Opinie o E-MCC Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy E-MCC Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-MCC Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-MCC Sp. z o.o. w Warszawa

Ad

Tomasz też tak uważam . Emcc to fajny pracodawca .pozdrawiam

nati

Bylam dzis na rozmowie w gorze kalwarii u pani sylwi. widzialam ze jest swietna atmosfera rozmowa tez przebiegla bardzo sympatycznie. mam nadzieje ze uda mi sie rozpoczac tam prace.

Była Pracownica

Pracowałam ponad miesiąc. Atmosfera zakłamania. Liderzy spoko oprócz Pani kierownik (usunięte przez administratora).... Brak poszanowania pracownika i jego inwencji twórczej. Nie polecam!

Magdalena Malicka E-MCC
@Była Pracownica

Pani Była Pracownico. Szanujemy każdego pracownika. Mamy wielki szacunek do pracy całego zespołu. Inwencja twórcza jest bardzo fajnym elementem ale niestety nie zawsze w naszej branży :( Kiedy chodzi o kwestie formalne jest ona niepożądana i może na tej płaszczyźnie doszło do nieporozumień. Bardzo mi przykro, że atmosfera nie spełniła Pani oczekiwań. Każda opinia, także i Pani jest dla nas ważna i jak najbardziej weźmiemy Pani odczucia pod uwagę. Życzę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam :)

W tej firmie pracuje zaledwie tydzień oczywiście w GK polecam zajefajna atmosfera ludzie przyjaźni sobie na wzajem P.Ula P.Marzenka spoko ludzie i oczywiście Adam gotowi zawsze do pomocy polecam na 1000% Pozdrawiam.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
XYZ

Kadra świetna! Przede wszystkim Nowy lider - Adam w GK. Luźna atmosfera. Jedyne co daje do zastanowienia to jakaś gruba blond babsko, która jak przyszłam na rozmowę to przeszyła mnie wzrokiem. Jakby była kimś ważnym - okazało się, że jest liderem... Przyczepię się do Pani Urszuli... bezczelna i brak podejścia. Niech reszta kadry to zobaczy. Szefowa perfekcyjna! Recepcjonistka miła. Lider Maja również mila, choć nikt nie przebija Adama, do którego mogę zawsze przyjść jak cała załoga i zawsze pomoże, jeśli mamy problem. Jestem zadowolona i polecam! :)

ZBULWERSOWANY PRACOWNIK
@XYZ

Nie mogę się zgodzić! Kłamstwa, chociażby w pewnym stopniu. Pracuję od dawna i jedyne do kogo nie mogę się przyczepić to właśnie jest Ula. BRAK PODSTAW DO POWYŻSZEJ OPINII!!!!

An
@ZBULWERSOWANY PRACOWNIK

a ja się z tą opinią całkowiecie zgadzam. wiecznie chodzi naburmuszona. az się pracować odechciewa.

Patison
@XYZ

Ja również się zgadzam.........Wiecznie niezadowolona..........

ghjkk
@XYZ

ale Adam miły wiecznie uśmiechnięty i motywuje nas do działania a nie jestesmy od niego z projektu

Faat

Idę do pracy z uśmiechem na twarzy zawsze. E-MCC to najlepsza firma w jakiej przyszło mi pracować. Maja która jest liderem jest najlepsza. Polecam!

Jest po.świętach i jutro do pracy :) na sama.myśl się.Cieszę że spotkam fajnych ludzi i spedze miło czas. Postanowiłam.zobaczyć czy moja.firma ma.jakieś opinie i jestem W szoku ze aż.tyle. Ja tam polecam emcc bo naprawdę warto dla.klimatu i dla. Ludzi :) do zobaczenia

Jenny

Pracuje już kilka miesięcy i widzę że atmosfera jest super , jest kameralnie a to ważne . Warunki finansowe można dogadać indywidualnie jak tylko widzą że się starasz . Polecam z całego serca .

zainteresowany

A jest możliwość pracy na caly etat z umowa o pracę na cały etat?

@zainteresowany

może i jest ale na ten dzień nikt nie ma

obecny pracownik

a właśnie że ma :)))

nowy

góra kalwaria na duzy + pani z rekrutacji bardzo mila i usmiechnieta lider maja super

km

w wawce jeden projekt ludzie calkiem spoko ale kadra a w szczegolnosci pani magda m pozostawiaja wiele do zyczenia. ciagle dogryzanie i nasmiewanie sie z ludzi nie sprzyja

Oj tam Oj tam

A ja również polecam nie wiem jak GK ale WAWA spoko ekipa , każdy znajdzie miejsce dla siebie , choć średnia wieku hmmm 40+ trochę młodego ducha czasem brakuje. kasa ok premie też i atmosfera spoko żadne korpo

Karkówka

Fajne miejsce, stałe projekty i ciekawa atmosfera,

Zrozpaczony

Aż się wierzyć nie chce, w życiu nie widziałem tylu postów pisanych przez kadrę, żal, i jeszcze raz żal....

WWT
@Zrozpaczony

A wcale że nie przez Kadrę - Też umieściłam pozytywny wpis a nawet dwa, a w kadrze nie jestem achhhh

Ollla

Pizza jest czasem bo sami chcemy np. Wygrywając w konkursie. To coś dodatkowego ja akurat uważam, że to miłe. Niektórzy chcieliby zarabiać od razu po 5 tys ale tak bez wyników ??? Nie chcesz nie pracuj kto Ci każe z resztą jak ktoś lubi narzekać to wszędzie coś znajdzie nie tak. Jest pizza źle, nie ma źle, dadzą zimne napoje w upały źle, nie dadzą źle...aj tam! Mi się podoba i atmosfera i zarobki myślę że 1500 samej prowizji to bardzo dobrze!

Klaudia

Przed pracą super kompetentne szkolenie, pani Sylwia z rekrutacji bardzo miła, uśmiechnięta baa dostałam nawet kawę na rozmowie! Atmosfera bardzo przyjazna, ciepla i rodzinna. Polecam w 1000000%!!! ;)))

upor
@Klaudia

a ja nie polecam, umowa żal, pozdr

Kabanos
@upor

Przecież masz do wyboru umowę .. normalnie masz Zlecenie z pełnymi składkami

Ktoś

Duże możliwości rozwoju. Kadra pomocna. Atmosfera w pracy zawsze rodzinna i przyjemna, aż się wychodzić nie chce :)

ed
@Ktoś

to pracuj, pizze dostaniesz i patelnię :D

Karkówka
@ed

Wiedz , że dobra patelnia nie jest zła :)

Mar

Pracuje i polecam.

Adaś

Pracuję od dwóch miesięcy na jednym projekcie. Świetna, przyjazna i co najważniejsze - rodzinna atmosfera. Pieniądze zawsze na czas. Stałe projekty. Fenomenalna kadra! Z całego serca polecam i zapraszam - mam nadzieję, że się spotkamy! :)

zofia

Bardzo polecam mila atmosfera wyplata na czas bardzo dobre zarobki najwazniejsze ze blisko i w pracy czlowiek powinien sie czuc jak w domu i tak jest w górze kalwari zapraszam bo warto jak chcecie pracowac na dluzej ????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o E-MCC Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w E-MCC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E-MCC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-MCC Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 10 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-MCC Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w E-MCC Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-MCC Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 144 ocen.

E-MCC Sp. z o.o.