DARS Gebäudetechnik GmbH

Opinie o DARS Gebäudetechnik GmbH

Janek

Polecam pracę w dars. Mili współpracownicy, zakwaterowanie i zarobki jak najbardziej w porządku. Firma zapewniła mi umowę o prace i ubezpieczenie co na pewno jest na duży plus.

Izabela
@Janek

A jak ocenisz samą rekrutację? Długo trwała? Cały proces był przejrzysty?

Janek
@Izabela

Pamiętam tą rozmowę, jako bezstresową. Na początku zadzwoniono do mnie i zapytano o moje CV, doświadczenie, kiedy mógłbym przyjechać do Niemiec itp., a później już miałem bardziej szczegółową rozmowę z dwoma właścicielami i po niej zacząłem pracę.

Kl

Bardzo Dobra firma szefowie bardzo mili zarówno P.Adam jak i P.Ryszard żadnych problemów z pieniędzmi zakwaterowaniami itp. POLECAM !!!

@Kl

Dziękujemy za pozostawienie opinii ;)

Aaa

Kiepska Firma szef z lublina nie zna wogole niemieckiego a w polsce jest naganiaczem niewolnikow do roboty

@Aaa

Witam, niestety nie wiemy w jaki sposób odnieść się do powyższej wiadomości, ponieważ nie podano żadnych szczegółów. Pozdrawiam

Były Majster
@DARS Gebäudetechnik GmbH

(usunięte przez administratora) i krętacze nawet na godzinach (usunięte przez administratora) nigdy się nic nie zgadza a mieszkania katastrofa zarobki to samo

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w DARS gmbh?

Jacolbono

Pracowałem tam ostrzegam mało płacą zakwaterowanie po 4 osoby w pokoju

@Jacolbono

Dzień dobry Nasza firma zapewnia dogodne warunki zakwaterowania. Udostępniamy mieszkanie, gdzie zakwaterowanych jest maksymalnie 4-6 osób, natomiast w pokoju nie więcej niż 2.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w DARS Gebäudetechnik GmbH rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych-wentylacyjnych i grzewczych?
Nieznsjomy

Nie rob tego Firma do (usunięte przez administratora) zle placa a robote trzeba robic caly czas szukaja ludzi gdyby dobrze bylo napewno ludzi by nie szukali caly czas moj kuzyn Tam pracowal

Qrt
@Nieznsjomy

Pracowałem w co najmniej 3 firmach w których było ok i też cały czas szukali ludzi a odchodzili generalnie tacy co się obrażają jak muszą coś zrobić

Arek
@Nieznsjomy

Teraz po koronie bezrobocie w polsce wzrosnie napewno znajda jakis ludzi ja juz Tam nie pojade za bedzna kase

@Arek

Panie Arku bardzo nam przykro czytać takie komentarze. Jeśli chodzi o zarobki to są one ustalane na podstawie umiejętności i doświadczenia.

Mateusz

@nieznajomy ile płaca ?

@Mateusz

Panie Mateuszu, zarobki uzależnione są od Pana doświadczenia oraz umiejętności. W momencie podpisania umowy na terenie Niemiec wysokość zarobków jest zależna od wielu czynników.

LOL

UWAŻAĆ TAKŻE NA WYSYŁANIE ZAPYTAŃ OFERTOWYCH !!! BO POTRAFIĄ ZACZĄĆ GROZIĆ ŻE PRZETWARZA SIĘ ICH "DANE OSOBOWE" CZYLI ADRES EMAIL I TELEFONY WIDOCZNE NA STRONIE :))))))

@LOL

Drogi użytkowniku, przed wysłaniem zapytania ofertowego należy potwierdzić, że zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie Danych osobowych. Jest to wymóg prawny i bez jego akceptacji nie będziemy mogli zacząć współpracy.

Limahl

To zaczęła się wreszcie lawina,znaleźli się odważni by napisać prawdę. Dużo ludzi pracuje ale zarobki zróżnicowane wszystko zależy od układów i donosicielstwa, uczciwa praca i zaangażowanie oraz wiedza ni emaja wpływu na zarobki.Oferta 10 brutto to kpiny ,a po za tym nigdy uczciwej wypłaty nie dostaje się w tej firmie,nieadekwatne do przepracowanych godzin .

@Limahl

Traktujemy naszych pracowników w taki sam sposób. Nigdy ze strony zatrudniających/kierowników nie pojawiało się, żadne faworyzowanie. Co więcej nie pojawiła się u nas żadna skarga na temat wyżej wspomnianych zarzutów. Uczciwość i wzajemny szacunek są dla nas najważniejszymi wartościami.

MihalS

Nie polecam firmy Dars gmbh z Hohewartstr. 19 71144 Steinenbronn . Szef firmy jest z Lublina. Kręcą z wypłatami podatkami i paliwem. Dość że karzą orać jak wół to jeszcze wypłaty dadzą 1400€ za 230h. Polecam omijać z daleka

@MihalS

Dziękujemy za opinie, jednak jesteśmy firmą zarejestrowaną, wobec tego nasza firma opiera się na legalnej działalności, zapewniamy transport z zakwaterowania do miejsca pracy, bez pobierania dodatkowych kosztów za dojazd.

Olek

Kiepskie zarobki

heniek

fantastyczna firma

@heniek

(usunięte przez administratora) slabo placa

Aga

@lol o co dokładnie chodzi ?

Staszek

Podpowiedzcie czy trzeba znać dobrze język żeby można było wyjechać?

Czy mógłby ktoś polecić firmę DARS gmbh osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafilibyście wymienić?

(usunięte przez administratora) za godzinę 7.60 za 260 h 1500E większość pijaków i podpierdalacze tak jak Pszemek pol olesak

Jacolbono

Tak mogę polecić (usunięte przez administratora)

Gutek

Może trzeba czytać umowę przed podjęciem pracy a nie oczerniać firmę?

jaa

a jak się pracuje w biurze?

Zostaw merytoryczną opinię o DARS Gebäudetechnik GmbH - Steinenbronn

• Jak się pracuje w DARS Gebäudetechnik GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy DARS Gebäudetechnik GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DARS Gebäudetechnik GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 12 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DARS Gebäudetechnik GmbH