Opinie o Impakt S.A. w Mosina

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Impakt S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Impakt S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impakt S.A. w Mosina

Edek

Witam, czy ktoś wie jakie zarobki na stanowisku magazynier?

@Edek

Dziękujemy za Twoje zainteresowanie pracą w Impakt! Zapraszamy do aplikowania przez naszą stronę internetową www.impakt.com.pl/praca. Podczas rozmowy rekrutacyjnej będziemy mogli porozmawiać na temat wynagrodzenia na tym stanowisku. Pozdrawiamy, Impakt

Natalia

Witam,czy ktoś napisze ile plus minus sie zarabia na magazynie

Czesław
@Natalia

Dowiadywałaś się od pracodawcy, czy przyjmuje on również kobiety do pracy na magazynie? Z reguły na magazynie pracują mężczyźni, dlatego zastanawiam się, czy orientowałaś się w tej kwestii.

Worker
@Czesław

Przyjmują też kobiety

Pedro

Czy obecnie poszukujecie magazynierów? A jeśli tak jak można aplikować? Osobiscie? Mailowo?

@Pedro

Dzień dobry, tak mamy otwarty proces rekrutacyjny na stanowisko Magazyniera. Zapraszamy do aplikowania przez naszą stronę internetową: www.impakt.com.pl/praca Pozdrawiamy, Impakt

Bartosz

Świetna firma , dobry pracodawca tylko dobra praca i każdy jest zadowolony!!!

@Bartosz

Bartoszu, Dziękujemy za Twoją opinię i pozytywny komentarz. Cieszymy się, że jako pracodawca spełniamy Twoje oczekiwania. Pozdrawiamy, Impakt

Product Manager

Bardzo ciekawa i miła osoba mnie przyjęła. Pani Danka albo Daria?

Nie mam pytań, było miło i profesjonalnie

logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Developer Java/GOSU
HR Bank sp z o.o.

Witam. Jak wygladaja teraz zarobki na magazynie?

Kasza

@:) godziny pracy różne, zależy to od działu. W biurze 9-17, a magazyn 8-20 (są dwie zmiany - od 8 do 16 i od 12 do 20). Nie siedzi się dłużej niż ma się na umowie. Jeżeli ktoś chce dłużej zostać (magazyn) to dla chętnych za dodatkowe $$, ale z tego co wiem to cyklicznie raczej w okresie świątecznym się zdarza.

Zainteresowa ????

Witam zwracam się z pytaniem czy orientuje się ktoś na czym polega praca jako Pracownik gospodarczo-magazynowy chodzi głównie o zakres obowiązków , i czy są zmiany?

Misiek Pysiek

Fajna firma na zdobycie cennego doświadczenia - bardzo dynamicznie się rozwija przez co dużo różnych zmian zachodzi (myślę, że w dobrym kierunku). Z tego co wiem to stale poszukują nowe osoby na różnych stanowiskach, do tego z własnych obserwacji mogę potwierdzić, że jest możliwy awans miedzy działami (jest trochę osób, które mogą być dowodem, że od kariery magazyniera doszli do dobrych pozycji w "biurze"). Głównie jest młody zespół, atmosfera raczej fajna :) oczywiście pracy sporo, ale generalnie sprawia satysfakcje. Są rożne dodatki (świąteczne, prywatna opieka, dofinansowania do kart sportowych itp.), ale dodatkowo sugeruję by pojawiły się wzrosty wynagrodzeń.

Konraf
@Misiek Pysiek

Witam ile mniej wiecej jako magazynier na poczatku nozna zarobic? :(

XxX
@Konraf

2000 netto

Teresa

@adam Po Twoim wpisie sądzę, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Impakt. A może już do nich aplikowałeś? Jeśli zatem posiadasz jakieś nowe informacje dotyczące tej firmy, to bardzo Cię zachęcam do podzielenia się nimi. Pamiętaj, iż mogą one pomoc osobom, które - podobnie jak Ty - chcą znać jakieś szczegóły o tym pracodawcy.

NickT

marne zarobki

adam
@NickT

Jak wyglądają zarobki w biurze na stanowisku specjalisty i kierownika?

Teresa

@NickT Sprawa zarobków stanowi raczej indywidualną kwestię. Jak długo pracujesz albo pracowałeś w firmie Impakt? Co mógłbyś jeszcze nadmienić o tym pracodawcy? Zachęcam Cię do podzielenia się z użytkownikami forum informacjami, jakie posiadasz o tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Impakt S.A. - Mosina

• Jak się pracuje w Impakt S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Impakt S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impakt S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 11 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impakt S.A.?

Kandydaci do pracy w Impakt S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impakt S.A.
3.5/5 Na podstawie 73 ocen.

Impakt S.A.