Opinie o Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień w Kielce

Olga

Mieszkamy w Brzegu Dolnym przyjeżdża do nas na targ samochód z Polstanu wyroby pyszne niestety obsługa notorycznie oszukuje sprzedaje mieso w cenie ścinek ,jest opryskliwa i bardzo niemiła kiedyś stało się w dużych kolejkach żeby dostać przepyszne wyroby dzięki standardowi obsługi nikt tam już prawie nie przychodzi .Prośba o zmianę personelu .

Beata
@Olga

A często zmienia się personel? Może to wynikać z dużej rotacji?

Anka

A co się stało ze stroną gowork??? To już nie są opinie o PRACODAWCY a o wyrobach wędliniarskich ?? Same bzdurne komentarze a na górze reklama Polstan - tak jakby sam pracodawca pisał o sobie.

Mirek

Firma jest nie rzetelna więc jej nie polecam

@Mirek

Mhm, a coś więcej napiszesz? Bo takie coś to również konkurencja mogła napisać, żadnych konkretów...

Margo1504

Witam. Bardzo lubimy w rodzinie Waszą galaretkę wieprzową..jest tylko jedna prośba... mięsko w tej galaretce jest dosyć twarde.. niestety nie jest to tylko moja opinia. Poza tym Wasze wędlinki..boczuś są przepyszne. Dziękuję i pozdrawiam ????????

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień na stanowisko 124- ELEKTROMECHANIK/ MECHANIK SAMOCHODOWY ? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Basia

W Siemianowicach na Bytkowie przesympatyczna obsługa???? Duży wybór wędlin i mięsa. Można składać indywidualne zamówienia bez problemu. Zawsze jestem zadowolona z zakupów ????

Tomasz
@Basia

To fajnie, że znalazłaś dobry punkt z wędlinami i mięsem, bo teraz trudno o dobry i świeży towar. Prócz zamówień indywidualnych można też kupować hurtowo? Ceny są wtedy niższe?

Daniela

Czy gdzieś w Warszawie kupię Wasze wyroby?

Mateusz

Od czego zależy stawka w firmie?

Prus

ok

Pracowałam w Polstanie wyroby mają super ale jak poprosiłam już po raz kolejny od trzech miesięcy o umowę to mnie pożegnali.

Ola

@Anna czyli źle się tu pracuje? Opiszesz coś więcej? Bo chciałam składać cv na sprzedawczynię na mięso

eliza-trynek

Mieszkam w Gliwicach na trynku i tam korzystam z kupowania waszych towarów, z których jestem zadwolona nawet moje dzieci które są wybredne( mam nadzieje że nie popsujecie się).Obsługa w tym kiosku miła.

Klientka

Ja robię zakupy w sklepie na Rudzie Godula przy biedronce i jestem bardzo zadowolona z obsługi Pań, dziś też byłam rano i panie poleciały mi ciepłe wędliny bardzo dobre jak i obsługa miła i uśmiechnięta ???? polecam ten sklep naprawdę super wyroby jak i panie pracujące w nim.

Laura

ja, jako klientka jestem bardzo zadowolona z jakości wędlin, mieszkam w Warszawie ale jak tylko jestem w okolicach masarni zawsze robię zakupy w przyzakładowym sklepie dla siebie, sąsiadów i koleżanek z pracy, widzę że zakład jest profesjonalny, czysty, panie sdprzedające bardzo miłe, a szef pan Wiesław jest super

Klientka

Dziś byłam w sklepie w Rudzie Śląskiej ul.Goduli 13 przy Biedronce. Panie pracujące tam są nie miłe i bardzo opryskliwe . Jedna Pani robiła sobie kawę a druga która mnie obsługiwała miała problem mi pokroić na maszynie wędlinę ( tylko w kawałku). Oczywiście przy innych klientach pod nosem z miną kwaśną fochy stawiała. NIE POLECAM zakupów w tym sklepie przy takiej obsłudze.

@Klientka

@Klientka Przykro mi, że masz zle doświadczenie z korzystania usług w PHU POLSTAN. Dlaczego twierdzisz, że Pani miała problem, aby Cię obsłużyć? Zrobiła to, czy nie? Nie było żadnej reakcji?

Kamil

Czy jest powód, że od bardzo dawna nikt nie pisał na wątku? Jak się teraz pracuje?

@Kamil

Jest powód - wszystkie negatywne a bardzo prawdziwe opinie usunęliście na prośbę Polstanu

@Anna

Każdy wpis weryfikowany jest przez administratora forum pod kątem naruszeń regulaminu serwisu. Nie ma możliwości aby zostały one usunięte bez wskazania przyczyny. Warto przedstawić swoją opinię jednak pamiętając, aby jej treść była zgodna z regulaminem. Może powiecie nam coś o aktualnie panującej w firmie atmosferze?

Aneta

Nie jestem pracownikiem tej firmy i nie wiem jak w niej jest ale wiem jedno Robicie super wyroby... najlepsze na świecie smaczne i świeże. Kupuje je w żorach na śląsku na osiedlu Sikorskiego w budce. Pochodze z kieleckiego . Mój wujek z kieleckiego prywatnie kiedys robił takie smakołyki i wiem jak smakują dobre wyroby garmażeryjne , Wasze są właśnie takie jakie pamiętam z dziecinstwa... po prostu najlepsze!!!!!!!!!! i to wszystko dzieki Wam :)

Agnieszka

@Jan kastelik, rozumiem, że pracowałeś w PHU POLSTAN. Długo byłeś związany z tą firmą? Co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Widzę, że kilka ostatnich opinii pochodzi od klientów firmy - są one również ważne, bo też składają się na obraz firmy, ale może jednak zechciałby się wypowiedzieć także któryś z obecnych pracowników PHU POLSTAN?

Jan kastelik
@Agnieszka

Mogę powiedziec tyle ze jezeli przyklada sie czlowiek do pracy to nikt sie go nie czepia ani. Damian tym bardziej P.Wiesław zarobic też sie da tylko trzeba podesc do tej pracy jakby to byl twoj sklep prywatny dbac o wszystko jak dla siebie nie ze 8 godzin i nic nikogo nie interesuje. Wtedy bedzie sie dobrze pracowac kazdemu

Klient
@Jan kastelik

Janek jo cie prosza.

Agnieszka

@Radek, jesteś pracownikiem firmy PHU POLSTAN, na jakim stanowisku pracujesz? Możesz napisać coś więcej o pracy w firmie, jak przedstawia się kwestia benefitów oraz wynagrodzeń? Co najbardziej podoba się Tobie w pracy? Czy praca jest w przyjaznej atmosferze, jakie są relacje z przełożonymi?

Radek

Idealnych firm nie ma, ale przecież zawsze można poprawić coś co nie działa właściwie.

Agnieszka

@Jan kastelik, rozumiem, bardzo dziękuję za Twoją odpowiedź. Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w PHU POLSTAN w Kielcach i chciałby podzielić się z innymi użytkownikami forum swoją opinią na temat tego pracodawcy? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

@Agnieszka

W jakim celu zachęcasz skoro prawdziwe ale niepochlebne informacje są usuwane? Nikt tutaj już się nie wypowie. Sama firma będzie sobie tylko słodzić.

Rn
@Agnieszka

Agnieszka mozna prosic jakis namiar do Ciebie?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień - Kielce

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Mięsne Polstan Wiesław Stępień