Opinie o F.S.E. Tamel S.A. w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy F.S.E. Tamel S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie F.S.E. Tamel S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.S.E. Tamel S.A. w Tarnów

uprzejmy

Przykre jest to,że ani prezes Agencji Pracy Taap ani prezes Fabryki Silników Elektrycznych Tamel w Tarnowie nie zareagowali na to co tutaj się pisze, kiedy już dosyć dawno przesłałem im na służbowe adresy e-mail link do tego serwisu,wystarczyło kliknąć tylko i już. Wiedząc jakie jest niezadowolenie ludzi,nie zrobili z tym nic.Wniosek,ludzi mają za nic!!! Po jakimś czasie skopiowałem tylko kilka wpisów,takich najbardziej istotnych i wysłałem jeszcze raz do dwóch panów prezesów,Fabryki Tamel i Agencji Pracy Taap i dodatkowo do PANA DYREKTORA PRODUKCJI w tejże fabryce.I ten PAN mimo zajmowanego wysokiego stanowiska zechciał odpisać do mnie myśląc pewnie wtedy może że to przesłał anonimowo jakiś niezadowolony pracownik tymczasowy Tamelu albo zatrudniony bezpośrednio w fabryce Tamel. Zapraszał nawet do siebie na rozmowę.To się ceni w takich ludziach. Ten PAN DYREKTOR PRODUKCJI w fabryce Tamel nie czerpie żadnych korzyści z działalności Agencji Pracy Taap !!!! To już wiem ! Moja sugestia jest taka albo inaczej napiszę...Zwracam się teraz do wszystkich kierowników wydziałów/działów,wytypujcie wyróżniających się pracowników zatrudnionych w Agencji Taap,przydatnych dla fabryki Tamel do podwyżki.Konsultujcie to z mistrzami,brygadzistami.I żeby to nie było jakieś śmieszne 100 zł brutto przy tej najniższej stawce obowiązującej w kraju 2000 zł brutto. Potem wiecie do kogo o poparcie? do PANA DYREKTORA PRODUKCJI. Ludzie mają różne charaktery,ktoś się może krępuje poprosić o podwyżkę,może nie wie jak umotywować,może myśli że i tak nic z tego znając charakter i postępowanie prezesa Agencji Taap. I dobrze by było żeby prezesi,prezes fabryki Tamel i prezes Agencji Pracy Taap staneli nawet na głowie i takie podwyżki zostały przyznane !!!!! PAN DYREKTOR PRODUKCJI i kierownicy wydziałów/działów zastanówcie się teraz dobrze,czy jesteście z ludźmi pracującymi w fabryce Tamel,zatrudnionymi w niej bezpośrednio jak i tymi przez pośrednika Agencje Pracy Taap którzy pod WAS podlegają czy przeciwko tym ludziom...?????? Ci ludzie mogą mieć różną sytuację życiową,czasem może nawet brakować pieniędzy na przysłowiowy chleb,różne problemy,może osobiste tragedie za sobą itp Jesteście choć trochę empatyczni??? Empatia wiecie co to takiego???

w imieniu uprzejmego

Poniżej kolejny fragment listu Prezes Agencji Pracy Taap a zarazem Dyrektor personalny, od spraw pracowniczych w fabryce Tamel Pan ........ ,nigdy nie wyraża zgody, żeby wyróżniających się pracowników zatrudnionych w Agencji Taap zatrudnić potem bezpośrednio w fabryce Tamel mimo próśb kierowników poszczególnych wydziałów ,którzy wiedzą jak Ci ludzie pracują, jak dużo umieją, jak szybko się uczą nowych rzeczy i są bardzo przydatni dla fabryki Tamel. Ci ludzie po jakimś czasie odchodzą z pracy ,bo nie mają już nadziei że zostaną kiedyś zatrudnieni w fabryce Tamel.

w imieniu uprzejmego

Teraz to już bez znaczenia - mam na myśli klikanie w " łapki ", dłonie z kciukiem do góry pod wypowiedziami uprzejmego.

uprzejmy

I zapomniałem napisać jeszcze ,że ktoś w moim imieniu umieści tutaj ten list.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w F.S.E. Tamel S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
uprzejmy

Dla wszystkich niedowiarków , którzy twierdzą ,ze adresy e-mail tutaj kiedyś podane są fikcyjne ,nie ma żadnego listu,żaden list nie zostanie wysłany itd. Ktoś tak może komentować tą całą sytuację ,nie dajcie sobie zamydlić oczów. I nie wierzcie też w to ,że ok 150 osób do zwolnienia. I nie wierzcie też w to co Wam teraz będą mówić kierownicy , mistrzowie , brygadziści i liderzy. I proponuję ,żeby osoby zatrudnione w fabryce Tamel i w Agencji Pracy Taap połączyły swoje siły. Kiedyś pisałem do tych z Agencji Taap, że w "kupie siła"Teraz piszę to samo do Was z fabryki Tamel. Wystarczy,że będziecie rozmawiać w pracy na ten temat!!! Informujcie każdego ,kto może nie wie jeszcze,ze istnieje to forum. Może się boicie głośno mówić o tym w pracy, rozumiem.Więc mówcie "po cichu"Wystarczy,że będziecie klikać w tą "łapkę" z podniesionym kciukiem do góry pod każdą moją wypowiedzią. Zobaczę, że jest reakcja,czytacie to i popieracie,zostaną podjęte kolejne kroki. Chyba,że rzeczywiście Wam teraz jest dobrze tak jak jest,tym z fabryki Tamel to moje działanie skupi się tylko na pracownikach Agencji Pracy Tymczasowej TAAP Odnośnie tego listu, tak , jest napisany ale jeszcze nie wysłany,czekam na Waszą reakcję czyt. klikanie w "łapke" Tylko tyle!!! To nie nie jest przecież czynione dla mojego dobra tylko Waszego,pracowników produkcji i pracowników administracji! I jak ktoś kiedyś zostanie zwolniony z pracy,to na pewno nie Wy, Ci na dole ale Ci wyżej od mistrzów wzwyż ,zwolnieni albo zdegradowani ! Bo jak zrobi się szum to dla niektórych może być potem " bum' ! W zależności co Wam teraz będą starali się wmówić itp. Codziennie się spotykają i debatują o godz. 9-tej prawda? Więc jeśli leży Wam na sercu los Was samych i Fabryki Silników Elektrycznych Tamel w Tarnowie to do boju !!!! Dla niedowiarków,że adresy e-mail są fikcyjne, poniżej kolejny adres: NO.1801 WEST RENMING RD SHANGYU DISTRICT SHAOXING CITY ZHEJIANG PROVINCE P.R. CHINA Są też inne formy kontaktu przecież , nie tylko listowne, ale to na tą chwilę nie jest temat do dyskusji. Pożyjemy, zobaczymy... A ktoś wie co oznacza skrót OZI ??? odsyłam do Wikipedii ,"wujka" (wyszukiwarki) google Zaznaczam, że czasy PRL-u, czasy komunizmu dawno za nami. Przez jakiś czas nie będę się udzielał na tym forum ale czy jest jakaś reakcja z Waszej strony ,będę na bieżąco informowany.

Hffvh

Szkoda mi tych co szkolą ludzi sprowadzanych przez taap ciekawe czy oprócz dobrego słowa cos jeszcze z tego maja

@Hffvh

Hffvh , odnośnie Twojego wpisu, zostało to opisane w liście do właściciela Fabryki Silników Elektrycznych Tamel Wolong Holding Group. Ale nie jest to temat przewodni tego listu ,tylko taka mała wzmianka.Innych propozycji , sugestii ,nie było , teraz za późno już na umieszczanie jakichkolwiek. List już został napisany. Poniżej fragment listu dotyczący tych z Tamelu szkolących tych z Taapu. Należy też wspomnieć o pracownikach i pracownicach Fabryki Silników Elektrycznych Tamel , którzy posiadają dużą wiedzę i doświadczenie i tą wiedzę umiejętnie potrafią przekazać osobom zatrudnianym przez Agencję Pracy Taap i wykonujących pracę w fabryce Tamel Chętnie służą radą i pomocą, jak ktoś z tych zatrudnionych przez Agencję Pracy Taap tej pomocy w danej chwili potrzebuje, z czymś sobie nie radzi na stanowisku pracy, na którym pracuję I te ich działania idą na marne ,bo każdy co się czegoś od nich nauczy z tych osób zatrudnionych w Agencji Pracy Taap odchodzi po jakimś czasie z tymi umiejętnościami do innych pracodawców którzy czerpią z tego korzyści potem. Muszą uczyć następnych, którzy też odejdą po jakimś czasie, dla nich to też jest dodatkowy wysiłek, niejednokrotnie dodatkowy poświęcony czas który idzie na marne. Należy zrozumieć te osoby z zatrudnione w fabryce Tamel dla nich to jest krzywdzące i to bardzo. Nikt tego nie docenia, osoby te przecież to robią bezinteresownie można powiedzieć ,gdyby tylko chciały, to każda z tych osób zatrudniona bezpośrednio w fabryce Tamel zajęła by się tylko swoją pracą, na swoim stanowisku pracy i nie interesowała się tym co się dzieje w około, na innych stanowiskach pracy. Warto by było ich może czasem w jakiś sposób nagrodzić za ten trud i wysiłek który wkładają w szkolenie nowych pracowników z Agencji Taap ,którzy tak jak pisałem wyżej i tak szybko odejdą z pracy do innych firm i już kto inny będzie czerpał z tego korzyści.

pomocny

Wy z Taap-u i Tamel-u ,jak czytacie to forum, popieracie to co napisała osoba o pseudonimie "uprzejmy" wystarczy , że klikniecie w tą widoczną łapkę z kciukiem do góry pod jego wypowiedzią. Nie musicie umieszczać wcale żadnych swoich wpisów , bo być może ktoś nie jest zorientowany, po co w ogóle taka łapka jest pod wypowiedzią każdego kto się wypowiada tutaj.

uprzejmy

Pragnę poinformować, że od jutra w Fabryce Silników Elektrycznych Tamel w Tarnowie"wywiadowcy" pracujący w tej fabryce będą się orientować ile osób czyta to forum ,to co tutaj się pisze teraz,czy w ogóle ktoś rozmawia na ten temat, na halach produkcyjnych,szatniach,stołówkach w trakcie przerwy,w budynku administracyjnym.Będą działać anonimowo.Jeżeli się okaże że jest zainteresowanie tym tematem wśród ludzi pracujących w Fabryce Tamel i tych zatrudnionych w Fabryce Tamel przez firmę pośredniczącą Agencję Pracy Tymczasowej TAAP jest duże to dobrze. Powiedzmy, to jest taka ankieta, ile osób zagląda na tą stronę ,jest zainteresowana tematem itd. Jeżeli się okaże ,że dużo ludzi to czyta, rozmawia na ten temat, popiera pomysł wysłania listu do właścicieli Fabryki Silników Elektrycznych Tamel w Tarnowie Wolong Holding Group w Chinach na temat polityki kadrowej,całej tej sytuacji, ze brakuje już chętnych zatrudnić się w tej fabryce za pośrednictwem Agencji Pracy TAAP i różne takie... to treść tego listu zostanie opublikowana na łamach tego forum , w języku polskim oczywiście.Temat szczególnie powinien dotyczyć tych zatrudnionych w Agencji Taap więc jeśli tylko czytacie to forum to "paplajcie" na ten temat w pracy. No bo jeśli Was to nie obchodzi nawet nie wiem czy jest sens robić coś dla Was...???? Osoby czytające to forum niech też napiszą tutaj czy popierają taki pomysł czy nie. Tak jak pisałem wyżej,taki rodzaj ankiety to jest,takie małe rozeznanie. I Wy zatrudnieni w Agencji Pracy TAAP a wykonujący prace w Fabryce Silników Elektrycznych Tamel zapamiętajcie sobie , ŻE W KUPIE SIŁA !!!!

uprzejmy

Dzień dobry Doskonale zdaję sobie sprawę z sytuacji w jakiej znajdują się Pracownicy tymczasowi. Jeżeli chciałby Pan porozmawiać o konkretach to nie anonimowo. Cóż to za rozmowa jeżeli jedna strona się boi ? Myślę, że po poznaniu prawdziwych informacji a nie domysłów, Pana spojrzenie uległoby zmianie. Zapraszam, wie Pan jak i gdzie mnie znaleźć Dzień dobry Proszę Pana,ale mnie ta sytuacja w jakiej znajdują się pracownicy tymczasowi nie dotyczy więc niby po co ja mam się z Panem spotkać i o czym rozmawiać???Zawodowo zajmuję się zupełnie czym innym,nie mającym nic wspólnego z produkcją silników elektrycznych.Czy moje spojrzenie na tą całą sytuację uległo by zmianie po rozmowie z Panem???Wątpię.Proszę Pana,fakty!Faktem jest,ze od lat nie zatrudnia się nikogo w fabryce Tamel tylko przez firmę zewnętrzną agencję pracy Taap,a ludzie przecież odchodzą na emerytury prawda?Rozumiem jest zapotrzebowanie w danej chwili,zwiększenie produkcji to mozna zatrudnić kogoś tymczasowo,no ale od lat nikogo nie zatrudniać bezpośrednio w fabryce Tamel?Z tego co wiem ludzie latami tak pracują,przez agencję Taap,to jest kolejny fakt.Kolejny fakt jest taki,że ludzie zatrudnieni przez Taap wykonują taką samą pracę co ludzie zatrudnieni w w fabryce Tamel i Ci zatrudnieni przez Taap zarabiają z reguły tą najniższą pensje obowiązującą w tym krajową 2000 zł brutto.Ci zatrudnieni przez Tamel z reguły od 3000 zł brutto wzwyż w zależności od stanowiska.Jedni i drudzy pracują tak samo, różnica w zarobkach ogromna.Tu nie chodzi o to zeby zarabiali Ci z Taapu tyle samo co np. pracownicy Tamelu z 30-letnim stażem pracy,wiadomo,wysługa lat,to też się bierze pod uwagę pewnie.Ale mimo wszystko...za duża róznica w zarobkach.Dodatkowo Ci z Tamelu mają jakiś pakiet socjalny,jakieś bony czy pieniądze z z racji Świąt np.Przecież Ci z Taapu,ze tak się wyraże nie są tylko od podawania kluczy mechanikom,elektrykom,operatorom maszyn i od sprzątania stanowisk pracy na koniec zmiany,żeby nie można im podnieść chociaż trochę wynagrodzeń?Co który co już dłużej pracuje poprosi o podwyzkę jest odsyłany z kwitkiem przez prezesa Taapu który notabene jest w fabryce Tamel,dyrektorem czy kierownikiem od spraw personalnych wiec nie ma się w sumie co dziwić że nie wyraża zgody na zatrudnianie ludzi bezposrednio w firmie Tamel.Funkcję prezesa Taap,nawet jak sprawuje społecznie to faktem jest,że ta Agencja Taap to nie jest instytucja charytatywna działająca na rynku bezinteresownie i wyszukająca i dostarczająca pracowników do fabryki Tamel bezinteresownie.Ktoś ma z tego jakieś korzyści,zyski. Po prostu znam kilka osób pracujących w Taap,pracujących też w Tamelu to jak czasem w różnych okolicznościach się spotkamy,rozmawiamy to porusza się też czasem tematy zawodowe,chociazby nawet przy przysłowiowym piwku,ale to jest mało ważne w jakich okolicznościach.Dowiedziałem się ,ze jest taka strona w internecie,taki serwis,gdzie można wyrażać opinie o różnych pracodawcach,poczytałem z ciekawości.Co do wpisów na tej stronie,to co przesłałem w załączniku do Pana,to piszą różni ludzie którzy pracują w Tamelu/Taapie badz pracowali.Ja tylko skopiowałem kilka,moj wpis był tylko ten ostatni,pod nickiem "zorientowany w temacie" albo zatytułowany "zorientowany w temacie"jak zwał tak zwał,wiadomo w każdym razie o co chodzi. Podsumowując,jeżeli to co napisałem teraz,co dla mnie jest faktem i kiedyś nadejdzie taki czas,że to juz będzie tylko mitem to wtedy na pewno moje spojrzenie ulegnie zmianie. I nie widzę już sensu prowadzenia dyskusji meilowej,udawadniania swoich racji itp. Miło,ze zechciał Pan odpisać,na co nie liczyłem w ogóle przecież więc mi wypadało napisać parę słów jeszcze. Pozdrawiam Szanowny Panie Faktem jest to, że Fabryka realizuje oczekiwania właściciela w sferze polityki kadrowej. (Czy uważam ją za słuszną czy nie to już inna sprawa) Drugim faktem jest to, iż nie jest prawdą, że Pracownicy tymczasowi nie otrzymują podwyżek. Kilkunastokrotnie na wniosek Kierowników Wydziałów przyznane zostały takie podwyżki. Co do firmy TAAP się nie wypowiadam. Nie znam żadnych okoliczności związanych z organizacją i strukturą tej firmy. Rozumiem...Jak to jest z tą polityką kadrową właściciela to może się dowiem kiedyś a może nie.W każdym razie postaram się opisać całą sytuację,to co do Pana pisałem,to co tam na forum ludzie piszą,może jeszcze ktoś z Tamelu mi podpowie co napisać,będący blisko pewnych osób,wiedzący coś...Ktoś kiedyś juz jakis czas temu podał na forum adresy e-mail do Wolong w Chinach i ATB w Austrii.Ktoś inny zasugerował żeby napisać i dowiedzieć się jakie jest stanowisko właścicieli w tej sprawie.Troche czasu juz minęło.Nie wiem czy ktoś pisał czy nie w każdym razie ja napiszę w języku angielskim i do Wolong i do ATB.Wyślę też listy Pocztą Polską,to już tak trochę mniej anonimowo wydaję s

Pro Szon

Podobno dwie koleżanki z budynku frontowego zaliczone zostały do rasy Szon. Ale wiadomo że jak koleżanka jest rasy Szon to może zarobić więcej. Ale nie przez taap :) Szony zatrudnia się zawsze na etacie. Więcej o rasie Szon w filmie "Pitbull niebezpieczne kobiety".

zorientowany w temacie

Widać że już nie ma chętnych się zatrudnić do pracy w Tamelu przez pośrednika-agencję pracy Taap za te stawki miesięczne brutto,które agencja pracy oferuje skoro pojawiają się już ogłoszenia o pracę w internecie,prasie za stawki miesięczne kilkaset złotych większe w zależności od stanowiska.Jaki w tym cel?Żeby zachęcić wiekszą grupę ludzi do składania podań o przyjęcie do pracy?Żeby było w kim wybierać?Bo już teraz nie ma w kim?Więcej wolnych etatów niż kandydatów? Czyli co?Ktoś kto nie był do tej pory zainteresowany pracą za dajmy na to 2000 zł brutto i zobaczy teraz ogłoszenie za 2500-2800 zł brutto i złozy podanie i agencja Taap zechce go zatrudnić a potem da mu umowę do podpisania za wynagrodzenie 2000 zł brutto a nie tak jak było w ogłoszeniu dajmy na to 2500 zł brutto i taka osoba zgodzi się pracować za 2000 zł brutto skoro wcześniej bynajmniej nie miała nigdy takiego zamiaru? Czy tej osobie która to wymyśliła wydaje się ,że ludzie są większymi debilami od niej samej??? No chyba,ze rzeczywiście nowo przyjętym da się teraz większe stawki miesięczne a Ci którzy już pracują pozostaną dalej na tych stawkach co maja teraz,no bo skoro teraz godzą się pracować za takie pieniądze to niech pracują sobie dalej. Bo na pewno nie będzie tak,ze Ci nowo przyjęci wszyscy dostaną większe stawki i Ci wszyscy którzy juz pracują tak samo!!!Wystarczyło,ze jedna czy dwie osoby co już pracuje zobaczyły ogłoszenie w internecie czy prasie i niebawem wiedział o tym cały Tamel. Więc powtórzę się jeszcze raz,czy osobie która to wymyśliła wydaję się ,że te osoby które już pracują są debilami większymi od niej samej???I nowo zatrudnieni pracownicy dostaną większe stawki a Ci którzy już pracują będą się godzić pracować za stawki mniejsze?W dodatku Ci co juz pracują jakis czas to juz coś tam wiedzą,na czymś się znają,wiele umieją itd.Wiec to takim osobom powinno się zaoferować podwyżkę,żeby pozostali a nie odeszli,jakby nie było dla dobra całego zakładu Tamel a nie nowo przyjętym,którzy nie umieją jeszcze nic,wszystkiego dopiero bedą musieli się uczyć itd.Potem im też podnieść jak się wykażą w pracy,no ale cóż....Tak to jest praktykowane w zakładach pracy gdzie ludzie na stanowiskach,zarządzający tymi zakładami to ludzie trzezwo myslacy,logicznie myslący,no ale cóż... Coż mogę jeszcze napisać?Tylko tyle,że debilizm co niektórych mnie boli i to bardzo!!!

hh

No - mnie cenzurują. Jasne że admin sam od siebie by niczego nie usuwał. Wierchuszka zwyczajnie nie chce aby prawda świeciła jak słońce. Mali ludzie i tyle. Już nawet ruszył wywiad aby znaleźć "źródło przecieku". Mnie mogą wywalić - mam w to w.j.b.n.e Ale przeciek jest blisko serca firmy :)

Taki sobie

Widzę,że niektóre wpisy,które mogą być niewygodne dla niektórych osób z Tamelu są usuwane.Ciekawe,czy administrator tego serwisu sam od siebie je usuwa czy po interwencji tychże właśnie osób?Więc piszcie,zawsze kilka dni wpisy będą widnieć.Ludzie pracujący w Tamelu to czytają,komentują w pracy,dyskutują na ten temat jak "szlachta" się bawi itd.Temat agencji Taap.Wiele osób nie wiedziało nawet,że jest taka strona gdzie mozna wyrażać opinie na temat Tamelu,swoje zadowolenie z pracy,badz nie.Teraz już wiedzą.Drukuja wpisy,kseruja dają ludziom na produkcji do poczytania. Potencjalne osoby zainteresowane pracą w Tamelu czyt. Taapie bo o pracy w Tamelu mogą zapomnieć niech też sobie poczytają i się zastanowią czy warto się zatrudnić i pracować na darmozjadów i pasozytów,których ludzi mają za nic.Piszę o tych ludziach zatrudnionych przez Taap,ci z Tamelu mają duzo lepiej,w porównaniu do tych z Taapu to ogromna różnica,a jedni i drudzy pracują tak samo.

Icek

Czyli najogólniej rzecz ujmując przepracujesz w Taapie 18 miesiecy nieważne czy na umowie o pracę tymczasową czy na umowie cywilno- prawnej i potem przyjmą kogoś innego w na Twoje miejsce bo na pewno nie zatrudnią Cię po tym okresie w Tamelu.Taki wymóg, półtora roku tylko będzie można przepracować w ciągu trzech lat.Także żadnych korzyści ja nie widzę.To samo teraz jest,jedni odchodzą,w ich miejsce przychodzą następni i tak to się kręci.Nabór do Tamelu przez agencje Taap jest przez cały rok.Ciągle brakuje ludzi.Co któryś się przyjmie,popracuje pewien okres,zobaczy co jest jak jest i się potem zwalnia.W sumie nic w tym dziwnego skoro wymaga się od pracownika z Taapu zeby wykonywał pracę za 1459 zł taką samą jak pracownik zatrudniony w Tamelu za min. 2200 zł w porywach nawet 3000 zł i wiecej. Mówię tu o kwotach netto(na rękę).Rozumiem staż pracy pracowników Tamelu,wysługa lat ale mimo wszystko,za duża różnica w wynagrodzeniach.

o
@Icek

jest wiele ludzi zatrudnionych od 5 lat przez taap , niby niemożliwe a jednak .

@o

5 lat to ten Taap nie istnieje nawet więc bez przesady.A jak są zatrudnieni dłuższy okres czasu to pewnie na umowę o pracę a nie na umowę o pracę tymczasową.Początkowo dostawali tymczasówki pewnie ,wyczerpał się limit,to potem już umowy o pracę.

He hi

Ludzie to nie pudelek ani inne plotkarskie forum!! Znowu ktoś coś usłyszał, ktoś dopowiedział i sensacja gotowa. Zimujcie się i tego typu sensacjami dzielcie się na łamach innych stron.

Icek

No i co z tego że pojechał z jakąś młodą atrakcyjną panną?Takie to dziwne?Stać go na sponsorowanie młodych atrakcyjnych panienek to sponsoruje.Bezinteresownie to żadna młoda atrakcyjna panna nie pojechała by nigdzie z takim kalafiorem.

do hh

No to kij w mrowisko. Wiem że to nie Plotek ale może coś napiszesz jak wiesz coś więcej niż tylko plotki, które wszyscy znają? Bo dyskusja o taap już robi się nudna.

heh
@do hh

A co cię tak interesuje?Kto z kim śpi???

Taki_tam

Czytając wasze wypowiedzi naprawdę można się załamać a nikt z tym nic nie robi. Uważam że nie warto wierzyć we wszystkie wypowiedzi gdyż to tylko spekulacje i domysły nie poparte żadnymi konkretami tylko zwykłą złością. Popieram kolegę wyżej który podał konkretne informacje w tym przypadku e-maile. Myślę że warto napisać i dowiedzieć się jaka jest oficjalna strona inwestorów w tej sprawie chociaż na odpowiedź bym nie liczył ze względu na to, że zawsze trafi się osoba której jest źle i tak naprawdę nie ma powodu do reakcji, ale jeśli grupa pracowników która czuje się poszkodowana zbierze się do kupy i swoje racje przedstawi w odpowiedni sposób można sie spodziewać jakiejś reakcji. W kupie siła tylko ktoś w miarę ogarnięty musi stanąć na czele i ja reprezentować żeby działania nie były ślepe. Powodzenia

.........

Tutaj macie adresy e-mail do ATB w Austrii i Wolong w Chinach info@atb-motors.com international@wolong.com Macie jakieś zapytanie to pytajcie,kiedy np. będą przyjmować ludzi do pracy w Tamelu albo dlaczego od tylu lat już nie przyjmują?Dlaczego tylko i wyłącznie przez agencję pracy Taap?Itd,itp. To co tutaj piszecie na forum,nie będę wszystkiego teraz powtarzał.

...
@.........

nie jesteśmy godni aby tam zapytać :D

.........
@...

Skoro tak piszesz,ze nie jesteś godny aby zapytać to widocznie jesteś tylko h.... do bicia w tym Tamelu cz Taapie i to ci odpowiada?

wesołych swiat

wosołych swiąt

ktoś

Piszecie o jakiś szeregowych pracownikach Tamelu,kierownikach poszczególnych działów,kogo to obchodzi...Napiszcie coś o przekrętach w firmie Tamel,jak coś wiecie,aferach... Jak powstawał Taap to oficjalnym właścicielem Taapu był Tamel,prezesem Taapu Niemiec.Żeby w Chinach i Austri sie pewnie nie połapano o co chodzi.Bardzo szybko to potem zmieniono i właścicielem stała się niejaka Wróbel,aktualnie jest niejaki Ziaja a oficjalnym prezesem jest cały czas Pan Niemiec bo oficjalnym właścicielem,współwłaścicielem nie może być.Nieoficjalnie jak najbardziej. W Chinach czy Austrii cały czas pewnie myślą że Taap to spółka Tamelu.Pracownikom zatrudnianym w Taap tez się wciska ciemnotę ze Taap to spółka siostra,spółka córka Tamelu.Ta agencja działa nie na korzyść firmy Tamel tylko na korzyść poszczegolnych ludzi którzy skoro mają taką okazję i nikt się nie czepia to wyciagają z tej firmy ile się da. Pomyślcie,czy w Chinach lub Austrii byliby przeciwni,zeby zatrudniać ludzi bezpośrednio w Tamelu?Nie wydaje mi się.Przeciwni są tylko ci co mają w tym swój interes i czerpią z tego zyski,niemałe... Nie wiecie,czemu zdjęto tą niebieską tablicę informującą z budynku Taapu???tam pisało Taap Sp z.oo,adres i tel chyba.Komu ona przeszkadzała?

konstruktor
@ktoś

Mnie zwolniono między innymi dlatego , że wymieniłem sobie plakietkę przy drzwiach z napisem Tamel na TAAP.

yeeah
@konstruktor

A świstak siedzi i ....

No name
@ktoś

I dobrze że piszą, bo od szeregowych po kierowniczków zaczynają się przekręty, łapówy, itd. A piszę bo dobrze o tym wiem, tylko problem bo nikt nie chce słuchać he he.

No name

Tak się składa że wiem !! Uderz w stół a nożyce się odezwą. Brawo ty !!

recydywa
@No name

jakieś konkrety ?

konkret
@recydywa

Konkret pierwszy: - brak konkretów:/ No name powinien zmienić nick na Concrete /w znaczeniu bee-too-on/

konkret

Yyyyy... nie wiem bom nie jest specem od filmików! Ale wiem, że takie istoty jak ty raczej nieprędko zejdą z gałęzi! Rzucasz na forum niewinne "ponoć", które w rzeczywistości jest oskarżeniem... typowe dla gatunku! Jeśli chcesz wyjaśnić sprawę nadużyć w Tamelu , to rozwiń twórczo swój nick i.. : pytaj_NIK albo inne uprawnione organy jak takiś ciekaw! Na forum uzyskasz "odpowiedź" najwyżej od sąsiada z gałęzi:P p.s. pół biedy jak sąsiad jest z dołu, bo ten z gornej może cię szpetnie przyozdobić!

pytajnik
@konkret

Jedynie dopytywałem. Uważam , że na Tamelu były bardziej potrzebne inwestycje niż gablotka z filmem , którego nikt nie ogląda. Można było efektywniej spożytkować nakłady.

Zostaw merytoryczną opinię o F.S.E. Tamel S.A. - Tarnów

• Jak się pracuje w F.S.E. Tamel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy F.S.E. Tamel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.S.E. Tamel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 11 to opinie pozytywne, 75 to opinie negatywne, a 82 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

F.S.E. Tamel S.A.
1.7/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Elektryczna 6
    33-100 Tarnów