Opinie o E-MCC Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy E-MCC Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-MCC Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-MCC Sp. z o.o. w Warszawa

Tre

, dobra uczciwie fajnie fajnie dobry klimat Lubię to

R2D2

Świetna firma , są plusy i minusy ale w ogólnym rozliczeniu mocne 5+ Polecam

Jas

Super praca super ludzie super klimat

Stokrotka

Załoga w Górze wymiata pracuję od października i jestem zadowolona ✋✋❤❤fajny zgrany zespół.Dziękuję że was mam EMCC

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
syl

zapytam prosto z mostu, żeby zaoszczędzić Państwa i mojego czasu. dostane umowę o prace na cały etat? czy nadal 1/8 ???

@syl

Dzień Dobry:) Jeśli zależy Panu / Pani na innych warunkach zatrudnienia zachęcam do porozmawiania z koordynatorem projektu. Kazdego pracownika traktujemy indywidualnie i na pewno będziemy mogli cos wspólnie ustalić. Portal Go Work nie jest właściwym miejscem do negocjacji warunków zatrudnienia chociażby z tego powodu , że nie wiem kim Pan / Pani jest :) Pozdrawiam serdecznie.

@syl

Zapraszam na prywatną rozmowę na dosłownie 10 - 15 minut i porozmawiamy na ten temat :) Jestem dziś dostępna w firmie do godziny 18:00.

joas

to jakaś pomyłka..

Pablo

A ja polecam Górę Kalwarię! Nie można się do niczego doczepić. Nie spodziewałem się że w tej mieścinie powstanie tak fajna, przyjazna firma. Zawsze wszystko na czas, świetnie zorganizowane, liderzy bardzo pomocni zawsze można liczyć na ich wsparcie, koordynator również nie można narzekać, Sylwia z rekrutacji zawsze znajduje chwilę by pomóc i porozmawiać, panie z "wyższej kadry" też wydają się ok, chociaż nie miałem możliwości bliższego poznania jeszcze.l Ogólnie polecam wszystkim!

Joanna

Zrezygnowałam zaraz po szkoleniu w Warszawie. Podejście pani kierownik do pracowników żenujące. Głupie żarty i dogryzanie na jej poziomie zupełnie nie na miejscu. Z Panią Magdą jako kierownikiem nie przewiduje sukcesu firmie. Natomiast ludzi z mojego szkolenia pozdrawiam (jeśli ktokolwiek jeszcze wytrwal).

@Joanna

Pani Joanno. Bardzo dziękuję za Pani wpis i opinię. Wszystkie uwagi są dla mnie i dla naszej firmy cenne i pozwalają nam stworzyć miejsce pracy przyjazne każdemu.Liczymy się z tym, że nie każda taka opinia będzie pozytywna jednak do każdej staramy się odnieść i wyciągać wnioski.Bardzo mi przykro, że odniosła Pani takie wrażenie. Każdy z nas ma inną wrażliwość i nie wszystkie żarty widocznie trafiają na wyrozumiałe podłoże :) . Jeśli Pani została w jakikolwiek sposób urażona to oczywiście bardzo przepraszam i mam nadzieję, że Pani przeprosiny przyjmie. Bardzo żałuję, że nie pozostała Pani u nas w firmie i nie zdążyłyśmy się lepiej poznać - być może wtedy Pani opinia uległa by zmianie :). Oddział E-MCC Warszawa pod moimi skrzydłami wykazało bardzo dynamiczny rozwój i mam głęboką nadzieję, że tak pozostanie. Życzę Pani wszystkiego dobrego na ścieżce zawodowej. Pozdrawiam :)

NowyPatio
@Joanna

Pani Joanno sam już jakiś czas pracuje w EMCC i właśnie takie żarty są fajne ponieważ zapewniają luźna atmosferę podczas pracy tylko jest jedno ale by takie żarty zrozumieć, trzeba mieć dystans do siebie i do innych Pozdrawiam :)

Hhhhh
@Joanna

Z pewnością... P.Magda i jej żarty mówione przez zatkany nos... idź się wyleczyć, a żarty zostaw dla siebie... ostatnio przez wszystkie przerwy płakałam, bo takie dajesz żarty...

@Hhhhh

Jeśli jesteś pracownikiem który aktywnie pracuje w naszych szeregach to koniecznie należy porozmawiać. Zapraszam do mnie. Skoro płakałaś na każdej przerwie jest to dla nas absolutnie rzecz niedopuszczalna, gdyż chcemy aby E-MCC była przyjaznym miejscem pracy. W naszym odczuciu i w odczuci większości pracowników raczej nam się udaje :) Bardzo staramy się nad polepszaniem waszego komfortu pracy - wiele godzin poświęcamy na biuro, na dodatkowe profity dla pracowników itd. Myślę, że rozmowa w 4 oczy i wyjaśnienie sobie pewnych rzeczy będzie lepsze i skuteczniejsze niż spowiadanie się GoWorkowi :) Zapraszam - zrobię dobrej kawy :)

Myszka
@Magdalena Malicka E-MCC

A ja uwielbiam (usunięte przez administratora). Babka jest niesamowita. Tak wesołej i jednocześnie troskliwej osoby na takim stanowisku nie widziałam nigdy. Jak miałam kłopoty znalazła chwilę by porozmawiać i pocieszyć. Jestem ciekawa skąd te opinie bo kogo nie zapytam to wszyscy lubią Magdę. Magda pozdrawiam Cię i życzę Ci wszystkiego dobrego

Piotrek

Fajna firma, duża 5 za całokształt . Nigdy nie pisze jak coś mi się podoba, bo raczej pisze się źle. Tu warto napisać bo fajny pracodawca. Kadra wielki szacunek do ludzi liderzy pomocni. Aż dziwne że takie miejsca są.

Góra kalwaria
@Piotrek

To prawda Góra kalwaria na wielki +. Wszystko zawsze dopilnowane

Boż

Na plus : Grafik, Jasne premie, fajna atmosfera, Neutralne : Nie jest łatwo ale do zrobienia - są konkursy itd Na minus : Bałagan w niektórych kwestiach

NowyPatio

Jestem nowym pracownikiem i oczywiście jak każdy zanim zaczął pracę czytałem opinie o EMCC lecz nie zgodzę się z tym ponieważ mija liderka Marzenka jest świetna bardzo mi pomaga i dzięki niej jak i całej drużynie EMCC 1 dnia miałem już 3 sprzedaże, Ciocia Madzia świetna kobieta ze specyficznym poczuciem chumoru i osoby które mówią że jej żarty są nie stosowne to niech najpierw nauczą się dystansu do siebie a potem do innych, rozmowa kwalifikacyjna z Iwonka świetna to jest tzw kobita z jajami mówiąca szczerze czy kogoś zatrudni czy nie i to się powinno chwalić, Paulinka najlepsza osoba do szkoleń pełna Energi do życia i bardzo kreatywna oraz osoby które poznaje też są świetne, w tej firmie nie ma szufladkowania czyli nie ma Pan/Pani tylko od razu po imieniu co wprowadza rodzinna atmosferę, fakt ta praca do łatwych nie należy i by się utrzymać trzeba mieć wyniki ale warto bo znam wiele osób już które pracują w oddziale w Warszawie ponad rok więc chyba to coś znaczy... Dla tego wszystkich zrzedow i narzekaczy nie zadowolonych z życia serdecznie NIE POZDRAWIAM :)

Abi

Właśnie zacząłem pracę. Jest bardzo w porządku. To co odróżnia tą firmę to atmosfera. Ciekawa rozmowa z p. Iwonką, super szkolenie z Paulą a i dowcipy kierownik Magdy też fajnie rozbrajają stres. Moją liderką jest Beatka bardzo miła i pomocna. Wczoraj dzięki niej zrobiłem kilka sprzedaży. Ob tak dalej.

DIBIDI

Powiem tak , atmosfera w lokalizacji Warszawa super ( co prawda pracuje od nie dawna lecz da się wyczuc naprawdę pozytywną atmosferę ) . Dużym plusem jest to że nie jest to korporacja . Dużo humoru P. Magdy i reszty liderów pozwala szybko się zaklimatyzować w nowym miejscu . Liderzy sympatyczni i pomocni - bez względu ma to ile razy by się do nich nie podeszło zawsze z uśmiechem wstana i wytłumaczą . Z tego co zauważyłęm nawet jak komus z początku nie idzie to pomagają od razu . Zarobki z podstawy nie są rewelacją lecz jak dla kogoś wygadanego i mającego swobodną gadkę z klientem to szybko można mieć dzienną prowizję na poziomie prawie 100 zł dziennie !!! wiec jak połaczyc jedno z drugim to wychodzi fajna kasa. aaaa i cos mówią o przeprowadzce nie długo . POLECAM z czystym sumieniem .

31..
@DIBIDI

Tak... Z pewnością nie mogę się zgodzić co do humoru p. Magdy. Wiecznie siedzi za tym laptopem i przegląda portale społecznościowe. Nikt nie kwapi się do pomocy. Liderzy bardzo fajni... Maciuś, ahh. Pracuje tu już trochę i jestem zadowolona. Lepsza załoga by była pod piecza innego głównego lidera - nie P. Magda

DIBIDI
@31..

Ale p. Magda nie jest głównym liderem..... To jest kierownik:)

może przyszły pracownik

Bardzo proszę o informację jak z umową o pracę ? Czy firma zapewnia różnego rodzaju bony towarowe i karty przedpłacone, paczki świąteczne, grupowe ubezpieczenie na życie, pożyczki dla pracowników, szkolenia specjalistyczne, kursy językowe, bony na usługi turystyczne czy też karnety na siłownie, baseny (multisport, Fit-Profit, itp) opiekę medyczną ??? Bardzo proszę również o informację jak to jest z awansem?

jowka
@może przyszły pracownik

Do pracowników. Szczerze dostajecie podwyżki? Cokolwiek w tej firmie czy tylko patelnie?

bleblereee
@może przyszły pracownik

nic z wymienionych rzeczy mnie nie spotkało -

xxxxx
@jowka

ja dostałam 1/8 umowy o prace i 50 groszy podwyżki

beti
@xxxxx

ha ha ha 1/8 umowy o prace? pracujesz godzinę dziennie?

Poszukiwacz
@beti

dobre :) ile za tą godzine się zarabia???

Magda Malicka. Koordynator Projektów EMCC Warszawa
@Poszukiwacz

Witam serdecznie 15 zl za godzinę brutto plus premie. Czlowiek przychodzący do pracy jak Pan Bóg przykazał i wykonujacy swoje obowiazki należycie dodatkowo wypracowuje premie od 500 do 1800 zł :) W razie pytań jestem do dyspozycji pod mailem m.malicka@e-mcc.pl Zachęcam do kontaktu i poznaniem naszej firmy osobiście: )

Joanna
@Magda Malicka. Koordynator Projektów EMCC Warszawa

Pani Magdo, niech się Pani nie kompromituje. Radzę popracować na samorealizacja i panowaniem nad swoim, często niestosownym, humorem.

Brandenburski
@bleblereee

Już się pozmieniało na lepsze ogólnie Polecam

...
@może przyszły pracownik

Polecam emcc. Awansują tylko najlepsi. Póki co chyba kadra jest pełna

Lejdi

Byłam ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej u Pani Iwony... rozmowa to był jakiś koszmar. Ta kobieta nie wie co mówi. Miesza się w swoich wypowiedziach. Zwróciła się do mnie raz 'Ty mnie słuchaj'.... Jak ktoś ma chcieć u Was pracować, skoro dajecie taka 'wizytówkę'... przemyślcie kogo zatrudniacie na takie stanowisko.

Tomasz

Myślę, że konkurencja chce ośmieszyć firmę. E-MCC to bardzo dobra firma i wiele osób o tym wie.

???
@Tomasz

no, swietna, jak pada pytanie na temat tego, czy chce sie pracowac na uop i mowisz ze to priorytet to sie zgadzaja, a pozniej dowiadujesz sie, ze ta umowa bedzie na 1/8 etatu, a reszta to dzielo

Mom
@???

I tu własnie jesteś w błędzie mój drogi - jak się chce to się potrafi wszystko w życiu można dużo zdziałać /załatwić, wystarczy tylko trochę dobrych chęci inicjatywy oraz odpowiedniego podejścia - niestety za samo Chcemmmm profity nie zaczną spadać z nieba

Dom
@???

No właśnie - Umowę o pracę niektórzy mają. Ale wykazali się, że warto w nich inwestować. W sprzedaży czy się siedzi czy się lezy dwa tysiaki się należy nie działa. Ja mam i sobie chwalę. Ale chodziłam i miałam do tego podstawy. Zatrudnij się - pokaż na co cię stać i potem wypisuj opinie

nutella

Witam. nie Polecam współpracy z panią Malicka. Pani ta uśmiechnięta, a za chwilę obgada. bardzo nieprofesjonalne Pani Magdo. Wstyd! pozdrawiam

@nutella

Droga Nutello. Rozmawianie o naszych pracownikach, o ich słabych i mocnych stronach, o działaniach, ich postępach lub ich braku itd jest bardzo ważnym elementem naszej pracy. Jeśli odniosła Pani wrażenie, że jest to " obgadywanie" to oczywiście bardzo przepraszamy. Nie mniej jednak bardzo dziękujemy za opinię i na pewno to spostrzeżenie weźmiemy sobie głęboko do serca.

EMCC JEST ŚWIETNĄ FIRMĄ. POLECAM Z CAŁEGO SERCA. SUPER LIDERZY

Spoko miejsce . Zarobki jak na CC bardzo dobre . Kadra ok Pani M. M też spoko już bez przesady . Ogólnie polecam praca fajna kasa dobra praca nie dla leni

Paula

Nie wiem skąd te negatywne opinie na kadre jest naprawdę fajnie i zabawnie bez jakiegos cisnienia niezdrowego. nie moge narzekac

Zostaw merytoryczną opinię o E-MCC Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w E-MCC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E-MCC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-MCC Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 10 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-MCC Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w E-MCC Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-MCC Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 144 ocen.

E-MCC Sp. z o.o.