Opinie o E-MCC Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy E-MCC Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-MCC Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-MCC Sp. z o.o. w Warszawa

Zwolniłem się i wypłaty całej nie dostałem . Wszystkie negatywne opinie to niestety prawda . Omijajcie to miejsce z daleka.. Nie odpisują na wiadomości czego się dowiedziałem od znajomych .. w życiu nie byłem w gorszym CC. W ciągu 2 miesięcy 4 liderów odeszło , o czym to świadczy . Zresztą wystarczy spojrzeć na wpisy . Z kawą to również prawda nigdy jej nie było a zazwyczaj jak się prosiło liderów to też nie dawali . Napewno tego tak nie zostawię

jak czytam Twój wpis to tylko mnie utwierdzasz jak mało wiesz, co tylko potwierdza że połowa z tych komentarzy to też zwykły bełkota a nie informację z pierwszej ręki

Rejtana 17

Jak czytam te wasze wpisy, to mnie śmiech ogarnia... Co wy przychodzicie do pracy na kawę :-)) jak was to tak boli ze nie ma w firmie kawy to jaki to problem kupić w żabce na dole słoiczek za około 20 zl i mieć go na miesiąc... Weźcie się ogarnijcie, moze jeszcze powinny być darmowe śniadania i obiady. A jak zarobki i klimat nie odpowiadają to teraz zaczęły się zbiory truskawek więc nikt was tu na siłę nie trzyma

P
@Rejtana 17

Kawa nie kawa.. Gdybyście wypłacali pieniądze tak jak szanująca się firma to myślę że każdego byłoby stać aby kawę zapewnić sobie we własnym zakresie . A płacicie jak płacicie to tak to wygląda . O rozwoju nie można dyskutować to możemy podyskutować o kawie , zawsze coś :)

Zbulwersowany
@P

Człowieku piszesz bzdury i tyle jak nie wypłacone zostały pieniądze to odezwij się do firmy i popros o wyjaśnienie a nie piszesz bzdury. Jestem w emcc od prawie roku i nigdy nie było sytuacji o jakich piszesz ! Weź się zastanów i nie rób siary !

Zarobki bardzo niskie , kawy i herbaty w firmie nie ma tylko dla liderow.. Atmosfera jest ok . Ogolnie kazdy narzeka, i duzo osob ucieka.

Ola

nie ma w ogole kawy firmowej dla nikogo kazdy kupuje we własnym zakresie

@Ola

A to o czyms swiadczy. Pracodawca straszny nawet kawy nie potrafi zapewnic .

Rob

Kawa i herbata jest w kuchni dla każdego , mało tego moją liderka (usunięte przez administratora) sama się pyta czy komuś nie przynieść pysznej kawusi do pobudzenia od czasu do czasu kiedy energia spada. Atmosfera jest super ,Bardzo wesołą mam ekipę i nikt nie narzeka. Polecam.

Xxx
@Rob

Liderka jestsuper ale kawa w kuchi bywa zadko najczesciej 2 dni w miesiacu . A to trochę mało, czyż nie ?

@Rob

czego kłamiesz ? gdzie widziałeś kawe ?

Antek

Pracownika traktują jak smiecia

Szok
@Antek

Koles upadłes na głowe czy co ??? , fakt jest troche do poprawienia , ale jest to najbardziej wyrozumiała firma w jakiej pracowałem , czasem zastanawiam się po co trzymają niektóre osoby , ale to świadczy o ludzkim podejściu do człowieka , sam bym kilka osob wywalił bo mają gdzieś prace i tylko jęczeć potrafią , zgodzę się nie jest idealnie ale twój komentarz jest całkowicie z (usunięte przez administratora)

Jeszcze większy szok
@Antek

Antek weź się walnij w głowę albo idź do biedronki to zrozumiesz co to śmieć. Nie normalny człowiek z Ciebie zastanów się o czym Ty człowieku mówisz . Tu traktuje się ludzi jak ludzi i polecam pracodawcę Pozdrawiam

Xyz
@Antek

Zgadza sie, z daleka trzymajcie sie od tej firmy.

Xxx
@Xyz

Zgadza sie, traktuja tu kazdego jak smiecia . Premii Mi nie pyplacili zarobki tragiczne . (usunięte przez administratora) i prostactwo

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
.....

Witam Pracuję w tej firmie od dosyć długo i jestem zaskoczona tak wspaniałą atmosferą która panuje w tej firmie,liderzy bardzo mili pomocni zawsze kiedy potrzeba służą swoją porada i dzielą się posiadaną wiedzą.Ludzie którzy tam pracują twoja praktycznie jedną Wielką Rodzinę także mogę szczerze polecić pracę z zespołem Porcelany

Gringla

Dołączyłam całkiem niedawno do jednej z grup w firmie Ecc. Jest fajnie. Super ekipa, wesoło, długa przerwa w poprzedniej firmie mialałam 20 min a tutaj godzina starcza na kilka fajeczków i ploteczki. Pozdrawiam moją szefową Marzenkę

Marzi
@Gringla

Dziękuję za miłą opinię :) ta atmosfera jest zasługą Nas wszystkich , cieszę się, że wspołpracuje z tak pozytywnymi ludzmi Również pozdrawiam sedecznie

Pracodawca godny polecenia i zaufania. Pracuje w tej firmie ponad 1.5 roku już i nie zamierzam się rozstawać. Mam świetny zespół, który robi wszystko, aby Nam się wszystkim dobrze pracowało!

Doadasia
@:)

I na starość poprosisz o rentę socjalną !

@Doadasia

fakt jest super, ale renta ? tak dobrze to chyba nie bedzie :P

Nie polecam

Nie polecam. Opinie pisane przez liderów bądź koordynatorów . Słabe zarobki, umowa o dzieło - niezgodna z przepisami, niskie prowizje

@Nie polecam

Chyba pomyliłaś firmy złotko. Ciekawe czemu nigdzie się nie podpiszesz z imienia i nazwiska. Pracuje tu mnóstwo osób i każdemu odpowiada. Ciekawe rzeczy wiec wypisujesz.

Nie polecam
@Nie polecam

Tez nie polecam.. niska płaca umowa o dzieło...brak prowizji albo bardzo niskie

@Nie polecam

racja, opinie pisane przez osoby z rekrutacji, liderów - nie polecam

@Nie polecam

to albo sam taka umowe chciales , albo zbyt kiepsko pracowales

Gryz

Jak szukacie super atmosfery to na bank w tej firmie znajdziecie. W Warszawie na projekcie Terminali jest extra

Marzi
@Gryz

Dziękuję za miłą opinie , wspaniała atmosfera jest zasługą całego zespołu terminali :)

Konsultantka

Pracuję w E-mcc Sp. z o.o. już rok. Jeszcze w żadnej firmie, a pracowałam w wielu - w tym w kilku call center, nie było tak dobrej atmosfery. Liderzy są kumplami. Trzeba robić wynik, ale to nie psuje relacji. Pomagają się doskonalić. Teraz jestem u Maćka i pzekonałam się, że młody człowiek na stanowisku może być mądry, miły, mieć poczucie humoru i jednocześnie super prowadzić zespół pracowników. Jest moim najlepszym kierownikiem w całej mojej karierze w call center.

Anka

Te negatywne opinie pisze chyba konkurencja bo takiej firmy jak emcc nie ma nigdzie!!!!! Najlepsze firma ever!

Kuba

Nie polecam. Bardzo niskie zarobki, sprzedaż badziewia

DoB

Polecam wszystkim prace w Gorze Kalwarii. Super zespol!

Ja to wiem

Super praca super ludzie generalnie git

taki typ

Pisałem już to kilka razy E- MCC to świetna firma _ są rzeczy do poprawy ale i tak mocne 9 na 10 , proszę sobie to w końcu uświadomić , koniec kropka

Ktos

Emcc w Gorze kalwarii to najlepsze miejsce na świecie!!!! Polecam!!!! Pozdrawiam Sylwie z rekrutacji i mojego lidera Ule!!!!

Jable

Pozdrawiam moja ekipę z Warszawy. U nas jest bardzo fajnie. Jestem zadowolona i lubię to miejsce

Kicia

Bardzo fajne miejsce pracy . Fajni ludzie normalne warunki I nie korporacja . Ja pracowałam na infolinii banku 3 lata w cc wewnętrznym teraz się zastanawiam Po co tak długo. Polecam prace I pracodawcę zespół kart najlepszy

Andzia

Pracując tu zastanawiam się czy nie jestem w przedszkolu jestem 8:46 juz mam spóźnienie mam chodzić do lidera Adama ze jestem spóźniona a prace zaczynam o 9 spotkania z liderami sa przed 9 zamiast w czasie pracy później siedze i widzę ze zaczynaja zwalniac osoby naprawdę jestem mloda osoba ale zaczynam się zastanawiać czy jestem w przedszkolu przychodzą nowe osoby i za chwile zostają zwolnione a potrzebuja osoby do pracy szefostwo powinno się zastanowić czy potrzebuja do pracy czy zwalniają bo naprawdę nie jest fajna atmosfera jak się przychodzi do pracy i ludzie zostają po miesiącu zwolnieni

Ma
@Andzia

Andzia śmieszy mnie twoja wypowiedź. Może sama powinnaś wrócić do przedszkola, skoro nie czytałaś nawet regulaminu, który podpisujesz. W regulaminie jasno napisane jest, że konsultant ma obowiązek być w pracy minimum 15 minut wcześniej. Więc Pozdrawiam serdecznie, w kolejnej pracy radzę czytać, co się podpisuje :)

Niezadowolony
@Andzia

Zgadzam się, to prawda

Oszukana

Nie polecam! Mała płaca a prowizje szkoda gadać....

Zostaw merytoryczną opinię o E-MCC Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w E-MCC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E-MCC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-MCC Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 10 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-MCC Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w E-MCC Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-MCC Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 144 ocen.

E-MCC Sp. z o.o.