Opinie o Impakt S.A. w Mosina

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Impakt S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Impakt S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impakt S.A. w Mosina

DziwneUMnieDziała

Spotkania rekrutacyjne, są jedną z najbardziej stresujących sytuacji zaraz po egzaminie na prawo jazdy. Tak się stało, że miałem takie spotkanie w firmie Impakt. Na początku konferencja wideo, później zaproszenie do firmy. Spokój i życzliwość osób przy rekrutacji udzieliła się i mnie. Fajna rozmowa o tym co nas interesuje, o tym jak chcemy się rozwijać, przedstawienie firmy i wartości którymi się kieruje. I wiecie co? Teraz tam pracuję:) Doskonały przepływ informacji, nowocześnie, kawa, herbata, automaty z łakociami i kanapkami, krzesła gamingowe do pracy, możliwość doposażenia sobie stanowiska, dzielenie się wiedzą, spacery, prywatna opieka medyczna, nauka języków, szkolenia rozwojowe, dostęp do nowych technologii, spotkania firmowe, miejsca parkingowe i pewnie coś jeszcze... ...a szef jeździ batmobilem! serio :)

parasol

Układy, układziki i kolesiostwo. Nie polecam pracy w tej firmie. Jak przypadkiem dowiesz się czegoś "czego nie powinieneś" to zaraz wylatujesz. (usunięte przez administratora)

Wilku
@parasol

A czego się dowiedziałeś?

Irena
@parasol

Aż też mnie kusi własnie, żeby spytać, czego się dowiedziałeś :D Ale no nie wiem, może to nie na forum publiczne, Ty sam wiesz najlepiej. A co to znaczy, że strażnicy menedżerują?

Szukam

Hej, trochę kiepsko, że nie mają szacunku do pracowników, widziałem, że jest wystawione ogłoszenie, że szukają serwisanta urządzeń elektronicznych- ile można zarobić na takim stanowisku? Są jakieś premie- jeżeli tak to jakie zasady przyznawania, praca na akord?

@Szukam

Zarobisz 2.5 i tyle. Praca nerwowa bo człowiek od pilnowania parkingu będzie twoim menadżerem.

Mosiniak
@Szukam

Ciągle szukają serwisanta..to się pofatygowałem osobiście.Pani zeszła do mnie i powiedziała że nie szukają.Dwa dni póżniej ogłoszenie znów się pokazało (olx).Sami nie wiedzą czy szukają czy też nie..

@Mosiniak

Dzień dobry, z góry chcielibyśmy przeprosić za zaistniałą sytuację. Niestety nie wiemy kto przekazał Panu taką informację, jednak jeśli w dalszym ciągu poszukuje Pan pracy na stanowisku serwisanta to zapraszamy do aplikowania przez naszą stronę internetową: www.impakt.com.pl/praca lub przesłanie CV na adres: praca@impakt.com.pl Mamy nadzieję do zobaczenia! :)

kiter
@Impakt

Wy chyba macie ludzi za durni!!! Szukacie ludzi do pracy a jak ktoś jest zainteresowany przychodzi to mówicie, że nikogo nie szukacie. Ładny bajzel tam macie.

@kiter

Dzień dobry, na początek bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. W związku z tym, że mamy obecnie otwartych kilka procesów rekrutacyjnych chętnie opowiemy o nich więcej. Prosimy o kontakt mailowy praca@impakt.com.pl i podanie numeru telefonu skontaktujemy i odpowiemy na wszystkie pytania :) Pozdrawiamy, Impakt

Janek

Dziękuję za szybkie załatwienie reklamacji. Doskonała obsługa klienta!

@Janek

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa :) Robimy co możemy, aby oferowane przez nas produkty oraz obsługa klienta były na jak najwyższym poziomie! Pozdrawiamy, Impakt

Product Manager

Bardzo ciekawa i miła osoba mnie przyjęła. Pani Danka albo Daria?

Nie mam pytań, było miło i profesjonalnie

logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
I jak

I jak tam pracownicy? (usunięte przez administratora)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Impakt S.A.?

Impakt

Dzień dobry, W Impakt zależy nam na długoletnich współpracach z naszymi pracownikami. Zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną z chęcią porozmawiamy o szczegółach! Wszystkie aktualne oferty można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.impakt.com.pl/praca Do zobaczenia! :) Impakt

Hulaj

Po żadnym

Phil

Bardzo nowoczesna firma. Świetny biurowiec. Ludzie uśmiechnięci i pomocni. Widać że nie pracują jak za karę. Przydałaby się winda jak kogoś bolą nogi. Świetne kanapki w automatach.

@Phil

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię! Robimy co w naszej mocy, aby zapewnić jak najlepsze warunki pracy :) Pozdrawiamy, Impakt

Czy Impakt S.A. zatrudnia studentów?

Impakt

Dzień dobry, Tak oczywiście, zatrudniamy studentów uczących się zarówno w trybie zaocznym jak i dziennym :) Zapraszamy do aplikowania! Pozdrawiamy, Impakt

Irena
@Impakt

O to świetnie :) A jak w przypadku studentów dziennych wygląda zatrudnienie w Impakcie? Jakie mogą oni obejmować stanowisko i jak wygląda zakres obowiązków? I to co mnie najbardziej interesuje - jak udaje się pogodzić obowiązki w pracy z obowiązkami na uczelni? :D

@Irena

Pani Ireno, Wszystko zależy od działu oraz dyspozycyjności pracownika, który łączy pracę ze studiami. Bardzo proszę o przesłanie swoich danych kontaktowych na adres praca@impakt.com.pl skontaktujemy się telefonicznie, aby opowiedzieć jak to u nas wygląda oraz odpowiedzieć na Pani pytania :) Pozdrawiamy,

Bartek

Pracuje obecnie w firmie Impakt, początkowo jest ciężko, dużo pracy. Ale trzeba złapać swoje tempo i praca robi się przyjemna. Od początku organizacyjnie rekrutacja i zadania, wysoki poziom. Fajny zespół, a Dyrektorzy działów pomocni, choć czasem z czasem bywa ciężko :) No i jest system premiowy oraz możliwość pracy zdalnej to duży plus! W pełni się utożsamiam z firmą więc potwierdzę parę słów: - tak, pracuje obecnie w firmie dłużej niż 1 rok - tak, dużą część mojej aktualnej wiedzy rozwinąłem właśnie w Impakt. - tak, uważam że jest to bardzo dobra firma. Oczywiście nie będę tutaj na forum oceniał czy negował opinii innych. Osobiście cenie Impakt chociażby za wysoki poziom szkolenia i przyjazną atmosferę :)

Marek O.

Witam, zastanawiam się nad pracą w Impakt. Czy ktoś mi może odpisać czy wypłaty są na czas?

Bartek
@Marek O.

Odkąd tu pracuje nigdy nie było żadnego spóźnienia. Solidna firma. Wszystko na czas i na konto zgodnie z umowa.

Natalia

Dobrze, że nie złożyłam tam cv To jest jakiś śmiech 2.5 tyś. Ja zarabiałam w poprzedniej firmie 4.5 i to minimum, ale niestety firma posypała się. Lepiej otworzyć coś swojego. Ciężko w to uwierzyć, że firma wykorzystuje okres plandemi. Jednym słowem współczuję Wam. Szukajcie jakieś innej alternatywy i uciekać z tej firmy. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich

Kaczka
@Natalia

Skąd taki wniosek że tam pracują toksyczni ludzie, skoro Pani nawet nie złożyła CV?

War duck
@Kaczka

Niestety, ale wieści o toksycznej atmosferzew, którą tworzy kadra zarządzająca szybko się rozchodzą Panie @Kaczka

budo
@Natalia

te kwoty co podajesz to są kwoty brutto czy netto?

@Kaczka

Potwierdzam

Mizia

Najciekawsza rozmowa kwalifikacyjna która doświadczyłam do tej pory. To chyba zasługa empatycznej Pani z HR :) Pozdrawiam

@Mizia

Dziękujemy bardzo za tak pozytywną informację zwrotną po spotkaniu rekrutacyjnym! Bardzo zależy nam, aby Kandydaci dobrze czuli się na naszych rozmowach, dlatego tym bardziej cieszy nas Pani opinia! :) Pozdrawiamy, Impakt

@Nice Natalia, czy koronawirus isnieje>?

Jaka jest kultura pracy w Impakt S.A.? Obowiązuje typowy dress code?

SzczeraOdpowiedź

Ubierasz się jak chcesz. Pełna dowolność. Możesz pracować w gajerku, w sweterku albo tshirt. Na czarno, czerwono albo biało.

@SzczeraOdpowiedź

Możesz też przyjść w japonkach. Jeden menadżer lubi jaskrawe koszulki z siłowni mimo, że nigdy na niej nie był.

zainteresowany

Ile można zarobić na stanowisku serwisanta? Jakie są zachowania ze strony pracodawcy macie na myśli pisząc, że traktuje pracowników jak śmieci?

@zainteresowany

Zarobić można około 2.5tys na rękę. Max. Lepiej iść do wypożyczalni samochodów podobno. Traktują jak śmieci bo każą Ci sie czuj jak w rodzinie po czym na sportowo lecisz z roboty.

to prawda, potwierdzam Parę lat pracuje i jak kryzys się skończy to czas. A zmiany. Niestety nie jest to poważny pracodawca.

Nice
@Odpowiedz

Potwierdzam

Na szczescie byly

Tak to wlasnie wyglada w firmie Impakt.

Po fakcie

Muszę podpisać się po tym stwierdzeniem.

Maciej

Pracowałem w tej firmie jako VPM i na szczęście, tak jak parę osób przede mna, odszedłem gdy tylko zauważyłem jak rozwijający się pracownicy chcący zarabiać więcej są wyrzucani.

Dzień dobry. Jakie są godziny pracy w dziale księgowym ?

@Marta

8-16 ;)

Na szczescie byly

Jak tam ziomeczki?(usunięte przez administratora)

Adult

Traktuja pracownikow jak smieci, pozbywaja sie z dnia na dzien. W biurze wieczne krzyki, przeklenstwa. Uklady i ukladziki, szpiegowanie komputerow, obgadywanie. Masakra

@Adult

To prawda. Jeszcze nie chcą samochodów służbowych nam zmienić. Chcieli tez żebym poszedł na opiekuńczy urlop i pracował z domu...

Natalia

Ile plus minus mozna zarobic na magazynie? Da sie zarobic to minimum 3000zl netto Natalia

Jack sloma

Bez żadnego problemu

3 tyś.
@Natalia

Przed covidem tak. Teraz to tylko z nadgodzinami. Im mniej chcesz zarabiać tym większe szanse na posadę. W miarę ambicji szanse na utrzymanie etatu maleją.

@3 tyś.

Dziekuje za odpowiedź

@Natalia

nie zarobisz, ale zawsze popatrzysz jak przypadkowi managerowie z bipolaryzmem, dużym biustem oraz chęcią przekrzyczenia wszystkich, chodzą i na wszystkim się znają.

tak, ale męskim

Zostaw merytoryczną opinię o Impakt S.A. - Mosina

• Jak się pracuje w Impakt S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Impakt S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impakt S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 11 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impakt S.A.?

Kandydaci do pracy w Impakt S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impakt S.A.
3.5/5 Na podstawie 73 ocen.

Impakt S.A.