Opinie o Impakt S.A. w Mosina

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Impakt S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Impakt S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impakt S.A. w Mosina

Czy pracodawca Impakt S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

nie organizuje

Rafał

Szybki rozładunek, bez czekania w kolejce

@Rafał

Dziękujemy za docenienie, robimy co w naszej mocy, aby rozładunek odbywał się szybko i sprawnie. Pozdrawiamy, Impakt

Tak sobie czytam te opinie, i nie mogłem się nie wypowiedzieć. Pracuję w Impakt już kilka lat, oczywiście nie powiem że to jest firma idealna, bo nie wiem czy takie w ogóle istnieją. Ale teraz, kiedy już rozumiem tą branżę, strategię i kierunek rozwoju firmy mogę powiedzieć tylko jedno - w Polsce, dla człowieka, który się specjalizuje w tym, co ja - nie ma lepszego miejsca. Da się tutaj zarobić, jest wiele pracowników którzy po krótkim czasie realizują dość spore projekty zakupowe czy sprzedażowe. Jedyne co trzeba mieć - to chęć i zapał do pracy. I kasa też jest do zarobenia, może nie odrazu, ale konkretna. Ludzie są.. jak to ludzie, ale w większości tu pracuje ten lepszy odsetek. Ktoś tutaj mówił że nie podoba mu się podejście zarządu, ja uważam że podejście zarządu jest takie, że nie widzą w nas tylko słupki w excelu, lecz ludzi. Zgadzam się z tym że jest jeszcze wiele do poprawy, ale ta firma zasługuję w mojej opinii na 5 gwiazdek.

Info

oczywiście, że 5 gwiazdek

Nice

tak

Product Manager

Bardzo ciekawa i miła osoba mnie przyjęła. Pani Danka albo Daria?

Nie mam pytań, było miło i profesjonalnie

logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Developer Java/GOSU
HR Bank sp z o.o.
co jest?

widzę, że jaka firma takie komentarze

nowy

w magazynie maja komputery doreczne, fajna robota nie trzeba sie meczyc z kartkami i wrzeszczacymi kierownikami

aha
@nowy

dobrze wiedzieć

Monia

Czy zatrudnianie do magazynu jeszcze trwa? Czy czeba pracować w soboty i siwienta?

@Monia

Rekrutacja na stanowisko magazyniera jest nadal aktualna. Pracownicy magazynu pracują od poniedziałku do piątku, na dwie zmiany 8:00-16:00 i 11:00-19:00. Pozdrawiamy, Impakt

Rambo

Rekrutacja spoko Luzacka atfosmera Maja nowoczesny i dezajnerski budynek Pasuje mi dojazd Problemy z dostaniem się do budynku ze względu Na COVID

Impakt

Zapraszamy w takim razie do aplikowania- www.impakt.com.pl/praca :) Pozdrawiamy, Impakt

Rambo

Chyba masz rację. Ktoś taki musi gdzieś się czaić.

Zadzwoniono do mnie z zaproszeniem na spotkanie w sprawie pracy w IMPAKT. Stanowiska manager ds. exportu ze znajomością języków. Pracuję aktualnie w mojej firmie do godz. 16.00 i dopiero po tym czasie mogę przyjechać. Okazuje się że w firmie Impakt po 16.00 już nikogo nie ma ;-).

Impakt

Dzień dobry, Standardowe godziny pracy w firmie Impakt to 9:00-17:00 i w tych godzinach odbywają się rozmowy rekrutacyjne. Jeśli kandydat nie może uczestniczyć w spotkaniu we wskazanych godzinach, to jest możliwość indywidualnego dopasowania godziny spotkania w zależności od preferencji kandydata oraz osób uczestniczących w spotkaniu po stronie firmy :) Pozdrawiamy, Impakt

Rozmowa

Witam. Byłem na rozmowie o pracę w Impakt. Niby wszystko fajnie ale szukali kogoś z doświadczeniem i językiem jako PM. Takowe posiadam. Jednak propozycja zarobków z ich strony to jakieś nieporozumienie. Widać, że chcą wykorzystać sytuację na rynku i ściągnąć specjalistów za marne grosze. Źle to świadczy o firmie. Pozdrawiam

Łukasz
@Rozmowa

Tak niestety dużo nie płacą, 500+ staje sie coraz bardziej kuszące aby drugie robić, aby podgonić premię, ale atmosfera jest fajna ... na początku, a później jak juz wcześniej pisałem 500+ lepsze, niż o podwyżkę... bo zwolnieniem grożą że u innych gorzej jest i mniej zarabiają... (pewnie poszli na miesiac próbny)

Co?
@Łukasz

Myślę, o aplikowaniu do Impakt, jednak nie rozumiem o co chodzi w tej wypowiedzi. Jeden wielki bełkot. Proponuję nie pisać rzeczy po pijaku o czym świadczy godzina tego wpisu.

Fred

Firma dynamicznie się rozwijająca - ciągłe potrzeby kadrowe to realna możliwość rozwoju i awansów. jest również możliwość nauki i rozwoju. Moje sugestie dla Impakt S.A.: Brak Lubię atmosferę w Impakt S.A. za: Jest to prywatna firma, kto pracował w korpo ten rozumie zalety prywatnej dużej firmy.

Teresa
@Fred

Możliwości rozwoju to bardzo ważny aspekt pracy w wielu przedsiębiorstwach. Czy firma oferuje swoim pracownikom także różnego rodzaju kursy i szkolenia? Może osobiście z nich korzystałeś i możesz podzielić się z nami swoimi odczuciami? Jak wygląda organizacja takiego szkolenia? Firma w całości pokrywa jego koszty?

@Teresa

Tak, oferuje kursy i szkolenia wewnętrzne (te najczęściej) jak i zewnętrzne na swój koszt. Mogą odbywać się na miejscu (sala konferencyjna) lub tez "na wyjeździe" (hotel/miejsce szkolenia organizowane przez zewnętrzną firmę). Co do wrażeń ze szkoleń - pozytywne, zawsze znajdzie się coś (lub przypomni) co pozwala usprawnić pracę.

@Teresa

Szkolenia: Godzina języka obcego tygodniowa max. Szkolenie sprzedażowe wykupione przez prezesa dla jednej osoby, a następnie zostaje wysyłane to na maila do wszystkich pracowników. Sam oceń czy skuteczna forma. Możliwość rozwoju...? Tak. Jednak po za awansami usłyszysz, że "Praca w Impakcie to nie tylko pieniądze" - co znaczy, że podwyżki są słabe.

@Fred

Wewnętrzne z dyrektorem handlowym, który następnie sam nie stosuje tego czego uczy - Smart odpowiedzi itp. 5min spotkanie, które trwa 30min itp. Trochę pracuje w Imapkt i nie było, żadnego szkolenia "na wyjeździe".

@SzczeraOdpowiedź

Firma analizuje w kogo inwestować, widocznie nie jesteś pracownikiem wartym zachodu. Polecam zmienić nastawienie, może branżę? Wypalenie każdemu może się zdarzyć, ale to nie jest powód by wylewać wiadro pomyj na pracodawcę.

@Fred

Wiadro pomyj? Rozumiem, że mam nie pisać nic co może zaszkodzić pracodawcy bo może się to np. Tobie nie spodobać? Po to jest możliwość wypowiedzi i oceny, żebym mógł zrobić to zgodnie z sumieniem. Obecna sytuacja nie pozwala na zmiany. Owszem później zamierzam zmienić Impakt na coś co nie zajeżdża Rawiczem. Nie mówię, że są same minusy. Jednak jeżeli chodzi o szkolenia to przez 4lata pracy nie spotkałem się z żadnymi prócz "ogarnij chaos i smart". I tak jak mówiłem, nikt się do nich nie stosuje. Zewnętrznych nie widziałem żadnych tak samo nie widziałem, żeby ktoś z załogi jechał na takowe.

@SzczeraOdpowiedź

To co piszesz, to zwyczajnie głos frustracji, a nie opinia. I w niczym pracodawcy taki skrzek nie zaszkodzi.

@Fred

Widzę, że jeden z managerów wypowiada się jako Fred. Każdy ma swoje zdanie i ma prawo je wygłosić. Dla Ciebie opinia drugiej osoby jezeli inna od Twojej to "skrzek". Mam nadzieje, że Twój zespół zna Twoje poglądy.

Info

Nie polecam jeżeli masz doświadczenie w temacie PM. Stracisz czas i nerwy, a po roku impakt ci podziękuję bo będą mieli już Twoje kontakty. Pracuje tu i widziałem to parę razy. Jak tylko sytuacja ekonomiczna się zmieni to uciekam stąd tak jak połowa firmy.

Krzysztof
@Info

@info Sugerujesz że nie ma szansy na dłuższą współpracę?

@Krzysztof

Dzień dobry, Odnosząc się do pytania dotyczącego dłuższej pracy w Impakt, chcielibyśmy odpowiedzieć, że jak najbardziej jest możliwość wieloletniej współpracy, czego dowodem jest duża grupa pracowników z takim stażem pracy. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia, Impakt

Xyz

Nie zgadzam się z taką opinią, pracuję w Impaktu już kilka lat i znam wielu pracowników, którzy pracują tutaj nawet kilkanaście lat. Rotacja w stosunku do innych firm z branży jest marginalna.

hmm
@Xyz

Mówisz o magazynie czy o 5 osobach, które pracują po 10 lat i więcej? Ci, którzy szukali rozwoju zawodowego i finansowego już dawno albo zwolnieni albo odeszli.

Mosinaik

Witam. Jakie zarobki na magazynie? Są premie czy tylko podstawa?

@Mosinaik

Dzień dobry, W zależności od zajmowanego stanowiska na magazynie. Może to być podstawa powiększona o premię lub sama podstawa. Aktualnie mamy otwartą rekrutację na stanowiska magazynowe, wiec zapraszamy do aplikowania przez naszą stronę internetową: www.impakt.com.pl/praca Pozdrawiamy, Impakt

Magda W.

Mosina się sypie, wszystkie firmy zwalniają na potęgę Słyszałam że w Impakcie zatrudniaja na magazynie ale nie ma ogloszen Jak mozna sie tam dostac?

@Magda W.

Dzień dobry, Zgadza się, poszukujemy chętnych osób do pracy na stanowisku magazyniera. Ogłoszenie znajdzie Pani na naszej stronie internetowej: www.impakt.com.pl/praca Zapraszamy do aplikowania! Impakt

Witam, jak wyglądają godziny pracy w firmie?

@:)

Zależy od działu. Albo 8-16 albo 9-17.

Natalia

Przyjmują kobiety na magazyn

Bogdan
@Natalia

Jesteś zainteresowana pracą w firmie Impakt? Ciekawi mnie, czy wiesz coś na temat tego pracodawcy. Może dzięki informacjom, które masz, odświeżysz informacje, które znajdują się w tym wątku.

@Bogdan

Polecam dla ludzi bez doświadczenia i chcących się rozwinąć. Można awansować ale to tylko złudne zmiany, gdyż podwyżki są minimalne na przestrzeni lat. Dla handlowców większe plany i mniej premii za sprzedaż. W pewnym momencie lepiej sprzedawać mniej niż więcej. Kierownicy siedzą u prezesów w kieszeniach. 2 lub 3 ma stanowisko dlatego, że coś wiedzą, a reszta po za Impaktem nie byłaby rozpatrywana w postaci materiałów na kierownicze stanowiska. Dla ludzi z doświadczenie, swoją bazą klientów, swoją bazą dostawców - odradzam. Ostatnie lata pokazały, że Imapkt wyciągnie te dane i pozbędzie się pracowników, którzy chcą więcej zarabiać (bo rzeczywiście mają wiedzę). Prezesi podchodzą "na sportowo" do pracowników i chwalą się tym. Polecam na sportowo - jogging obok firmy gdyż okolica ładna.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Impakt S.A.?

SzczeraOdpowiedź

Atmosfera jest ok do pierwszego problemu bo wtedy okazuje się, że wszelkie zapowiedzi typu "bądź szczery, pracownika zdanie się liczy" itp. są tylko czczą gadaniną na rozmowach podczas rekrutacji lub spotkań wewnątrz firmy. Przy pierwszej lepszej okazji uczucie pozytywnej atmosfery okazuje się być ilzują.

Damian

Czy w tej firmie jest szansa zarobku w wysokości 7000 zł netto ?

@Damian

Tak, jest możliwość osiągnięcia wskazanych przez Ciebie zarobków. Zapraszamy do aplikowania przez stronę internetową www.impakt.com.pl/praca. Do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej! Pozdrawiamy, Impakt

@Damian

Niestety nie. Jak tylko zaczynasz przekraczać premią jakieś dochody to obniżają podnoszą Ci plan i obniżają kasę za pkt (dział handlowy i PM). Jak zaczynasz walczyć o swoje to jesteś pierwszy do zwolnienia. Praktykowane od lat w Impakt jeszcze jak byli w Rawiczu.

Thimotheos

Witam! Czy, pomimo tego, że mamy stan epidemii, związany z wirusem, firma przeprowadza aktualnie rekrutację na magazyn?

@Thimotheos

Dzień dobry, Tak mamy otwartą rekrutacje dla pracowników magazynowych. Zapraszamy do aplikowania przez naszą stronę internetową: www.impakt.com.pl/praca Pozdrawiamy serdecznie, Impakt

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Impakt S.A.?

Impakt

Dzień dobry, Jeśli chodzi o pracowników biurowych to 8:00-16:00 lub 9:00-17:00 w zależności od działu. Natomiast pracownicy magazynowi pracują na dwie zmiany, czyli 8:00-16:00 i 12:00-20:00. Pozdrawiamy, Impakt

ann

Hej, jakich zarobków można oczekiwać na stanowiskach administracyjnych -np. asystent działu czy kadry i płace?

@ann

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w Impakt! Serdecznie zapraszamy do aplikowania przez naszą stronę internetową www.impakt.com.pl/praca. Rozmowa rekrutacyjna będzie dobrym momentem, aby porozmawiać na temat wynagrodzenia na omawianym stanowisku. Z chęcią odpowiemy wówczas na wszystkie szczegółowe pytania. Pozdrawiamy i mamy nadzieję, do zobaczenia podczas rekrutacji! Impakt

Zostaw merytoryczną opinię o Impakt S.A. - Mosina

• Jak się pracuje w Impakt S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Impakt S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impakt S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 11 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impakt S.A.?

Kandydaci do pracy w Impakt S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impakt S.A.
3.5/5 Na podstawie 73 ocen.

Impakt S.A.