Impakt Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Impakt Sp. z o.o.

PrzyszłyAsystent

Witam. Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Asystent Działu Marketingu lub Asystent Działu Zakupów. Ma ktoś informację jak wygląda tam praca na wyżej wymienionych działach?

$$$$$$$

Szukam zatrudnienia najchętniej na produkcji na jedną zmianę . Czy jest taka możliwość w tej firmie i jaki jest zakres obowiązków ? Proszę o szczere wypowiedzi polecacie coś godnego zainteresowania dla kobiety która chce pracować na umowę o pracę w atmosferze zgody ?

Impakt
@$$$$$$$ 31.08.2017 16:22

Zapraszamy. Proszę przesłać CV na praca@impakt.com.pl

Iwona

@CzesławNiewiem zdecydowałeś się aplikować na to stanowisko? Obecnie również poszukiwani są kandydaci na magazyniera. Jeśli udało Ci się dowiedzieć coś więcej lub jeśli udało Ci się dostać do firmy, to chętnie dowiemy o Twoich pierwszych wrażeniach oraz o tym jak Ty oceniasz Impakt jako pracodawcę.

CzesławNiewiem

Witam, czy ktoś orientuję się jak wygląda praca magazyniera ? Głównie chodzi o zarobki oraz szanse rozwoju. Pozdrawiam

Iwona

@Janusz na stronie internetowej Impakt można obecnie znaleźć ofertę pracy dla programisty. Wymagania to: Znajomość języka SQL i umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych Znajomość dowolnego języka programowania (mile widziane C, Java, Pascal, VBasic) Wykształcenie informatyczne Zamierzasz aplikować? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak w firmie wygląda proces rekrutacyjny.

Janusz

Hej, szukam pracy jako programista SQL. Czy firma potrzebuje takich programistów? Jakie są widełki zarobków? Czy atmosfera w pracy jest OK?

oan

ania, cóż - myślę, że jakby cię polubili i stwierdzili że nadajesz się do tej pracy to mogliby zasponsorować jakiś kurs angielskiego

ania

Czesc a czy ktos moze sie wypowiedziec na temat stanowisko asysten w dziale zakupow? widze, ze jest ogloszenie, ale sie troche waham o moj angielski jelzi w zakresie obowiazkow jest opisywanie produktow ;/

Ciekawysiek

Witam, od jakiegoś czasu przymierzam się do zmiany pracy, i w związku z tym, dość regularnie przeglądałem różne oferty pracy. W przeciągu ostatnich paru mc oferty pracy dla programistów z tej firmy dość często się pojawiały. Zastanawia mnie to trochę ponieważ, albo się tak intensywnie rozwijają, że potrzebują nowych ludzi, albo zatrudniają na okres próbny i "do widzenia" i szukają nowych naiwnych, albo jeszcze inaczej - tworzą sobie bazę CV na "potem". Niestety te ostatnie podejście jest dość często praktykowane przez firmy i stąd moje zakłopotanie czy wysyłać CV czy nie? Ma ktoś wiedzę na ten temat? Pozdrawiam, Ciekawysiek

Programista
@Ciekawysiek 23.05.2014 10:47

Wysyłaj, pracuje tam ok 10 programistów, są duże projekty i dlatego firma wciąż szuka ludzi do pracy. Jeżeli jesteś dobry to nie musisz się obawiać o przyszłość.

Zostaw opinię o Impakt Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impakt Sp. z o.o.