Opinie o Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień w Kielce

XXX

Piekoszów nie miła sprzedawczyni potrafi (usunięte przez administratora) ludzi i wykorzystać

Klientka Os witosa

Witam serdecznie. Oddałam lat byłam klientką w waszej firmie na osiedlu witosa w Katowicach. Początki byly fajne potem trochę towar się popsuł. Ale od paru miesięcy sklep prowadzi starsza Pani i jest to negatywna strona sklepu . Bardzo brakuje ekspedientki pani Basi z tatuażami. To był najlepszy czas tej budki . Teraz już nie robimy zakupów w tym miejscu.

Magda

Witam jestem stala klientka w sklepie na wolności w Zabrzu . Obsługa co chwilę się zmienia nie ma stałej pracownicy na sklepie. Towar WYRZUCONY byle jak do lady oby tylko był! Jakiś czas temu była fajna dziewczyna dlugo tam pracowala,zawsze było świeżo i estetycznie wszystko zrobione ,atmosfera rowniez. Przykro mi stwierdzić ale odkąd jej niema to dużo klientów odeszło bo to co teraz się na tym sklepie dzieje to katastrofa. Firma nie docenia pracowników którzy dbają o sklep i klientów. Od miesiąca tam nie chodzę na zakupy i nie polecam.

Ola

Nie polecam współpracy z tą firmą. Traktują pracowników jak robotów ! Polecenie szefa muszą i koniec ! Firma zenada zaczynając od kierownictwa. Kierowniczka wybiera sobie pupilka ze sklepu żeby wszystko śpiewał i opowiadał co się dzieje na sklepie. Jedna pracuje druga kabluje! Śmieciowisko A nie firma. Nie polecam !

@Ola

A po ile osób zazwyczaj jest w zespole na sklep? I dlaczego wzajemnie między dziewczynami nie próbujecie się dogadać czy coś? Tak abstrahując to czy jest tu jakiś kierownik regionalny, do którego można tego typu sytuacje zgłosić? Pracownicy mają z nim kontakt?

@Zuzanna

Tak na Zabrzu kierowniczka..która nic z niczym nie robi bo się boi szefa i księgowej. Ogółem z pracownica nie szło się dogadać ponieważ narzekała na wszystko ale siedziała cicho jak przyszło co do czego. Zasada taka ta która się sprzeciwia to wylatuje.

@Ola

aha, no to ciekawa jestem w jakim kontekście te sprzeciwy mogły występować i ja to w praktyce wychodzi.... okres wypowiedzenia ile trwa? i ile tutaj max osób może być w zespole?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień na stanowisko 124- ELEKTROMECHANIK/ MECHANIK SAMOCHODOWY ? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

W tej firmie to nawet chorować strach bo zwalniają ludzi za to że chorują i na L4 idą i zmuszają do przyjścia do pracy pod groźbą zwolnienia. Druga sprawa sprzedają stare mięso które się nie sprzeda i na drugi dzień są myte lub moczone w wodzie żeby odzyskały świeżość kierowniczka (Wiola) sama przygląda do tego ręce. (usunięte przez administratora) wysyłała każdemu SMS z wiadomością co mają mówić przy kontroli żeby wpaść z wypłatami które niby są do 10 każdego miesiąca a rzeczywiście są do 20, tak samo z poniedziałkami w grafiku są wolne a w rzeczywistości się pracuje. JEDNYM SŁOWEM FIRMA KRZAK I (usunięte przez administratora)

Misia

Nie polecam pracy w tej firmie! Wypłaty się spóźniają, kamery z podsłuchami gdzie nikt na podsłuchy Nie wyraził zgody! Toaleta na zewnątrz! Zimno w miejscu pracy! Co miesiąc inwentaryzacja Nie płacona po godz pracy ! Żenada!

hary
@Misia

Czy pracownik może odmówić udziału w inwentaryzacji? Nie, w polskim prawie nie ma przepisów, na podstawie których pracownik może odmówić udziału w pracach komisji inwentaryzacyjnej. Zasadom dokonywania inwentaryzacji poświęcony został w całości rozdział 3 ustawy z 29 września 1994 r. o rachunkowości (dalej: uor).

@hary

Tylko tutaj chyba nie wyrażała konkretnie żalu o to, że miałaby się ona odbyć ale chodziło o fakt, że mogli jej za nią nie zapłacić. Faktycznie do tego mogłoby dojść?

@hary

Zmusić nie może nikogo żeby przyjść! Tym bardziej że jest to po godzinach pracy i oczywiście niepłacone oraz nie można wyciągnąć sobie godzin! Taka przyjemność trwa 2h po twojej pracy za free .. I tak na koniec przy inwentaryzacji powinna być kierowniczka ,a nie ze pracownice odwalają robotę za pseudo biurowców.

@Zuzanna

Inwentaryzacja jest co miesiąc po godz pracy. 2h nie płacone ani nie można sobie ich wyciągnąć.

@Zuzanna

Oni nie płacą za to że musisz przyjść wcześniej ale przecież towar się sam nie wyłoży, ani za to że musisz zrobić inwentaryzację po godzinach pracy. Sklep otwarty od tej do tej za to płacą reszta ich nie obchodzi to karygodne bo żeby towar się sprzedał musi znaleźć się na swoim miejscu za darmo zatowarowanie sklepu i odwalenie inwenrury. Jednym słowem poświęcenie swojego czasu. Przepraszam bardzo ale w jakiej szanującej siebie i pracownika firmie to ma miejsce?? Strzał w kolano..

Dokładnie tak jest

@Misia

Praca powinna być płacona od momentu kiedy jesteś w pracy do momentu kiedy wyjdziesz z pracy. Zatowarowujesz przed otwarciem ich sklep powinni płacić za to, liczysz ich towar powinni płacić za to.... Niestety i tak marnujesz swoje 2, 3 godziny.

W Piekoszów nie miła pani . obsługuje bez rękawiczek

Aktualność
Dzień dobry
Przypominamy, że żadna dodana opinia nie jest anonimowa. Wszystkie nieprawdziwe opinie będą kierowane na drogę sądową za naruszenie wizerunku firmy oraz pomówienia.
Pozdrawiamy serdecznie
POLSTAN
Sram na was

Straszyć to sobie możecie, jak ludzie się wkurza to możecie oczekiwać pozwu zbiorowego i wtedy się nie wypłacicie cwaniaczki

Aisa

Żory sklep firmowy na ul Września Pani ekspedientka nie używa rękawiczek przy krojeniu jak również wyciąganiu towaru z lady,sama pracuje jako sprzedawca więc dla mnie nie do pomyślenia ,firma powinna coś z tym zrobić .

Basia owszem to Ja

Firma jak firma . Każdy orze jak może. Po paru latach pracy mogę tylko stwierdzić że z takim podejściem nowych pracowników nie znajdą. Począwszy od rozmowy kwalifikacyjnej.... w samochodzie ... Każda sprawa załatwiana w samochodzie..... Warunki pracy karygodne.XXI wiek ,woda z baniaków gdzie często nie jest dowożona a krew trzeba wymyć z pojemnikow . Toalety .... jak jest dobrze to.jest toi toi . Zaplecza brak . Ciuchy się niszczą bo przebrać nie ma się jak... Kamera nad szafą patrzy więc po co dawać powód do heheszków obserwatorom z biura czy magazynu . Tak tak wszyscy mają wgląd. Oczywiście kamera teraz to standard ale jeśli mamy możliwość kawałka prywatności. Przekroczeniem uprawnień jest za to nagrywanie głosu z owej kamery . Mało stabilne polecenia , decyzje. Zamawiać dużo, robić Zwroty. Po co tyle zamawiacie ,nie wolno tyle zwracać. Brak telefonu służbowego w sklepie . Zamówienia ,telefony ,smsy nawet na urlopie dzień w dzień nękają. Wypłata wynagrodzenia często z poślizgiem. Co miesięczny remanent który robimy Po godz pracy . Oczywiście każdy ma swoje racje itp. Do czasu było ok. Teraz zrobiła się klika która próbuje się wykazać i rządzić. Ale nie tedy droga . Nie pozdrawiam

@Basia owszem to Ja

To wszystko szczera prawda. Dokładnie tak samo miałam nieprzyjemność pracować.

Endi

Kamery owszem ale nie podsłuch

Ola

To nie chodzi o to czy ma ktoś coś na sumieniu. Tylko o nielegalne podsłuchy które są w pakiecie z kamerą. Nawet więźniów nie można podsłuchiwać. Jak się nie radzi ktoś z zaufaniem to niech sam sprzedaje swoje produkty.

Koko
@Endi

Co w tym takiego dziwnego?? W czym zaszkodził niby ten podsłuch??

Ulalalalalalalla

Praca może spoko. Ale zachowanie niektórych osób we firmie pozostawia wiele do życzenia. Powinni się zastanowić kogo zatrudniają w tym pseudo biurze jakie osoby tam pracują.

Tomasz
@Ulalalalalalalla

Co ci nie pasuje w zachowaniu? Nie możesz się dogadać z ludźmi czy co? W ogóle próbowałaś?

Była
@Tomasz

Oj tu się nie da.

@Była

Dlaczego nie? Przecież wszyscy są dorośli, więc raczej wystarczyłoby się jakoś racjonalnie postarać? Ktoś tu zarządza relacjami w zespołach?

Ja35

Nie polecam firmy..z umowami problem, a gdy wydłużony czas pracy sklepu (2 osoby) nie przynosi zysków wtedy szukają powodu za który cie zwalniają i to dzień przed otrzymaniem rzekomej umowy, jednym słowem kombinują.

Iwona

Praca na(usunięte przez administratora) bez umowy. Wyzysk za najniższą krajową. Ogólnie firma żenada.

Wiktoria
@Iwona

A na jakim stanowisku jest najniższa krajowa?

Jolanta
@Iwona

Na każdym stanowisku tutaj się pracuje bez umowy? Czy może da się jakoś dogadać, aby chociaż zleceniówkę dostać? :-)

ruch

Niesumienny zakład - zalecam ostrożność przy współpracy.

XXX

W piekoszowie w sklepie nie miła pani opryskliwa

Grazia

Robię zakupy w Kielcach przy ul. Sienkiewicza. Wędliny i mięso świeżutkie, pyszne. Obsługa świetna. Pani ( śliczna blondynka ) jest przemiła. Aż chce się tam chodzić:)

Wiktoria
@Grazia

A czy cenowo też się opłaca? :)

Grazia
@Wiktoria

Oczywiście ceny na pewno przystępne dla przeciętnego klienta:)

@Grazia

A teraz tak szczerze bardziej mięso Cię przyciąga do zakupów czy jednak tamta Pani? ;p

Powazny

Czy wypłaty są płacone o czasie?

Aneta
@Powazny

raczej się skarżą na "wypłaty" a nie na czas wypłaty :p ciekawe czy takie słabe stawki tylko na początku? i wiadomo że wszystko zależy jakie stanowisko

Była pracownica

Witam, z całego serca nie polecam pracy w tej firmie (przynajmniej na Śląsku) kierowniczka straszna krzykiem i straszeniem terroryzuje pracowników, myślę że podchodzi to pod mobing. Księgowość w Zabrzu (usunięte przez administratora) na wypłatach (najniższa krajowa+ 2% lub 1,5% od utargu) wypłata w kopercie zawsze zaniżona. Brak respektowania praw pracowników, tylko zawsze mało i mało. Wytrzymałam 4 miesiące. NIE POLECAM

Były kierowca

Praca jak praca, robić trzeba nie jest lekka jak w zakładach mięsnych, skrzynki nieraz załadowane po brzegi ponad 30kg wagi, auto trzeba załadować później na sklepach rozładować także daje po kregosłupie, co do warunków finansowych szału nie ma w Zabrzu a jak będziesz chcieć jakąś podwyżkę to szef pomyśli albo kasy brak, chyba że kombinujesz jak inni i wywozisz towar tonami przez jedne drzwi wjeżdża a przez drugie drzwi auta pracowników załadowane po brzegi mięsem wyjeżdżają, nie wiem jak te rozliczenia wyglądają ale widocznie kiepscy są na górze jak to nie widzą a Ciebie człowieku ścigają bo niby mięsa brakuje 0,5kg fileta i na pewno go wziąłeś.

@Były kierowca

Serio ścigają ludzi bo zniknęło kilka gram mięsa? Jestem ciekawa jak wygląda takie dochodzenie w kwestii, kto za tym stoi. Są takie śledztwa?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień - Kielce

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień