Opinie o QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O w Kraków

Moszczenica

Do kturego?

Moze_morze_mi_pomoze
@Moszczenica

Czerwonego

Szakal

Skończcie szkalować wreszcie QVC!

Jbwa24

Macie wy rozum i godność człowieka? Szkalujecie QVC Corporation?

cOLA
@Jbwa24

QVC, Ojczyzno moja! ty jesteś jak zdrowie; Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, Kto cię stracił

Antysczepionka
@cOLA

Jak dzieci są zaszczepione to im na mózg siada i chcą pracować w tej firmie

FraudAssociate

Praca idealna dla ludzi leniwych. Żeby się utrzymać nie trzeba być dobrym w tym co się robi (a wręcz powinno się być przeciętnym, bo zbyt dobrzy są pomijani i traktowani nie fair, żeby w stanach się nie połapali ze targety mogą być za niskie). Jedyne co trzeba robić to chodzić na kawkę i obiadek na odpowiednie pietro z odpowiednimi ludźmi i już - awans gwarantowany (oni nazywają to „odpowiednimi umiejętnościami miękkimi” ;) ) . Dobra atmosfera w pracy to totalny bullshit. Na początku tak się wydaje, ale z czasem widać jak to wyglada w rzeczywistości - ludzie na siebie donoszą, nawet robią na to konkursy. Najwiecej do powiedzenia mają najwięksi hejterzy i ci którzy zbierają haki na innych. Jedyne plusy są chyba takie, ze nie ma wrażenia ciągłego patrzenia na ręce i dostępność darmowych kaw, herbat w kuchni. Polecam na pierwszą pracę, ale dla ludzi szukających czegos na stałe stanowczo odradzam. (Opinia dotyczy działu fraud) Moje sugestie dla QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O: Zainteresowanie się pracownikami, którzy mniej mówią, a więcej robią, bo teraz jest na odwrot.

MaLina69
@FraudAssociate

Poza chodzeniem na obiad i piciem kawki z odpowiednimi osobami warto też przynieść raz na tydzień domowe ciasto, ewentualnie kupne jak nie masz talentu w tym kierunku. Jak już o talencie mowa to w tym (usunięte przez administratora) jak w każdym dobrym (usunięte przez administratora) przydaje się konkretny talent i zamiłowanie do swojej profesji. Pamiętajcie żadna praca nie hańbi chyba ze ci za nią nie zapłacą.

OhHellNaw
@FraudAssociate

Zeby bardziej sprecyzowac Twoja wypowiedz, wystarczy chodzic na kawke, herbatke i obiadki z teamami z 2 zmiany z dzialu fraud US, ktorzy wyzej sraja niz (usunięte przez administratora) maja... Pracownik ktory ma rewelacyjne wyniki ale siedzi cicho i nie jest bardzo towarzyski do niczego nie dojdzie, a osoba ktora nic nie robi a lubi sobie pogadac z innymi jest zawsze na szczycie!

Yolkaaa
@OhHellNaw

Olej to. Ja tam zawsze wole pracowac wiecej ale przynajmniej uczciwie, a reszta niech nawet sobie glowy urywa i pajacuje przed soba dalej. Kariery moze nie zrobie, ale nie napewno nie to jest w zyciu najwazniejsze.

Krągła
@OhHellNaw

Koło kogo najlepiej się zakręcić żeby awansować?

Jestem_zwyciezca
@Krągła

Ja chodzę na kawkę z pewnymi osobami i dostałem awans

OhHellNaw

Tak jak mówiłem, teamy z drugiej zmiany, szczegolnie wyróżniające się osoby, te teamy maja więcej możliwości ponieważ patrzy się na ich pracę z przymruzeniem oka i nikt ich nie kontroluje.

Szakal

Nie szkaluj drugiego teamu!!!!

Hiena cmentarna
@Szakal

Szkaluj drugi team!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.
Bolo

haha (usunięte przez administratora) aaa tak między nami znasz takie słowo, albo inaczej działkę szkoleniową jak ekonomia ?! Odpisze ci tak... wiec czytaj, jesteście w takiej dziurze że czarna (usunięte przez administratora) się nie mieści, oddajcie kontrachentą kasę...(usunięte przez administratora)

Polak
@Bolo

Nie. Naucz się pisać po polsku

Czaje
@Bolo

Nie wiem o co kaman, ale jak nie wiadomo o co kaman to znaczy ze kaman o kasę...

Maria

Takich komentarzy raczej nie tolerujemy na bieżącym wątku. Nie piszemy tu w sposób, który mógłby obrazić daną osobę - zapoznaj się proszę z regulaminem serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Mam rozumieć, że jesteś pracownikiem w firmie QVC POLAND GLOBAL SERVICES? Jeśli tak, to napisz coś nam o tym pracodawcy. W Internecie brakuje o nim informacji, a więc szczególnie liczymy na Twoją inicjatywę. Co powiesz na przykład o zarobków, które tam uzyskujesz? Są one dla Ciebie satysfakcjonujące?

Kuczer
@Maria

Są jak najbardziej satysfakcjonujące. Jestem rozliczany z wyników, A te są bardzo dobre, więc szanujemy się z pracodawcą.

Zbigniew
@Kuczer

Mógłbyś napisać jeszcze, czy będąc osobą zatrudnioną w firmie QVC POLAND GLOBAL SERVICES można liczyć na odpowiedni rozwój zawodowy? Mam na myśli to, czy firma organizuje ewentualne szkolenia i kursy, które mają za zadanie podnosić kwalifikacje zatrudnionych osób? Możliwości rozwoju zawodowego są kluczowym elementem dla osób chcących z upływem czasu awansować na wyższe stanowiska, dlatego liczę, że przedstawisz, jak aspekt ten wygląda w przypadku tego pracodawcy.

Kuczer
@Zbigniew

Niby szkolenia są i opportunity, ale praca nie szczególnie kształci, co nie dziwi w tym sektorze.

Akaimajo

Ja miałam dwie rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzone przez QVC i uważam, że były one bardzo profesjonalne. Jednego dnia Rekruterzy dzwonią, aby umówić się na następy bądź inny pasujący dzień na pierwszy etap rozmowy (rozmowa przez telefon). Rozmowa w większości przeprowadzona jest w języku angielskim. Dzwonią właściwie na następny dzień roboczy, gdy wyśle się aplikację, więc bardzo szybko. Do kilku dni dają odpowiedź niezależnie od tego czy się przechodzi do drugiego etapu czy też nie. I ja miałam tak, że jak już Rekruter wiedział, że istnieje w firmie inne stanowisko, na które lepiej bym się nadawała to wprost mi o tym powiedział i wręcz zachęcił do dalszej rekrutacji, a osobie, która rekrutuje ekipę nakreślił wcześniejszą rozmowę. Jak dla mnie bardzo profesjonalne i czujne podejście.

Niestety polityka cięcia kosztów widoczna wszędzie - narzucana odgórnie bez możliwości dyskusji... Od organizacji imprez a raczej ich braku po kwoty na umowach...

Kupiłam buty w niemieckim Qvc i po 2 miesiacach się rozwaliły w jakich godzinach mogę je wymienić na nowe u was w biurze? Jaki jest adres i czy mogę zmienić kolor saphire na pearl?

Wymiana Obuwia
@Karolina

Oczywiście możesz je u nas wymienić Karolino w godzinach pracy biura. Kolor dowolny z dostępnych. Nasz ulubiony to QPink. Weź ze sobą paragon. Zapraszamy.

Sephora

Polecam firme i bardzo lubie swojego kierownika. Hejterzy zle pisza bo nic innego nie potrafia. Pozdrawian srodkowym paluszkien wszystkie zawistne mordki ktore nam zazdroszcza szczescia w pracy i zyciu.

Latrodectus

Pokój? Najpierw przydałoby się ściąć pare głów w tym imperium indyka

Honey Boo Boo
@Latrodectus

O co chodzi z tym indykiem? Że turkey bo Turkey i Jasio tez Turkey? Czy jakaś inna metafora?

Runner
@Honey Boo Boo

Bo w stanach indyki sie je, ale ja też już zacząlem

Honey Boo Boo
@Runner

W stanach depresji?

Runner
@Honey Boo Boo

Ja tylko showing off

Z

Pracownik pracownikowi nie równy, słabe traktowanie pracowników i faworyzacja. Nie polecam Moje sugestie dla QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O: Get lost

Renata

Dlaczego ja zostałam ominięta?

Zaufany sprzedawca

Witam, dziś mam sprzedania oryginalny dwuczęściowy kombinezon sygnowany logiem QVC. Zapewnia sukces na rozmowie rekrutacyjnej i stanowi uosobienie waszej motywacji do pracy w firmie. 100% zadowolonych klientów, gwarancja sukcesu! Zainteresowanych proszę o kontakt na PW.

dsagfdfhgsdgf
@Zaufany sprzedawca

Za pewne uczestnik business run'u.

Jbwa24

Jak tam szkolenia wewnętrzne??? Działają czy nie???

Jbwa24

Przestańcie szkalować QVC rozszczeniowi studenci!!!

Stratus

Podsumowanie mojej zbyt długiej przygody z qvc. Oczywiście dział działowi nie równy. Skupie się na Fraud. Minusy: 1. Systemy starsze od większości pracowników (około 1991), które nie przydadzą się już w innych firmach. Jedynie dział niemiecki dorobił się Sapa. 2. Rotacja, rotacja.... W końcu każdego można zastapic nieskończoną liczbą studentów. 3. Nie docenianie pracowników, którzy chcą pracować i się starają. Można robić swój target 3 razy większy, przychodzić na czas, nie spędzac połowy czasu pracy na przerwach, a i tak premie roczną i podwyżkę dostać taka samą jak ci co nie robią nic. 4. Jak się jest na mniejszym rynku niz usa to mało kogo interesuje, że w ogóle istnieje twój proces. 5. (usunięte przez administratora)podczas rozmowy rekrutacyjnej. Niby praca od poniedziałku do piątku plus święta wolne, a potem się okazuje, że jednak nie. Mi również obiecywano elastyczny czas godzin pracy co nigdy nie nastąpiło. 6. Często można odnieść wrażenie, że spora cześć liderów jest na swoim stanowisku z czystego przypadku. Zalando, pudelek... Czy oglądanie meczów lub skoków narciarskich na kompie. 7. Brak kultury pracy. 8. Wprowadzenie jakiś innowacji jest niemożliwe. 9. Wydarzenia na imprezach firmowych...ŻAL.... Plusy: 1. Ładne biuro. 2. Jak ktoś jest leniwy i nie ma zbyt dużych ambicji to jest to świetne miejsce. Czy się stoi czy się leży... 3. Nikt nie liczy czasu pracy. Jak się spoznisz nie trzeba tego odrabiac. 4. Awans hejtera z gowork na lidera

@Stratus

Dziękuje, że podzieliłeś się z nami informacjami na temat pracy w firmie. Przedstawienie plusów i minusów pracy w konkretnym dziale jest bardzo istotne dla użytkowników forum. Możesz jednak doprecyzować punkt 4 z listy pozytywów? Co wspólnego z pracą w firmie ma portal GoWork.pl?

Maria

W jakim celu o to pytasz? Jesteś byłym pracownikiem firmy? Piszesz w taki sposób, że można wywnioskować, iż interesuje Cię los firmy. Może zamierzasz aplikować do QVC POLAND GLOBAL SERVICES?

Eszxdrtfcvgyuhb

Pracowałam w tej firmie blisko 2 lata. W porównaniu z innymi krakowskimi korpo naprawdę świetna atmosfera, mili ludzie do okoła, można pogadać, pożartować. Plusy: -Brak obowiązkowych nadgodzin - ewentualne tylko jeśli ktoś chce - do wypłaty lub do odbioru (czyli w piatekecz kończyny wcześniej) -zaufanie ze strony przełożonych - nie ma ciągłego siedzenia nad głową i sprawdzania każdej sekundy twojego życia - atmosfera -częste wyjścia i imprezy integracyjne - ładne nowoczesne biuro, dookoła drewno, skóra, len, przyjemne kolory, duże, jasne kuchnie - nie ma ścisku, wygodne krzesła - darmowa kawa (4 rodzaje) mleko, owoce 1 w tygodniu, różne herbaty, czekolada, yerba matę, cytrynka w plasterkach, zima miód - blisko sklep wiec można tez coś kupić -150 na my benefit co miesiąc - szkolenia na które naprawdę można chodzić w tym kursy językowe, excel czy szkolenia zewnętrzne - elastyczny czas pracy (w moim dziale) można zacząć miedzy 6:30-10 i po prostu robić swoje - jest bilard i play stadion - well beeing i csr jeśli ktoś chce się angażowac (piłka, buisness run, akcje dla schronisk , szlachetna paczka itd) Minusy - roszczeniowi studenci bez doświadczenia, psujący atmosferę i płaczący o podwyżki - powtarzane procesy, dużo klepania, mały wpływ na zmiany, problem z uczeniem się nowych zadań, szufladkowanie do konkretnych procesów, przez to brak specjalistów) - „chłopcy” noszący latem krótkie spodenki mimo oficjalnych komunikatów, ze to biuro i jednak nie pasuje - problemy z klimatyzacja (chyba typowe dla biur) - podwyżki: dla mnie neutralne, inflacyjne - firma jest dość nowa wiec jest mało możliwości awansu, - ostatnio: rosnąca rotacja pracowników: dużo osób z doświadczeniem odeszło, w zamian sporo studentów Stawki - jak wszędzie - zależą od tego co się wynegocjuje na początku. Dla mnie bardzo dobra firma, chociaż czuć, że afmosfwra siada, a brak stanowisk dla osób z większym doświadczeniem napędza kolejne odejścia. Dla mnie firma naprawdę warta polecenia, niestety bardziej dla osob bez doświadczenia.

Mr
@Eszxdrtfcvgyuhb

Czyli rekrutują duzo studentow bez doswiadczenia, ale czym sie kierują wybierając ich? Cechami charakteru? :D

@Eszxdrtfcvgyuhb

Dziękuje za wyczerpującą odpowiedź. Przedstawiłeś szczegółowe zestawienie plusów i minusów pracy w firmie. Odpowiedzi takie jak Twoja są bardzo istotne na tym forum i pomagają wielu użytkownikom. Ilość benefitów w firmie jest duża, a to dość istotne, szczególnie dla potencjalnych kandydatów. Jeśli chodzi o zatrudnienie studentów - czy nie uważasz, że może być to także zaleta? Młode osoby są często kreatywne, gotowe do działania i mogą wnieść dużo dobrego do firmy, nie sądzisz?. Na podstawie tego co piszesz, chciałabym zapytać, czy w czasie Twojego dwuletniego stażu pracy zaszły w firmie jakieś zmiany. Jak oceniasz progresywność QVC POLAND GLOBAL SERVICES?

MCh
@Mr

Tym czy się spodobasz czy też nie. Preferowany wizerunek... Radość szczęście gotowość do nadgodzin i pomocy każdemu... Nastawienie rzygam tęcza

cHRyja

HRy w natarciu widzę

Regresja
@Maria

Chyba degresywność

faszion maj paszion

To już jest szczyt wszystkiego mam dość tych pyskatych studentów! Jest Black Friday wchodzę na Zalanado poluje na najlepsze dile w drugim oknie oczywiście Answerek i to samo. Polowanie na okazje w najlepsze nagle z zaskoczenia za plecami ktoś wyskakuje. No cała podskakuje bo się normalnie przestraszyłam nienormalni ludzie jacyś czy co tu są? Pyta mnie bezczelnie dlaczego w pracy robie prywatne zakupy. Co za tupet i bezczelność zamiast klepać swoje kejsy będzie kontrolował liderów studenciak jeden. No zagotowało się we mnie po prostu dobrze ze typek jest jeszcze na próbnym. Opamietajcie się ludzie!

B-Smart

Jak tam w QVC? Rekrutacje wewnętrzne działają? Grejdy już są? Czy dalej jak w lesie?

Hot Wings
@B-Smart

Tak jest grejdy, awanse, podwyżki, może jeszcze frytki Pan chce?

Harry Pothead
@B-Smart

Zawsze były grejdy, awans z menadżera fraudow na menadżera customer finance tego jawnie dowodzi

Zostaw merytoryczną opinię o QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O - Kraków

• Jak się pracuje w QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 9 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O
2.1/5 Na podstawie 675 ocen.
  • Wielicka 30
    30-552 Kraków