Masiv Jeans Miszkurka

Opinie o Masiv Jeans Miszkurka

Jesteście nienormalni

Co Wy wszyscy (usunięte przez administratora) Jakie 175h i 1400 zł? Nie uwierzę w to nigdy, Szef zawsze płacił tyle ile mamy wyrobionych godzin, zawsze. W jakim mieście się takie rzeczy dzieją? Jak czytam te opinie to mam wrażenie, że mówicie o zupełnie innym człowieku, ja pier****!!! JESTEŚCIE GŁĄBAMI JAK MYŚLICIE ŻE ZA PRACE W ODZIEŻÓWCE, 4K NA LEB PO MIESIĄCU? w takich sklepach pracują glownie dziewczyny bez szkół, takie które siedzą w tym po 8/9 lat od samego początku albo takie które dorabiają bo się uczą zaocznie, PRACA W ODZIEŻÓWCE TO NIE JEST PRACA NA CAŁE ŻYCIE, rotacja pracowników w tak dużej firmie jest czymś normalnym, przemiał młodych ludzi również, oczywiście każdy jest najmądrzejszy, każdemu się wszystko należy za nic, przestać cały dzień, poklipsowac ubrania czy zrobić rozmiarówke i się ubiegać o pełny etat i najlepiej 17 na rękę? No kpina (usunięte przez administratora) nie wierzę, obłęd. Nieraz do pracy przychodzą takie oszołomy, że to glowa mała, są bo są żeby byli, normalne? Przecież Pan Jarosław jak widzi, że ktoś jest kumaty, że czai, że nie robi przekrętów czy nie kradnie to jeszcze przyjdzie powie siemasz i stanie i pogada jak kolega co tam jak tam, myślicie, że pracodawca jest głupi i nie widzi kto się stara? Nie widzi kto jakie ma możliwości? Nie widzi kto pasuje do tej pracy? Możecie sobie myśleć, że to pisze ktoś od "jaszczura", ja szczerze wam współczuję toku myślenia, nigdy nie spotkałam się z nieprzyjemnością od niego, chciałam umowę o pracę - zagadałam, dostałam. Chciałam podwyżki - zagadałam, dostałam, a jeżeli chodzi o sklep jeden telefon i mowie ze chce nie wiem, gwizdajaca półkę nad łbem to przyjedzie i powie, że to załatwi. Wypłata była zawsze, premie były zawsze jeżeli plan jest wyrobiony, szkolenia płacone przez szefa zawsze, zwrot kasy zawsze, o ch*j wam wszystkim chodzi? Od początku jest mówione dwie umowy o pracę na sklep, całość dla kierownika, 1/2 dla zastępcy, sami się na to godzicie a teraz pretensja bo umowa śmieciowa ???? nawet jakby wam nasrał złotem na dywan byłoby źle bo kształt nie taki, żenada naprawdę, pozdrawiam wszystkich pokrzywdzonych przez los

TenCoWie
@Jesteście nienormalni

Ogólnie to jakie to ma znaczenie czy to kiepska czy dobra praca skoro szefuncio wali na podatkach jak może każdego. Na umowie ludziom daje kilkaset złoty i podpisują, że tyle dostają, a pod stołem najniższą krajową daje pod stołem. Ogólnie problemy są ze wszystkim, często z wypłatami. Skoro według Ciebie rotacja po 2 albo więcej pracowników w 1 sklepie co miesiąc/2 albo i częściej jest normalna to współczuję. Kilka było sytuacji, że nie odbiera telefonu nie wypłaca pieniędzy ludziom, którzy się na nim poznali i rezygnują nie odbiera telefonów dopiero jak się go dorwie twarzą w twarz to za przeproszeniem obsrane majty i wszystko oddaje. Obecnie zastępca kierownika jednego sklepu nie dostał wypłaty i szefuncio nie odbiera telefonu bo zrezygnował z tego bajzlu. Facet śpi na kasie na okradaniu pracowników i zwykłych obywateli, kilka domów żonka co chwile wyjazdy i jakieś bananowe zabawki. Takich ludzi pierwszych do odstrzału za okradanie masy ludzi pomijając już swoich pracowników.

xxxx
@Jesteście nienormalni

no cóż = czytając to ze zrozumieniem, to pewne jest to, że jednak nie jest to opinia osoby pracującej u tego Pana. Żeby wmawiać komuś, że fakty są inne, to należałoby samemu potrafić zinterpretować swój tekst, potem skorygować ewentualnie....

mmmm
@Jesteście nienormalni

Wow ciekawe skąd takie zadowolenie?A może szef się kręci koło Ciebie dobrze to i śmieciowa umowa Ci nie przeszkadza i nie płatne nadgodziny. trzeba być ślepym i tak jak mówisz tępym żeby być zadowolonym z takiego traktowania i okradania. no ale różne rzeczy ludzie w życiu lubią????????

PRAWDA

Stek bzdur, wszyscy dostali pensje przed świetami, pracodawca w czasie postoju firmy ma prawo obniżyć o 50% etat. Wszystko zostało zrobione z godnie z prawem, które przysługuje każdemu. Właśnie takie forum pokazują że dzielimy się na ludzi i parapety . Pozdrawiam Prawda

Bruce Wayne
@PRAWDA

Witam, Stekem bzdur jest to że wszyscy dostali pensje przed świętami. Jeżeli Pan/Pani ma takie informację od Pana Prezesa to chętnie służę informacją którzy pracownicy nie dostali pensji do dzisiaj. I od kogo Pan Prezes nie odbiera telefonu. Widocznie sprawę trzeba skierować dalej. Pozdrawiam

Filip

Bardzo niepokojące są te informacje. Pewnie trzeba było rozmawiać w firmie bo na forum to nic nie da.

aa

zgadzam się

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Masiv Jeans Miszkurka spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
aaa

dorobił się i jego leniwa rodzina na (usunięte przez administratora)ludzi,(usunięte przez administratora) z ciężko zarobionych pieniędzy. nigdy ale to nigdy nie poleciłabym najgorszemu wrogowi tam pracy. mam nadzieję że ktoś w końcu dobierze mu się (usunięte przez administratora)

Justyna

Czytam opinie, bo zastanawiam się nad pracą w firmie Masiv. Czy ktoś z pracowników może napisać, jakie bonusy lub dodatki może zaproponować pracodawca? Jakie są pozytywne strony tej pracy, wiecie?

xxxx
@Justyna

jako bonus: dodatkowe godziny za free a jako dodatek opierdziel:))))

Najgorszy pracodawca. Umowy (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) Nie szanuje się pracownika. (usunięte przez administratora). Podczas wizyt szefa w salonie słychać same krzyki i wyzwiska a co winne są pracownice, jeśli kamery są zepsute, czy komputer? Same mają naprawiać? Pracują w salonie odzieżowych czy w serwisie? Nie polecam! Samo (usunięte przez administratora) i brak kultury. (usunięte przez administratora) i buc.

Nie polecam. Najgorszy Pracodawca na świecie. Nigdy nie spotkałam się z gorszym człowiekiem. (usunięte przez administratora)a. Trzymać się od tego miejsca z dala. P. S. Dobre komentarze to tylko i wyłącznie jego zasługa.

Jahaha

Te pozytywne opinie to pisze ktos z rodziny chyba :) praca jak praca ciezka nie jest. Jak kazda inna. Nie jestem osoba ktora przychodzi odbebnic 8h. Ale umowy sa smieszne,na smieszne kwoty. Aha i rzucaja Cie na inne sklepy bo nie maja ludzi. Ja zrezygnowalam. Nie polecam.

Fifi

Hej! Zastanawiałem się nad pojęciem pracy w tej firmie wiec szukam info o ewentualnych zarobkach ?

pomocna
@Fifi

broń Boże! To tak, jakbyś skoczył z mostu ;)

Najgorszy pracodawca tak jak i jego żonka. Zero poszanowania dla pracowników. O premiach czy benefitach to można zapomnieć a umowa jest śmieszna.

Ja jestem bardzo zadowolona, pracuje u Pana Jarosława od wiosny 2018, nigdy nie spotkałam się z czymś takim jak brak pieniędzy pod koniec miesiąca!! Moja płaca na godzinę rośnie wraz z tym jak owocna jest moja praca, Szef nigdy nie był dla mnie niemiły, często do nas zagląda i rzuca żartem, przychodzi normalnie z nami rozmawia, pyta co tam jak tam czy czegoś nam nie wymienić czy naprawic, wynagrodzenie jest równe z tym jakie pieniądze generuje moja praca i mój sklep, praca nie jest ciężka a co druga piz*a narzeka na wszystko i jeszcze pretensje do całego świata za to, że trzeba cokolwiek robić, ludzie święci. To jest odzieżowka, czego się spodziewacie? Premie są? Są :) kasa co miesiąc jest? Jest :) a atmosfera w sklepie jest super, są przyjaźnie i mniejsze większe konflikty - jak wszędzie. Ja na tyle razy ile widziałam szefa nigdy nie spotkałam się z jakąś przykrością, pozdrawiam

@:)

Taki komentarz zapewne sam Jaszczur wystawił bo typowe wypowiedzi jego... Co za dnooo

Gabryska

Cos wiecie na temat premii oraz swiatecznych paczek

Max
@Gabryska

Zapomnij o czymś takim w tej firmie...

Aga

Jesteście pewni, że nie dzieje się nic dobrego w firmie? Myślałam złożyć dokumenty.

Platyna1811

Czy ktoś pracował w tej firmie w księgowości? Proszę o informacje na temat warunków, czy tak samo jest się wykorzystywanym i oszukiwanym na każdym kroku jak pracownice na sklepach? na pup mińska jest ogłoszenie i się zastanawiam czy jest sens aplikować. Z góry dziękuję za opinie.

Nie polecam gorszego pracodawcy chyba nie ma

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Mińsk Mazowiecki.

Jaa

Uważam że się zmienia. Nie wypowiem się na temat wszystkich sklepów ale tu gdzie ja pracuje wynagrodzenia poszły dużo w górę i są naprawdę na dobrym poziomie.

Piotr#
@Jaa

I wciąż nic się nie zmienia. Stare śmieci.

Justyna

Jak pracuje się Wam w firmie Masiv Jeans Miszkurka? Jaka jest w ogóle specyfika pracy w takim miejscu? Napiszcie proszę, jak wygląda kwestia zmian i grafiku. To kwestie, które niewątpliwie należałoby doprecyzować na forum. Chciałabym także zwrócić uwagę niektórych osób wypowiadających się na forum na fakt, że wyrażenia, których używacie w swoich wypowiedziach, mogą zostać odebrane przez pracodawcę za pomówienie. Argumentujcie i uzasadniajcie swoje wpisy. Najwięcej do dyskusji wnoszą komentarze rozbudowane i merytoryczne. Ukazują one specyfikę firmy.

dupa1123

SORY NIE TEN PRACODAWCA POMYLIŁEM SIE

Justyna

@Mała mi, a możesz powiedzieć coś więcej? Jaka panuje atmosfera w firmie, czy jest w niej jakiś socjal dla pracowników? @Jaa, możesz jeszcze dodać, na podstawie jakiej umowy pracuje się w Masiv Jeans Miszkurka? Czy nie ma problemu na przykład z wzięciem kilku dni wolnego?

Zostaw merytoryczną opinię o Masiv Jeans Miszkurka - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Masiv Jeans Miszkurka?

Zobacz opinie na temat firmy Masiv Jeans Miszkurka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Masiv Jeans Miszkurka?

Masiv Jeans Miszkurka