Opinie o CK Investments Sp. z o.o. S.K.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie CK Investments Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CK Investments Sp. z o.o. S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CK Investments Sp. z o.o. S.K.A. w Warszawa

helena

Zdecydowanie polecam tę firmę do współpracy

@Inwestor

Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się skąd posiada Pan takie błędne informacje odnośnie płynności, zadłużenia czy długu wyemitowanego? Gdyby był Pan naszym klientem to z pewnością dostał Pan wyniki finansowe za Q1, z których ewidentnie wynika uzyskanie 16 980 000 zł zysku. Skoro mamy problemy z płynnością to dlaczego nie skarży się Pan, że nie otrzymał kapitału zgodnie z terminem? Przecież firma z ogromnymi długami i brakiem płynności miałaby problem spłacić swoje zobowiązania w terminie. Pewnie dlatego, że wszystko było wypłacone na czas, a nawet przed czasem. Złe czasy dla deweloperki? Proszę o jakiekolwiek uzasadnienie tezy, gdyż większość ekonomistów zwróci Pana uwagę na ogromne perspektywy w branży, choćby ze względu na wprowadzany rządowy projekt "Bezpiecznego kredytu 2%". Przykładem może być również sprzedaż w 2 miesiące ostatniego z naszych osiedli. Nasza struktura jest jasna i klarowna, niezmiennie od 8 lat. Powstały jedynie spółki celowe bezpośrednio pod konkretny projekt osiedla. Jedynym wyjaśnieniem Pana postu jest chęć zniechęcenia innych klientów do nas i naszego biznesu, z sukcesem rozwijanego od 8 lat. Podkreślamy, że jesteśmy otwarci na uczciwą rywalizację z firmą konkurencyjną, którą Pan reprezentuje. Ba, jesteśmy wstanie polecić inne firmy, które są wstanie wywiązywać się ze swoich zobowiązań. Nie lubimy mówić nic złego na konkurencję, ale sami Państwo zaprezentowaliście się klientom. Z czystej uprzejmości nie podamy jednak nazwy firmy, którą Pan reprezentuje. Mamy swoją godność, która zakazuje nam szkalowania konkurencji w internecie, choćby anonimowo. Zachęcamy do skupienia uwagi na własnych biznesie, rozwijanym ledwo od roku. Życzymy wymiernych sukcesów. Pozdrawiamy Panie "Andrzeju"

Jeśli już tu fraza o zyskach została rzucona to ile ich może w bieżącym okresie zgarnąć specjalista ds. sprzedaży nieruchomości? Wiem, że w opisie oferty piszą, że wynagrodzenie jest spójne z doświadczeniem czy też umiejętnościami, lubię mieć jednak jasność

Klient Nowy wpis

Czy wiadomo skąd aż tak duża strata w sprawozdaniu finansowym za 2022r spółki ck development spv3 ? Ponad 900 000 zł.

Pracownik Nowy wpis
@Klient

Witam, a skąd wziął Pan informację o stracie, skoro w RZiS na dzień 31 grudnia 2022 wykazaliśmy zysk w kwocie 940 316,31 zł? Jeśli opiera się Pan na uchwałach zwyczajnego zgromadzenia to warto byłoby przeczytać wszystkie, a nie jedynie pierwszą zanim napisze się nieprawdziwe informacje/opinię na temat firmy. Jeśli chciałby Pan zapoznać się z dokumentami to zapraszamy do biura lub proszę skontaktować się z opiekunem. Pozdrawiam

Ciekawy Nowy wpis

Był tu wpis, że zarobki ujawniają podczas rozmowy. Jeśli jest więcej niż jeden etap, to podczas którego to czynią, i czy podają wprost zakres, który przewidują? Czy pytają o oczekiwania finansowe, sami nie wykładając kart na stół? Mają na swej stronie kilka ofert w tym dla Specjalisty ds. Sprzedaży Nieruchomości, jednak z oferty tej wynika zaledwie, że istnieje wybór formy zatrudnienia, między UoP, a B2B.

Czy w firmie zarabia się za sprzedaż klientów prowizje ?

Firma CK Investments Sp. z o.o. S.K.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Księgowa / Księgowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie CK Investments Sp. z o.o. S.K.A. na stanowisku Recepcjonista? 20 kwietnia pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

HR

Idealne wyczucie czasu. Oferta jest nieaktualna od 26 kwietnia. Co do wynagrodzenia - ujawniamy je kandydatom na rozmowie kwalifikacyjnej.

Maryla
@HR

No a jak jest nieaktualne ogłoszenie, można i tak wysłać cv bez oferty? Na przyszłość? A wtedy hr odezwie się, jak będzie nowy wakat?

helena

Zdecydowanie polecam tę firmę do współpracy

Inwestor
@helena

Niestety nie polecam firma ma problemy z płynnością i bardzo duże zadłużenie wynikacjace z kilkudziesięciu już mln długu wyemitowanego. Obecnie złe czasy dla deweloperki, miałem tam środki ale nie przedłużyłem weksli ze względu na owe ryzyka Bardzo niskie kapitały zakładowe brak zabezpieczeń i rozwodniona struktura. W latach 2018-2020 znacznie lepiej to wyglądało. Andrzej

@Inwestor

Urszula

Dzień dobry. Jest teraz otwarta oferta pracy jako Recepcjonista/ka. I jestem zainteresowana pracą, choć mam pytanie o tę znajomość angielskiego, wymagana od kandydatów. Czy język jest jakoś sprawdzany podczas rekrutacji? Np. czy część rozmowy prowadzona jest w tym języku?

Hanys

W sumie spoko firma. Ziomek mi polecił jak mialem trochę gotowki, zebym im wpłacił, kupil weksel i za jakiś czas dostanę zwrot plus ustalony zarobek. Wszystko bylo ok i na czas.

@Hanys

Ten ziomek to jakieś szczegóły Ci mówił czy tak trochę w ciemno szedłeś? Po jakim czasie ten zwrot miałeś?

Hanys
@Anna

Nie no jakie ciemno. Glupi nie jestem, zeby wplacac kasę byle gdzie. On sam tak działał. Kasa na konto co miesiac, a wszystko po dwovh latach.

@Hanys

Czyli to taki na 100% pewniak? Opowiesz bardziej szczegółowo jak to wygląda?

Kamil O

Jako były pracownik, w pełni polecam prace w firmie CK Investments, według mnie możliwość pracy tam łączy się z najlepszymi cechami, a mianowicie atmosfera i zarobki. Jeśli jesteś nastawiony na duże wynagrodzenie, to system prowizyjny połączony z twoim zaangażowaniem na pewno ci na to pozwoli. Atmosfera w każdym dziale firmy jest bardzo przyjazna, można liczyć na szybką konkretną pomoc, i na miłe pogawędki ;-) Firma zawsze wywiązuje się z danej umowy i płatności, dla pracowników jak i współpracujących klientów. Ja zmieniłem branże, na powiązaną z moim tokiem studiów, mimo to szczerze polecam CK Investments do rozpoczęcia pracy oraz klientom do współpracy. Pozdrawiam serdecznie cały zespół CK :-)

Urszula
@Kamil O

Fajnie że masz takie doświadczenia, a powiesz więcej o tym systemie prowizyjnym, jak wysoki on jest i czy on jest często wyższy niż ta podstawa? Jak procentowo to wygląda, jaka część % miesięcznej pensji?

Inwestorrr

Po raz pierwszy kupiłem weksel od tej firmy w pandemii. Jestem zadowolony z poziomu obsługi oraz wypłat Wszystko zgodnie z obietnicami. Generalnie ok i bez problemów.

@Inwestorrr

I co, jakiś profit z tego jest, jak to działa?

Manager ds. sprzedaży
@Danuta

Pani Danuto, zapraszam do kontaktu pod nr 533 322 827. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiam

Sceptycznie podchodzę do takich inwestycji, ale po pierwszej wypłacie odsetek przekonałam się. Widać, że firma się rozwija, a o współpracy złego słowa nie mogę powiedzieć. Wszystko jak należy. Dobry kontakt, wszystko dobrze wytłumaczone. Rozważam zakup kolejnych weksli. Mogę polecić.

@Anna

No to widzę ze klienci są tak samo zadowoleni jak pracownicy. Rozumiem ze ma pani indywidualnego opiekuna? Zastanawiam się jak wyglada tam praca wiec podpytuje jak to tez wyglada od strony klienta

Danuta

Dodasz jakieś szczegóły? Jest trochę pozytywnych opinii tutaj, więc ciekawi mnie czemu Ty akurat nie polecasz tej firmy. Słaba atmosfera i komunikacja, czy o co chodzi?

Jan kesicki

Mogę polecić, jestem po wykupie dwóch weksli, plusem firmy jest indywidualne podejście do klienta, przy wiekszych kwotach można liczyć na ofertę indywidualna.

Danuta

Przejrzałam z ciekawością forum CK Investments. Niestety mało pracowników dotychczas się tutaj wypowiadało, a ja bardzo bym chciała wiedzieć więcej. Atmosfera jest dobra w tym miejscu? Napiszcie, czy to godne polecenia miejsce pracy.

Idea

Wydali tyle tych weksli inwestycyjnych, że już dawno przekroczyło to majątek właścicieli a Wy się cieszycie ze macie odsetki od swoich ciężko zarobionych pieniędzy.

Klienttom
@Idea

Jestem w tych "WY", bo dziś dostałem zwrot pieniędzy z obligacji które są do kwietnia tego roku. Spłacili je wcześniej. To chyba spółka jest w porządku? Ja się cieszę z odsetek i zwrotu pieniędzy

Luck
@Idea

Szanowny panie, warto porównywać zobowiązania spółki do aktywów i kapitałów własnych podmiotu , a nie do majątku właścicieli.

Klaudia

Zastanawiam się czy firma jest Polska ?

Kamil

Jaki firma ma plan rozwoju na nowy rok?

Prowadząc firmę odbieram wiele typów telefonów z propozycjami inwestycji. W przypadku CK Investments zdecydowałem się zaangażować ze względu na rozwój oraz typ inwestycji, które proponuje ta spółka. Współpracę sobie chwalę, otrzymuję należne odsetki w terminie. Serdecznie polecam i pozdrawiam.

Roman

Jestem posiadaczem weksli inwestycyjnych, współpracę sobie chwalę. Dobrze prosperująca spółka.

Hanna
@Roman

Dzień dobry, czy może Pan napisać coś więcej? Ja też dostałam ofertę inwestycji i zastanawiam się nad wejściem.

Klientka
@Hanna

Proszę pani ja również mam, już dwa weksle i chwale sobie współpracę z firmą. Skorzystałam i są dobre zyski. Pozdrawiam

Klientka

Na początku się bałam, że firma nie będzie wypłacalna, ale skorzystałam z weksli drugi raz. Jestem po wypłacie odsetek zysk zadowalający, obsługa i firma rzetelna. Kto się zastanawia, polecam. Halina

Zostaw merytoryczną opinię o CK Investments Sp. z o.o. S.K.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w CK Investments Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CK Investments Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CK Investments Sp. z o.o. S.K.A.?

CK Investments Sp. z o.o. S.K.A.
  • Woziwody 44
    02-908 Warszawa

CK Investments Sp. z o.o. S.K.A.