Opinie o F.S.E. Tamel S.A. w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy F.S.E. Tamel S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie F.S.E. Tamel S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.S.E. Tamel S.A. w Tarnów

Ten z Agencji Pracy Taap

Pragnę poinformować , że rozwiązano ze mną umowę o pracę za wypowiedzeniem którą miałem zawartą z Agencją Pracy Taap. W okresie wypowiedzenia mam wykorzystać urlop ,tyle dni ile mi przysługiwało na tą chwilę. Czy mi jest teraz żal , ogarnął mnie jakiś smutek , przygnębienie z tego powodu ?? W ogóle !! Wypowiedzenie wręczył mi osobiście prezes Agencji Pracy Taap. Nie musiano po mnie dzwonić w ogóle , sam poszedłem , bo już wiedziałem że prezes Agencji Pracy Taap jest akurat w biurze tej Agencji. Później jakby po mnie zadzwoniono to już by go pewnie tam nie było. panie N.e..ec , jak pan myśli ,skąd wiedziałem że pan tam jest ??panie N.e..ec , w trakcie tego urlopu mam prawo się pokazywać w Fabryce czy nie mam takiego prawa ??! Zastanowię się jeszcze , ale już chyba raczej się tam nie pokaże . Muszę się teraz skupić na szukaniu nowej pracy !! Pragnę serdecznie pozdrowić w pierwszej kolejności swoje koleżanki i kolegów z Agencji Pracy Taap na których losie zależy mi najbardziej. W szczególności pozdrawiam cały Wydział Montażu , Pana Kierownika ,Panów Mistrzów , Panią Lider , Panów Liderów ,Panów Kontrolerów jakości pracujących na tym wydziale i całą Resztę pracującą na tym Wydziale. I pozdrawiam też Wszystkich Pozostałych pracujących w tej Fabryce . Ja w WAS nadal wierzę !! Powodzenia Nie pozdrawiam tych trzech o których tu mowa jest cały czas !! P . S. Tak jak już pisałem kiedyś , ja jestem tylko takim małym elementem tej całej układanki , są też INNI jeszcze , mocniejsi ode mnie !!

uprzejmy

Jak myślicie teraz,wy wszyscy ludzie z Fabryki Silników Elektrycznych Tamel w Tarnowie,kto miał cały czas większy ubaw,wy wszyscy z NIEGO, "Tego z Agencji Pracy Taap"czy ON z was???!!! Mali ludzie jesteście i tyle i do pięt MU nawet nie dorastacie!!!!!! HA HA HA HA HA !!!!!!!!!!!

Ten z Agencji Pracy Taap

P . S. "...Nie pytam dlaczego i dla kogo tylko kiedy mogę pomóc aby zanieść szczęście do któregoś z domów..."

JANOSIK

???? Zabrać tym bogatszym i rozdać tym biedniejszym ????

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w F.S.E. Tamel S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Hmmm

Czyżby w Tamelu to znaczy w TAAP tworzyła się jakaś "podziemna" organizacja wyzwoleńcza?...

@Hmmm

Tak ! Już się utworzyła i ja stanąłem na jej czele ! Nikt nie był przeciwny , nikt się nie wstrzymał ,wszyscy są za ! Panowie Prezesi Tamelu i Taapu i Dyrektor Produkcji , chcielibyście kiedyś ze mną porozmawiać ?? Jak tak to myślę ,że mógłbym znaleźć dla Was trochę czasu . Zobaczę w kalendarz i wpiszę Was w pierwszy wolny termin jaki mam . W ogóle , skoro już o mnie wiecie od jakiegoś czasu to dlaczego do tej pory nie otrzymałem wypowiedzenia umowy o pracę zawartej z Agencją Pracy Taap ?? Strach nie pozwala czy co ?? Jak myślicie , kto ma więcej do stracenia , ja czy Wy ?? Ja tracę pracę za marne wynagrodzenie , na której mi nie zależy , bo jak może mi zależeć na pracy w Agencji Pracy Tymczasowej. Wy możecie stracić dużo więcej !! Ale zawsze możecie zaryzykować !! I nie wiążę swojej przyszłości z Fabryką Silników Elektrycznych Tamel w Tarnowie !! Póki co pracuję , jeszcze.

Hmmm
@Ten z Agencji Pracy Taap

Jej, człowieku, co ty bierzesz? To co piszesz brzmi bardzo niepoważnie! Ale tak trzymaj, to znaczy trzymaj cały ten zakład w garści! Jesteś gość i mają się ciebie słuchać! W przeciwnym wypadku zrobisz co trzeba !?!? Co nie ?? W tobie cała nadzieja!! Ave "Ten z Agencji Pracy Taap"!!! Może kiedyś zostaniesz prezydentem a nawet Prezesem ....

@Hmmm

Drogi/Droga Hmmm, PREZYDENTEM RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ nie chciał bym być , czy też PREMIEREM , w ogóle POLITYKA to nie moja bajka . Czy prezesem ?? Raczej też nie , na pewno nie w tym " (usunięte przez administratora) quot; jakim jest Fabryka Silników Elektrycznych Tamel w Tarnowie w której to widoczny jest brak jakiejkolwiek organizacji i zaangażowania ze strony LUDZI w niej pracujących !! Zresztą pisałem już , że nie wiążę swojej przyszłości z tą Fabryką . Jeżeli CI LUDZIE zrozumieją , wszyscy oprócz tych trzech o których mowa jest tutaj cały czas , ze od nich teraz bardzo wiele zależy to będzie bardzo dobrze , jeżeli nie zrozumieją , to może być bardzo źle !! I pretensje mogą mieć potem do samych siebie. I ja w WAS wierzę !! Jestem też przecież jednym z WAS !! Miłego weekendu wszystkim życzę !!

Ten z Agencji Pracy Taap

By ludziom pracującym w Fabryce Silników Elektrycznych Tamel w Tarnowie żyło się lepiej , SZCZEGÓLNIE TYM NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYM ! Różna sytuacja życiowa , różne problemy , może osobiste tragedie za sobą... Tutaj pole do popisu pozostawiamy tym "na górze" w których teraz wierzą Ci "na dole"! Bo to nie należy do NAS przecież ! MY się będziemy tylko przyglądać temu wszystkiemu i będziemy na bieżąco informowani ! I myślę ,że się rozumiemy ?!!

Ten z Agencji Pracy Taap

Mnie też nie jest do śmiechu wcale. Chciałbym dobrze i dla tych zatrudnionych przez Agencję Taap czyli dla siebie też jak i do tych zatrudnionych bezpośrednio w Fabryce Tamel . Cytuję " On dopiero teraz pokaże wszystkim w tej fabryce , na co go tak naprawdę stać !!! " Tak , chciałbym pokazać , ale w sensie pozytywnym , a nie żeby zaszkodzić komukolwiek ! Bardziej pomóc ! Zżyłem się z tymi ludźmi , z jednymi może więcej , z innymi mniej . Do nikogo nie mam o nic pretensji ! Do Pana Kierownika M.S. też nie mam ! Tak po prostu trzeba ! Myślę ,że to zrozumie?? Każdy ma jakąś rolę do odegrania. Ja jestem tylko takim małym elementem tej całej układanki . A wszystko to w słusznym celu - BY LUDZIOM PRACUJĄCYM W FABRYCE SILNIKÓW ELEKTRYCZNYCH TAMEL W TARNOWIE ŻYŁO SIĘ LEPIEJ !

zmartwiony

Ja czytając to co tutaj się dzieje teraz obawiam się najgorszego , ale zaznaczam , że to jest tylko takie moje odczucie i że wcale tak przecież nie musi się stać , mianowicie - Fabryka Silników Elektrycznych Tamel w Tarnowie może przestać istnieć. Pomyślcie sami ,dla Wolong Holding Group taka mała fabryka , żadna strata chyba? Szkoda by było tych wszystkich ludzi w niej pracujących , co się z nimi potem stanie ? Ci młodzi to sobie poradzą jakoś a Ci starsi ? Jak myślicie ? Czyja by była w tym zasługa ?Ano dwóch Prezesów o których była mowa wcześniej i Dyrektora Produkcji. Po prostu pewne sprawy zaszły za daleko ale o tym tu nie napiszę przecież . Więc cała reszta , zróbcie coś w końcu jeżeli los Fabryki Silników Elektrycznych Tamel w Tarnowie nie jest Wam obojętny , jakby nie było wiec i los Was samych ! Ci trzej wymienieni wyżej za wszelką cenę chcą ocalić Agencję Pracy Taap teraz. Wy wszyscy pozostali , postarajcie się ocalić Fabrykę Silników Elektrycznych Tamel nie zważając na dwóch Prezesów i Dyrektora Produkcji . No chyba ,że bardziej się przejmujecie teraz ich losem , niż losem Was samych i fabryki Silników Elektrycznych Tamel w Tarnowie ? Wasz wybór ! Żebyście tylko tego kiedyś nie pożałowali potem ! Wtedy już będzie za późno !

OBYWATEL RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Do tych wszystkich z Fabryki Silników Elektrycznych Tamel w Tarnowie od prezesa na sam dół : Cała POLSKA się z was śmieje teraz !!!!!!!!!!!

obrażony
@OBYWATEL RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Znam ludzi, którzy się nie śmieją! kłamco!!

do tych z Agencji Pracy Taap

Wiecie już , kto Was godnie reprezentuje w Fabryce Silników Elektrycznych Tamel w Tarnowie ? Wielu już pewnie wie , jak ktoś nie wie jeszcze która to osoba , gdzie ja można spotkać , na którym wydziale to niech się dowie od tych co już wiedzą ! Jest jednym z Was ! Zatrudnionym w Agencji Pracy Taap ! Jesteście pod jego ochroną ! Jak ktoś nie wie jeszcze która to osoba, albo gdzie go można spotkać, na którym wydziale to niech się dowie ! On dopiero teraz pokaże wszystkim w tej fabryce , na co go tak naprawdę stać !!!!!

Bieda to stan umysłu - wypłata tego nie zmieni

Szanowni Państwo, Jako były pracownik Tamelu od kilkunastu miesięcy z zainteresowaniem śledzę dyskusję w tym wątku i nasuwa mi się tutaj jeden wniosek - ze swoją kulturą osobistą, słownictwem oraz spostrzeżeniami i pomysłami jesteście Państwo właściwymi osobami na właściwych miejsach. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów zawodowych.

intelektualny pustak
@Bieda to stan umysłu - wypłata tego nie zmieni

To mógł napisać tylko ktoś , kto nie zaznał nigdy w życiu biedy ! Ale może akurat ,kiedyś....?

@Bieda to stan umysłu - wypłata tego nie zmieni

Masz na myśli każdą osobę tu się wypowiadającą w tym mnie ??? A chciałbyś się może spotkać ze mną i powiedzieć mi to prosto w twarz???Jesteś na tyle odważny??? Od poniedziałku będziemy w Tarnowie,możemy się gdzieś tam spotkać.Nawet w pobliżu fabryki Tamel jak chcesz.Nawet w fabryce Tamel bo tam też wejdę i możesz wejść razem ze mną. Odwiedzisz starych znajomych...

w imieniu uprzejmego

Ludzie zatrudnieni w Fabryce Tamel przez Agencję Pracy Taap to są ludzie bardziej wartościowi,bardziej odważni niż Ci zatrudnieni w Fabryce Tamel bezpośrednio. Ci ludzie z Agencji Taap potrafią się świetnie zorganizować w słusznym celu o czym pisał uprzejmy kiedyś a Ci z Tamelu to takie trzęsityłki .Boją się tych pseudo prezesików , tego pseudodyrektorka produkcji -zdrajcy ! pseudo kierowniczków, pseudo mistrzów , pseudo brygadzistów czy tam liderów. Lider , kto to wymyślił w ogóle? takie określenie? A jak kiedyś "polecą" ci dwaj prezesiki Tamelu i Taapu, dyrektorek produkcji- zdrajca to i polecą niektórzy kierownicy ,mistrzowie ,brygadziści czy tam liderzy i nawet niektórzy pracownicy produkcji czy administracji. Ja nie mówię ,że wszyscy ale uprzejmy się dowie ,którzy to by mogli być. Bo niczego nie zrozumieli co niektórzy!!! Jeszcze że tak się wyrażę jakieś podchody robią w stosunku do tych z Agencji Taap bojąc się o swoje tyłki chyba ??! Wydaję się im,ze skoro z Agencji Taap są Ci ludzie, to znaczy że są jacyś "ułomni" strachliwi, wystraszą się śmiesznych prezesików, kierowników, mistrzów, brygadzistów, liderów. Niejeden zatrudniony w fabryce Tamel przez Agencję Pracy Taap jest bardziej rozgarnięty od niejednego kierownika czy mistrza czy brygadzisty czy lidera !!! Puenta - nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach !! Tak to bywa , że na układy nie ma rady !! Ale to się kiedyś zmieni !!! Wywiad działa !!!

ssss

Ludzie co to za pierdoły wypisujecie ? Jakie podwyżki kierownik daje ? 200 brutto, śmiech na sali bez przesady ale dostając tą magiczną pensje 2000 brutto i ktoś komuś proponuje 100, 200 brutto podwyżki no to nie róbmy sobie jaj zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy, co z tego że ludzie, którzy robią po 30 lat mają 3000 brutto to im dać 4000 brutto a nowym 3000 brutto żeby Ci ludzie mieli za co żyć ! a nie takie głodowe pensje. W tym tempie co ludzie odchodzą na emerytury i trzeba nowego zatrudnienia, to wybaczcie ale nie zachęcicie młodych pensją 2000 brutto do pracy i tak czy to teraz czy później się nastanie to tylko kwestia czasu aż żadni ludzie nie będą przychodzić i robić na takich śmiesznych pensjach i umowach. To tylko kwestia czasu i Tarnów jest mały nie wdzięczny ani tu ludzi a jak już są to za grosze robić nie będą wiec zakład i tak będzie musiał podejmować inne decyzje bo im kiedyś produkcja całkiem stanie :)

dym
@ssss

O to chodzi, że do pracy za minimum zawsze się ktoś znajdzie. Chwile porobi, zobaczy jakie są perspektywy i ucieknie. Nie ma się co dziwić. Na jego miejsce następny i następny i jeszcze ktoś. Niestety fabryka nie pociągnie długo na takich zasadach. Bardziej opłaca się pracować w markecie- lepsze pieniądze, czysto, klimatyzacja, promocje, miejsce parkingowe...

ssss
@dym

a nie no zgadza się chwile gość porobi bo wysyp co roku nowych absolwentów szkół jest i się znajdzie taki klient za 2000 brutto ale to błędne koło, szkolenie co chwile nowego raczej nie bardzo się opłaca, ciuchy robocze za nim on zacznie wykonywać swoją prace też mija sporo czasu a do tego czasu co on się wyszkoli już się żegna z firmą :)

uprzejmy

P.S. Reszta mnie po prostu już nie interesuje co się dzieje w Fabryce Silników Elektrycznych Tamel w Tarnowie,co się będzie teraz działo... Nie interesują mnie ani kierownicy poszczególnych działów/wydziałów, ludzie że tak się wyrażę " nad nimi",nie interesuje mnie nikt pracujący w budynku administracyjnym,nie interesują mnie żadni mistrzowie pracujący na produkcji,żadni brygadziści/liderzy,nie interesują mnie żadni pracownicy produkcji!!!!W sensie,ze chciałbym komuś zaszkodzić,o to mi chodzi!!! Myślę,ze każdy zrozumiał??? Mnie interesowały tylko dwie osoby,dwaj "niemcy" o których pisałem wyżej i dołączył do nich trzeci,dyrektor produkcji, bo zdradził!!!Podzielił się z nimi informacjami,które mu przekazywałem,ostrzegałem go, żeby jak to się mówi "nie puścił nigdy pary z ust" i że to co do niego mówię,zostanie tylko między nim a mną!!! Dla wszystkich z fabryki Tamel którzy są teraz "niżej" kiedyś może będą w przyszłości "wyżej" czyt. awanse. """Bądź miły dla ludzi kiedy pniesz się w górę ,bo możesz ich spotkać,kiedy będziesz spadał w dół !!!""" Warto pomagać nie tylko innym,ale także dla siebie!!! I ja pomagając innym,pomagam też sobie !!!! I to już naprawdę ostatni mój wpis!!! POZDRAWIAM SERDECZNIE !!!!!

szczery

Drogi Uprzejmy, Z tym Panem Dyrektorem Produkcji to bym na Twoim miejscu uważał. Jest jest żagiel, nie jest szczery, świetny strateg. Czyli reasumując dba o swój tyłek, no może jeszcze o tyłki swoich dwóch kolegów.

@szczery

szczery, dyrektor produkcji zdradził !!!A ja zdrady nie wybaczam, nigdy!!!!!! Ale to było do przewidzenia.Dwa razy go ostrzegałem,wyrażając się wystarczająco jasno. Nie dostosował się. Dołączył do dwójki swoich kolegów "prezesów" Tamelu i Taapu. Moimi "AGENTAMI" w Fabryce Silników Elektrycznych Tamel w Tarnowie są...Chcecie wiedzieć kto?????? WY WSZYSCY, KTÓRZY POPIERALI TO CO TUTAJ PISZĘ, UWIERZYLI, JEDNI MOŻE WCZEŚNIEJ, INNI PÓŹNIEJ. Kolejni "AGENCI" mile widziani !!! Z racji tego,że mam ważniejsze sprawy na głowie i dużo do nadrobienia...Nie będę się już udzielał na tym forum ,ale poczytać czasem poczytam z ciekawości. Co mogę zaproponować Wam jeszcze? Piosenkę w wykonaniu ARTYSTÓW POLSKICH "Pokonamy falę" (wpisać w google i ją macie) Wsłuchajcie się dokładnie w słowa tej piosenki,może coś zrozumiecie,może nie. Może wyciągniecie jakieś wnioski,dojdziecie do jakiegoś wniosku...???? POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKICH SWOICH ''AGENTÓW'', TYCH CO JUŻ SĄ W FABRYCE TAMEL I TYCH KTÓRZY ZDECYDUJĄ SIĘ DOŁĄCZYĆ JESZCZE !!!! I SZANUJCIE SIĘ NAWZAJEM !!!!!!!! Dziękuję wszystkim za uwagę !!!

w imieniu uprzejmego

"Mała Wojna" chociażby na bardzo popularnym (usunięte przez administratora) Wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarkę i już !

w imieniu uprzejmego

"...zawsze iść , rozkaz który mam we krwi , małą wojnę w sobie mieć..." Lubicie Zespół LADY PANK ?? Odsyłam do ich jednej z piosenek pt ."MAŁA WOJNA" Wsłuchajcie się w jej słowa uważnie od początku do końca. Może coś zrozumiecie, może nie.

uprzejmy

Moim " AGENTEM " niebawem będzie cały Tamel i Taap !!!Oprócz dwóch prezesów,jeden Tamelu a drugi Taapu. Jeden że nie wyrażał zgody nigdy na przyjęcie kogoś do fabryki Tamel a drugi,że to popierał.Dąże do tego sukcesywnie i na to potrzeba trochę czasu jeszcze.PAN DYREKTOR PRODUKCJI i kierownicy wydziałów/działów już wiedzą co mają robić. Teraz WY, wierne sługi swoich panów "niemców'' jednego z imienia a drugiego z nazwiska,będący na każde ich zawołanie macie czas na zastanowienie czy jesteście POLAKAMI czy może ''niemcami''??? I po której chcecie stanąć stronie??? Ich będzie wtedy tylko dwóch, Was cały tłum ludzi pracujących w fabryce Tamel. A ci dwaj prezesi też niech się już zastanawiają, co by mogli zrobić dobrego dla ludzi na tą chwilę...??? Ciekawe czy by się na tą chwilę odważyli przejść we dwóch po halach produkcyjnych i spojrzeć na ludzi jak się z nich teraz śmieją...??? Pewne fakty nigdy nie ujrzą światła dziennego na tym forum.Wszelkie pytania jakie ktoś zada,odpowiedź na nie co najwyżej mogą uzyskać od kolegi z...........I niech każdy sobie dokończy po swojemu.jedni mogą mieć kolegów na gałęzi,inni gdzie indziej,mało ważne. Myślę,że każdy zrozumiał????? Ja się wyciszam teraz,nie udzielam się już teraz na tym forum,czekam na dalszy rozwój wydarzeń.

??

A ty to pracujesz dla tej fabryki czy nie? Bo z tego co napisałeś to trudno wywnioskować.. w sumie jak byś pracował to może by ci ktoś powiedział, że w biurowcu pracuje pewnie z 30% ludzi przez TAAP i nie wiem kogo chcesz obrazić swoim wpisem o smrodzie... A wpisy o których wspomniałeś były odpowiedzą na inne obraźliwe, które ktoś usunął i dobrze. Swoją drogą ciekawi mnie czy działania "uprzejmego" bardziej poprawią czy pogorszą sytuację. Wygląda to dziwnie: człowiek spoza zakładu, bardzo angażuje się w sprawy kadrowe firmy pro bono(?????), dobrze zna strukturę firmy, ma swojego agenta "w imieniu uprzejmego", chce działać z ludźmi i dla ludzi.... Miło z jego strony! Żeby była jasność- pochwalam każdą formę pomocy ludziom pod warunkiem, że nie jest podszyta i faktycznie ma służyć ludziom! W przypadku uprzejmego mam pewne wątpliwości- obym się mylił..

TAAPowiec

Popieram uprzejmego ze wszystkich sił, działaj dalej.Sam myślałem o wysłaniu maili do Austrii i Chin, może się zdecyduję.

Zostaw merytoryczną opinię o F.S.E. Tamel S.A. - Tarnów

• Jak się pracuje w F.S.E. Tamel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy F.S.E. Tamel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.S.E. Tamel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 11 to opinie pozytywne, 75 to opinie negatywne, a 82 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

F.S.E. Tamel S.A.
1.7/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Elektryczna 6
    33-100 Tarnów