Opinie o E-MCC Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy E-MCC Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-MCC Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-MCC Sp. z o.o. w Warszawa

Projekt Canal+ jak wyglądają premie? Jak atmosfera? Elastyczność godzin? I do kiedy wypłacana wypłata w miesiącu?

Zafia
@Ania

Jest super ! 9-21 pn-nd i święta. Idz na rekru i sie wszystiego dowiesz !powodzenia

Czy E-MCC Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Sylwia

Dzień dobry, jako jeden z pozapłacowych benefitów oferujemy naszym pracownikom karty MultiSport.

Radek M.

Witam czy rekrutacja do EMCC jest aktualnie jakaś?? Czy jakieś projekty poza NC+ są spoko??

Nie polecam

Nie polecam. Tyle szkoda słów

@Nie polecam

już nie przesadzaj , jest ok

Sylwia

Napisz coś więcej, jeśli możesz. Takie krótkie komentarze są średnio pomocne. Po ile godzin dziennie pracuje się w E-MCC?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
A.

Polecam firmę, bo Właściciele jak również Współpracownicy są w porządku. Jestem zadowolony z zatrudnienia, warunków finansowych i przełożonych. Życzę sukcesów MCC:)

Haha
@A.

Jeśli już to e-mcc . Lol ja nie polecam

Loki

To tak na szybko Jest kilka projektów Ja jestem na NC+ Nie mam na co narzekać. Kasa się zgadza. Koledzy super.

Xxxxxxxxxcccccc
@Loki

Na nc + kradną . Jak już chcesz zarobić to talerze

Pedał

Trzeba się szanować.

Pedał 2
@Pedał

To w tej firmie szacunku nie szukaj .

Pedał

Trzeba się szanować

TakiTam NIck

Jest ok , jak chcecie pracować i zarabiać pieniądze nie mówię o pracy na porcelanie. Praca dla ludzi którzy wiedzą po co przychodzi się do pracy. Jeśli szukasz pracy w której chcesz pracować i zarabiać pieniądze to mogę polecić. Atmosfera jest bardzo fajna. A co do płacy wszytko jest na miejscu , zarabiasz tyle ile zrobisz co normalne jeśli chodzi o prace w call center. Jeśli chodzi o porcelane to nie wiem bo ja bym nie chciał sprzedawać czegoś takiego. Jeśli was interesuje praca w cc to jest godna polecenia. Każde CC rządzi się swoimi prawami tutaj uważam . że jest spory luz i można spokojnie pracować, przerwy też są długie. Więc co do płacy to jest super , pieniądze zawsze na czas i zgodne z godzinami przepracowanymi. Jeśli mówimy po za tym o firmie to mówmy o konkretnych projektach. Firma raczej jest spoko bez ciśnienia. Piszcie konkretnie na jakim projekcie wam kto nie płaci. Po za tym atmosferę można samemu kreować. Jak się potrafi to zawsze można i wszędzie.

IWONA M.

Powiem Wam zupełnie szczerze czytając wpisy z hejtem jest mi ogromnie smutno i czuję wewnętrznie jakąś niesprawiedliwość. Szczególnie tutaj mówię o wpisie z mobingiem To może tak z mojej perspektywy. Cała firma prowadzona jest przez 2 super kobiety. Kamilę- właścicielkę oraz Magdę, która zarządza 2 lokalizacjami. Obie Panie stają na głowie aby każdy mógł w naszej firmie czuć się swobodnie, wrażać siebie i żeby miejsce pracy było zwyczajnie w świecie przyjemne. Często słyszymy z ich ust zapytanie, „czego w tej chwili najbardziej potrzeba konsultantom?”, same podchodzą bez żadnych barier i rozmawiają z ludźmi zawsze można porozmawiać z nimi o wszystkim nawet często o kwestiach bardzo osobistych. Dalej Koordynatorzy: (usunięte przez administratora)- nikt tak jak ona nie rozbawia swojego zespołu do łez, zawsze stara się pomóc i szybko skraca dystans, żeby każdy mógł czuć się u niej swobodnie. (usunięte przez administratora)– za swoimi ludźmi zawsze murem, trudne sprawy załatwia od ręki a na turbo trudne jeszcze tego samego dnia. Maciek – miły, uczynny i do tego jeszcze wesoły. Szczerze nigdy nie słyszałam aby, ktoś komuś zrobił coś krzywdzącego. Wychodzę też założenia że jeśli oczekiwania się rozmywają to chyba najlepiej przyjść i porozmawiać (szczególnie że cała ekipa nastawiona jest na pomoc). Rozmowa otwiera niejedne drzwi, pomaga nawiązać relację. A wylewanie tutaj gorzkich słów bez pokrycia – patrz mobbing nic dobrego nie wnosi. Kończąc moje wypociny gratuluję tym, którzy dobrnęli do końca Dla mnie E-MCC jest firmą gdzie mogę być naturalna, gdzie rano gdy otwieram oczy chcę przyjechać, gdzie spotykam super fajnych konsultantów od których codziennie uczę się czegoś nowego. Ja z całego serca polecam to miejsce. Pozdrawiam wszystkich konsultantów z obu lokalizacji i trzymam kciuki za miły dzień i fajne wyniki. Iwona p.s. Zarobki są takie na ile się staramy w końcu to sprzedaż. Kawa i herbata jest Już niedługo wjedzie turbo ekspress więc zapraszamy na late z puszystą pianką

@IWONA M.

Magda M czym potrafi rozbawić ? Nie wypłaceniem premii ? Czy obietnicami bez pokrycia ? O reszcie pisać nie będę .Marzenka super człowiek dba o pracowników była moja liderka super! Cała reszta jedno wielki g

Rozbawiony
@IWONA M.

Odstaw palenie złotko :)

Opinie pisane przez liderów! Nie polecam...żenada.

Yeti

Wiesz chciałbym być liderem, A patrz -pracuje tyle miesięcy I nie jestem liderem A chciałbym. Liderzy są super I na bank nie logika się w takie miejsca. Jak rozmawialam ze swoim na fajku to same pozytywy o firmie były mówione I tak jest . Nie wiem.skąd wy bierzecie takie opinie! Może dlatego że przepracowałes tydzień . Zenada to Ty !

to ja
@Yeti

ktoś piszę w formie żeńskiej i męskiej jednocześnie hehe..gubisz się Yeti kierowniku/kierowniczko

Xx

Tak , każdy to wie.. nie polecam firmy

Witam , chciałbym się zatrudnić u was. Proszę odnieść się do płacenia pieniędzy bez odprowadzania jakichkolwiek podatków (usunięte przez administratora) bardzo Mi na tym zależy :)

Ali

A ja nie wiem o co wam chodzi z tymi nieterminowymi wypłatami pracuje w emcc już kilka miesięcy i nie mam z tym problemów W tym miesiącu tez wypłata przyszła 9 czyli wczoraj Wrzućcie na luz

Znowu ja

Ja już kiedyś to napisałem ale napiszę jeszcze raz. Że cała grupa ucieszyła się że ciebie zwolnili. Na co nam taki lider co się nas bał i nie miał pojęcia o czym mówi. Jak tak było (usunięte przez administratora) jo wo to czemu sam się nie zwolniłeś. Idź sobie do innej firmy i daj spokój jęczysz jak zraniona nastolatka.

****

Widzę, że Karol nie może się pogodzić że się nie nadawał na lidera a każdy to wiedział hahahahahahahahah

Karol, nie kompromituj się. Te wpisy nie świadcza o niskim poziomie firmy tylko o niskim twoim poziomie. ale musi cie bolec ze po takim czasie dalej wypisujesz te bzdury - idz sie zdrzemnij

Życzliwy

Hahahahhahahahah . Jaka lawina hejtu . A niestety to prawda . Komentarze pozytywne pisze kadra i to jest prawda .. O wypłacaniu pieniędzy też można dyskutować kto ile kto nie dostał i ile podatku się odprowadza ... Chyba każdy wie co mam na myśli . Okazuje się że ktoś płaci za opiekę medyczną a jak dzwooni się zarejestrować to jej nie ma .. i tu trzeba napisać brak słów . Zwolnienie nie są zgodne z prawem . Nabijanie się na Facebooku z pracowników też jest słabe . Proszenie G.... o komentarze pozytywne to już kpina . Wygląda to tak jak jest w tych komentarzach . Mozemy dyskutować aby wyszły wszystkie fakty .. Chcecie ? Bez sensu ... Warto naprawiać błędy a nie starać się bronić na forum . Czyż nie ?

Xxx
@Życzliwy

Boże czy ty to widzisz ...... ( czytasz) no kuźwa jedzcie ludzie nad jezioro zamiast pisać te bzdury

Do xxx
@Xxx

Jak widać sam śledzisz i to czytasz skoro odpisujesz .. Także pozwól i innym ;)

Caro

A ja się z wami nie zgadzam nie wiem której pisze takie negaty ale ja w firmie jestem od blisko 6 miesięcy i nie ma żadnych kłód żadnego wyzysku ani nic co piszecie. Wręcz przeciwnie są konkursy poczęstunku i pomoc . Jeżeli pracowaliście 5 dni to prośba o nie pisanie nieprawdy . Pozdrawiam cały zespół

Dario
@Caro

Siedze i sledze wątek, tylko czytam posty, które są tu wystawiane, dodam że jestem pracownikiem firmy i jak widze ponizsze wpsy to ciagle sie zastanawiam kto moze pisac takie rzeczy. ok sam mialem lepsze i gorsze chwile przelew tyez ze dwa razy przyszedł 11 a nie 10 , ale mobing, nie wyplacanie kasy, kiepska atmosfera ?? tego sie czytac nie da jeden stek bzdur. i jakis bełkot. Byłem swiadkiem kilku sutuacji, które mozan była lepiej załatwic ale mogę zliczyc je na palcach jednej reki serio bez przesady. nie mam zamiaru brac udziału w tej przepychanse ale juz poprostu nie da sie tego czytac Pozdrawiam cała załege

@Dario

To się nie wypowiadaj

@Dario

Kadra to pisze

@Caro

Jeszcze czasu trzeba i ciebie oszukają

Dario
@X

brak slów

iw

Pracowałam tam 2,5 roku temu już wtedy atmosfera jaką stwarzały osoby zarządzające była nie do zniesienia. niedawno pracował tam mój znajomy i z tego co opowiadał teraz jest jeszcze gorzej. współczuje wszystkim który tam teraz pracuja. uciekajcie jak najdalej!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do iw
@iw

To niestety prawda . Ciężka praca jak każda w CC . Natomiast ze strony firmy nie ma żadnego wsparcia a wręcz przeciwnie rzucają kłody pod nogi .

Wszystko jest w najlepszym porządku polecam pracodawcę

Zgadza się .. Wszystkie negatywne komentarze to niestety prawda . Odeszłam z emcc i pracuje w innej firmie . Niebo a ziemia ..

Nie polecam

Nie polecam wszystkie negatywne opinie to prawda...niska płaca i mobbing, który już został zgłoszony do odpowiednich służb

Iza
@Nie polecam

Wspominasz o mobbingu, a to bardzo poważna sprawa. Czy tego typu zachowania czy sytuacje, które się do niego zaliczają, były w jakiś sposób próbowane być wyjaśniane z pracodawcą? Ciekawi mnie, jak podchodzi firma E-MCC do takich wieści i czy pracownicy są w stanie coś zmienić na lepsze.

xxx
@Iza

Podchodzi tak że nie wypłacają pieniedzy na sam koniec i zastraszanie .

procownik
@Nie polecam

wszytko to niestety prawda . brak pieniedzy na czas badz wyplacone za mało .. Stres ciągły i brak szacunku do ludzi

Edi
@procownik

Czy wy nie pomyliliscie firm ? Jaki mobing jakie nie wypłacanie pieniędzy !!! To chore ze możecie o emcc tak pisać ! Nie wierze ze pracownik to pisze chyba bardziej jakaś konkurencja bo tu jest zawsze miło a coaching to przyjemność. Pomoc na każdym kroku jasne zasady gry KURCZĘ OPANUJCIE SIĘ TROCHĘ Z PISANIEM TYCH BZDUR

Jakub
@Edi

Twoje zdanie na temat pracy w firmie E-MCC znacząco różni się od tego, co w ostatnim czasie pisali inni użytkownicy. To pokazuje, że każdy z nas może mieć odmienne zdanie na temat danego miejsca pracy. Mogłabyś napisać, jak w Twojej ocenie wyglądają warunki zatrudnienia? Wynagrodzenie jest wypłacane na czas, czy może tak jak wspominali inni, zdarzają się opóźnienia?

Edi
@Jakub

Tak pieniądze są na czas, warunki zatrudnienia do dogadania wszystko w jak najlepszym porządku. Atmosfera pozytywna ludzie uśmiechnięci ja nie rozumiem pi co ludzie piszą takie głupoty !!!!!! Polecam pracodawcę i kropka .

Do Kazika
@Edi

Często są pieniądze późno . . . Często coś się nie zgadza , ogólnie pracasrednia sprzedaż badziewia

niestety to prawda kadra pisze opinie albo szefostwo prosi pracownikow o jak najlepsze opinie .. pamietam jak Magda prosiła nas ... czy nadal nie można dostać umowy o pracę na cały etat? jest umowa o dzielo??i te nędzna 1/8 etatu??? syf? pełno kurzu? i wigilia spóźniona o 2 h??

Magdalena Malicka E-MCC
@były pracownik

Witam serdecznie. Jak najbardziej prosimy swoich pracowników, że jeśli pracuje im się z nami dobrze to aby takie pozytywne opinie zamieszczali. Wiadomym jest, że zazwyczaj to osoby których firma gdzieś nie spełniła oczekiwań odczuwają potrzebę podzielenia się tym z innymi. Chcę aby osoby które są zadowolone również taką opinię zamieszczały :) Go Work ma służyć nie tylko negatywnym opinią ale też tym dobrym :) Pozdrawiam serdecznie :)

Clint
@Magdalena Malicka E-MCC

OPINIOM kobieto, nie opinią. Interior w stolicy ma się dobrze. Po polsku nie nauczy się nigdy. Myślisz, że jak zawsze będziesz dodawać "ą" na końcu wyrazu to będziesz mądrzejsza? :D

........,
@były pracownik

Tak , dalej większość nie ma umowy o pracę . Lokalizacja się zmieniła ale za to na wypłatę cała nie licz

Zwolniłem się i wypłaty całej nie dostałem . Wszystkie negatywne opinie to niestety prawda . Omijajcie to miejsce z daleka.. Nie odpisują na wiadomości czego się dowiedziałem od znajomych .. w życiu nie byłem w gorszym CC. W ciągu 2 miesięcy 4 liderów odeszło , o czym to świadczy . Zresztą wystarczy spojrzeć na wpisy . Z kawą to również prawda nigdy jej nie było a zazwyczaj jak się prosiło liderów to też nie dawali . Napewno tego tak nie zostawię

jak czytam Twój wpis to tylko mnie utwierdzasz jak mało wiesz, co tylko potwierdza że połowa z tych komentarzy to też zwykły bełkota a nie informację z pierwszej ręki

Zostaw merytoryczną opinię o E-MCC Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w E-MCC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E-MCC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-MCC Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 10 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-MCC Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w E-MCC Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-MCC Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 144 ocen.

E-MCC Sp. z o.o.