŚĆ z terminem płatności.
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    07.11.2018 10:18

    Inne

    OSZUSTWO!!! osoby pracujące w tej firmie to (usunięte przez administratora) U mojego 86- letniego Dziadka pod koniec lipca był Pan, który zaproponował Dziadkowi tańszą energię. Dziadek niestety podpisał. Do obecnego dystrybutora energii przyszło pismo z upoważnieniem od mojego Dziadka dla Fortum Marketing and Sales Polska S.A. o odstąpieniu umowy. Jednak najlepsze jest to, że Dziadek nie mógł wypowiedzieć umowy i nie mógł dać pełnomocnictwa firmie Fortum, ponieważ to ja miałam podpisaną umowę z obecnym dystrybutorem i sprzedawcą energii. Na domiar złego - Pan (usunięte przez administratora) był u Dziadka w mieszkaniu 21.07.2018 a na umowie wpisał datę 21.05.2018. Na świadków mam Sąsiadkę, która zamknęła temu Panu przed nosem drzwi. Na początku lipca otrzymałam pismo od swojego dystrybutora energii pismo o odstąpieniu od umowy. Dnia 20.08.2018 wycofałam wniosek o rozwiązaniu umowy kompleksowej u swojego obecnego dystrybutora energii. Niestety. Jest ciąg dalszy... z dniem 8.10.2018 przychodzi do Dziadka pismo, że ma do zapłaty karę w wysokości 480,00 zł, ponieważ rzekomo zerwał umowę. Ok. Fakt jest taki. Na umowie jest data 21.05.2018 ale jeżeli byłaby ta umowa podpisana z taką datą, to wtedy wypowiedzenie umowy u obecnego operatora powinno nastąpić z końcem czerwca 2018 a nie z końcem sierpnia 2018. Ludzie - brońcie się przed takimi osobami. Rozumiem, że też chcą zarabiać. Ale błagam nie żerujcie na starszych osobach.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.04.2018 08:49

    Inne

    Praca jak w każdej korporacji. Plusem jest terminowe wynagrodzenie , które mocno wzrasta po pierwszym okresie pracy (na początku szału nie ma) karta sportową i opieka medyczna. Największym plusem są jednak ludzie , Ci z którymi się pracuje w ramach danego działu są jak druga rodzina. Atmosfera naprawdę jest wspaniała. Firma potrafi docenić tych co się starają. Z drugiej strony open Space potrafi być męczący (glosno) i na początku nie każdy potrafi się od razu dostosować do reguł. Rekrutacja ma 2-3 etapy. Na którymś sprawdza się znajomość języka angielskiego jeśli został wskazany w wymaganiach.

    Zostaw merytoryczną opinię o Fortum Energia S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.