Opinie o E-MCC Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy E-MCC Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-MCC Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-MCC Sp. z o.o. w Warszawa

Iwona

Najgorsze call center w jakim byłam

aaa
@Iwona

Dlaczego ?

Karola
@aaa

To chyba miejsca pomylilas. Nigdzie nie ma takiego super Call Center jakim jest emcc !!!!

Piki
@Iwona

Taaaaa jasne. To chyba coś Ci się pomyliło. Atmosfera jest taka że nie spotkałam nigdzie. Kazdy pomaga, wszyscy uśmiechnięci. Nikt nad głową nie stoi. Pozdrawiam Magdę M. Moją szefową.

Wanda

Lubie ! Lubię atmosferę w E-MCC Sp. z o.o. za: Wsio

Ka

a ja z całego serduszka polecam firme e-mcc w gorze kalwarii. jeszcze takiego swietnego pracodawcy nie miałam.

fuck yeeeee
@Ka

Dokładnie E-MCC rządzi , takiego CC nie ma nigdzie !!!

Ilona

To na bank jakaś prowokacja Nie spotkałam tak fajnej i wyluzowanej firmy Zawsze do kazdego podchodzi się jak do człowieka Lubię atmosferę w E-MCC Sp. z o.o. za: Świetni szefowie

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
MZ

Z reguły nie wchodzę na takie strony oraz się nie udzielam, ale jak widzę poniżej takie bzdury wyssane z palca to, aż szkoda się nie wypowiedzieć. Pracuję w tej firmie około 9 miesięcy, a więc prawie rok. Od pierwszego dnia można zauważyć, że panująca tu atmosfera różni się znacznie od pozostałych tego „typu” firm, oczywiście znacznie na plus. Liderzy pracujący tutaj (lokalizacja Góra Kalwaria) okazali się bardzo pomocni, wprowadzili mnie od postaw w nieznany mi temat i jak widać zrobili to bardzo skutecznie. Nigdy nie powiedziałam złego słowa na żadnego z liderów. Można na nich liczyć w każdej sprawie, są bardzo wyrozumiali, co się ceni, szczególnie przy nagłych sytuacjach, czy gdy człowiek ma gorszy dzień. Są w stanie wszystko zrozumieć. Do grafiku również podchodzą bardzo elastycznie i indywidualnie. Nie wiem jakim prawem ludzie piszący niżej twierdzą, że Adaś jest niewychowanym dzieciakiem oraz, że nie ma predyspozycji do bycia liderem. Jest młodą osobą, to prawda, ale jest niemalże stworzony do tego stanowiska. Nie przesadzam. To wy powinniście popracować nad swoją kulturą, bo po waszych wypowiedziach widać, że jej niestety brak. Według mnie Adaś najlepiej wypełnia swoje obowiązki. I nie, nie pisze tego sam Adam. Na pewno nie dostał stanowiska lidera po znajomości, bo z początku sam ciężko pracował tu jako konsultant. Jest specyficzną osobą, z wyglądu również i owszem dba o swoją fryzurę, ale może mi ktoś wyjaśni - co to ma wspólnego z wypełnianiem należytych obowiązków? W kwestii odnośnie pensji, osobiście jestem bardzo zadowolona. W żadnej innej pracy nie miałam takich zarobków. I umówmy się, nie jest to jakaś wielce męcząca praca. Podstawa jest raczej taka jak wszędzie, ale jak się człowiek trochę postara i osiągnie dobry wynik, to wychodzi naprawdę bardzo ładna suma, więc nie narzekam. Sama z początku miałam raczej dość negatywną opinię o tej firmie, nie byłam pewna czy zacząć tu pracować. Słyszałam wiele nieprawdziwych faktów o tym miejscu, ale nie żałuję, że spróbowałam. Mam nadzieję, że teraz ja rozwiałam wszelkie wątpliwości, jeżeli ktoś takowe posiadał. Pozdrawiam.

Niki
@MZ

Świetny komentarz potwierdzam lok.GK super praca dla każdego I w każdym wieku. Każdy lider A jest ich 5 to super zespół.

An

Jezu Wy nie macie się czego czepiać ? Wezcie się do pracy i zarabiania A nie oceniania. Super miejsce super ludzie A to że kogoś mniej lub bardziej lubi to tak jest wszędzie. Pzdr stolica .

Xyz

OLI zgadzam się z Tobą. A jeśli chodzi o moje zdanie, to Adam na ch*j się nadaje, dzieciak taki, pedał te jego gesty i głos doprowadza do kurwicy, nie nadaje się w ogóle na lidera. Powinni go zdegradowac jak najszybciej, bo to jest masakra. Jeśli chodzi o Ule... No nie mam co do niej nic złego do powiedzenia. Mobilizuje,jest (usunięte przez administratora) i zawsze pomocna,można na nią liczyć. No po prostu takiego lidera życzę każdemu. :-) pracuje najwięcej,widać że jest przemeczona a jednak nie jest to dla niej problem. Pozdrawiam Cię Uleńko

E-MCC
@Xyz

Drogi xyz. Cieszymy się, że współpraca z Ulą Ci bardzo odpowiada. Dokładamy wszelkich starań aby konsultanci czuli się komfortowo u każdego lidera. Trochę nas martwi, że oceniasz naszego pracownika po wyglądzie i orientacji seksulanej. Jest to bardzo krzywdzące. Dla nas liczy się człowiek bez względu na to jakie ma włosy, czy może jest łysy, młody czy stary, wesoły czy może nostalgiczny. Chcemy aby zarówno konsultanci jak i liderzy czuli się u nas komfortowo. A jeżeli masz jakieś merytoryczne zastrzeżenia co do pracy to zapraszamy do Lidera, Koordynatora czy nawet Dyrektora żeby o tym porozmawiać.

Do xyz
@Xyz

Xyz, w E-MCC gromadzimy rodzinny zespół, który nawzajem będzie siebie szanować. Nie oceniamy się bezpodstawnie! Ten portal służy do informacji merytorycznych współpracy. Szanujmy się!

@Do xyz

Nie oceniam bezpodstawnie. Adam nie nadaje się na lidera i tyle, tylko chodzi jak paw i się wywyzsza. Po prostu wkur*** bardzo wiele osób. :/

Pewu

Na wstępie chciałabym odnieść się do tych bzdur, które wpływają na Adama. Człowiek jest świetnie zorganizowany. Jego zapał do pracy i energia, która nam przekazuje jest świetna. Pierwszy raz się spotykam, że ktoś ma tyle wiedzy i to lider. Patrząc na Ule, która też jest na tym projekcie i jest liderem - zostaje dużo do zastanowienia, bo nic nie robi i tylko chodzi i udaje, uzala się nad sobą, nic jej się nie podoba i chce pokazać, że to ona tutaj jest liderem. Ja nie lubię czegoś takiego, Adam się nie wywyższa. Wiadomo, musi czasem stanowczo zdecydować i uciąć dyskusje, bo byśmy mu weszli na głowę. Koordynator jest superpomocną osobą, która wszystko wie i Nam pomaga. Niby liderzy powinni nas motywować, jak Adam robi to świetnie, tak Ula nie potrafi nas motywowac. Nie chce nikogo zniechęcać, lecz polecam zespół Adama, więcej się nauczycie i zarobicie. Bo im więcej wiedzy, tym więcej spotkań i więcej kasy. Kamila super osoba. Lepszej szefowej nie można sobie wyśnić. Zapraszam do pracy do nas do góry kalwarii. Oby do tego lepszego zespołu.

Oli
@Pewu

Chyba pisał to sam Adam, albo jakaś jego "przyjaciółka". Absolutnie nie mogę się zgodzić z tym że Adam jest lepszym liderem od Uli. Ula to świetna babka, ma ogromne doświadczenie i najlepiej pracuje się w jej zespole. Nigdy nie chciałabym trafić pod skrzydła Adama bo to zapatrzony w siebie i swoją fryzurę dzieciak, który ciągle się wywyższa. Z całego serca mogę polecić Ulę jako najlepszego lidera w tej firmie! Ula pozdrawiam cię!!!!

@Pewu

Pewnie pisze to sam Adam albo któraś z jego koleżaneczek ????????

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie umowa na jaką można liczyć ?

E-MCC
@Adam

Adamie oczywiście prowadzimy działania rekrutacyjne. Poprosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja.warszawa@e-mcc.pl Jeśli wolisz pracować w Górze Kalwarii to : rekrutacja@e-mcc.pl

Leon Artysta

Pracuje dla oddziału warszawskiego w EMCC od marca i powiem przez 5 lat mojej kariery zawodowej i przewijania się w różnych branżach to tylko w tej firmie mogłem odnaleźć tam siebie i swoje miejsce i nauczenia się nowych możliwości! :) Kiedy zdałem szkolenie bardzo zależało mi być w grupie Beaty,lecz niestety jako pracownik nie miałem wpływu na decyzję i trafiłem do grupy Maćka. Na początku sceptycznie nastawiłem się na współpracę z nim,ponieważ oceniłem go w kategorii wieku, że jest młodszy ode mnie ale dłużej pracując okazało,że miał bardzo kilka przydatnych technik i fajnych podejść do człowieka,że czasem brakuje mi współpracy z Nim. Teraz jestem w teamie Marzeny,która miała ze mną rozmawiać na teście egzaminacyjnym ale nie doszło,ponieważ miała swoje obowiązki ale po czasie współpracy z Mackiem wyraziła zainteresowanie moim głosem i bardzo doceniła mój potencjał. Kiedy na dzień dobry rozpoczyna się prace Iwonka zawsze ciepło Wita wszystkich ludzi i płynie z Niej tak pozytywna energia,że spotkanie takie człowieka to 1 na 100000 lat :) W firmie są też dwie przepiękne Magdaleny na których przyjemnie jest patrzeć każdego dnia :) Jedna jest kordynatorką,ktòra jest bardzo fajna osobą,dobrą kochającą mama, bardzo motywującą osobą,ktòra nie popusci w słabych wynikach i wzmocni zapał i chęć do pracy, i co jest najważniejsze to jej poczucie humoru i osobowość jest godna uwagi :) Druga Magda ma swoją funkcją i dba o to by wszystko było dobrze. Będąc w teamie z Beata daleko można zajść ze względu,że widząc jak motywuje swoją grupę to też wkłada angaż i serce do pracy i też zawsze jeśli ma ktoś jakiś problem to zawsze pomoże w rozmowie tak by się nie poddać i potwierdze,bo jestem tego przykładem i też dlatego zostaję i współpracuje dalej z teamem. Przychodząc do firmy powinno się wiedzieć czego się chce, jaki masz cel w życiu, na ile ciebie stać i jakim jest się człowiekiem,ktory powinien szanować innych. Jestem w EMCC i moje nazwisko jak ostatnia litera A mój wkład i poziom to liczba Z dodatkowymi dwoma zera A zycie i kasę odkładam na bok Bo w życiu mam to co trzeba I osiągać jak największy skok.

Niko

w gorze kalwarii pracuje sie fajnie a pani prezes mmmm jak wchodzi to nabieram na nia ochoty ;))))))

Inez

Obiektywnie stwierdzę, że nie ma tragedii w Górze. Każdy jest jaki jest i nie można wymagać np od Ulki żeby chodziła wiecznie szczęśliwa pracując tyle godzin w tyg i odwalając najgorszą robotę. Co do Adasia to po konkretnej rozmowie i wyjaśnieniu mu że wymagam szacunku jako osoba starsza i wiekiem i stażem, bardzo szybko wyniósł z tego wnioski i uspokoił się. Także ja nie mam z nim problemów już. Umowy śmieciowe to prawdę ale to norma w call Center i każdy może sam zdecydować czy mu to pasuje czy nie. Atmosfera nie jest zła i przede wszystkim luźny grafik co dla mnie jest mega plusem bo nikt nigdy nie robił mi problemów nawet jak pół godziny przed pracą pisałam że nie przyjdę. Tak więc tragedii nie ma a a każdy może sam zdecydować czy chce tam pracować czy nie.

Łukasz

Codziennie piszą że szukaja nowych pracowników(frajerów) nie polecam. Zacznijcie szanować ludzi zamiast zrażać do siebie całe masy.

Iza

Widzę, że dodajecie różne opinie dotyczące pracy w E-MCC. Jednym branża ta podoba się bardzo i się w niej odnajdują, innym zaś nie do końca przypadła do gustu. Czy wobec tego znajdzie się na forum osoba, która przedstawi mi wymagania firmy i określi to, jakie osoby nadają się do tej firmy? Co powinny wiedzieć, czym się cechować?

Domino

Z mojej rekrutacji jakiś miesiąc temu trochę ponad pracę zaczęło 6 osób jakiś tydzień temu odeszła ostatnio. Kurcze o czymś to świadczy.

Yessy
@Domino

Ale o czym to świadczy Domino? To taka branża

ilonka
@Yessy

swiadczy to o tym ze nie chca tego robic proste. dzis sie dowiedziałam ze w wawie poszły takie premie ze musze mocno posłuchac jak inni to robia tez chce tak duzo zarabiac a mcc placi fajnie

Bzdura. Najlepszy pracodawca i jakiego pracowalem .

Wojtek
@Piotr

To współczuję

Kamil

Nie polecam słaba firma. Minimalnie lepsza niż inne call center. Ale te same problemy zbyt dużo gadania o tym że to nie korpo. A tak naprawdę to zwykłe korpo z dużą otoczką.

@Kamil

Kamil a czemu korpo o co chodzi?

Sarsa

Jeśli komuś nie przeszkadza naciąganie klientów to spoko. Dla ludzi z sumieniem nie polecam.

Małysz

Idź nagrywać piosenki

Elton
@Sarsa

Jaja jak ktoś nie zna podstaw obsługi klienta to później siedzi i wciska . To nie jest praca dla opornych

Beata Kozidrak
@Sarsa

Sarsa zacytuję moze moją piosenkę "siedzę i myślę...." zachęcam myślenie ma kolosalną przyszłość

JBB
@Sarsa

Gaz gaz gaz wciskam do dechy gaz , a tak serio hmmm bez komentarza jednak nie będę cię obrażać

Oooo
@Sarsa

No jak ktoś ma wyrzuty sumienia ze sprzedaje to niech nie pracuje w handlu. To nie jest wciskanie, chyba nie masz świadomości jak wygląda wciskanie w niektórych firmach. Tutaj Ty nie sprzedajesz średnio kumatej starszusce Internetu 4G czy jak to tam. Nie kłamiesz ze może odstąpić od umowy bez konsekwencji gdy tak naprawdę jest wtedy kara np. 1000zł, są takie firmy. Wyjaśnij z jakiego konkretnie powodu masz wyrzuty sumienia? To jest naprawdę fajny produkt i przy odrobinie wyobraźni wcale nie trzeba wciskać. Z reszta ktoś będzie chciał to kupi, nie to nie kupi, proste

Damianek.

Możecie się bronić przed negatywnymi opiniami że ktoś jest chamski. Że nazywa kogoś grubym itp. Ale niestety taka jest prawda o tej firmie. Zwyczajnie jest słaba dla pracownika.

Fat mean
@Damianek.

Jesteśmy słabi bo jesteśmy grubi . Nie nooo brawo ty

Nie wiem kto zatrudnił Adama ale popełnił straszny błąd. Widać ze życie nie nauczyło go za grosz pokory i nie jest to tylko moje zdanie. Proponuje żeby wrócił do szkoły bo to co wyczynia z ludźmi pokazując brak szacunku to nic innego jak brak wychowania.

Oooo
@Ania

Co wy się tak czepiacie tego Adama? Czyżby ktoś był zazdrosny ze młody chłopak szybko został liderem? Jest bystry, umie zarządzać ludźmi to ma. Jest rekrutacja na liderów to sterujcie, ktoś Wam broni? Ja tam lubię Adama, jest bardzo fajnym liderem i ciekawi mnie w jaki sposób rzekomo okazuje wam ten brak szacunku bo ja jakoś nie zauważyłam nic takiego.

Zostaw merytoryczną opinię o E-MCC Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w E-MCC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E-MCC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-MCC Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 10 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-MCC Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w E-MCC Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-MCC Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 144 ocen.

E-MCC Sp. z o.o.