Opinie o STAPPERT Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie STAPPERT Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w STAPPERT Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STAPPERT Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Marko

W Stappert na stanowisku księgowa pracuje bardzo niekompetentna z brakiem kultury osobistej osoba Pani Sylwia K. i więcej nie będę załatwiać spraw z tą osobą i raczej zrezygnuję z państwa usług z nadzieją że zrobicie porządek z tą osobą .

@Marko

Szanowny Panie, z dużym zaskoczeniem zapoznałem się z Pańskim wpisem. Z całą świadomością zaprzeczam Pańskim słowom co do oceny naszej księgowej. Jeżeli natomiast ma Pan odwagę osobiście wyjaśnić ze mną kwestie sporne dotyczące Pani Sylwii zapraszam do bezpośredniego kontaktu w siedzibie firmy w Gliwicach. Z poważaniem Dyrektor Zarządzający

@MD

Rozśmieszył mnie Pan tą odpowiedzią a ja i tak twierdzę że jest to złośliwa i niekompetentna osoba i Pana zdanie nic tu nie zmienia .

@Marko

Szanowny Panie Dziękuję za docenienie moich umiejętności rozśmieszania. Podkreślę, że mamy zdecydowanie odmienne zdanie co do charakteru i kompetencji naszej księgowej. Szanuję Pańskie prawo do pozostania przy swoim stanowisku. Jeżeli jednak chciałby Pan osobiście wyjaśnić te kwestie zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną. Z poważaniem Dyrektor Zarządzający

@MD

Miał bym przyjechać do tej firemki by wyjaśniać z Panem kwestie zachowania pracownicy to jakaś kpina oczywiście że nie bo jest Pan nieobiektywny i tyle w temacie .

@Marko

Szanowny Panie rozumiem, że cały obiektywizm jak i racja zostały przez Pana zagarnięte i jest Pan już zwycięzcą. Zgodzę się więc z Panem, że nie ma sensu kontynuować tego wątku. Życzę powodzenia i samych sukcesów zawodowych i w życiu prywatnym. Z poważaniem Dyrektor Zarządzający

@MD

Czytam i jaki Pan taki kram jak wspomniałem wcześniej nie parzy Pan obiektywnie i jak to mówią przekona się pan co do prawdy moich stwierdzeń. .

Mario
@Marko

Tak to prawda zgadzam się w stu procentach to tak po krótce bo nie będę się rozpisywać .

pt

Omijajcie szerokim łukiem tą pseudo firmę dlaczego co niektórzy odpowiedzą sobie na to pytanie bez problemu z reszta już padły tutaj wypowiedzi .

Henryk

Tragiczne podejście do pracowników stanowiących trzon firmy, pozbywanie się ich bez skrupułów

@Henryk

Szanowny Panie Henryku, Dziękuję za wyrażenie Pańskiej opinii. Wielka szkoda, że jest ona zbudowana bez świadomości faktów, które przemawiały za podejmowaniem decyzji kadrowych. Zapewniam Pana, że wszystkie redukcje personelu były konieczne i zostały dokonane z zachowaniem obowiązujących przepisów prawa pracy. Jeżeli jednak chciałby Pan przedyskutować szerzej prowadzoną przeze mnie politykę kadrową zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Dyrektor Zarządzający

Zaneta
@Henryk

Dobry wieczór W odpowiedzi na ... cytuję wypowiedź - tragiczne podejście do pracowników stanowiący trzon firmy. Jestem osobą która pracuje w firmie 20 lat więc mogę się nazwać osobą która jest kimś kogo Pan nazywa trzonem - podstawą istnienia firmy. Osoby zwolnione pracowały krócej ode mnie. Firma jest nastawiona na rozwój, osoby które pracują są z niej zadowolone i naszym potwierdzeniem jest zadowolenie wielu klientów. Proszę Pana o refleksję - chyba warto coś sprawdzić z dwóch stron aby oceniać. Miłego wieczoru Zaneta Grott

Zaneta
@Henryk

Bardzo Pana proszę o dalszą wypowiedź. Źle się Pan wypowiedział na temat naszej firmy online.Proszę o szczegóły i może sukcesy byłych pracowników.Widzę że ma Pan dużo wiedzy której ja nie znam. Proszę może się Pan przedstawi i porozmawiamy - może być na gowork nasza firma nic nie ma do ukrycia. Żaneta Grott

Z>Z
@Henryk

Zgadzam się z Panem traktowanie pracowników jest tragiczne w tej firmie nie polecam nikomu podejmowania pracy w nie .

Czarnamamba
@Z>Z

Potwierdzam. Od kilku lat firma stała się typowa korporacją w której nie licza się ludzie. Sposób zarządzania nowych MD książkowy MBA.

Obecny
@Henryk

Mam wrażenie, że osoby powyżej, które oczerniają firmę, albo nie pracowały w Stappercie Gliwice albo mają jakieś personalne problemy z osobami zarządzającymi i próbują się dosłownie wyżyć kosztem dobrego imienia firmy. Szkoda, że nie porozmawiały twarzą w twarz ze Swoim przełożonym tylko wypisują brednie po tak długim czasie. Te wpisy wyglądają jak działania na niekorzyść ze strony konkurencji... Ja jestem pracownikiem Stapperta i przyznam z ręką na sercu, że jestem szanowany, wysłuchiwany i doceniany.

@Czarnamamba

Szanowni Państwo @Czarnamamba oraz @Z>Z – rozumiem Państwa rozgoryczenie, że nie jesteście Państwo już naszymi pracownikami. Rozumiem również odwagę stojąca za anonimowością Państwa wpisów. Potwierdzam, że jesteśmy firmą korporacyjną jako jedna z trzech marek będących w Jacquet Metals Group. Z jednej strony czerpiemy korzyści ze wsparcia całej grupy, a z drugiej cieszymy się z możliwości danych lokalnemu Zarządowi do samodzielnego budowania strategii rozwoju firmy w Polsce. Od początku 2020 roku jesteśmy w procesie znaczących zmian strategicznych, co jest związane również z weryfikacją zdolności, talentów i zaangażowania pracowników. Niektórzy takiej weryfikacji nie przeszli z wynikiem pozytywnym. Pozostałe grono pracowników wspólnie dba o dobrą atmosferę w pracy. Jak to już zostało podkreślone przez obecnych pracowników na tym portalu: „Większość osób pracuje tu od kilku do kilkunastu lat, więc to chyba świadczy o tym, że jest naprawdę dobrze :)” - to powinno przemawiać samo za siebie. Podkreślam, że każdego pracownika traktujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy oraz co najważniejsze: zawsze z szacunkiem i wzajemnością. Im bardziej rzetelna, zaangażowana osoba tym wyższe zadowolenie z pracy i osiąganych wyników. Zwrócę się teraz do osób rozważających zatrudnienie w naszej firmie: każda osoba, która szuka dobrego, stabilnego miejsca pracy, dobrej atmosfery w zespole, oferująca ze swojej strony zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków służbowych jest zawsze mile widziana na rozmowie rekrutacyjnej. Zapraszam do aplikowania, spotkajmy się, poznajmy się i wówczas wspólnie zadecydujemy czy do siebie pasujemy: my jako organizacja i zespół i Pani/Pan jako kandydat do pracy. Z poważaniem Dyrektor Zarządzający PS Dziękuję za docenienie mojego wykształcenia i zdobytych umiejętności :)

Abc
@Czarnamamba

Potwierdzam w 100%

Alina
@Z>Z

W pełni zgadzam się z opinią @DOOM @Amper.Pracuję w gliwickim Stappercie już parę lat i mogę powiedzieć, że atmosfera w firmie jest jak najbardziej w porządku. Po zmianach w Zarządzie pojawiły się premie oraz inne udogodnienia dla pracowników. Szacunek i wzajemna pomoc to codzienność.

Amper

Przychylam się do odpowiedzi @Doom. Atmosfera jest super, dawno tak nie było a pracuję trochę. W każdym dziale są osoby, które chętnie pomogą itp. Większość osób pracuje tu od kilku do kilkunastu lat, więc to chyba świadczy o tym, że jest naprawdę dobrze :)

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie STAPPERT Polska Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. controllingu.
Leszno
Doom

Praca jest ok. Najważniejsze, ze atmosfera jest dobra. Pracowałem wcześniej w kilku innych firmach a tu jestem najdłużej. Są premie, wypłata zawsze na czas. Jeśli się wykonuje swoją prace rzetelnie to nie ma na co narzekać i czego się obawiać. Większość ludzi bardzo fajna i pomocna. Sporo osób długo tu pracuje. Dla mnie jak najbardziej firma w porządku.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie STAPPERT Polska Sp. z o.o.? 7 października na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko przedstawiciel handlowy. Ktoś z Was aplikował?

MD

Dzień dobry. Poziom wynagrodzeń nie jest podawany do publicznej wiadomości. Zapraszamy do złożenia aplikacji poprzez portal pracuj.pl gdzie można zdefiniować własne oczekiwania finansowe. Jeżeli wskazane oczekiwania będą mieściły się w naszych widełkach płacowych dla danego stanowiska a Pani/Pana kandydatura spotka się z naszym zainteresowaniem z pewnością skontaktujemy się celem umówienia rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiam serdecznie Dyrektor Zarządzający

Witam. Znalazłem ogłoszenie na magazyn i mam pytanko czy firma pracuje na 2 zmiany czy 1???? i na jakie zarobki można liczyc. Pozdrawiam

MD

Dzień dobry, tak firma pracuje na dwie zmiany. Co do wysokości zarobków zapraszamy do kontaktu z Menedżerem magazynu. Pozdrawiam Dyrektor Zarządzający

Dzień dobry jak wygląda praca magazyniera i jak wyglądają zarobki

Mateusz
@Marek

Uzyskałeś odpowiedź?

Tomasz
@Mateusz

Dzień dobry, O pracy magazyniera jak i wynagrodzeniu można się dowiedzieć na spotkaniu rekrutacyjnym. Zapraszam wszystkich chętnych którzy posiadają uprawnienia na suwnicę i wózek do składania CV.

Jak długo czekaliście na odzew z STAPPERT Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

MD

Dzień dobry, zakładam, że pytanie dotyczy procesu rekrutacji. Oczywiście z każdym z kandydatów/ek, z którymi przeprowadzamy rozmowę rekrutacyjną umawiamy się na informację zwrotną po zakończeniu procesu rekrutacji. Czasami, ze względu na napływ ofert od kolejnych kandydatów okres ten nieco się przedłuża, jednak zawsze kontaktujemy się z kandydatami do pracy. Pozdrawiam serdecznie Dyrektor Zarządzający

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie STAPPERT Polska Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

MD

Dzień dobry, W zeszłym roku 2020 Wigilia była dniem wolnym od pracy ponieważ wyznaczyliśmy ten dzień na odbiór dnia świątecznego wypadającego w sobotę. Każdy z pracowników ma również możliwość zaplanowania urlopu na ten dzień. Zwyczajowo kończymy jednak pracę "nieco" wcześniej w dniach świątecznych. Dyrektor Zarządzający

Jarosław

Witam. Chciałbym zapytać w tym wątku, czy osoby bez doświadczenia zawodowego maja w ogóle szansę do tego, aby zostać zatrudnionymi do pracy w firmie STAPPERT Polska? Kwestia ta strasznie mnie interesuje, dlatego też może ktoś z Was będzie tak uprzejmy i po prostu mi to napisze? Będzie mi miło móc coś w tym właśnie zakresie ustalić.

@Jarosław

Dzień dobry. Oczywiście zależy to od stanowiska, na które poszukujemy pracownika, ale oczywiście osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w naszej firmie. Zawsze poszukujemy osób ambitnych i pracowitych, z pozytywnym nastawieniem i poczuciem humoru :) . Zapraszamy do aplikowania. Dyrektor Zarządzający

Bydgoszcz

Aktualnie szukacie pracownika na magazyn. Co możecie powiedzieć pozytywnie o zakładzie w Bydgoszczy?

@Bydgoszcz

Szanowny Panie, uważam, że naszą najlepszą wizytówką są pracownicy. Doświadczeni, rzeczowi i sympatyczni. Na zakładzie panuje miła atmosfera wynikająca z zaangażowania. Zachęcam jednak do bezpośredniego kontaktu z oddziałem i wymianą opinii. Zapraszam do współpracy. Dyrektor Zarządzający

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w STAPPERT Polska Sp. z o.o.?

MD

Dzień dobry, dziękuję za to pytanie. W bieżącym roku wprowadziliśmy sporo zmian organizacyjnych, w tym kadrowych, co powodowało niepokój wśród pracowników w początkowym okresie reorganizacyjnym. Obecnie jednak odnotowujemy znaczącą poprawę funkcjonowania procesów wewnętrznych a co za tym idzie poprawę wydajności i satysfakcji z pracy. Osobiście dostrzegam wzrost zadowolenia pracowników zarówno z warunków pracy, charakteru pracy jaką wykonują, jak i poprawy atmosfery. Dobrze by było, gdyby jednak pracownicy zabrali głos w tej sprawie, co będzie również dla mnie dobrym feedbackiem. Pozdrawiam serdecznie Dyrektor Zarządzający

Jasiu

Ktos tu na forum kłamie i jest to prawdopodobnie były pracownik Państwa firmy i wcale niekoniecznie z magazynu który chce skłócić towarzystwo Odbieramy od Panstwa sporo materiałów i kierowcy nasi chwalą sobie obsługę w STAPPERT Bydgoszcz a i nawet czesto cytowane sa słowa magazynierow którzy na temat firmy wypowiadają się w samych superlatywach co oznacza że jest ok ( wiadomo że podczas załadunkow też się o czymś rozmawia ) Jeśli chodzi o magazyn to wygląda to podobnie jak w DSS czy MTL czyli normalnie a i chyba na korzyść Stappert Pozdrawiam

@Jasiu

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię :)

Jasiu
@MD

Nie ma za co dziękować to szczera prawda

EmPi

Cześć, proszę o informacje nt. Narzędzi pracy na stanowisku controllingu. Kto jest przełożonym do tego stanowiska.

@EmPi

Dzień dobry, Specjalista ds. controllingu jest częścią zespołu/działu finansowego. Bezpośrednim przełożonym jest Dyrektor Finansowy. W ramach narzędzi oferujemy komputer (laptop), stanowisko biurowe (stacja bazowa) wraz z dwoma monitorami, telefon.

EmPi
@MD

Jakie oprogramowanie komputerowe dot. controllingu jest używane w firmie? Czy jest wdrożony system Business intelligence? Jaka jest mniej więcej średnia wieku pracowników? Czy pracownik z wieloletnim stażem nie jest wskazany na tym stanowisku?

Jak jest z pakietem medycznym w STAPPERT Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

MD

Obecnie nie mamy wprowadzonego pakietu medycznego. Niemniej jednak rozważamy wprowadzenie opieki medycznej w niedalekiej przyszłości.

Pedro

Mam pytanie dotyczace zarobkow na stanowisku magazynier z uprawnieniami na suwnice

@Pedro

@Pedro, dziękujemy za zainteresowanie. Niestety nie upubliczniamy tego typu informacji. Muszę jednak podkreślić, że firma cieszy się załogą z długim stażem pracy.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w STAPPERT Polska Sp. z o.o.?

MD

To zależy. Proszę sprecyzować stanowisko.

Gregor

Generalnie dobra firma i pracodawca , w dodatkowo każdy rozwija swoje umiejętności!!

Gall Anonim

Firma dobra do zdobycia doświadczenia zawodowego.

Zostaw merytoryczną opinię o STAPPERT Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w STAPPERT Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STAPPERT Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STAPPERT Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STAPPERT Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Antonio Gaudiego 18
    44-109 Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
STAPPERT Polska Sp. z o.o.