Opinie o STAPPERT Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy STAPPERT Polska Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w STAPPERT Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STAPPERT Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Honorata

Starpert poszukuje przedstawiciela handlowego: https://www.gowork.pl/oferta/przedstawiciel-handlowy,0A4dpvPF7IWz05K4Aev4Ts. Napiszcie, jak wygląda system premiowy w firmie na tym stanowisku, czy targety są możliwe do zrealizowania?

Benek

Jak nastroje w pracy , czy bardzo zmieniła się praca po wprowadzeniu rygorów sanitarnych?

Pytanie Nowy wpis

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie STAPPERT Polska Sp. z o.o.? 7 października na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Ktoś z Was aplikował?

MD Nowy wpis
@Pytanie

Dzień dobry. Poziom wynagrodzeń nie jest podawany do publicznej wiadomości. Zapraszamy do złożenia aplikacji poprzez portal pracuj.pl gdzie można zdefiniować własne oczekiwania finansowe. Jeżeli wskazane oczekiwania będą mieściły się w naszych widełkach płacowych dla danego stanowiska a Pani/Pana kandydatura spotka się z naszym zainteresowaniem z pewnością skontaktujemy się celem umówienia rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiam serdecznie Dyrektor Zarządzający

Ja Nowy wpis
Kandydat

Witam. Znalazłem ogłoszenie na magazyn i mam pytanko czy firma pracuje na 2 zmiany czy 1???? i na jakie zarobki można liczyc. Pozdrawiam

MD Nowy wpis
@Ja

Dzień dobry, tak firma pracuje na dwie zmiany. Co do wysokości zarobków zapraszamy do kontaktu z Menedżerem magazynu. Pozdrawiam Dyrektor Zarządzający

Honorata

Handlarz
@Honorata

Cześć. Targety są do wykonania, ale możliwe są korekty w górę jakby rynek z bardzo pomagał. Ciężka praca, ale wszędzie jest podobnie. Co wywalczysz na starcie to twoje. Z premiami nigdy nie wiadomo. Jedyne co pewne i jest to mocna strona firmy to narzędzia pracy. Tu jest wszystko jak najbardziej ok.

abc
@Handlarz

Targety można zwiększyć albo podać że firma miała większe koszta i nie wypłacić

Aleksandra
@Handlarz

To fajnie, że są do wykonania, bo to różnie bywa w różnych firmach... Ale z tymi premiami to nie kumam zbytnio, czemu nigdy nie wiadomo?

@Aleksandra

wiadomo. Premie są zależne od generowanego wyniku spółki. Sprzedaż stali charakteryzuje się dużą zmiennością cen, popytu, podaży. W takiej zmienności nie zawsze sprzedaż jest rentowna, nawet jeżeli ilościowo jest zrealizowany budżet. Premie są wypłacane zawsze gdy sprzedaż za dany kwartał jest rentowna. Pozdrawiam Dyrektor Zarządzający

Handlarz
@Aleksandra

Sprawa jest prosta. Nie masz nic na papierze to znaczy premie są uznaniowe. Jak wyniki są zbyt dobre to są narzędzia żeby je obniżyć i w ten sposób wypłacić niższa premie. Jeżeli twoja premia jest uzależniona od wyniku całej firmy a nie tylko twojej komórki to w praktyce nie masz wpływu na jej wysokosc.

@Handlarz

Oczywiście zgodnie z regulaminem premie są uznaniowe. Są jednak ustrukturyzowane. Pomimo tego, że są zależne od wyniku firmy, wypłacane w ostatnim czasie premie przeczą przytoczonej narracji @Handlarza. Nikt celowo nie zaniża wysokości wypłacanych premii. Na jej wysokość wpływ ma przede wszystkim dana osoba poprzez swoje zaangażowanie, frekwencję i osiągane wyniki indywidualne w odniesieniu do wyników całej firmy. Wypracowany w firmie system premiowy po wielu latach poszukiwań został wytypowany jako najbardziej angażujący do współpracy oraz zachęcający do osiągania wspólnych celów. Tym samym potwierdzam, że nie wypłacamy premii za brak wyników. Mam nadzieję, że nie jest to dla Państwa zaskakujące. Z poważaniem Dyrektor Zarządzający

@MD

Brak zasad to też jakas zasada. Oczywiście nie przecze że teraz premie sa wypłacane a wyniki finansowe nie są "regulowane". Jakiś czas temu było inaczej, a przynajmniej tak się mówiło, jak jest teraz nie wiem. Cieszy że zmiany poszły w dobrym kierunku. Fajnie ze pracownicy sa zadowoleni. Rynek pracy zweryfikuje

Marko
Klient

W Stappert na stanowisku księgowa pracuje bardzo niekompetentna z brakiem kultury osobistej osoba Pani Sylwia K. i więcej nie będę załatwiać spraw z tą osobą i raczej zrezygnuję z państwa usług z nadzieją że zrobicie porządek z tą osobą .

@Marko

Szanowny Panie, z dużym zaskoczeniem zapoznałem się z Pańskim wpisem. Z całą świadomością zaprzeczam Pańskim słowom co do oceny naszej księgowej. Jeżeli natomiast ma Pan odwagę osobiście wyjaśnić ze mną kwestie sporne dotyczące Pani Sylwii zapraszam do bezpośredniego kontaktu w siedzibie firmy w Gliwicach. Z poważaniem Dyrektor Zarządzający

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie STAPPERT Polska Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Magazynier.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marek
Kandydat

Dzień dobry jak wygląda praca magazyniera i jak wyglądają zarobki

Mateusz
@Marek

Uzyskałeś odpowiedź?

Tomasz
@Mateusz

Dzień dobry, O pracy magazyniera jak i wynagrodzeniu można się dowiedzieć na spotkaniu rekrutacyjnym. Zapraszam wszystkich chętnych którzy posiadają uprawnienia na suwnicę i wózek do składania CV.

Jak długo czekaliście na odzew z STAPPERT Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

@Pytanie

Dzień dobry, zakładam, że pytanie dotyczy procesu rekrutacji. Oczywiście z każdym z kandydatów/ek, z którymi przeprowadzamy rozmowę rekrutacyjną umawiamy się na informację zwrotną po zakończeniu procesu rekrutacji. Czasami, ze względu na napływ ofert od kolejnych kandydatów okres ten nieco się przedłuża, jednak zawsze kontaktujemy się z kandydatami do pracy. Pozdrawiam serdecznie Dyrektor Zarządzający

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie STAPPERT Polska Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

@Pytanie

Dzień dobry, W zeszłym roku 2020 Wigilia była dniem wolnym od pracy ponieważ wyznaczyliśmy ten dzień na odbiór dnia świątecznego wypadającego w sobotę. Każdy z pracowników ma również możliwość zaplanowania urlopu na ten dzień. Zwyczajowo kończymy jednak pracę "nieco" wcześniej w dniach świątecznych. Dyrektor Zarządzający

Jarosław

Witam. Chciałbym zapytać w tym wątku, czy osoby bez doświadczenia zawodowego maja w ogóle szansę do tego, aby zostać zatrudnionymi do pracy w firmie STAPPERT Polska? Kwestia ta strasznie mnie interesuje, dlatego też może ktoś z Was będzie tak uprzejmy i po prostu mi to napisze? Będzie mi miło móc coś w tym właśnie zakresie ustalić.

@Jarosław

Dzień dobry. Oczywiście zależy to od stanowiska, na które poszukujemy pracownika, ale oczywiście osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w naszej firmie. Zawsze poszukujemy osób ambitnych i pracowitych, z pozytywnym nastawieniem i poczuciem humoru :) . Zapraszamy do aplikowania. Dyrektor Zarządzający

Bydgoszcz
Kandydat

Aktualnie szukacie pracownika na magazyn. Co możecie powiedzieć pozytywnie o zakładzie w Bydgoszczy?

@Bydgoszcz

Szanowny Panie, uważam, że naszą najlepszą wizytówką są pracownicy. Doświadczeni, rzeczowi i sympatyczni. Na zakładzie panuje miła atmosfera wynikająca z zaangażowania. Zachęcam jednak do bezpośredniego kontaktu z oddziałem i wymianą opinii. Zapraszam do współpracy. Dyrektor Zarządzający

Benek

@Benek

Dziękujemy, nastoje panują pozytywne. Praca została dostosowana do odpowiednich rozporządzeń. Część osób pracuje zdalnie, pozostali pracownicy z zachowaniem odpowiednich dystansów.

Dobre sobie
@MD

Chyba ktos sobie jaja robi. Nastroje w magazynie w bydgoszczy nie sa takie kolorowe. Z obiecanych premii przy zatrudnienie nie ma sladu warunki w pomieszczeniach socjalnych to jednym slowem" (usunięte przez administratora) kiła i mogiła "myszy lataja hurtem wielkosci malych szczurow. Kierownictwo gluche na prosby o zrobieniu czekokolwiek zeby bylo lepiej

@Dobre sobie

Premie nie mogły być obiecane gdyż są uznaniowe i wypracowywane z wyniku firmy. Premie nie są wypłacane tylko dlatego, że komuś "się należy". Jeżeli Pan nie zauważył to obecnie cała gospodarka boryka się z dużymi problemami (recesja) wynikającymi z konsekwencji pandemii. Kierownictwo ma świadomość obszarów, które musza ulec poprawie. Jednak naszym priorytetem jest utrzymanie miejsc pracy. W dalszej kolejności będziemy koncentrować się na poprawie warunków pracy.

Ja
@MD

To i ja sie dołącze do rozmowy, i przytocze slowa osoby ktora mnie zatrudniala "Premie sa co kwartał raz mniejsze, raz wieksze ale zawsze są" Dziekuje tyle w temacie

@Ja

Czy osoba, która Pana zatrudniała przewidziała również pandemię i kryzys? Wątpię. Proszę doceniać, fakt, że nikt z pracowników magazynowych nie został zwolniony i jednocześnie bezpieczeństwo pracy na magazynie uległo znacznej poprawie.

Kaziu
@Benek

Bylem ostatnio w tej firmie na zaladunku.I jeden z pracownikow z naklejka llider na kasku. chyba tomek czy jakos tak..z ciezka mowa.do drugiego pracownika,starszego.przesun ta suwnice (usunięte przez administratora) .i to.nie bylo w tonie zartobliwym bynajmniej.przerazilo mnie to.jak ktos sie wybiera tam do pracy.to zastanowcie sie ludzie.

@Kaziu

Szanowny Panie, dziękuję za podzielenie się Pańską obserwacją. Chciałbym podkreślić, że tego typu zachowania nie są akceptowalne w naszej organizacji. Stosowne konsekwencje zostały już wysunięte w stosunku do osoby wskazanej przez Pana. Z wyrazami szacunku Dyrektor Zarządzający

Do Kaziu
@Kaziu

Od czasu kiedy nad magazynami w firmie pieczę zaczął sprawować TW. to ten lider zawsze zachowuje się w sposób niekompetentny wręcz chamski i bezczelny moim zdaniem za błogosławieństwem samego TW. który pieści swoje ciepłe krzesełko. Słyszałem podobne opinie o magazynie w Gliwicach także od innych klientów

@Do Kaziu

Szanowny Panie. Jak już wspomniałem w poprzedniej odpowiedzi tego typu zachowania nie są akceptowalne w naszej organizacji. W 2020 roku "ciepłe posadki" zostały wyeliminowane. Każdy z menedżerów jest w pełni rozliczany z obszaru, za który jest odpowiedzialny. Mam nadzieję, że dostrzeże Pan pozytywne zmiany przy następnej wizycie. Serdecznie zapraszamy! Z wyrazami szacunku Dyrektor Zarządzający

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w STAPPERT Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

Dzień dobry, dziękuję za to pytanie. W bieżącym roku wprowadziliśmy sporo zmian organizacyjnych, w tym kadrowych, co powodowało niepokój wśród pracowników w początkowym okresie reorganizacyjnym. Obecnie jednak odnotowujemy znaczącą poprawę funkcjonowania procesów wewnętrznych a co za tym idzie poprawę wydajności i satysfakcji z pracy. Osobiście dostrzegam wzrost zadowolenia pracowników zarówno z warunków pracy, charakteru pracy jaką wykonują, jak i poprawy atmosfery. Dobrze by było, gdyby jednak pracownicy zabrali głos w tej sprawie, co będzie również dla mnie dobrym feedbackiem. Pozdrawiam serdecznie Dyrektor Zarządzający

Jasiu
Klient

Ktos tu na forum kłamie i jest to prawdopodobnie były pracownik Państwa firmy i wcale niekoniecznie z magazynu który chce skłócić towarzystwo Odbieramy od Panstwa sporo materiałów i kierowcy nasi chwalą sobie obsługę w STAPPERT Bydgoszcz a i nawet czesto cytowane sa słowa magazynierow którzy na temat firmy wypowiadają się w samych superlatywach co oznacza że jest ok ( wiadomo że podczas załadunkow też się o czymś rozmawia ) Jeśli chodzi o magazyn to wygląda to podobnie jak w DSS czy MTL czyli normalnie a i chyba na korzyść Stappert Pozdrawiam

@Jasiu

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię :)

Jasiu
@MD

Nie ma za co dziękować to szczera prawda

EmPi
 Rekomendacja

Cześć, proszę o informacje nt. Narzędzi pracy na stanowisku controllingu. Kto jest przełożonym do tego stanowiska.

@EmPi

Dzień dobry, Specjalista ds. controllingu jest częścią zespołu/działu finansowego. Bezpośrednim przełożonym jest Dyrektor Finansowy. W ramach narzędzi oferujemy komputer (laptop), stanowisko biurowe (stacja bazowa) wraz z dwoma monitorami, telefon.

EmPi
@MD

Jakie oprogramowanie komputerowe dot. controllingu jest używane w firmie? Czy jest wdrożony system Business intelligence? Jaka jest mniej więcej średnia wieku pracowników? Czy pracownik z wieloletnim stażem nie jest wskazany na tym stanowisku?

Henryk
Klient

Tragiczne podejście do pracowników stanowiących trzon firmy, pozbywanie się ich bez skrupułów

@Henryk

Szanowny Panie Henryku, Dziękuję za wyrażenie Pańskiej opinii. Wielka szkoda, że jest ona zbudowana bez świadomości faktów, które przemawiały za podejmowaniem decyzji kadrowych. Zapewniam Pana, że wszystkie redukcje personelu były konieczne i zostały dokonane z zachowaniem obowiązujących przepisów prawa pracy. Jeżeli jednak chciałby Pan przedyskutować szerzej prowadzoną przeze mnie politykę kadrową zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Dyrektor Zarządzający

Zaneta
@Henryk

Dobry wieczór W odpowiedzi na ... cytuję wypowiedź - tragiczne podejście do pracowników stanowiący trzon firmy. Jestem osobą która pracuje w firmie 20 lat więc mogę się nazwać osobą która jest kimś kogo Pan nazywa trzonem - podstawą istnienia firmy. Osoby zwolnione pracowały krócej ode mnie. Firma jest nastawiona na rozwój, osoby które pracują są z niej zadowolone i naszym potwierdzeniem jest zadowolenie wielu klientów. Proszę Pana o refleksję - chyba warto coś sprawdzić z dwóch stron aby oceniać. Miłego wieczoru Zaneta Grott

Zaneta
@Henryk

Bardzo Pana proszę o dalszą wypowiedź. Źle się Pan wypowiedział na temat naszej firmy online.Proszę o szczegóły i może sukcesy byłych pracowników.Widzę że ma Pan dużo wiedzy której ja nie znam. Proszę może się Pan przedstawi i porozmawiamy - może być na gowork nasza firma nic nie ma do ukrycia. Żaneta Grott

Jak jest z pakietem medycznym w STAPPERT Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

@Pytanie

Obecnie nie mamy wprowadzonego pakietu medycznego. Niemniej jednak rozważamy wprowadzenie opieki medycznej w niedalekiej przyszłości.

Pedro

Mam pytanie dotyczace zarobkow na stanowisku magazynier z uprawnieniami na suwnice

@Pedro

@Pedro, dziękujemy za zainteresowanie. Niestety nie upubliczniamy tego typu informacji. Muszę jednak podkreślić, że firma cieszy się załogą z długim stażem pracy.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w STAPPERT Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

To zależy. Proszę sprecyzować stanowisko.

Gregor

Generalnie dobra firma i pracodawca , w dodatkowo każdy rozwija swoje umiejętności!!

Gall Anonim

Firma dobra do zdobycia doświadczenia zawodowego.

Nowy.

Mam Pytanie jaka jest atmosfera na magazynie w tej Firmie w Gliwicach ile jest zmian na magazynie prosze o odpowiedz ?

Zostaw merytoryczną opinię o STAPPERT Polska Sp. z o.o. - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

STAPPERT Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Antonio Gaudiego 18
    44-109 Gliwice
  • NIP: 9531740071 KRS: 0000132532
STAPPERT Polska Sp. z o.o.