Opinie o Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień w Kielce

Jan kastelik

Znam damiana i jego podejscie do pracy i pracowników nadmienie ze niej estem już pracownikiem. I powiem tak jezeli fakt ze ktos żąda czegos od pracownika nie oznacza ze jest nie nadajacym sie na szefa oddzialu Śląsk nie wiecie jaka to odpowiedzialnosc i ile jeszcze innych jest obowiazkow pracujecie sobie po 8 godzin i do domu ana tym stanowisku praca trwa 24na 7 wiec nie znasz sie nie gadaj rub swoje zetelnie to zarobisz i nikt się nie bedzie czepial wiem jak niekture z was pracują jakie robia straty niepasuje ci to sie zwolnij tylko odejdz zgodnie z uczciwoscia do firmy nie z dnia na dzien troche szacunku dla siebie i innych ro tyle a teraz brac sie do pracy a nie nazekac inni maja gorzej

Klient

Na witosa w katowicach towar jest zawsze swiezutki i panie mile. Pozdrawiam. Zadowolony klient

Nie zadowolony klient.
@Klient

A ja mam inne zdanie co do pań. Opryskliwe i nie grzeczne. Towar może być.

@Nie zadowolony klient.

Potwierdzam i dodam jeszcze że jest (usunięte przez administratora) na sklepie.

Agnieszka

@Ulka, a możesz właśnie napisać coś o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę, o których wspomniałaś? Chętnie dowiem się, jakiej formy umowy można spodziewać się podejmując pracę w PHU POLSTAN. @Wika, a może właśnie warto poruszać warunki zatrudnienia od razu na rozmowie rekrutacyjnej? Czy pracujesz obecnie w PHU POLSTAN?

Ulka

Jak rozmawiamy na poczatku o warunkach pracy i płacy to z pewnością każdy wie na co się zgadza. Po co teraz narzekacie, cieszcie się pracą w dobrej firmie.

nick

ula z zabrza???

Wika
@Ulka

Problem w tym że o całej prawdzie nie dowiesz się na rozmowie a przy wypłacie.

Janek zabrze

Oj ula

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień na stanowisko 124- ELEKTROMECHANIK/ MECHANIK SAMOCHODOWY ? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
danka

Mariola z rodziną kradnie dalej we wroclu, czy wiesiek juz się kapnał że go łoi bardziej niż edytka vel danutka ;)

Ludzie to jest portal o pracodawcach a nie o "wędlinkach" . Jak właściciele chcą reklamę to niech ją wykupią w odpowiednim miejscu w sieci! Tutaj pracownicy chcą wiedzieć czy warto podjąć pracę w danym miejscu. A smarujecie takie głupoty że się niedobrze robi. Pracownicy konkretnie : Jak i ile płacą? Co zyskuje pracownik w tym miejscu? Jakie są warunki pracy? Jaka atmosfera?

jula
@anonymous

czasami mi sie wydaje ,ze na slasku te ich wyroby to lipa ,a co do pracy wiele obiecanek a potem umowa na1/2 etatu ito trzeba sie prosic nie polacam ale niech sie kazdy przekona sam. chyba ze jestes kapusta to bedzie ci dobrze

Zofia

Witam serdecznie od 3 lat jestem stałą klientka sklepu w Wodzislawiu Sl i Rydultowach.Jestem bardzo zadowolona wedlinki sa zawsze świeże,panie zawsze uśmiechnięte i wesołe.Zakupy w tym sklepie to sama przyjemnosc.Dodam jeszcze ze sklep czysciutki i zadbany.

Bardzo dobre wyroby i zawszevswieze polecam kielce

A co z warunkami pracy? Jak z umową? Czy jeżeli 30.10 przyjdę do pracy to umowa będzie zawarta tego dnia? Jak wygląda płatność za nadgodziny ? Czy szefostwo jet profesjonalne? Czy firma ma program premiowania?

Klient

W Siemianowicach też ciągle palą,, stoją pod sklepem jak słupy, a jak dmuchanie w sklepie uuuu?

eee
@Klient

a co mają chlać, lepiej niech palą, a nie nawalone pod buda leżą

Ktooos
@eee

Widac ze nie w temacie sa te dwie ostatnie wypowiedzi az wstyt takie bzdury pisac mozna palic ale nie co chwile i przed slepem wysiadywac teraz nie widuje obecnie tej pani z kasztelanskiej przed sklepem zawsze cos robi w sklepie

Monia

Dobrze ze juz nie ma tamtej pani Z KASZTELANSKIEJ bo tylko pol dnia stala przed sklepem i palila papierosy a drugie pol trzymala nogi w lodowce.

Klijentka
@Monia

Dobrze pani mowi tamta pani to tragedia brudas nie samowity w ladzie wiecznie powywalane smierdzialo nie dalo sie tam wejs teraz chodze do sklepu jak ta nowa pani jest bardzo mila zawsze doradzi jest czysto i schludnie tak to mozna robic zakupy .pozdrawiam klijentka

Jasia

Na Kasztelanskiej było dobrze dopóki się Pani nie zmieniła. Teraz to nawet poradzić nie można bo czarna wiecznie obrazona odburkuje. Przestałam tam robić zakupy, wolę pójść do niebieszczanakich za rogiem.

gabrysia

Ale sanepid juz im sie do (usunięte przez administratora) dobral na kasztelanskiej

Wiesiek fajny chłop i bez powodu nie pozbywa się ludzi .

nina

przywraca tych, co kradli :)

marianek
@nina

ale edytke wywalili, czy chora z akradzież, bo nie wiedziała, że wiesiu kamerke zamontował i nakrył ją jak towar wywoziła do domu ;)

magda
@marianek

Chora edytka przez caly czerwiec

Wiola

Niebieszczańscy pilnują swojego szkoda że szef polstanu toleruje to.

Ale tutaj 2000 masz a u niebieszczański wypisują na szybach 2000 netto pracowałam tam 8 miesięcy i moja wypłata to najniŻsza krajowa bo wiecznie coś nie tak było (usunięte przez administratora)

To Mariolcia wróciła na stare śmieci. Niebieszczańscy się nie dali kroić . A niby taką posadę miała.

ewa

I manko miesiąc po miesiącu

@ewa

I co jej zrobili za manko ,dali awans czy premię?ha ha ha. ..

@ewa

I co jej zrobili za manko ,dali awans czy premię?ha ha ha. ..

była pracownica

odradzam pracę w tej firmie w oddziale we Wrocławiu (usunięte przez administratora) , praca ciężka a zarobki szkoda gadać, nie polecam

luizka
@była pracownica

Nie ważne ile dni i godzin przepracujesz, dostajesz tylko 2000, niby 100zł dniówka, czyli jak pracujesz 21 dni, to rachunek jest prosty, w marcu 23 dni robocze i równiez 2000zł, to gdzie tu sprawiedliwosć, jak dostajesz wynagrodzenie tylko za 20 dni, reszta to gratis dla firmy

bela

petro podzielam twoją opinię , szok że szef znowu przyjął do pracy rodzinkę pl. Powodzenia;

emilka
@bela

moze mniej zwiną, iż poprzednia ekipa, która mariola już powoli wywala

petro

raczej szczupła ,jeśli już to byłej kierowniczce można pozazdrościć urody i figury, jak również fachowości, czego nie można powiedzieć o rodzince.

lolo
@petro

I glupoty, bo kradla edytka

caffe latte

lepiej i zdrowiej być chudym,niż zatłuszczonym!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień - Kielce

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień