Opinie o Kcp Sp. z o.o. w Żarów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kcp Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kcp Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kcp Sp. z o.o. w Żarów

Alus

Warunki jak to w odlewni - goronco i śmierdzi. Na zdrowie raczej nikomu to nie wyjdzie. Jakościowo porażka- sortowania, riłorki. Na produkci wiadomo - ile by sie nie pracowalo to wiecznie za mało. Częsta praca w łikędy.

Gabriela
@Alus

Praca w weekendy jest płatna tak jak w pozostałe dni tygodnia, czy może firma Kcp Sp. z o.o. oferuje wtedy nieco większą stawkę? Jak wygląda kwestia nadgodzin? Czy są płatne dodatkowo?

Alus
@Gabriela

Trafiają się i dodatki 200%

Czy pracodawca Kcp Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

B

NIE . W zakładzie nie ma podwyżek od początku istnienia zakładu .

Arek

Motywacja to dla nich nieznane słowo a brygadziści to święte krowy szczególnie ten z Świdnicy pożal się Boże ludzik bez wyobraźni nadgorliwy i jak by mógł to by w d....e kierownikowi wlazł a kierownictwo to szkoda gadać zero organizacji omijać to szerokim łukiem

Nawiedzona

Tak, są dodatki za dojazd, frekwencję. Mamy wsparcie z Zfśs, i dzisiaj mamy wigilię pracowniczą. Może dostaniemy coś jeszcze? Zobaczymy????

Amelinum

Co się dzieje z tą firmą? Był dyrektor i odszedł, był fajny prezes i się zwolnił, kierownik jakości był i też odszedł. Nie wspomnę że kiera produkcji sami wykopali(usunięte przez administratora) i to był dobry krok ku lepszemu, ale niestety Pan M jak przejął to wszystko to się dopiero posypalo. Ale firma daje zarobić dobra kasę mimo (usunięte przez administratora) na dole, dużego (usunięte przez administratora)

Benia
@Amelinum

No przecież ponoć nieudolni się zwolnili.... Albo lizesz (usunięte przez administratora) i zarabiasz kokosy (taaak kokosy dobrze czytacie-bo po znajomości na wodce z kierownikiem się ugaduje hajs, grill, impreza) albo się zwalniasz.

onebody

Nie polecam tego zakładu ,warunki tragiczne na produkcji.Szatnie małe i strasznie w nich śmierdzi ,trudno żeby w pomieszczeniu 2x2 mogło się przebierać 20 osób ze zmiany. Produkcyjnie tragedia kierownictwo nieudolne,brakuje im szkoleń,doświadczenia . W jakości to samo osoby zarządzające nie mające pojęcia o jakości w branży automotiv. Stawki również nie najlepsze .

Kleo
@onebody

Zgadzam sie. O zarzondzajacych w jakości to wogole można by ksiazke napisać

Pracownik Produkcji

Wysłałem CV, w przeciągu 2 dni oddzwonili, poszedłem

Gdzie pracowałem, jakie są moje oczekiwania finansowe

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Brunatna

Dla mnie firma całkiem spoko, wiadomo, nie każdemu dogodzi. Ale ludzie odchodzą i szybko tu wracają :D Gdyby była tragedia to by nie wracali... Dają i tak więcej niż w innych firmach na start, możliwość nadgodzin, dodatki i wypłata wpada całkiem fajna. Nie ma mydlenia są podwyżki, szkolenia, awanse. Nikt nie mówił że będzie łatwo, trzeba się pokazać, pomimo tekstów kolegów i koleżanek z pracy, "ja tu jestem od norm". Każdy pracuje na własny rachunek, w każdej firmie można znaleźć i czepić się czegoś.

Beti 123

Z ostatnich doniesieś widzę że w kontroli się polepszylo i tak ma być

Mar.
@Beti 123

A dlaczego niby się polepszyło?

Czarna
@Beti 123

Nic się nie polepszyło . Z dnia na dzień jest coraz to gorzej . Części źle, pełno odpadów i dużo reworku , a chcą wysyłać tego wszystkiego sumy , których ludzie nie są w stanie skontrolować! Człowiek daje z siebie 100 % A to i tak za mało. Ludzie z tego bagna trzeba uciekać !

amelinium

O co chodzi z tym nowym dyrektorkiem? Przyszedł w maju i już go nie widać coś?

ameliniowy
@amelinium

I wielka szkoda że go juz raczej nie zobaczymy. Bo Damianek znów obrósł w piórka, i wymyśla różne,, głupie,, pomysły. A i dla pracujących uważajcie na jego zdradliwa mordę.!!!

Zbyszek

Czytając wszystkie opinie niżej można wywnioskować, że większość z tych osób wypowiadajacych się negatywnie, musiało w nie miłej relacji zakończyć współpracę z firmą. Trochę to zobawne, ponieważ wszędzie, gdzie nie czytam opinii na temat danej firmy, to sceny dantejskie, rozpacz, lament, mobbing? Mało konkretów przedstawiających samą sytuację w firmie: warunki płacowe, dodatki (czy jakieś są), nadgodziny płatne czy do odbioru, relacje, atmosfera. Kilka pytań pozostawionych bez odpowiedzi, jak dla mnie jako ewentualnego kandydata bardzo ważne. Jak sytuacja po odejściu kierownika ( świeża informacja) czy coś się w tej sprawie zmieniło? Co było powodem że już go nie ma? #Beti 123 mam rozumieć, że nie jesteś obecnie pracownikiem firmy KCP? Co masz na myśli, że poprawiło się w dziale jakości? Planujesz w związku z tym powrót? Podziel się wiedzą, bo nikt nie chciałby wpaść z deszczu pod rynnę.

Sherpa
@Zbyszek

Jeżeli ludzie odeszli i piszą, że coś im się nie podobało to co w tym zabawnego widzisz? W jakości raczej się nic nie pojawiło.

Bella13

Pracowałam w tym obozie kierownik beznadzieja nie potrafi wysłuchać pracownika. Jedno koleżeństwo kierownictwo razem z biurem, źle traktują ludzi nie liczą się z opinią 5 osób tylko z jedną osobą która robi zamęt a on nic nie widzi paranoja. Pracowałam tam pół roku i wszystkim odradzam ten zakład dość że (usunięte przez administratora) , to ludzie źle traktowani nawet Ukraińcy odchodzą tak jest jak Polacy dojdą do władzy a jestem pewna że Koreańcy nic nie wiedzą co się dzieje między kierownictwem a ludźmi. Ja zostałam bardzo źle potraktowana, tyralam jak wół i na końcu dostałam podziękowanie. Odradzam ten zakład i też warunki szkodliwe, teraz podupadłam na zdrowiu poprzez wdychanie oparów z aluminium dla mnie beznadzieja wolałam bym ulice zamiatac niż tam pracować, pol roku tam pracowałam i zwolniła się sama. Obiecują cuda bo nikt nie chce tam robić wszyscy uciekają z tej firmy. Zastanówcie się 100 razy zanim podejmiecie decyzję tam pracować odradzam. Moje sugestie dla Kcp Sp. z o.o.: Najgorsza praca w moim życiu Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Atmosfera lipa kierownictwo powinni w biedronce na kasie siedzieć bo się nie nadają kierowanie ludźmi choć kierownik produkcji nie taki zły ale kierownik od kontroli jakości zupełnie nie nadaje się do funkcji kierownika

hahahaha
@Bella13

Beti nie rób siebie pośmiewiska ;D idź opier…..się i siać zamęt do innej firmy.

Belka 13
@hahahaha

To ty się ośmieszasz nie będę się znizac do twojego poziomu to nie zamęt tylko prawda

blehehee
@Belka 13

Baeta ogarnij! kierownik jakosci spoko! Usmiechniety, nieproblematyczny, zawsze pomaga i jest zainteresowany. W którym zakladzie pozwola na wyjscie na papierosa? oj nie docenialas tego co mialas. Nie oceniaj kierownika produkcji bo go nie znasz. Nie pracowalas na produkcji z nami tylko w jakosci. Obys nie trafila z deszczu pod rynne bo wydaje się ze szukasz dziury... pozdro

Pracownik produkcji
@Belka 13

Biedna kopa dostała i się mści

Belka13
@Pracownik produkcji

Haha sama się zwolniłam i tu się mylisz już takiego drugiego Jelenia tam nie znajdą jakim ja tam byłam

Belka13
@Belka13

Resztę już zostawiam bez komentarzy

Pracownik produkcji
@Belka13

Taa sama, hah. Niech ci bendzie :D

@hahahaha

A ty wielorybie kierowniczka zamieszania sialas zamęt i sklocalas ludzi.

@hahahaha

A ty wielorybie sialaś zamęt i sklócalas ludzi i bezczelnie na nie zwalilaś karma wróci do Ciebie wcześniej czy później

Hyyyy
@Bella

Kto to ten wieloryb niby?

kujj

czemu już kierownik nie pracuje??

Prezes
@kujj

Za duże kompetencje miał ????

Franek

Siema ile dają na wstępie?

@Franek

Zachęcam do złożenia swojego CV na adres email praca.kcp@gmail.com celem umówienia rozmowy kwalifikacyjnej podczas której uzyska Pan wyczerpującą odpowiedź na nurtujące pytania.

Gadzina

Nie no kto chce to bendzie robił. Nigdzie nie ma łatwo. Jak komu nie pasuje to do krzesełek niech idzie (usunięte przez administratora)Kiero produkcji może najmądrzejszy nie jest, ale robota jest spoko

On
@Gadzina

A ty kur** co robisz mu pałe ! Nie dość że (usunięte przez administratora) i prostak tylko (usunięte przez administratora) potrafi i coraz więcej wymagać. Nawet się tam nie pchajcie bo szkoda nerwów i zdrowia przedewszyskim a zarobki nie są tak wysokie 2400 zł wliczając w to dodatki to raczej średni zarobek a wymogi coraz wyższe

@Gadzina

Weź się nie ośmieszaj, co dali podwyżkę za chwalenie tego syfu, widzę że te opary zupełnie Cię upośledziły. Robota spoko to (usunięte przez administratora) karaluchy (usunięte przez administratora) ę po całej hali i piłować aż trafisz do hirurga na rehabilitację, lub poparzysz się na maszynie nie kompromituj się z tymi pochwała i najgorszy zakład jaki może istnieć a ty se chwal dalej ten (usunięte przez administratora) ????????????????????????????????????????????????????????????????

@Bella

A dziewczyny z kontroli brawo wy, rubcie powoli albo niech Góra ruszy (usunięte przez administratora) do pracy w tym obozie i (usunięte przez administratora) z tamtąd, zobaczycie na własnym zdrowiu pozdro

On

Tragedia dosłownie kierownik to (usunięte przez administratora) byle się tylko robić zwykłym pracownikom pod górkę a o reszcie kur* nie wspomnę !! (usunięte przez administratora) charmider brak organizacji wdychasz opary brak jakich kolewiek wyciągów powietrza ogólnie nie polecam nikomu pracy tutaj!

johny

nie polecam (usunięte przez administratora) na kólkach nikt nic nie wie zarzadzanie i organizacja na najnizszym poziomie patologia to mało powiedziane dodatkowo (usunięte przez administratora) zatrudniasz sie na własna odpowiedzialnosc....

Ruda
@johny

Johny, co masz na myśli zatrudnianie się na własną odpowiedzialność??

Belka 13
@johny

Z tym się zgadzam w 100 procentach

johny
@Ruda

idz to zobaczysz.....

wrażliwa

Ogólnie nie ma tragedii, zakład nowy to trzeba poczekać na konkrety. Ale z mojego odczucia płacą najlepiej na całej strefie ekonomicznej. Co do bałaganu to chyba nie macie porównania

Bella13
@wrażliwa

Ty piszesz ze tragedii nie ma ha ha ta firma to porażka totalna nie ma chętnych

zapytam

Nie polecam nowy zakład a cuda na kiju dosłownie.

zdziwiona
@zapytam

A jakie dokładnie cuda na kiju, słabo rozwinąłeś

Edward

Napiszecie, jak wygląda obecna sytuacja w firmie? Jaki rodzaj umowy jest oferowany przez pracodawcę? Czy można skorzystać z pakietu benefitów i szkoleń? Co sądzicie o atmosferze? Podzielcie się istotnymi dla was kwestiami!

Aaaaa

Są przyjęcia do zakładu?

@Aaaaa

tak, proszę o przesłanie swojego CV na adres praca.kcp@gmail.com

Ksiezna

Czy przyjmuja kobiety do tej firmy i jakie sa zarobki ?

@Ksiezna

Rekrutacja jest cały czas zapraszamy do składania CV

ono

ja sa dowej dowej 1000 miejsc

Zostaw merytoryczną opinię o Kcp Sp. z o.o. - Żarów

• Jak się pracuje w Kcp Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kcp Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kcp Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kcp Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kcp Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kcp Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Tarnawska 3
    58-130 Żarów