Opinie o Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów w Bielsko-Biała

Mirek

Kto jest za tym, żeby Leszek z laminowi został majstrem.

Jarek

Czy jest jeszcze w Bezalinie łysy majster z laminowi i tkalni?

Tadeusz

Czy w Bezalinie poszły do góry zarobi po wzroście inflacji?

Elo

Witam jest aplikacja na stanowisko mistrza ile można zarobić na tym stanowisku dziękuję za odpowiedź

Obserwator
@Elo

Złóż CV przyjdź na rozmowę to się dowiesz...

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Leszno
Kapus

A ci dalej robią na tego emeryta na laminowni???niech się za tego Irka weźmie prezes bo ile to można robić na niego do (usunięte przez administratora)

@Kapus

A w czym masz problem, że ktoś w tym wieku tu pracuje? wszyscy tu wzajemnie tak się nie szanują? Bo jeśli tak to serio słabo

@Anna

Biedna ta osoba której przeszkadza wiek ona myśli że jej wiek się zatrzymał i będzie kiedyś przykro jak młodzi będą wypowiadać się w podobny sposób ludzie szanujcie się trochę bo jeśli sami tego nie potraficie to potem nie wymagające szacunku od innych

Live13

Jak się nie nadają to na plac do tomka a nie stawki takie jak inni a ktoś musi na nich taśmować

To nie wiek jest problemem a robota w akordzie zespołowym. Jak będzie robił sam na siebie to może nawet siedzieć 8 godzin i nic nie robić. Ale na razie tak nie jest. I my taśmowacze robimy na takiego lesera.

To zróbcie coś z tym żeby był akord indywidualny tak jest uczciwe i nikt nie ma pretensji robisz masz.

Live13
@Zainteresowany

W tej dziurze nie da się tego zrobić bo nikt nie wie jak obliczyć wypłatę. Daję prezes tyle ile uważa. Zapier......dalasz cały miesiąc kasy nie ma chodzisz roboty nie ma a wypłata jest :D

Obserwator

Każdy orze jak może i koniec w tym temacie... Zamiast pisać brednie w necie zajmijcie się swoją robotą i życiem...

Kiedyś pracowałam w bezalinie na tkalni i było super dziewczyny Ok, później mnie przeniesli piętro wyżej a tam Ewa Z,Barbara G(obecnie G)to była poraszka,tak wrednych bab do dzisiaj nie poznałam nigdy nikomu nie poleciłabym pracy i nie chodzi o miejsce tylko o atmosfere

Wygląda na to że sobie nie radziłaś skoro cię przenisli a te osoby nie chciały na lenia robić i teraz się próbujesz odgryźć.Ja znam te Panie i mam inne zdanie.

@Zainteresowany

To chyba ty jesteś albo Ewka albo Baśka, bo te dwie panie są znane w całym zakładzie jako wredne. Nie ma jednej osoby która by je lubiła. Jeszcze miały jedna kumpele tzw. biała B. Na szczęście ja wylali. A te pozostałe dwie też były do odsiewu ale jak się ma majstra za męża to wiadomo że się obroni.

Widzę że zabolało leniuszka zgaduj dalej a te dziewczyny pracują tam sporo lat i mają pracę w jednej ręce a ty nawet nie wiedziałaś z jakiego asortymentu robisz a dziewczyny cierpią przez takich jak ty i nazywają rzeczy po imieniu i to boli

Czarna z Białą nie jednemu życie zatruły ,

Zainteresowana

A jakim prawem wypowiadasz się w imieniu wszystkich pracowników zakładu?Jakaś ankietę przeprowadzałeś? Może w twoim otoczeniu są osoby o podobnym zdaniu, ale na pewno nie na całym zakładzie.I proponuję lepiej się doinformować zanim następnym razem będziesz chciał zabłysnąć na forum bo akurat Basi nikt nie wylał a to dlaczego odeszła jest jej sprawą z której nie musi się nikomu tłumaczyć

@Robolek

Znam dziewczyny pracowałam z nimi i wiem gdziekolwiek staną na maszynach wszędzie sobie poradzą leni i kombinatorów nie tolerują i umieją o tym głośno mówić a ja sama wiele pomocy i nauki od nich uzyskałam.

Maria
@Zainteresowany

A jak się pracuje dobrze to można na jakieś premie liczyc?

Zawiedziony

Ty mądra inaczej dziewczyny to nie rosół z makaronem nie żądają żeby je lubić lub nie a wredny to jest zapach jak ktoś się nie myje.A do pracy idziesz pracować a nie zajmować się głupotami.

Danuta
@Zainteresowany

Hmm czyli ogólnie przeniesienia nie są możliwe? :P Zdarzają się tylko wtedy, gdy ktoś "sobie nie radzi"?

@Zawiedziony

Widzę że niektóre osoby stawiają tak lub nie i nawet nie rozumieją co przeczytały ludzie ale w was jest obłuda

Miś

Wreszcie by się ktoś chwycił za jedną sprzątaczkę, która siedzi cały czas na telefonie i śpi w szatni. Gdzie wejdzie na zastępstwo zostawia po sobie smród i brud nawet swojego rejonu nie umie porządnie wysprzątać wpada i wypada. Kierownictwo najlepsze sprzątaczki ma za służące i najlepiej żeby wszystko zrobiły a i tak są najgorsze i zostają zwolnione a taka, która nic nie robi ma wszystko w czterech literach i ją będą trzymać, ponieważ największą kasę mają za takiego śmierdziela i opłaca za to czterech pracowników. Najlepiej jakby prezes zajął się solidnie za tą sprawę pani sprzątaczki, która potrafi zniszczyć zespół i pomału odejdą najlepsze sprzątaczki z Bezalina. LUDZIE NIE PRZYJMUJ CIE SIĘ DO BEZALINA BO PANI OBSZERNA JEST UCIĄŻLIWA DLA INNYCH PAŃ SPRZĄTACZEK

Pracownik 666

Dobrze by było żeby w końcu ktoś zainteresował się jedna sprzątaczką która nic nie robi tylko wiecznie siedzi w szatni przy telefonie gdzie się pojawi pozostawia po sobie smród i (usunięte przez administratora) które potrafią leżeć na podłogach kipiące smrodem i potwornym brudem. Nie sprząta tylko zbiera (usunięte przez administratora) I błyskawicznie znika i tak jest co dzień. Dlaczego inne sprzątaczką potrafią po sobie zostawić czystość i zapach że aż miło wejść do takiej czystej ubikacji i pod prysznic . Tak nie może być że jedne panie sprzątaczki zapierdzielają a inne mają wyrąbane.

Zdziś

Najgorsze jest to że człowiek po robocie zmęczony spocony nie może się umyć jak człowiek bo (usunięte przez administratora) jakich świat nie widział a sprzątaczka "obszerna" śpi na szatni Mógłbym się ktoś tym zainteresować Brud i smród

Taki se o.

No elo, po Bielsku się niesie wieść, że ciepli koledzy prezesa probują ocieplić też innych mniej ciepłych pracowników? Prawda to?

P.N

Tak właśnie jest....Wczoraj byłem na rozmowie o prace z "wspaniała pani Dyrektor" ,która zaproponowała mi na stanowisku elektromechanika utrzymania ruchu 4000 brutto to jakies 2900 netto....Magazynier więcej zarabia na starcie ...Mam nadzieje ,ze spadnie ze stołka i pójdzie robić jako sprzątaczka .Jest gorzej niż 2 lata temu kiedy to proponowano 3300 złotych netto na tym samym stanowsku.Odradzam stanowczo tą firmę ponieważ to totalna porażka a tę pierd..loną wiedzmę na stos spalić s..kę !!!!!!

@P.N

Nie czepiaj się sprzątaczek te panie ciężko pracują i czasem muszą różny (usunięte przez administratora) posprzątać nie każdy by chciał sprzątać.

Kapus

Ciekawe ile będą robić na tej laminowni na tych dwóch emerytów bo tylko na stole robią bo podobno siły nie mają.Niech się pani dyrektor za nich weźmie bo nikt na nich robić nie będzie

Mieczysław
@Kapus

Widzę jesteś zorientowany jeśli chodzi o prace. Powiesz czy teraz są przyjęcia? Można się załapać na etat i dobrze zarobić? Bo akurat rozglądam się za robotą.

Zniesmaczony
@Mieczysław

Jak by było tak cudownie to ludzie by się nie zwalniali ,

warsztat rybacki

Witam. Nie mam kontaktu z Wasza firmą pod żadnym telefonem. Proszę o wiadomość o aktualnych telefonach na mój adres meilowy adam.rybak@onet.com.pl

Kapus

Irek ty nie dziękuj tylko do Tomka na plac zamiatać a nie blokujesz robotę.

Irek

Dzieki ????

Robolek

Noi czarna Mamba z tkalni zaistniała , przypomniała o sobie , ale żeby w taki chamski sposób , ciekawe czy jest z siebie zadowolona ? Nie jednemu zalazła za skórę,

ril
@Robolek

Ona zawsze jest z siebie zadowolona bo się nie widzi i nie słyszy.Najlepsza pracownica.(sama tak o sobie mówi)

Ale mi jest was wszystkich żal umiecie pyskówkę na forum urządzać a w oczy nie macie odwagi dzieci są mądrzejsze od was z całym szacunkiem dla dzieci

@Robolek

A ty jesteś pewny/pewna że nikomu nie znalazłaś/znalazłeś za skórę pomyśl dobrze zanim coś napiszesz

Miły z gęby
@Zainteresowany

Ja wiem co pisze a ty wiesz ):

@Miły z gęby

Zabolało znasz coś takiego jak przejęzyczenie .Dobrej nocy.

@Zainteresowany

Ha I kto to mówi. Ta co najbardziej obrabia (usunięte przez administratora)wszystkim (oczywiście poza plecami).

Ulżyło Ci .idzie wiosna właściwie można powiedzieć że jest zabierz wiadereczko i foremki i do piaskownicy zapraszam

Niekoleżanka
@Zainteresowany

No i nikt nie przyjął zaproszenia bo niestety tylko ty zatrzymałaś się w rozwoju na poziomie piaskownicy.

@Niekoleżanka

Widzę że bardzo długo myślałeś/ myślałaś nad odpowiedzią gratuluję intelektu

Yogi

Pytanie ma Ile można zarobić na kontroli jakości?

@Yogi

Na kontroli jakości może bardzo dużo nie zarobisz ale w sumie nic nie robisz oprócz przechodzenia cały dzień po zakładzie obgadując kogo się da i robiąc tak żeby nic nie zrobić a czas przeleciał. Tak jak to robi justyna

@Nowy

Jeszcze strzela z ucha.

Zniesmaczony

Kolejny fajny facet odchodzi, Szkoda ale to i tak nic nie da do myślenia ,Pozostaje nam uczyć się języka obcego ,

Robolek

Tak się zastanawiam ,czy to jest nasz Polski zakład pracy ? Czy zagraniczny , będąc w szatni już prawie nie słyszę ojczystego języka, polskiego,

Beata

Cześć. Tak czytam te Wasze posty między pracownikami.. chyba się nie dogadujecie? Jakieś obgadywania, wywyższania się.. No nie zachęca to do podjęcia tam pracy

@Beata

Wszedzie tak jest!!

Zostaw merytoryczną opinię o Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów?

Zobacz opinie na temat firmy Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów
1.1/5 Na podstawie 376 ocen.
  • Piastowska 43
    43-300 Bielsko-Biała

Bezalin Bielskie Zakłady Lin i Pasów