Opinie o Nowavent sp. z o.o. w Nowa Sól

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nowavent sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nowavent sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowavent sp. z o.o. w Nowa Sól

kamilkka

@Róża 2016-11-08 13:16:16 A znasz może jeszcze jakieś firmy na strefie gdzie przyjmą dziewczynę 19 letnią. Z góry dzięki.

@kamilkka

Co mi przychodzi na myśl, to ABFoods, tam tez głównie kobiety pracują. Reszta firm to raczej zajęcia dla mężczyzn, ale mogę się mylić. Głównie firmy motoryzacyjne, gdzie praca nie należy do lekkich. Spróbuj do model group (oni tam robią kartonowe opakowania z tego co słyszałam), ale nie wiem jak tam jest. Pozdrawiam

Tralalalala

@Róża 2016-11-08 13:16:16 Jednak nie spróbuje. Akurat szybko u mnie o ból głowy. Ale dzięki za opinie . Myślę że to nie zakład dla mnie . Nie dałam by tam rady przy takim niebezpieczeństwie :) Pozdrawiam

Tralalalala

Witam. Od nie dawna mam na uwadze właśnie firme Nowavent chciałamby tam złożyć CV. Czy zatrudniają tam dziewczyny i co dokładnie sie robi w tej firmie w sensie jakie prace są do wykonania?

@Tralalalala

Tak, ogólnie jak ja pracowałam to było więcej dziewczyn niż chłopaków. Robi się elementy wentylacji z blachy ocynkowanej i uszczelki. Trzeba uważać aby się nie przeciąć, bo rany goją się miesiącami (byłam świadkiem jak dziewczyna się przecięła). Uszczelki robi się na zgrzewarce 200st.C, trzeba uważać, aby się nie poparzyć. Niby są jakieś tam wentylacje, jednak i tak śmierdzi i wdycha się smród palonej gumy. W powietrzu połowa tablicy mendelejewa, i zapylenie, poważnie i smierdzi rozpuszczalnikami. Pracowałam tak krótko, chyba nie muszę pisać dlaczego. Moim zdaniem zdrowie jest ważniejsze, a wdychając kilka godzin taki syf, o ból głowy nie trudno po pracy. Czy warto? Moim zdaniem nie, ale pewnie co ci szkodzi, możesz spróbować. Ja nie chce ciebie zniechęcić, opisuję tylko własne doświadczenie.

Róża

Pracowałam w trzech zakładach w Nowej Soli, m.in. w Nowavent i powiem wam, ze wszędzie jest tak samo. Chciałam się sprawdzić jak to jest na produkcji w różnych firmach i jak dla mnie produkcja to porażka. Człowiek ma być jak robot, zaprogramowany, aby przez 8h robić w kółko to samo/5 dni w tygodniu i w międzyczasie iść na 15 lub 25min. na przerwę, choć dla firm najlepiej, gdyby tej przerwy w ogóle nie było. Wszystko zależy od kierownictwa, ale wszędzie jest tak samo - norma, metry lub ilość którą trzeba wykonać,najlepiej w jak najkrótszym czasie, a więc czy to Nowavent czy inny zakład, taka sama lipa: "klapki na oczy i ogień..." Jedyny plus- 8godzin i do domu.

Firma Nowavent sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Księgowy / Księgowa. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
xxx

Ja pracowałem krótko, nie podobało mi się. Śmieszne jest to, że zakład nie posiada żadnej bramki, nic, każdy kto chce może wejść na zakład i np. powystrzelać wszystkich jak w Ameryce... Zero bezpieczeństwa. Co do szafki to też nie dostałem bo kluczyk się zagubił w kadrach, ogólne zapylenie i smród rozpuszczalników czy innych chujstw.

nowy

Dziwna firma,na wejście wszystko prawidłowo,umowa w dniu zatrudnienia,porządne bhp,ale potem to juz brak szafki ma przebranie, bałagan na hali,wszędzie walają sie kartony,niepotrzebne rzeczy, na stołówce malo miejsca,kolejki do czajników,malo toalet, jednego dnia robimy cos,potem na przerzucają gdzie indziej,w środku dziwna atmosfera. Zobaczymy co dalej,ale perspektywy slabe

Ktoś

A ja pozdrawiam pracowników Nowaventu,tych z produkcji jak i biura.Niech moc będzie z Wami,zdrówka dużo

pracujący marudzący

Pozdrawiam starą ekipę Nowavent

pracująca nie marudząca.

Wszyscy tylko narzekają i marudzą, pytanie czy ktoś nas zmusza do pracy w nowavencie? skoro wielu tak źle, są tak pokrzywdzeni, droga wolna, skończą się skwaszone miny i ciągłe narzekanie na przerwach, po przerwach i w trakcie pracy. od tego marudzenia faktycznie odechciewa się pracy i myśli o zmianie. W (usunięte przez administratora) się poprzewracało, idźcie pracować do innych firm gdzie faktycznie wyzysk i brak płac za nadgodziny czy soboty to codzienność. za leżenie i obijanie się majster nie zapłaci. młode pokolenie kompletnie nie szanuje i nie jest nauczone pracy, (widać to również po jednym z majstrów, tym młodszym Pan M.T., tylko chodzi i nic nie robi). ale wszystko przed wami, zmienicie zakład dostaniecie po plecach tak, że zapomnicie jak mają na imię wasze dzieci to docenicie i zrozumiecie. Płace normalne, są soboty(ale ostatnio mniej) oczywiście płatne, premie za brak zwolnień i uznaniowa. nocki oczywiście płacone, więc jest dobrze. atmosfera jak w innych, normalna bez presji bez złych emocji. jestem zadowolona. oczywiście fajnie by było zarabiać więcej, ale to inna sprawa.

zniechęcony

Ludzie nie chcą tu pracować warunki jak w średniowieczu szkodliwe dla zdrowia dla wielu praca tu to chwilówka aż ruszą strefy nowoczesne maszyny ,lepsze zarobki,poszanowanie pracownika ,organizacja pracy a nie ogólny chaos nie wiadomo o co chodzi.Szeryf jest ok .

gość

właśnie kim jest kaczokarzeł ???

lulek
@gość

Fikcją,aluzją,postacią z bajki koniec gry, daliście się wkręcić 2 zmiano widzę, że macie świetną atmosferę w pracy i się lubicie tak mocno, pogratulować.

narcyz

Przestańcie narzekać,weźcie sprawy w swoje ręce

zawiedziony

Chodzi o nasza przemądrzałą ksiegowa?co to za spotkanie?my szaraki nic nie wiemy

Ku przestrodze

Chodzi o zebranie środowe w ścisłym gronie z Dyrkiem gdzie ustalono dzięki tejże Pani ścisły zakaz wstępu nam osobą z produkcji na magazyn bo ją to denerwuje jak tam chodzimy się kręcimy.Jak mam (usunięte przez administratora) pobrać rękawiczki nie wchodząc na magazyn może jakieś okienko będzie jak w kiosku Ruchu hahaha.

zawiedziony

Ludzie umiecie tylko narzekać,szkoda ze na tym zebraniu nikt sie nie odezwał jak jest naprawde,chociaż zapomniałem ze dyr do nas nie wyszedł.tchorz!!!

Ona I On

Niechaj każdy za robotę się weźmie i swoje pod nosem pilnuje , a nie tylko bąki zbijać i gały wlepiać w czyjeś pod lasem ... Zanim zaczniesz oceniać , krytykować , mieszać z błotem koleżanki i kolegów na odległość zacznij od siebie boś Ty na pewno idealna ,idealny jest ...I nie masz sobie nic do zarzucenia ...a może i masz ??? Hhahahahaha

obiektywny 2

Obiektywny moze czas zmienić prace skoro tak ci źle

OBIEKTYWNY
@obiektywny 2

No myślimy nad zmianą pracy około 1/3 zakładu jak mi wiadomo.

Bad Man

Pani M.

małpa

Ale hejt leci....a kim jest ta duuuuuza,ruda baba co czasami chodzi z szefem. Tez wpitala sie we wszystko,szczególnie magazyn?

Leniwy Dwulicowy Kocur

Od spraw księgowych z tego co wiadomo, mamy panią M., - Pani "Obiektywna", tym bardziej nie każdy pracownik z doświadczeniem kilkuletnim, jest nierobem i cwaniaczkiem ;) . Pani K. nie jest wcale taka zła, wystarczy rozmawiać po ludzku a nie domagać się "bo mi się należy" czy przychodzić tylko z żalami i donosami na koleżanki czy kolegów. Podszkol się trochę na maszynach, nabądź doświadczenia i umiejętności, wtedy i ciebie docenią. Pokaż na co cie stać i co potrafisz , to na pewno znajdzie się możliwość na lepsze stanowisko i zarobek. Samym gadaniem Nowaventu nie zwojujesz ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Nowavent sp. z o.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Nowavent sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowavent sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowavent sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nowavent sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Motoryzacyjna 2
    67-100 Nowa Sól