Zabrze

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elektrometal Krawczyk Wilk Zwolińscy sp.j.

Opinie poruszające kwestie związane z pracą w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elektrometal Krawczyk Wilk Zwolińscy sp.j. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

dozainteresowanego

To się nie interesuj:D

Zainteresowany

Zastanawiam się dlaczego taka cisza jest na wątku? Mają bardzo dobrą opinię ale szkoda, że nikt nie pisze!!

laga

Firma ok przepracowałem tam 6 lat,super zarobki tylko trzeba na serwisie zapiepszac ale kasa sie zgadza!!!!!!!

walo

do pracy w Elektrometalu w Zabrzu firma w tej chwili poszukuje pracowników w związku z rozwojem ich działu handlowego. Nie mają wielkich wymagań. Wystarczy mieć chociazby niewielkie doświadczenie w branży handlu wyrobami hutniczymi i mieć pewne miękkie umiejętności które ocenią oczywiście na rozmowie kwalifikacyjnej

gandalf

Hej, ja również byłbym zainteresowany praca handlowca w Elektrometal, ale nie zaaplikuję póki nie dowiem się jak tutaj jest z finansami, gdyz uwazam, że to oszczędność zarówno mojego, jak i firmy czasu. Fajnie, że napisali, że to do omówienia na rozmowie, ale napiszcie chociaż, czy to system podstawa i prowizja i na ile średnio można liczyć?

zizi

ogłoszenie jest aktualne ??? pytałam się w tamtym tygodniu i nie ma na czas obecny rekrutacji

by ły

Racja,olo-wartościowi ludze odchodzą, zasilając szeregi konkurencji, mają dosyć pracy i użeranie się z rozchwianą emocjonalnie "kierowniczką". Kto widział w normalnej firmie stanowisko:Samodzielny pracownik ds. sprzedaży, (śmiech)

Bit

Ha ha ha. Ale Pani Dyrektor postarała się, sama o sobie pisze pozytywy :-)

kytereh

A mnie tam się podoba praca w tej firmie. W końcu normalna robota, bez jakiegoś specjalnego spinania pośladów i włazidupstwa. Masz robic to co do Ciebie należy, wykonywac z zaangażowaniem to nikt Ci nie będzie robił żadnych problemów. Chyba po to się chodzi do pracy prawda?? Jeśli ktoś ma inne podejscie - proszę sobie otworzyc własną działalnośc lub sprobowac pracy w korpo... Wsparcie dla każdego jest duże i da się to odczuc. Są w firmie "specyficzne" osobniki, ale gdzie ich nie ma ?? :) Czepianie się szefostwa lub Pani dyrektor jest trochę nie na miejscu. To są normalne osoby, mające zdrowe podejście do pracy w żelastwie, mające świadomośc tego co dzieje się na rynku. Jeśli ktoś ma jakieś uwagi zawsze może na spokojnie z pogadac i nikt nikomu nie robi z tego powodu jakichs problemow. A że wymagają zaangażowania w pracy ? - mają do tego prawo, w końcu są przełożonymi i właścicielami. Poza tym postawcie się na ich miejscu na tym popieprzonym kraju prowadźcie biznes i zarządzajcie nim. Czapki z głów. Jak dla mnie pozytywy górują nad negatywami zdecydowanie.

olo

Adik, jesteś banalny,( usunięte przez administratora ) ciągła krytyka,brak rzetelnej komunikacji ,wydawanie absurdalnych poleceń, te miny te gesty –brak ukierunkowania i wsparcia dla pracowników frustracja dopadła wszystkich po krótkim czasie: ale skoro właściciele to tolerują,- "to ich małpy to ich cyrk" lecz,wysoką rotacja pracowników, - niszczy wizerunek firmy.-nie polecam, można przezimować i wypad, szkoda zdrowia

dziecinada, przedszkole- jesli lubisz podchody,to miejsce dla ciebie, Zapraszamy

klakier

no właśnie, fajnie mają ci co chodzą na fajkę, wiedzą co jest grane i w ogóle git

;-)))

Ja pracuje w Elektrometalu i jestem zadowolona z warunków, atmosfery panującej w tej firmie

;-)

Nie wiem co masz do Pani dyrektor? Jak pracujesz, swoje robisz to masz luz. Można się wyrwać np. do urzędu, po dziecko. Z urlopami też nie ma problemów, jak w niektórych firmach.

Nie rozumiem wypowiedzi olo z dnia 2014-05-15 bo "dobrzy pracownicy" nadal tu pracują a słabych już nie ma :)

;-)))

W firmie nie ma problemu z urwaniem się z pracy oczywiście wszystko w granicy rozsądku . Jeżeli ktoś wykonuje swoje obowiązki poprawnie to nikt się go nie czepia a jeżeli ktoś olewa swój zakres obowiązków ponosi z tego tytułu konsekwencję

olo

firmie nie zależy na utrzymaniu dobrych pracowników, w żaden sposób nie motywuje ludzi,poza straszeniem- konsekwencjami karnymi, kiepska płynność finansowa,opryskliwa ( usunięte przez administratora ) wiecznie strzela focha-trudno się z nią pracuje, fory mają ci co się do niej mizdrzą-a ona to lubi.

Sa premie nagrody i kary Multispor...

:D

Nadgodziny wpisujesz sobie do zeszytu , zeszyt do domu i do pieca ! Taka mniej więcej jest zasada . Klarowne wynagrodzenie - jak dostaniesz pojmiesz o co chodzi i dlaczego np. brakuje Ci 500 PLN .

:D

Jak ktoś kto przepracował 5 lat w tej firmie może nazywać to przeczekaniem??? a nawet jeśli, to był dużym desperatem bez ambicji że wcześniej nie zmienił pracy.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elektrometal Krawczyk Wilk Zwolińscy sp.j. - Zabrze

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elektrometal Krawczyk Wilk Zwolińscy sp.j.